Začnite e-mailovým marketingom pre WordPress Plus Easy Pluginy

Začnite e-mailovým marketingom pre WordPress Plus Easy Pluginy

Ak ste jednoducho za najlepšími službami e-mailového marketingu pre WordPress, láskavo vás žiadame, aby ste sa posúvali ďalej nadol a uspokojíme vaše potreby. Ak by ste sa však chceli dozvedieť viac o e-mailovom marketingu a o tom, ako ho dosiahnuť, aby vaše webové stránky WordPress fungovali, odporúčame vám tento príspevok po jednotlivých častiach pozrieť..

Dnes sa naučíme pár vecí. Budeme sa dotýkať toho, prečo e-mailový marketing rozvíja, ako môžete zdvojnásobiť svoje úsilie a nakoniec objaviť najobľúbenejšie služby e-mailového marketingu pre našu najobľúbenejšiu platformu, dobrú ole WordPress. Inými slovami, získate najlepšie tipy, služby a doplnky pre e-mailový marketing, čo je okey dokey.

Pripravený? Skvelé, poďme tango.

Prečo e-mailový marketing?

E-mailový marketing jednoducho zahŕňa čitateľov, ktorí sa prihlásia na odber vášho zoznamu adries na pravidelné aktualizácie. Keď publikujete príspevok alebo máte produkt alebo niečo skvelé na zdieľanie, pošlete svojim čitateľom výbuch. Na tom nič nie je, iba posielanie kopií e-mailov potenciálnym kupujúcim. Ľahšie povedané, ako urobené.

Prečo by ste dokonca mali zvážiť použitie e-mailového marketingu? Čo spôsobuje e-mailový marketing? Zabudnite na e-mailové marketingové služby na chvíľu, stojí e-mailový marketing za čas a peniaze? Aké sú výhody? A sú tu nevýhody?

Výhody e-mailového marketingu

Najprv sa pozrime na pozitíva e-mailového marketingu.

Je to osobné

Je ľahšie vybudovať spojenie a dôveru prostredníctvom e-mailu ako ktorákoľvek iná forma marketingu, a nie je potrebné, aby sa rozlúštila raketová veda. Pre začiatočníkov sa e-mail dostane do doručenej pošty potenciálneho zákazníka, kde môžete nadviazať priamu komunikáciu so svojím cieľovým publikom.

Presné zacielenie

Uskutočňujete individuálny rozhovor s niekým, kto mal tú česť vyplniť váš formulár a potvrdiť ich predplatné. Tento druh človeka prejavuje vážny záujem o to, čo ponúkate. Táto osoba s najväčšou pravdepodobnosťou kúpi od vás a môžete sa k nim dostať náhodne prostredníctvom e-mailu.

Segmentácia používateľov

E-mail vám umožňuje segmentovať cieľové publikum. Keďže odberatelia e-mailov sú samozrejme ľudia, ktorí majú vo vašom podnikaní záujmy, presne viete, čo sa každej skupine používateľov páči. Pomocou tohto druhu informácií môžete vytvoriť vysoko relevantný obsah a produkty pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Vlastníte svoj zoznam adries

Váš e-mailový zoznam vlastníte spôsobom, ktorý na svojej stránke Facebook nevlastníte. Váš vplyv na tieto platformy tretích strán je obmedzený na ich pravidlá, čo znamená, že malá zmena v uvedených politikách môže viesť k veľkým stratám na vašom konci. Vlastníte svoj zoznam adries a jeho jedna veľká výhoda vám hovorím. Plus stránky sociálnych médií prichádzajú a odchádzajú, ale e-mail žije ďalej.

Veľa možností

Niektoré e-mailové marketingové služby sa dodávajú s neuveriteľnými možnosťami, ako je napríklad známa funkcia Exit-Intent v OptinMonster, ktorá vám umožní zachytiť vyhliadky rovnako, ako sa chystáte opustiť vaše stránky. Pamätajte, že väčšina ľudí, ktorí opustia vaše stránky, sa už nikdy nevráti, tento problém však rieši e-mailový marketing.

E-mailový marketing je lacný

E-mailové marketingové služby sú v dnešnej dobe dosť lacné a väčšina ponúka bezplatné plány, ktoré vám pomôžu zasiahnuť. Napríklad MailChimp ponúka program navždy zadarmo, ktorý vám umožňuje posielať 12 000 e-mailov mesačne odberateľom 2 000. Ak začínate s neziskovou organizáciou alebo máte obmedzený rozpočet, je to skvelá správa. Koniec koncov, nie je dôležitá veľkosť, ale kvalita vášho zoznamu adries.

