Zmena dizajnu webovej stránky WordPress na pridanie osobného kontaktu (The Sequel)

Vieš, čo hovoria, máte iba jednu šancu urobiť (trvalý) prvý dojem. Máte tiež asi štyri (4) sekundy na zachytenie a udržanie pozornosti potenciálneho zákazníka. To znamená, že máte menej ako štyri (4) sekundy na vytvorenie pamäte, ktorá zostane so zákazníkom dlho potom, ako opustia váš web.

S celkový počet webových stránok na internete sa rýchlo blíži jednej (1) miliarde (oh, konkurencia), zachytenie pozornosti vášho potenciálneho zákazníka do štyroch sekúnd sa môže javiť ako nemožný čin. Nerobte si starosti. Toto pokračovanie s redizajnovaním vášho webu WordPress (pridanie osobného kontaktu) vám ukáže, ako vytvoriť podmanivý a prispôsobiteľný web WordPress, ktorý pritiahne veľa potenciálnych zákazníkov. Príspevok sme rozdelili na dve hlavné časti:

 1. Redizajn témy WordPress (alebo technické) – Ukážeme vám, ako na svoje stránky pridať osobný dotyk pomocou vstupných stránok, vlastných hlavičiek, log, pozadia, motívov, grafických prvkov od ruky atď..
 2. Redizajn webového obsahu WordPress – Ukážeme vám, ako pridať svoj osobný obsah do svojho webového obsahu a previesť viac vašich čitateľov na zákazníkov.

Takže, bez ďalšieho nabúrania, začnime s jednoduchými vecami a zdvihnite ich odtiaľ.

Redizajn témy WordPress (alebo technické)

V tejto časti vám ukážeme, ako používať rôzne technické prvky dostupné pre WordPress na pridanie osobnosti a identity na vaše webové stránky WordPress..

Vlastné hlavičky

Vaša masthead (časť hlavičky) zohráva pri prvom dojme vášho webu obrovskú úlohu. Je to časť záhlavia na vašom webe WordPress, ktorá predstavuje ľudí vo vašej firme, takže si nemôžete dovoliť, aby ste to urobili zle. Vaša masthead by mala byť skutočne pôsobivá – ešte pôsobivejšia ako zvyšok vašich webových stránok. So sekciou hlavičky môžete urobiť toľko vecí:

 • Nenechávajte svoju hlavičku fádnu alebo prázdnu. Na podporu svojej príčiny použite atraktívny obrázok
 • Ak chcete zvýšiť počet konverzií, môžete do svojej hlavičky zahrnúť výzvu na akciu (CTA)
 • Na podporu interakcie používateľa môžete použiť posúvače a videá v sekcii hlavičky v závislosti od témy WordPress

Mnoho prémiových tém WordPress vám umožní upravovať sekciu hlavičky pomocou ľahko použiteľného správcovského panela. Ak vaša aktuálna téma neobsahuje možnosti na úpravu hlavičky, môžete zmeniť motívy alebo najať vývojára WordPress, ktorý vám pomôže. Len sa uistite, že hlavička, ktorú uspokojíte, dopĺňa vašu webovú stránku.

Pridanie vášho loga

Vaše logo je skvelý spôsob, ako ukázať osobnosť a autentickosť. Logo je navyše vaša identita na internete. Ľudia súvisia s logami. Ľudia sotva zabudnú na logá. Musíte si vytvoriť logo, ktoré sa dlho priláka do myslí vašich návštevníkov webu. Napríklad, ak vidíte nejaké z týchto log tam, žiarovka okamžite zhasne vo vašej hlave:

rys-logo-WordPress-webové stránky-redesign-wpexplorer

Ak vám chýbajú zručnosti, čas alebo potrebujete inšpiráciu na vytvorenie vlastného osobného loga, vyskúšajte tieto možnosti dizajnu loga webovej stránky WordPress..

Grafika od ruky

Na rozdiel od digitálnej grafiky majú obrázky od ruky charakter.

Dotykom ľudskej nedokonalosti získavajú určité napätie, ktoré je ťažké digitálne obnoviť. Tento špeciálny dotyk upúta pozornosť a umožňuje ľuďom pozastaviť sa, aby ocenili a spracúvali ručne nakreslený obsah, a to viac, než by ocenili akýkoľvek starý dokonale ilustrovaný obrázok. – Sabina Idler

Nemohol som to dať lepšie. Ďakujem Sabine.

Kresby od ruky vytekajú z osobnosti a pomôžu vašim návštevníkom webu spojiť sa s vašou webovou stránkou WordPress. Väčšina webových vývojárov sa snaží získať obrázky obrázkov vždy, keď chcú pridať obrázky do ktoréhokoľvek zo svojich projektov. Odchýlte sa a choďte po ceste menej cestovanou – vytvorte pre svoju webovú stránku obrázky od ruky. Tu je niekoľko ľudí, ktorí odviedli skvelú prácu s kresbami od ruky:

Použite vstupné stránky

use-wordpress pristátie-stránky

Vynikajúci dizajn sa predáva a ak dôkladne navrhnete svoju vstupnú stránku, môžete na svoj web pridať osobný dotyk a zvýšiť počet konverzií v žiadnom momente. Mnoho majiteľov webových stránok WordPress nasmeruje všetku svoju prevádzku na stránku plnú blogových príspevkov. Aj keď tento prístup umožní ľuďom čítať váš obsah, väčšina vašej premávky je nerozvážne rozptýlená. Teraz to nechcete.

