Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: Témy, doplnky, produkty a služby

  1. 1. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: Hosting
  2. 2. Aktuálne čítanie: Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: Témy, doplnky, produkty a služby
  3. 3. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: založenie firmy
  4. 4. Zjednodušte svoju online prítomnosť pomocou WordPress: branding a marketing

Už sme diskutovali o dôležitosti výberu správneho riešenia hostingu pre vašu online prítomnosť. Tentoraz sa budeme baviť o tých dokonalých produktoch a službách WordPress, ktoré zjednodušujú vašu online prítomnosť, takže sa podnikanie stáva radosťou udržiavať a spravovať.

Ako nájsť tieto perfektné produkty WordPress

Pred hľadaním prémiových riešení WordPress vám odporúčam, aby ste prešli bezplatné riešenia. To, čo nájdete v úložisku doplnkov WordPress.org a archívov tém, je neporiadok s produktmi, ktoré nie sú príliš kategorizované, takže musíte vynaložiť ďalšie úsilie pri hľadaní autoritatívnych blogov, ktoré robia recenzie produktov WordPress..

Nič nie je úplne zadarmo a často platíte so zmrzačenou alebo žiadnou podporou, ale vždy existujú výnimky a nájdete dobre kódované a pravidelne aktualizované doplnky WordPress, ak kopáte trochu hlbšie, vykonajte pár vyhľadávaní a prečítate si niektoré recenzie. Vyplatí sa to neskôr, keď budete musieť premýšľať o ďalších veciach, ktoré sú potrebné pre vašu online prítomnosť, a nemusíte sa obávať nekompatibility alebo nestability..

Ako si vybrať najlepšie tému WordPress pre vaše podnikanie

Výber témy by nemal byť ničím iným než výberom pokožky. Podľa môjho názoru je to správne meno pre to, čo je iba vizuálne prekrytie pre váš web. Existuje mnoho skvelých riešení typu všetko v jednom, ako napríklad téma Total WordPress, ktorá pokrýva všetky uhly, na ktoré si môžete myslieť a uspokojiť všetky vaše súčasné i budúce potreby..

pluginy a ich odstraňovanie-WordPress

Existujú aj špecializované témy WordPress, v ktorých musíte najskôr urobiť časť s myšlienkou a potom hľadať tému, ktorá je vytvorená len pre tú jednu vec, ktorú chcete ukázať svetu. Napríklad AcademiaThemes je skvelým miestom na hľadanie školských a učebných tém, ShowThemes je doménou tém zameraných predovšetkým na správu udalostí a na tému Themeforest nájdete akúkoľvek výklenok, na ktorý by ste mohli myslieť (nehnuteľnosti, svadba, neziskové organizácie, fotografia, hosting) , atď.).

Ak potrebujete viac informácií, prečítajte si náš príspevok o tom, ako vybrať perfektnú tému WordPress. Na stránkach WPExplorer sme pokryli takmer každý výklenok, na ktorý si môžete myslieť, takže si môžete vybrať zo všetkých tém, ktoré sme zahrnuli do zaokrúhľovania..

Ako si vybrať perfektné doplnky WordPress

WordPress je taký všestranný systém na správu obsahu, pretože obsahuje doplnky, ktoré zvyšujú funkčnosť vašich webových stránok. Ľubovoľnú tému môžete ľahko zmeniť na špecializovanú šablónu pridaním nejakej témy zadarmo alebo prémiové doplnky.

Nájdenie dokonalých produktov WordPress neznamená, že nájdete dokonalé rozšírenie „všetko do všetkého“, ale také, ktoré pokrýva jeden uhol a dokonale to robí. Predtým, ako začnete pracovať na nejakom nápade, musíte znížiť množstvo neporiadkov zo všetkých makiet, ktoré ste vytvorili, a nápadov, ktoré vyvolali. Zamerajte sa na minimum funkcií potrebných pre vašu online prítomnosť a vytvoríte stabilný základ.

Príliš veľa doplnkov predstavuje bezpečnostné riziko, najmä doplnky, ktoré nie sú pravidelne aktualizované. Pre takmer všetko, čo potrebujete, nájdete niekoho, kto už vytvoril plugin v bezplatné úložisko doplnkov WordPress.org. Naskenovaním stránok doplnkov uvidíte, ktorí autori poskytujú podporu, a pravidelne aktualizujú svoje doplnky.

Riešenia elektronického obchodu

Väčšina riešení elektronického obchodu sa dá pomerne ľahko implementovať do akéhokoľvek CMS. Pretože sa WordPress rozrástol na viac ako len platformu blogov, objavilo sa v ňom množstvo riešení elektronického obchodu ako pluginy WordPress. Medzi najpoužívanejšie a najlepšie podporované patria:

  • Jednoduché digitálne sťahovanie
  • WooCommerce
  • Cart66

Ak si myslíte, že tri nestačí, pozrite si náš úplný zoznam doplnkov elektronického obchodu WordPress. Výber témy, ktorá podporuje tieto riešenia, znamená, že pre túto tému je napísaná špeciálna CSS. Váš doplnok elektronického obchodu tak vyzerá hladko v rámci vašej témy. V rámci témy by už nemali zostať žiadne ďalšie funkcie elektronického obchodu.

