Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: založenie firmy

 1. 1. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: Hosting
 2. 2. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: Témy, doplnky, produkty a služby
 3. 3. Aktuálne čítanie: Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: založenie firmy
 4. 4. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: branding a marketing

Vytvorenie akéhokoľvek druhu online obchodu vyžaduje dôkladnú prípravu a plán uskutočniteľnosti. Ak sa chystáte začať podnikať, musíte si stanoviť niektoré ciele:

 • Krátkodobé (vytváranie produktov a služieb, zvýšenie návštevnosti, viac potenciálnych zákazníkov a registrácie prostredníctvom marketingu a značky)
 • Dlhodobé (dosiahnutie udržateľného obchodného modelu prostredníctvom predvádzania odborných znalostí a nadviazania spojení)

Agilnosť prispôsobovať sa novým trendom predstavuje v súčasnosti jednu z najdôležitejších obchodných zručností. Vždy bolo dôležité zostať pred konkurenciou, ale dnes je to zrejmejšie ako kedykoľvek predtým, väčšinou v dôsledku rýchlych zmien v IT svete. Virtuálny svet predbieha obchodný trón od hmatateľných firiem v reálnom svete. A sotva existuje lepší spôsob, ako začať s online obchodnou účasťou, než začať s vlastným podnikaním WordPress.

Písanie blogu

Podnikanie WordPress sa môže zaoberať vytváraním nových doplnkov, motívov, riešení pre vlastné návrhy alebo poskytovaním podpory, ale môže sa tiež odkazovať na spustenie vlastného blogu, ktorý by použil WordPress ako hlavnú tému a pomohol ostatným čo najlepšie ho využiť..

Ak chcete písať spoľahlivý a informačný blog bohatý na informácie, vždy sa držte toho, čo viete najlepšie. Najlepšie je, ak blog a vaša firma súvisia s vaším webom a sú s ním prepojené. Niekedy vidím blog, ktorý je na subdoméne, čo je v poriadku, ale nepoužíva rovnakú značku ako web.

Pri rozumnom podnikaní vždy zostaňte dôveryhodným zdrojom. Návštevníci a čitatelia budú venovať viac pozornosti blogu učiteľa napísanému učiteľom ako niekomu inému. Takže by ste mali čo najviac písať o svojich skúsenostiach z prvej ruky. Príbehy iných ľudí možno vkladať ako odkazy a títo ľudia sa s vami môžu neskôr spojiť. Bez ohľadu na to, ako sa svet zmení, skutočné, skutočné a praktické príbehy sa budú vždy zdieľať najčastejšie.

Preto je pôvodný a informovaný obsah blogu dôležitejší ako čokoľvek iné. Je oveľa jednoduchšie a lepšie písať o svojich vlastných skúsenostiach, ako písať o „horúcich“ témach, o ktorých viete málo. Spoznáte ľudí, ktorí sa skutočne zaujímajú o to, čo vás zaujíma, čo sa rovná cieľovejšiemu publiku.

Stať sa profesionálom WordPress znamená, že sa musíte špecializovať na to, čo vás zaujíma, a neustále sa vzdelávať seba a ostatných..

Osobné dotyky

customize-WordPress-theme

Každý úspešný blogger a majiteľ firmy vie, že ich klienti alebo publikum si cenia, keď sa odhalia. Týmto preukážete publiku, že ste k nim úprimní a úprimní. Ľudia budú venovať väčšiu pozornosť vášmu názoru a spomienkam, ak ho označíte osobnou pečiatkou.

V každom druhu podnikania sú ľudia, ktorí to robia len preto, že na obzore nie je nič lepšie, a potom sú tu iní, ktorí si svoju prácu skutočne užívajú a vždy sa snažia zlepšovať svoje zručnosti..

Používanie služby WordPress na písanie informácií o vašej firme bude mať oveľa lepšie účinky a budete si ju oveľa viac vychutnať, ak k nej budete patriť. Rovnako ako keď sa chystáte na koncert a cítite, či má kapela talent a pocit, čo hrajú alebo jednoducho robia rutinným spôsobom, vaše publikum bude cítiť vaše vibrácie. Ak budete vo svojej práci skutočne a transparentní, získate väčšiu podporu a spätnú väzbu od ľudí, ktorí navštívia váš blog alebo používajú vaše nástroje WordPress.

Okrem toho, že do svojho blogu pridáte svoju osobnosť, mali by ste ju predviesť prostredníctvom dizajnu blogu. Existuje veľa skvelých nástrojov, pomocou ktorých môžete prispôsobiť svoj motív WordPress a dosiahnuť, aby vaše stránky WordPress boli vynikajúce. Je to ľahký spôsob, ako vybudovať svoju značku a svoje podnikanie bez veľkého úsilia.