Dômyselne vytvorená vstupná stránka nasmeruje vašich zákazníkov prostredníctvom vašej predajnej cesty. Existuje viac spôsobov, ako upútať pozornosť na vaše blogové príspevky, keď získate čitateľa na svojom webe, ale ak tieto (príspevky) nie sú vašimi hlavnými produktmi, neposielajte všetku svoju prevádzku týmto spôsobom.

Skvelý dizajn vstupnej stránky je v súlade s veľkým príbehom (o čom budeme diskutovať v druhej časti tohto príspevku). Osobné spojenie si môžete vytvoriť jednoduchým rozprávaním príbehov, najmä ak rozprávate vlastné osobné príbehy. Keď rozprávate príbehy, narazíte na to ako na jednotlivca na rozdiel od marketingového stroja, ktorý opakuje správy plné nadsázky. Tu je niekoľko príkladov dobre vypracovaných vstupných stránok:

Ak chcete pre svoju webovú stránku WordPress vytvoriť vstupné stránky, prečítajte si tento úžasný článok o tom, ako zostaviť vstupnú stránku..

Dynamické pozadie a posúvanie paralaxou

add-paralaxa-rolovanie

Pozadie vám môže pomôcť pridať na svoju webovú stránku WordPress veľa osobnosti, identity a štýlu. Vývoj programu WordPress prišiel na veky, čo znamená, že môžete vytvoriť všetky druhy zázemia bez porušenia potu. Mám na mysli toto:

 • Môžete pridať statické obrázky na pozadí prostredníctvom Vzhľad -> Pozadie
 • Môžete ľahko nastaviť náhodné (alebo dynamické) obrázky na pozadí pomocou jednoduchého doplnku, ako je napr Lepšie pozadie autor: Dave T. Coleman
 • Na rôzne stránky a príspevky WordPress môžete pridať rôzne pozadie
 • Môžete ľahko vytvoriť pozadie paralaxy
 • Alebo si len kúpte tému WordPress so zabudovanou paralaxou

Pokladňa za tieto ďalšie zdroje:

Posúvanie paralaxou je pôsobivá technika webdizajnu, ktorú môžete použiť na vytvorenie ilúzie 3D. Len si pomyslite, čo môžete dosiahnuť pomocou 3D dizajnu, pokiaľ ide o pridanie osobného kontaktu. S niekoľkými trikmi budete určite vystupovať z davu.

Predtým, ako pristúpime k zmene tém, vyzývam vás, aby ste preskúmali všetky možnosti dostupné vo vašej aktuálnej téme a zistili, čo všetko môžete dosiahnuť bez toho, aby ste museli meniť tému. Ak však pridanie pozadia a používanie tipov, ktoré sme diskutovali vyššie, nepomôže, možno je čas na celkové prepracovanie, čo zahŕňa zmenu celej témy.

Zmena témy WordPress

get-Total-WordPress-theme

Zmena tém je ľahkou roľníckou prácou. Stačí prejsť na Vzhľad -> Témy a vyberte si novú tému. Jednoduché ako ABC. Náročnou časťou však je výber správnej (alebo najlepšej) témy pre vaše webové stránky WordPress. Téma, ktorá doplní vašu značku a pomôže vám pridať osobný kontakt s online obchodom. problém numero uno Existuje tisíce a tisíce bezplatných a prémiových tém WordPress, že výber toho najlepšieho je úloha do kopca. Problém číslo dva, po výbere témy neviete, ako ju zmeniť na niečo jedinečné. Tu je niekoľko riešení:

 • Kúpte si prémiovú tému na rozdiel od sťahovania bezplatnej témy. Šance sú veľmi vysoké, že milión ďalších ľudí používa bezplatnú tému, ktorú ste práve sledovali. U prémiových tém je to iné (navyše získate VIP ošetrenie a prémiovú podporu)
 • Ak nemôžete kódom zachrániť život, najmite vývojára WordPressu, aby vytvoril požadovaný dizajn
 • Vytvorte si vlastnú rodičovskú tému, ak máte zručnosti a čas
 • Vytvárajte podriadené témy

Téma, ktorú ste si vybrali, bude hrať veľkú úlohu v úspechu vašej webovej stránky WordPress. Zoznámte sa s vašimi očakávaniami. Ak máte webovú stránku s dizajnom, musíte sa cítiť ako webová stránka s dizajnom. Webové stránky s tutoriálmi sa musia cítiť ako web s tutoriálmi atď. Očakávania, očakávania. Musíte splniť očakávania.