Jednoduché nastavenie

Nastavenie e-mailového marketingu je relatívne jednoduché, vaša matka vám nemusí pomôcť. Väčšina služieb e-mailového marketingu ponúka to najlepšie prostredie na vytváranie, správu a odosielanie veľkého množstva e-mailov v akomkoľvek danom čase. Ponúkajú tvorcov formulárov a bulletinov, ktoré vám dávajú toľko sily do vašich rúk.

analytika

Môžete získať množstvo informácií o svojich vyhliadkach prostredníctvom registračných formulárov a prieskumov. Nepotrebujete, aby sme vám oznamovali, aké cenné sú tieto informácie. Okrem toho môžete sledovať svoje e-maily ľahko, čo znamená, že presne viete, čo funguje a čo zlyháva. Prehľady si môžete dokonca stiahnuť kedykoľvek a tak ďalej.

Ušetriť čas

Po prvé, nastavenie služieb e-mailového marketingu je rýchle. Vyplňte krátky formulár a stlačte tlačidlo odoslať. Ste v poriadku. Po druhé, môžete vytvoriť e-mailovú marketingovú správu za hodinu a odoslať ju do celého sveta za pár minút. Vaša konkurencia vás neuvidí.

Testovanie A / B

Väčšina e-mailových marketingových služieb vám ponúka testy A / B, ktoré jednoducho zahŕňajú zasielanie dvoch variácií e-mailu vašim potenciálnym zákazníkom a meranie toho, ako na ne reagujú. Získanie spätnej väzby pomocou e-mailu je okamžité, čo znamená, že môžete v marketingovej správe vykonať zmeny v reálnom čase, aby ste dosiahli maximálny účinok.

Nevýhody e-mailového marketingu

Teraz pre nevýhodu. Rovnako úžasný, ako je e-mailový marketing, existuje niekoľko problémov, ktoré by ste mohli mať.

Spoľahlivosť

Aj keď má e-mail vynikajúcu mieru konverzie, je, bohužiaľ, príjemcov, ktorí váš e-mail pred prečítaním odstránia. No tak, pravdepodobne urobíte to isté, čo s marketingovými spoločnosťami, ktoré pravidelne zaplavujú vašu doručenú poštu. Nemali by ste sa báť uvažovania e-mail má priemernú mieru otvorenia 25%.

Nevyžiadaná pošta

Používanie hromadnej e-mailovej marketingovej služby znamená, že váš dobrý a legitímny e-mail by mohol skončiť v priečinku so spamom, kde sa scvrkáva a zomiera. Ak sa stretávate s týmto problémom, môžete odporučiť potenciálnym zákazníkom, aby do svojho adresára pridali svoj e-mail.

Ako super-účtovať svoju e-mailovú marketingovú kampaň

Stáva sa, že sme dosť zaneprázdnení. Myslím tým, že každý deň posielame príliš veľa e-mailov. Podľa Mashable, netizens po celom svete posielať viac ako 145 miliárd e-mailov denne! To je ohromujúca postava, odkiaľ stojím. Skutočne, je to závratné číslo, keď uvážime, že nás je asi 7 miliárd.

145 miliárd e-mailov za deň ?! Ak vás zaujíma, ako sa budete v tejto výstrižnej súťaži vyniknúť, ďalšia časť je venovaná výlučne vám.

Získajte správnu službu e-mailového marketingu

Je samozrejmé, že ak potrebujete vyniknúť, potrebujete to najlepšie z e-mailových marketingových služieb. E-mailová marketingová služba, ktorú vyberiete, závisí od vašich osobných preferencií, ale tu je niekoľko rád, bez ohľadu na to.

Medzi veci, ktoré treba hľadať, patrí kvalita podpory, vlastnosti, ceny, dobré výsledky a jednoduché použitie. Ako sme práve povedali, záleží aj na vašich potrebách. Napríklad, ak máte malý zoznam, možno niekoľko stoviek predplatiteľov, máte lepšie služby, ktoré ponúkajú bezplatný plán.

Napíšte skvelé titulky

Bez ohľadu na to, na čo ste si zvykli, titulky v akejkoľvek publikácii, nielen e-mail, hrajú iba jednu úlohu a jednu úlohu. Obchodníci používajú titulky na upútanie pozornosti a tento postup sa používa od nepamäti. Napríklad novinový stánok, to sú titulky, ktoré upútajú pozornosť okoloidúcich.

V marketingu hovorte, vytvorte titulky, ktoré zvyšujú mieru otvorenia vášho e-mailu. Vytvárajte nadpisy, na ktoré sa nemôžu vyhliadky otvoriť, rovnako ako tie najobľúbenejšie príspevky. Majte titulok jasný, výstižný a vágny – druh vágneho, ktorý vyvoláva zvedavosť.