Krása zdieľania

Aj keď v podnikovom svete ľudia stále vedú rasu potkanov, svet internetu často píše iný príbeh. Kľúčovým slovom internetu je dnes nielen zdieľanie sociálnych médií, ale aj jeho obľúbenosť. Tisíce webových stránok a blogov poskytujú informácie a vedomosti. Internet skutočne zapálil globálnu revolúciu, pokiaľ ide o kultúru zdieľania informácií.

Ľudia odovzdávajú svoje hodiny lektora, ktoré si sami pripravia, aby sa učili rôzne jazyky, rozširovali počítačové zručnosti a robili mnoho ďalších vecí. Takže pri písaní pre alebo o svojej firme na WordPress sa podeľte o niektoré z vašich úspešných stratégií, ktoré pre vás a vašu firmu fungovali dobre.

Na druhej strane pokojne povedzte publiku o niektorých zlyhaniach alebo chybách. To im pomôže v ich budúcej práci a získate aj ich dôveru. Spojením s rôznymi ľuďmi a ich blogmi sa tiež dozviete niečo z ich víťazstiev a porážok. Okrem toho, ak ste mali nejaké nedávne hodnotenia, uveďte odkazy na tie udalosti alebo webové stránky, na ktorých bola vaša práca publikovaná alebo ocenená.

Celá myšlienka existencie služieb, ako je WordPress, je spájať ľudí, aby vytvorili obrovskú komunitu, ktorá bude zdieľať svoje myšlienky a zručnosti a zároveň sa budú učiť jeden od druhého..

Podstata komunikácie

Už sme sa zmienili o podnikaní. Mnohí z nás vyskúšali rôzne veci a uvedomili si, že by sme mali ísť úplne po niečom inom. Keď hovoríme o kontexte internetovej komunikácie, možno ju vylepšiť mnohými spôsobmi, ale podstata dobrej komunikácie spočíva vo vnútri jednotlivca..

Na začiatku môže byť pre vás ťažké vytvoriť obsah a zúčastniť sa konštruktívnych diskusií, ale dozviete sa toho veľa o tom, čo sami a váš podnik WordPress robíte. Je to ako hovoriť s priateľom. Po zdieľaní svojich záujmov s ostatnými sa ľahšie nájde správna cesta.

Vyskúšajte toľko foriem tvorby obsahu, koľko len môžete:

 • Písomné (text, návody, propagačné a kritické fóra, fóra WordPress.org)
 • Vizuálne (infografika, videonávody, tabule)

Kvalitná komunikácia znamená pripravenosť odpovedať čitateľom alebo používateľom vašich produktov a služieb. Ak ste vytvorili tému pre WordPress a dostávate spätnú väzbu od používateľov, mali by ste tu byť, aby im pomohli vyriešiť prípadné problémy alebo im vždy poďakovať za pochvalu alebo kritiku. Použite sociálne médiá na propagáciu svojej práce a pokroku vo svojom výklenku, ale neočakávajte zázrak od Facebooku alebo Twitteru. Sú ako oheň – dobrí sluhovia, ale zlí majstri. Nechajte ich pracovať pre vás a nie naopak. Tu nájdete nástroje na zvýšenie angažovanosti na svojej webovej stránke WordPress.

Zaveďte svoje podnikanie na internete

Podnikateľka s notebookom v kancelárii

WordPress je vynikajúci nástroj na zjednodušenie vášho online obchodu. Ak chcete písať o tom, ako sú vaše produkty a služby prospešné pre ľudí, určite musíte mať skvelý blog so skutočnými príbehmi a prípadovými štúdiami. Hlavné vlastnosti, ktoré musí mať vaša firma WordPress, sú:

 • Dôveryhodnosť a autorita prostredníctvom predvádzania vašej odbornosti prostredníctvom skvelých produktov, služieb a blogu
 • Buďte priateľskí a úprimní v komunikácii so svojimi zákazníkmi a návštevníkmi
 • Poskytovanie podpory včas

Vytváranie častých otázok a dokumentácie na základe spätnej väzby od používateľov je ďalším skvelým spôsobom, ako získať viac obsahu a zjednodušiť (a) váš život. O nástrojoch, ktoré vám pomôžu založiť podnikanie WordPress, môžete navštíviť blog WPExplorer a nájsť všetko, čo by ste mohli potrebovať.

Zostaňte otvorení novým nápadom a uvidíte, že počúvaním vašich zákazníkov urobíte z vašej firmy lepšie miesto pre všetkých.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me