Používanie detských motívov

Podľa detských tém programu WordPress: Sprievodca tým, čo musíte vedieť, „Deti sú veľmi silné, pokiaľ ide o prispôsobenie a rozšíriteľnosť.“ Teraz potrebujete veľa možností prispôsobenia a veľkej rozšíriteľnosti, ak chcete na svoju stránku WordPress pridať osobný kontakt..

Dieťa témy WordPress vám dávajú silu tvoriť webovú stránku svojich snov bez toho, aby napísali tému od nuly. To znamená, že budete mať všetku voľnosť na pridanie svojej osobnosti a identity na svoje stránky WordPress. Okrem toho šetrí čas a peniaze. Ak chcete získať skvelú tému WordPress a naučiť sa, ako vytvárať a používať podriadené témy WordPress, pozrite si nasledujúce zdroje:

 • Celkom – responzívna viacúčelová téma WordPress
 • Premium WordPress Themes – WPExplorer
 • 30 Musí mať WordPress Témy podobné Pinterest
 • Témy WordPress pre deti: Sprievodca, čo musíte vedieť
 • Elegantné WordPress Témy
 • Themify – drag & drop WordPress Themes
 • Genesis WordPress Theme Framework
 • Zadarmo WordPress Témy – WordPress.org

Pohybujúce sa na…

Teraz, keď sme sa postarali o technické aspekty redizajnu webových stránok WordPress, ako postupovať k druhej časti, redizajn webového obsahu WordPress.

Redizajn webového obsahu WordPress

Skupina priateľov hovoriť

Optimalizovaný dizajn webových stránok WordPress upúta pozornosť vašich potenciálnych zákazníkov v prvých štyroch (4) sekundách, ale je to váš webový obsah, vďaka ktorému sa chcú držať. Ak chcete, aby sa vaši potenciálni zákazníci držali (čo najdlhšie), ak niečo predáte. Pridanie osobného kontaktu k vášmu webovému obsahu je najlepším spôsobom, ako si udržať svoje vyhliadky na svojom webe WordPress dlhšie.

Bez ohľadu na to, o čom je vaša webová stránka WordPress, ľudia radi obchodujú s inými ľuďmi. Či už ide o firmu B2B, B2C alebo C2C, musíte sa s ňou stretnúť ako priateľská osoba (alebo tím), ktorá túži po pomoci. Váš webový obsah zahŕňa všetky časti obsahu na vašom webe od blogových článkov až po stránky a komentáre medzi ostatnými. Ako teda pridáte osobný dojem k svojmu obsahu WordPress? Tu je šťava:

 • Pokúste sa čo najviac spojiť so svojimi čitateľmi. To znamená, že musíte najprv pochopiť svoje cieľové publikum. Potom buďte pripravení odpovedať na ich otázky, odpovedať na komentáre – vo všeobecnosti vám pomôžu.
 • Staňte sa odborníkom vo svojom odbore. Čitatelia tak budú veriť. Vytvárajte obsah, ktorý komunikuje dôveru vo vaše schopnosti a schopnosti bez vychvaľovania.
 • Osobné príbehy rozprávajte, iba ak propagujú vašu vec. Spojte prípadové štúdie s vašimi osobnými príbehmi a zakončite silnou výzvou na akciu (CTA)
 • Dajte svojim čitateľom dôvod hovoriť o vás. Používajte zadarmo, darčeky, súťaže, zľavy atď.
 • Urobte niečo iné. Pozrite sa, čo robia vaši konkurenti, a porazte ich v ich vlastnej hre tak, že budete hrať trochu inak.
 • Používajte videá. Rýchlo vytvoria osobné pripojenie a môžu byť zdieľané na YouTube, čo vám umožní využiť masívny zdroj návštevnosti, ktorým je YouTube
 • Pri písaní webového obsahu sa najprv zamerajte na výhody a potom na funkcie.
 • Znova buďte osobní:

Písanie kópií nie je formálne písanie akademickým štýlom; predáva sa písomným slovom. Naučte sa písať neformálnym „konverzačným“ štýlom, ktorý si čitatelia budú páčiť. – Fernando Florez

Udržujte svoj jazyk osobný, priateľský a (pre väčšinu trhov) neformálny. Znie to ako človek, nie ako nadhadzovač. – Sonia Simone

záver

Pridanie osobného kontaktu s vašou webovou stránkou WordPress je o tom, ako naliať svoju osobnosť a identitu na svoju webovú stránku. Do svojho technického návrhu nemôžete pridať osobný dotyk a zabudnúť na svoj webový obsah WordPress nejaký osobný dotyk; obaja musia ísť ruka v ruke, aby vám priniesli požadované výsledky.

S týmito tipmi máte dostatok šťavy, aby ste pridali osobný dojem na svoju webovú stránku WordPress. Teraz choďte a budujte svoju online identitu. Zdravím k vášmu úspechu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me