Pridať výzvu na akciu (CTA)

Keď už hovoríme o prehľadnosti, mali by ste tiež zvážiť pridanie jasných a relevantných CTA do svojich e-mailov, čím by ste zvýšili vyhliadky na ďalšie predajné cesty. Či už potrebujete predplatiteľa, aby sa vrátil na vaše stránky, zúčastnil sa súťaže, kúpil si niektoré z vašich úžasných vecí alebo urobil čokoľvek, CTA je vaša najlepšia šanca uzavrieť obchod.

CTA môžete dokonca prepojiť so špeciálnou vstupnou stránkou len preto, že možnosti sú tu nekonečné. Podľa Matta Cartera z Unbounce, „Čím jasnejšia je CTA, tým je pravdepodobnejšie, že váš odberateľ bude poháňaný ďalej z vašej predajnej cesty.“

Umiestnite svoje formuláre opt-in strategicky

Väčšina začiatočníkov je vinných za tohto. Ak svoje prihlasovacie formuláre neumiestňujete strategicky, bude ťažké zachytiť zlatú husu, pokiaľ ide o e-mailový marketing. S nespočetnými metódami integrácie vrátane množstva doplnkov e-mailového marketingu pre WordPress máte nástroje, ktoré potrebujete.

Slávne sú pop-up registračné formuláre, ktoré sa spúšťajú len tak, keď návštevník opustí vaše stránky. Je to rušivé, ale celkom efektívne, keď používatelia hlásia až 469% zvýšenie miery konverzie e-mailov. OptinMonster je jednou z popredných služieb e-mailového marketingu, ktorá okrem iných možností prihlásenia ponúka túto funkciu Exit-Intent.

Prispôsobte si svoj e-mail

Nie ste robot a ani vy, ani odberatelia. Svoje úsilie v oblasti e-mailového marketingu môžete zvýšiť jednoduchým prispôsobením správ. Podľa Roberta Cialdiniho, chlapa za tým Šesť princípov ovplyvňovania, ľudia s väčšou pravdepodobnosťou kupujú od vás, ak vás majú radi.

Rovnako ako to, ako používate úžasný dizajn webových stránok a cielený obsah, aby ste hovorili priamo s vašimi návštevníkmi webu, snažte sa prispôsobiť všetky správy, ktoré posielate svojim odberateľom. Keďže viete, kto sú vaši odberatelia a čo majú radi, môžete písať prispôsobené e-maily, ktoré majú najväčší vplyv.

Príklad: Raz som požiadal predplatiteľov, aby sa zmienili o ich najväčšej bolesti, keď sa prihlásili, a bol som príjemne prekvapený odpoveďami, a tým skôr spätnú väzbu, ktorú som ľahko získal. Potom som napísal e-maily, ktoré sa zaoberali týmito bodmi bolesti, a môžete uhádnuť, čo sa stalo s mojimi otvorenými sadzbami ��

Rovnakú spätnú väzbu sme použili na prepracovanie môjho webu aj obsahu, čím som desaťnásobne zvýšil počet konverzií.

Zmiešajte obsah e-mailu

Nemôžete riskovať, že sa stretnete s tým, že spamový človek, ktorý chce zarobiť peniaze, je potrebný, aj keď to znamenalo bombardovanie účastníkov ponukami, ponukami a ďalšími ponukami. To je dôležité, aby bola dobre premyslená stratégia e-mailového marketingu informujúca o celom marketingovom procese.

Ak to nedáva zmysel, len sa snažte napísať veľmi informačné e-maily s občasnou zmienkou o produkte. Vaše e-maily by mali byť rozšírením obsahu na vašom webe, ale mali by byť lepšie. Ponúka vysokú hodnotu prostredníctvom e-mailov zvýši vaše otvorené sadzby a nakoniec aj vaše miery konverzie. Budete mať tiež väčšiu šancu vyhnúť sa priečinku so spamom.

Test, oplachovanie a opakovanie

Na konci dňa nezabudnite vyskúšať svoje metódy, aby ste si dali prst na to, čo funguje a čo nie. Týmto spôsobom môžete zo svojich snáh o e-mailový marketing odstrániť problémy, ktoré udusujú život. Zrejme sa chcete držať vecí, ktoré fungujú, a pochovať všetko, čo nie je.

Teraz, keď máte tipy, ktoré potrebujete, aby ste posunuli svoju e-mailovú marketingovú stratégiu vpred, ako sa pozrieme na najlepšie služby e-mailového marketingu pre WordPress?

5 Populárne e-mailové marketingové služby pre WordPress

Nasledujúce služby e-mailového marketingu pracujú s programom WordPress. Znamená to len, že existuje nespočetné množstvo doplnkov WordPress, ktoré vám umožňujú integrovať ktorúkoľvek z týchto služieb s vašim webom v priebehu niekoľkých minút. Začneme s mojím osobným favoritom.