Platobné brány

Ak je vaším cieľom vytvoriť web, na ktorom môžu ľudia kupovať vaše výrobky alebo darovať peniaze pre vašu vec, máte šťastie. Mnoho brán podporuje WordPress (a nájdete ich už integrované do prémiových doplnkov, alebo nájdete bezplatné doplnky v systéme Windows Úložisko WordPress a pridajte ich na svoj web), pozrime sa na niektoré z populárnejších možností:

PayPal je starý hráč, ktorý podporuje platby z viac ako 190 krajín a prijíma všetky hlavné kreditné karty. Nájdete veľa doplnkov, ktoré ponúkajú jeho integráciu s WordPress.

Gumroad je ideálny pre výrobcov softvéru, kníh, filmov alebo hudby, ktorí chcú jednoduchý spôsob predaja svojich digitálnych produktov. Integrácia s WordPress je 5 minútová práca a transakcie sa uskutočňujú na mieste.

2Checkout prijíma kreditné karty, debetné karty a PayPal. Pri využívaní ich služieb som mal určité ťažkosti, pretože sú veľmi prísni ohľadom toho, ktoré výrobky a služby môžete predávať. Ak ste neaktívny po dobu 6 mesiacov, môžu tiež pozastaviť váš účet, pretože majú môj.

Authorize.net vám môže pomôcť, pokiaľ ide o všetky veci online a mobilné zariadenia. Ich systémy na predchádzanie podvodom sú jednoznačne veľmi hrdé. Na získanie tejto platobnej brány však musíte zaplatiť poplatok vopred.

prúžok je platobný systém, ktorý bol k dispozícii iba v USA. V poslednej dobe sa stali globálnymi a teraz zahŕňajú Austráliu, Veľkú Britániu, Írsko a tiež niektoré ďalšie krajiny (aj keď beta). Vďaka výkonnému rozhraniu API je vynikajúca pre obchody a fakturačné systémy.

Platobné brány sú k dispozícii pre WordPress

Braintree je spoločnosť vo vlastníctve PayPal. Vďaka jedinej integrácii bude váš eCommerce WordPress schopný spracovať PayPal, Venmo, Apple Pay, kreditné a debetné karty, bitcoíny atď. S financovaním prostredníctvom PayPal som si istý, že bude čoskoro k dispozícii vo väčšine krajín..

Paymill je k dispozícii iba v ôsmich krajinách. Akceptuje väčšinu kreditných kariet a môže sa použiť na webové platby, mobilné platby alebo opakujúce sa platby, ak plánujete spustiť predplatné spoločnosti SaaS..

Dwolla je k dispozícii iba v USA. Má jeden z najlacnejších poplatkov za transakciu a je zadarmo pre transakcie, ktoré sú nižšie ako 10 dolárov. Platba sa uskutočňuje mimo vaše stránky, takže sledovanie brány pomocou služby Google Analytics nemusí byť také jednoduché.

Peňaženka Google z technického hľadiska nejde o platobnú bránu, takže ak ju používate, budete si musieť nastaviť jednu z vyššie uvedených brán. Hlavnou výhodou je, že používatelia Peňaženky Google môžu za vaše produkty ľahko platiť.

automatizácia

Ak ste jedným zo sériových podnikateľov, možno budete chcieť vedieť, ako súčasne prevádzkovať viacero webových stránok pomocou služieb online, ako sú: ManageWP, WP Remote. Alebo softvér, ktorý sa inštaluje na vaše webové stránky a beží úplne na vašom serveri, napríklad InfiniteWP. Pozrime sa, ako sa tieto tri stohujú:

ManageWP je online služba, ktorá vám umožňuje ovládať vaše webové stránky z ovládacieho panela. Umožňuje vám vykonávať aktualizácie jedným kliknutím, zálohy, pridáva ďalšie úrovne zabezpečenia a umožňuje jednoduchšiu migráciu stránok. Má vynikajúcu zákaznícku podporu a ak máte spravovaných menej ako 5 stránok, nestojí vás to nič.

WPRemote ponúka podobné funkcie ako ManageWP, kde môžete jediným kliknutím aktualizovať jadro, doplnky a motívy WordPress a tiež si stiahnuť „snímky“ svojich webových stránok na účely zálohovania. Táto služba je bezplatná, ako sa uvádza na ich webových stránkach, ale pokiaľ ide o bezplatné online služby, som vždy opatrný a navrhujem, aby ste sa pred registráciou spojili so svojím tímom a zoznámili sa s nimi..

InfiniteWP zaujala veľmi odlišný prístup ako predchádzajúce dva. Doplnok si stiahnete zo svojich webových stránok a prevedie vás inštaláciou administračného panela InfiniteWP. Funguje to tak, že nainštalujete program InfiniteWP na svoj server a odtiaľ budete ovládať svoje webové stránky.

záver

WordPress je skvelá voľba pre vašu online prítomnosť, ktorú môžete nakonfigurovať naozaj rýchlo. Či už potrebujete osobný blog, firemnú webovú stránku, eCommerce riešenie alebo obchod WordPress, vždy nájdete témy a doplnky WordPress, ktoré vám to umožnia. Ale päsť, definuj svoju filozofiu, takže si stanovíš cestu, po ktorej budeš len postupovať. Vyberte si múdro, vždy premýšľajte a nainštalujte jedenkrát a získate tak svoju zjednodušenú online prítomnosť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me