MailChimp

najlepšie e-mailové marketingové služby pre WordPress MailChimp

MailChimp patrí medzi najlepšie e-mailové marketingové služby, ktoré si peniaze môžu kúpiť. Z výročnej správy za rok 2016 zákazníci MailChimp zaslali len tento rok viac ako 245 miliárd e-mailov. Služba MailChimp slúži po celom svete a umožňuje miliónom používateľov WordPressu ľahšie odosielať hromadné e-maily s rozsiahlou sadou nástrojov..

Uvedené nástroje vám pomôžu vybudovať vašu e-mailovú marketingovú kampaň od základov. Vytvorenie e-mailového zoznamu je jednoduché ako koláč a viacero návrhov formulárov je len jedno kliknutie. Ponúkajú množstvo funkcií a integrácií. Napríklad môžete posielať automatické správy návštevníkom, ktorí opustia vozíky, atď.

A je tu viac …

K dispozícii sú podrobné správy na meranie vplyvu vašich kampaní na predplatiteľov. Z týchto prehľadov sa toho môžete čo najviac naučiť a dokonca ich exportovať alebo sťahovať pre budúce použitie a budúce generácie. Napríklad vidíte aktivitu v sociálnych médiách, sledujete odkazy, kontrolujete konverzácie a oveľa viac.

Len vedzte, že by sme potrebovali príspevok v tejto hĺbke a dĺžke, aby sme prehodnotili všetko, čo služba MailChimp ponúka za odklonené ceny. Ak MailChimp znie ako e-mailová marketingová služba, ktorú potrebujete, spoločnosť ponúka tri cenové plány:

  • Program Forever Free s až 2 000 predplatiteľmi a 12 000 e-mailov mesačne
  • Rastúci podnikateľský plán začínajúci na 10 dolárov dolárov mesačne a
  • Super výkonný program Pro Marketer začínajúci na 199 dolárov mesačne pre ťažkého odosielateľa e-mailov

Vždy si vyberte plán, ktorý funguje pre vaše podnikanie. MailChimp vám umožňuje odosielať e-maily z „vašich vlastných serverov“ úpravou záznamov DNS, čo je proces, ktorý tím technickej podpory jasne uvádza. Inými slovami, zdá sa, že e-maily pochádzajú z vašej domény namiesto zo serverov MailChimp.

MailChimp môžete vždy integrovať do svojho webu WordPress pomocou ktorejkoľvek z metód ponúkaných na hlavnom paneli, to znamená, že sa musíte dotknúť kódu. Aby sme tomu zabránili, integrujeme program MailChimp do programu WordPress pomocou doplnku.

Získajte službu MailChimp

MailChimp pre WordPress

MailChimp pre WordPress

Len aby som to dostal tam, chcel by som vyhlásiť, že MailChimp pre WordPress nie je pridružený k službe MailChimp. Doplnok MailChimp pre WordPress je hlavnou myšlienkou spoločnosti Danny van Kooten, Ibericode, Lap a Harish Chouhan.

Umožňuje vám prepojiť vaše stránky WordPress so svojím poštovým zoznamom MailChimp. Okrem toho sa dodáva s nástrojom na tvorbu formulárov, ktorý môžete čo najlepšie využiť, ak ste pomerne oboznámení s HTML a CSS. S niekoľkými vylepšeniami si však môžete vytvoriť ktorúkoľvek formu, akú si dokážete predstaviť.

Inštalácia doplnku je navyše jednoduchá, pretože všetko, čo potrebujete, je kľúč API, ktorý sa dá ľahko získať. MailChimp pre WordPress sa hladko integruje s úžasnými rozšíreniami a doplnkami, ako sú MailChimp reCAPTCHA, WPBruiser, WooCommerce, Kontaktný formulár 7, BuddyPress, MemberPress a Easy Digital Downloads. Doplnok môžete ďalej integrovať s komentármi WP a registračnými formulármi.

Môžete pripojiť bezplatný doplnok MailChimp pre WordPress s plánom zadarmo MailChimp a mať kompletné riešenie e-mailového marketingu za menej ako 10 minút.

Stiahnite si MailChimp pre WordPress

Neustály kontakt

Neustály kontakt

Nepretržitý kontakt vás začne 60-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, ktorá vám umožňuje odosielať neobmedzené správy 100 predplatiteľom. Toto je ideálne pre malé ukážkové publikum, napríklad pre testery mobilných aplikácií alebo malé skupiny zamerania. Je tiež najjednoduchšie nastaviť a spustiť – prvý e-mail som poslal v troch krokoch. Bolo to také ľahké.

Budete musieť upgradovať na program E-mail alebo E-mail Plus v cene od 20 do 295 $ mesačne, v závislosti od počtu účastníkov, ktorých máte. 295 dolárov je za 50 000 kontaktov s 2 GB webového úložiska, neobmedzených kampaní, kupónov, prieskumov, propagácie udalostí, reportovania a automatických odpovedí.

Ďalšie významné funkcie…

… Zahŕňajú nástroje na vytváranie zoznamov, správu kontaktov, bezplatné koučovanie, úžasnú podporu, archívy a tak ďalej. Potom som videl vopred pripravené šablóny! Aká obrovská zbierka krásnych e-mailových šablón. Webová stránka Constant Contact je určená pre malých podnikateľov.

Nepretržitý kontakt je ideálnym riešením, ak sa chcete vyhnúť nadmernému a obťažujúcemu postoju v prospech minimalizmu. Na rozdiel od väčšiny e-mailových marketingových služieb je spoločnosť Constant Contact úplne prepustená. Páčilo sa mi čisté rozloženie a domácky pocit. K dispozícii je vlastné kódovanie, ale staviteľ e-mailových služieb Drag & Drop vyhráva, takže áno.

Najprv som skoro odstrelil Constant Contact, ale ďalšie vyšetrovania teraz potvrdzujú, že mnoho e-mailových marketingových služieb by si od týchto ľudí mohlo požičať list. E-mailová služba tohto kalibru vyžaduje zodpovedajúci doplnok WordPress.

ZÍSKAJTE neustály kontakt

Konštantné kontaktné formuláre prostredníctvom MailMunch

Formáty s konštantným kontaktom od spoločnosti MailMunch - doplnky WordPress

… a deň sa uloží. MailMunch, autor tohto doplnku, je spoločnosť, ktorá zjednodušuje e-mailový marketing zameraním sa na získavanie zákazníkov a generovanie potenciálnych zákazníkov. Tento doplnok pre e-mailový marketing je vyvrcholením hodín tvrdej práce, Liz Gannes a oblečenia pre e-mailový marketing, ktoré ponúka zaujímavé funkcie za nízke ceny..

Tento doplnok WordPress je rovnako ako Constant Contact podhodnotený. Bol som zaujatý, až kým som si nevyskúšal dostupné funkcie. Ak chcete ochutnať svoju chuť do jedla a dostať veci do poriadku, môžete si z tohto sveta zostaviť formuláre na prihlásenie, čo s piatimi typmi formulárov, asi 20 zvodnými témami, nespočetnými poliami formulárov a tvorcom formulárov, ktorý prijíma vlastné HTML.

Najlepšie funkcie sú samozrejme uzamknuté v prémiových plánoch, ktoré začínajú na 6,30 dolárov mesačne. Potrebujete, aby agentúra plánovala využívať celý rad funkcií, ktoré stoja 34,30 dolárov mesačne. Plán zadarmo obsahuje dve plne prispôsobiteľné témy a základné funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať zbierať e-maily.

Nastavenie celej veci je jednoduché, budete hotoví za pár minút. Všetky formuláre, ktoré vytvoríte pomocou tohto doplnku, by mali fungovať (mal by som vedieť, testoval som) a prihlásili používateľov na odber ľubovoľného zoznamu kontaktov podľa vašich predstáv. Ak už kontakt existuje, doplnok automaticky aktualizuje účastníka.

Naozaj by sme potrebovali kompletnú kontrolu, ktorá by pokrývala všetky ostatné funkcie, ktoré sme nespomínali, vrátane milostivého používateľského rozhrania, podrobných analýz, automatických odpovedí a intuitívneho nástroja na tvorbu e-mailov. Jednoducho povedané, Constant Contact a tento doplnok olovenej generácie idú spolu dobre ako chlieb a maslo.

Súvisiace: Majú druhý doplnok, Doplnok programu WordMess pre aplikáciu MailMunch ktoré sa integruje s konštantným kontaktom podobným spôsobom.

Stiahnite si Constant Contact Forms by MailMunch

AWeber

najlepšie e-mailové marketingové služby pre WordPress AWeber

El numero dos na našom zozname dnes je AWeber, populárna e-mailová marketingová služba, ktorá existuje už od roku 1998. Ich hlavným poslaním je a stále je pomáhať „… malým podnikom a podnikateľom vytvárať a odosielať e-maily, ktoré ľudia milujú …“, aby „… spojte sa s [povedanými ľuďmi] spôsobmi, ktoré rozširujú ich podnikanie. “

Pokiaľ ide o e-mailové marketingové služby, AWeber má dlhoročnú reputáciu v poskytovaní služieb na svetovej úrovni za cenu, ktorá vyhovuje všetkým používateľom. Slúžia stovkám tisíc obchodníkov zo všetkých oblastí života, čo znamená, že ste vo veľkej spoločnosti.

Na oddelení funkcií znamená AWeber vážne podnikanie. Je nabitý množstvom doplnkov, ako sú autoresponders, veľa e-mailových šablón, podrobná analýza, úžasná podpora zákazníkov, ľahko použiteľný nástroj na tvorbu formulárov, integrácia sociálnych médií, mobilná aplikácia, editor drag and drop, segmentácia predplatiteľov a zoznam pokračuje ďalej a ďalej..

Integrácia AWeber je super-duper jednoduchá a vďaka šikovnému doplnku známemu ako Hustle to môžete urobiť za menej ako 5 minút. Je to tak, pretože sa nemusíte báť veci; ponúkajú vám 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Plány sa pohybujú od 19 dolárov do 149 dolárov mesačne, hoci si môžete vytvoriť vlastný plán len pre svoje potreby.

Získajte AWeber

zhon

Hustle - automaticky otvárané okná a e-mailové adresy pre zasielanie správ - adresár doplnkov - WordPress

Hustle, špičkový e-mailový marketingový doplnok pre WordPress, vám pomáha integrovať nielen služby AWeber, ale aj MailChimp a ďalších osem služieb e-mailového marketingu. To všetko robíte z ľahko použiteľného administračného panela, ktorý je plný najlepších možností. Opäť stačí kľúč API, ktorý je jednoduchý … viete, ako to chodí.

Vďaka integrácii e-mailových služieb v minulosti môžete navrhovať formuláre na prihlásenie podľa vašich predstáv, čo so 4 preddefinovanými štýlmi, neobmedzenými farbami, ďalšími poľami, hranicami, tvarmi a animovanými ikonami. Ak chcete vyskúšať svoje návrhové kotlety, spoločnosť Hustle má tiež k dispozícii vlastné CSS.

Posledným krokom je prispôsobenie toho, ako sa vaše prihlasovacie formuláre zobrazujú a ako sa správajú na vašom webe. Formulár môžete pridať kdekoľvek na svoj web pomocou skráteného kódu. Okrem toho môžete za svoj obsah pridávať formuláre alebo vytvárať vyskakovacie a zasúvacie formuláre, aby ste zvýšili počet prihlásených na odber. Interaktivita v tejto veci!

Pri viac ako 70 000 aktívnych inštaláciách sa Hustle od WPMU DEV darí mnohým štandardom. Prihláste sa na AWeber a integrujte sa s Hustlom, aby ste dnes mohli začať svoju e-mailovú marketingovú kampaň. Čím skôr začnete, tým lepšie.

Stiahnite si zhonu

Mad Mimi

Mad Mimi E-mailový marketing Vytvorenie zasielania a sledovania e-mailových spravodajcov HTML

Mad Mimi je krásny ESP s úplne jedinečným prístupom k e-mailovému marketingu. Ale aj s horou funkcií, títo chlapci zvládajú, aby to všetko pre vás kámoš. Spravil som zoznam adries v Mad Mimi a nemôžem sa sťažovať. Táto vysoko výkonná služba je príťažlivá pre mobilnú aplikáciu.

Všetko od registrácie, vytvárania formulárov a e-mailov, ako aj spojenia s vašimi odberateľmi je také jednoduché ako A, B, C. Tvorca formulárov je úžasný a so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na vytváranie krásnych spravodajcov bez ohľadu na príležitosť alebo ročné obdobie. Na svoju stránku Facebook môžete dokonca zadarmo pridať formuláre!

Majú samozrejme navždy bezplatný plán, ktorý vám umožní uložiť 100 kontaktov a odosielať neobmedzené e-maily. Program Pro stojí v závislosti od vašich potrieb cenu medzi 10 až 369 dolármi mesačne. Každý plán obsahuje úžasný zoznam funkcií, ktoré vás pomôžu rozbehnúť sa a spustiť.

S administračným panelom je radosť pracovať. Doprajte si zážitok z dizajnu z tohto sveta s úžasným tvorcom drag-and-drop, integrujte svoje propagácie so sociálnymi médiami, vytvárajte kanály RSS a spravujte svoje publikum ako šéf s Mad Mimi. Exportujte svoje zoznamy ľahko, ak chcete veci pohybovať atď.

Mad Mimi je jednou z najväčších e-mailových marketingových služieb, potrebujeme ju prepojiť s jedným z najlepších doplnkov pre zostavovanie zoznamov pre WordPress..

Získajte Mad Mimi

Prospieva potenciálnych zákazníkov

Prosperuje vedie Konečný doplnok pre zostavovanie zoznamov pre WordPress

Špičkový doplnok na vytváranie zoznamov pre WordPress, Thrive Leads je dodávaný s 30-dňovou zárukou výkonu. Znamená to len, že ak sa vám Thrive Leads nepáčia do 30 dní, môžete požiadať o vrátenie svojich peňazí. Je pravda, že neponúkajú bezplatnú verziu. Úspešné členstvo stojí iba 19 dolárov mesačne a zahŕňa neobmedzené licencie na web a všetky produkty ThriveThemes.

Ponúkajú ďalšie tri jednorazové plány. Môžete si kúpiť licenciu na jeden server, ktorý stojí 67 dolárov, 5-miestnu licenciu na 97 dolárov alebo 15-miestny licenčný balík na 147 dolárov. Výber tu závisí od vašich potrieb, aj keď prospešné členstvo znie lepšie.

Ďalší skvelý doplnok k Thrive Leads. To je presne dôvod, prečo odporúčam Thrive Themes všetkým ako riešenie na jednom mieste pre ich online marketing. Ešte raz vďaka, Shane! – Gary Kaminski

Zoznam funkcií sa tiahne odtiaľto po Mesiac a späť. Hovoríme o veciach, ako sú SmartExit +, SmartLinks, testovanie A / B, krásne animácie, laserové ostré zacielenie, spúšťače založené na interakcii, každý typ typu opt-in, úžasné správy a nespočetná integrácia s populárnymi službami e-mailového marketingu vrátane Mad Mimi.

Link Thrive vedie k Mad Mimi alebo k akejkoľvek e-mailovej marketingovej službe a máte silné riešenie na vytváranie zoznamov pre svoje podnikanie, či už ste začiatočník, profesionál, agentúra alebo veľká spoločnosť. Nie, naozaj nebudete musieť ísť inde.

Získajte prospešné kontakty

GetResponse

GetResponse softvér pre e-mailový marketing

Vychovávaním zozadu je GetResponse, posledný na našom zozname, ale určite v neposlednom rade z hľadiska funkcií a použiteľnosti. Okamžite môžete začať 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou, pričom nie je potrebná žiadna kreditná karta. Po registrácii, ktorá spočíva v overení prostredníctvom SMS, sa dostanete na príjemnú palubnú dosku.

Tu si môžete vybrať, či chcete pridať kontakty, vytvoriť formulár alebo vytvoriť informačný bulletin. Iba tri tlačidlá, ktoré sú ďaleko od rozsiahleho zoznamu funkcií, tém a možností, ktoré je GetResponse najlepšie známe. Môžete napríklad kopírovať a prilepiť, nahrať alebo importovať svoje kontakty zo služieb tretích strán, ako sú napríklad Dokumenty Google, SalesForce atď..

Tvorca formulárov vyhodí všetky ostatné e-mailové marketingové služby z vody! Stále som posúval, čo sa javilo ako nemožný počet nádherných tém vo viacerých kategóriách a formátoch. Formáty pre kampaň na Facebooku môžete vytvárať rovnako ľahko, ako môžete vytvoriť formulár na aktiváciu bočného panela.

GetResponse-bulletin-builder

Tvorca bulletinu GetResponse ��

To nie je koniec. Tvorca formulárov je vybavený funkciou Color Magic, ktorá naimportuje farby vašich stránok a prispôsobí ich a použije vo vašich formulároch tak, ako chcete. K dispozícii máte 7 aplikácií na tvorbu zoznamu pre pevný panel, na stiahnutie, ukončenie vyskakovania, posúvanie, trasenie, pole s obrázkami a formuláre na prihlásenie do schránky..

Svoje formuláre môžete rýchlo vytvárať pomocou obyčajného editora HTML a so všetkými integráciami balíkov GetResponse pravdepodobne koniec koncov nebudete potrebovať doplnok. Svoje formuláre môžete okrem iného prepojiť s webom WordPress, obchodom WooCommerce a stránkou Facebook.

V oddelení bulletinov môžete na pretiahnutie e-mailov, ktoré poskytujú dosť úderov, použiť drag and drop alebo obyčajný HTML editor. Tvorca drag and drop je dodávaný s miliónmi šablónami bulletinov a jednou šablónou a ďalšími funkciami, ktoré budete kedy potrebovať.

Získajte odpoveď

Kontaktné formuláre od WPForms

Kontaktný formulár od WPForms - Drag Drop Builder for WordPress - WordPress Plugins

Spárujte funkciu GetResponse s kontaktnými formulármi od spoločnosti WPForms, pretože táto je jednoduchým, ale plnohodnotným majstrovským dielom rovnako ako predchádzajúce. Na prvý pohľad by ste mohli tento plugin, ako aj GetResponse, zamietnuť, ale akonáhle sa dostanete cez dvere, dobríci vás vyhodia z nohy.

Kontaktné formuláre od WPForms majú v čase písania aktívne viac ako 90 000 inštalácií. Stačí nainštalovať a aktivovať doplnok na svoje stránky. Ďalej musíte vytvoriť formulár. Tu začína vzrušenie. Doplnok sa dodáva s intuitívnym tvorcom drag-and-drop, ktorý zefektívňuje celý proces navrhovania.

A je formulár tvorca naložený funkciami alebo čo? Samotný počet dostupných možností v bezplatnej verzii spôsobí, že sa vám hlava točí. Na integráciu do svojho zoznamu GetResponse však budete potrebovať verziu 99 dolárov. Bezplatná verzia vám umožňuje pripojiť sa iba na trvalý kontakt.

So všetkými funkciami, ktoré získate, vrátane integrácie s platobnými bránami, verzia Kontaktných formulárov od WPForms Pro neznie tak zlé. Plány začínajú na pouhých 39 dolárov ročne, ale nezabudnite, že funkcia GetResponse prichádza s mnohými ďalšími integráciami.

Stiahnite si kontaktné formuláre od WPForms

Bonus: Ninja vyskakovacie okná pre WordPress

Ninja vyskakovacie okná pre WordPress

Ak ste už nejaký čas boli súčasťou komunity internetového marketingu, nepochybne ste počuli ľudí, ktorí hovoria o dôležitosti zostavenia zoznamu e-mailového marketingu. Toto vám nielenže umožňuje rozvíjať váš vzťah so čitateľmi, pretože máte spôsob, ako s nimi priamo komunikovať, ale tiež vás chráni pred akýmikoľvek nepriaznivými účinkami aktualizácie algoritmu Google – ak vám aktualizácia spôsobí pokles SERP, môžete tiež pri uverejňovaní nového príspevku e-mailom zoznam stále prilákať návštevnosť. Cielené publikum, rozvíjajúce sa vzťahy a stabilná premávka môžu byť dobrým prvkom iba pre váš konečný výsledok.

Ak chcete rozšíriť svoj e-mailový zoznam, kontextové okná sú osvedčeným spôsobom, ako upútať pozornosť návštevníkov a zaistiť, že je pravdepodobnejšie, že sa prihlásia na odber. Existujú etické hľadiská, ale kontextové okná majú preukázané výsledky pre rýchlejší rast e-mailových zoznamov.

Ninja Popups pre WordPress je skvelý doplnok pre každého, kto chce rozšíriť svoj zoznam adries. Doplnok podporuje dvanásť rôznych služieb e-mailového marketingu vrátane AWeber a MailChimp.

Súčasťou doplnku je množstvo fantastických vzhľadov, ktoré vám umožňujú vytvárať krásne vyzerajúce kontextové okná. S niekoľkými možnosťami prispôsobenia (na obrázkoch nižšie nájdete predstavu o kvalite automaticky otváraných okien, ktoré dokáže doplnok vytvoriť) môžete navrhnúť vyskakovacie okno vo svojom vlastnom obrázku av súlade so značkou svojich webových stránok. Môžete tiež vytvoriť viacstránkové kontextové okná, čo je užitočné, ak je vaše publikum rozdelené na veľmi odlišné záujmové skupiny.

Vyskakovacie okná môžu byť nepríjemné, ak sú príliš impozantné, ale zásuvný modul Ninja Popups vám umožňuje vybrať, keď sa zobrazí vyskakovacie okno. Môže to byť potom, čo návštevník dosiahol určitý bod v článku, po období nečinnosti alebo keď návštevník prejaví úmysel opustiť vaše webové stránky. Môžete tiež nastaviť test A / B s cieľom analyzovať, kedy vaše vyskakovacie okná najlepšie konvertujú, a tiež porovnať dva rôzne návrhy, čo vám umožní získať najlepšie možné výsledky. A ak si chcete vybrať ešte viac vzhľadov, je k dispozícii balík Themes Pack for Ninja Popups.

Získajte Ninja vyskakovacie okná


Aký obrovský sprievodca do sveta e-mailového marketingu, ale je toho veľa, že by sme v tomto príspevku nemohli vytlačiť všetko. Existuje mnoho ďalších služieb e-mailového marketingu pre program WordPress a nezačínajte ma doplnkami na vytváranie zoznamov. Možno vás zaujímajú ďalšie tipy na e-mailový marketing, ktoré sme vynechali.

Som obrovským fanúšikom MailChimp a MailChimp pre doplnok WordPress, ale to som len ja. Aká je vaša obľúbená kombinácia? Ktorého poskytovateľa e-mailových služieb používate? Ak máte otázku alebo návrh, dajte nám vedieť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me