Zoznam vedier WordPress: 30 vecí, ktoré musíte urobiť s WordPress predtým, ako zomriete

Zoznam vedier WordPress: 30 vecí, ktoré musíte urobiť s WordPress predtým, ako zomriete

Najobľúbenejšie v mojom zozname vedier je návšteva Filipín, pretože liter vína ide o 195 pesos (3 doláre) a podľa Matta netopiere lietajú z hotelov za denného svetla. Ďalej by šlo hore v teplovzdušnom balóne. Čo je na vašom zozname vedier? Dúfam, že máte lepšie položky ako ja. Tiež ste to sledovali Zoznam vedier predstavovať Morgan Freeman? Viete, že bude dobré, ak je v tom Morgan ��

Trepidácia je pocit, ktorý získate, keď si pamätáte, že jedného dňa určite zomriete. Dúfame však, že tento deň nie je v blízkej budúcnosti, pretože tu je povzbudivý zoznam 30 vecí, ktoré môžete so službou WordPress urobiť skôr, ako začnete kopať vedro. Uisťujem vás, že neexistoval žiadny iný spôsob, ako obísť túto veľmi tabuizovanú tému, ale som rád, že sme s tým skončili..

Teraz k šťavnatej časti. Dostaňte svoj zoznam vedier (ak ho máte) a pridajte pár z týchto vecí, ktoré môžete urobiť s dobrým ole WordPress pred dátumom s pochmúrnou kosačkou. Je dosť syrový? Chlapče, je to ako chôdza po vaječných škrupinách so všetkým tým hovorením – dobre, zastavím sa. Poďme tango, môj priateľ, život je príliš krátky.

1. Spustite blog WordPress

Možno ešte nie ste pripravení vytvoriť web WordPress. A čo malý blog na testovanie vôd? Môžete písať o akejkoľvek téme pod slnkom. Blog je skvelý spôsob, ako preniknúť do pohlcujúceho sveta WordPress. Je tiež úžasné predviesť svoje zručnosti – niečo ako portfólio. Môžete dokonca začať s bezplatným blogom na stránke WordPress.com. Keď dozrie čas, prejdite na WordPress s vlastným hosťovaním..

2. Vytvorte web WordPress

Skutočne rýchlo. Ak nemáte web WordPress, na čo čakáte? Nikdy nebol lepší čas na vytvorenie stránky pomocou WordPress. Už to nie je len platforma na blogovanie – ID služby WordPress pre podnikanie ovláda veľké množstvo stránok vrátane svetoznámych značiek. Podnikanie bez prítomnosti online stráca veľa príležitostí.

3. Príspevok denne po dobu jedného mesiaca

Ľahšie povedané ako urobené, zverejnenie článku každý deň na blogu WordPress na mesiac nie je ľahká úloha. Napriek tomu je to veľmi uskutočniteľné. Potrebujete iba redakčný kalendár a čas na písanie. Všetci obdivujeme blogy s čerstvým obsahom, takže píšte a pokračujte aj po mesiaci. Toto pridávam do svojho zoznamu vedier.

4. Vytvorte vírusový príspevok WordPress

Nikdy neviete, že príspevok pôjde vírusovo, kým sa tak nestane. Vírusová môže pre rôznych ľudí znamenať rôzne veci, ale nakoniec vytvorí pre váš web nové zdroje návštevnosti. Najlepšie je sústrediť sa na poskytovanie čo najväčšej hodnoty pre ľudí s vašimi príspevkami a čitatelia budú radi zdieľať.

Príspevok súvisiaci s WordPress, ktorý som napísal, dostal asi 4 000 zdieľaní na Facebooku, a to je rovnako blízko vírusovému príspevku, aký som kedy získal. Stále pripravujem vzorec pre mužnosť (a možno by som mohol zdieľať zistenia aj v budúcnosti), pretože, úprimne povedané, netuším, ako sa to stalo.

5. Optimalizujte rýchlosť načítania stránky WordPress

Pomalé načítanie webových stránok smrdí. Neustále som posadnutý rýchlosťou svojich stránok, pretože takáto vec je vynikajúca na udržanie používateľov a hodnotenie vo vyhľadávaní Google. Musíte tiež niečo urobiť so svojimi rýchlosťami načítania, pretože rýchle stránky sa kývajú. Ale nebojte sa, táto príručka o tom, ako zrýchliť WordPress, vám poskytne veľa tipov, ako optimalizovať svoj web..

6. Priveďte 1 000 návštevníkov na lokalitu WordPress za 2 týždne

Všetci snívame o vlastníctve webových stránok, ktoré priťahujú obrovské pokračovanie. Cielenejšia premávka pre vás znamená viac príležitostí. Ako ale do pekla privádzate na svoju stránku WordPress viac čitateľov? Všetko sa scvrkáva na skvelý obsah, WordPress SEO a správny druh propagácie.

7. Vytvorte zoznam e-mailov pomocou WordPress

Je neuveriteľne ľahké sa hacknúť, aby sa ľudia prihlásili do vášho zoznamu e-mailov, mali by byť hlavnou prioritou vašej firmy. A vďaka zásuvným modulom pre e-mailový marketing pre WordPress a horde služieb, ktoré máte k dispozícii, nemusíte platiť ani mincu, aby ste vytvorili zoznam adries..

8. Odpovedzte na vstupenku na podporu vo fórach WordPress

Obrovská komunita, ktorá stojí za WordPress, je najväčšou silnou stránkou platformy a vy sa do toho môžete zapojiť. Ako? Jednoduchou ponukou pomoci na fórach podpory. Každý deň používatelia uverejňujú všetky otázky na fórach WordPress. Zlepšite život niekomu tam vonku a požičiavajte svoje odborné znalosti a skúsenosti.

9. Vyskúšajte verziu WordPress BETA

Pred vydaním akejkoľvek verzie programu WordPress prejde do testovacieho procesu veľa práce. Samozrejme to zaisťuje, že chyby sú zachytené a odstránené dlho predtým, ako novšia verzia pristane. Najlepšie na tom je, že na testovanie verzií BETA nemusíte byť pevným vývojárom programu WordPress.

10. Prispievajte k jadru WordPress

WordPress je projekt s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý umožňuje príspevok vývojárov z celého sveta. Ak sú vaše zručnosti v oblasti webového vývoja o čom písať domov, WordPress vám dáva šancu zmeniť svet, jeden riadok kódu naraz. WordPress potrebuje každého z nás, takže sa nemusíte zdržiavať – ​​jednoducho použite jeho sprievodcu prispieva k jadru WordPress.

11. Vytvorte si zadarmo web WordPress

Ak zoberiete a vezmete viac bez toho, aby ste sa vrátili, ste jednoducho sebecký. Ak vytvárate webové stránky pre klientov, pravdepodobne už zarábate dosť peňazí, tak prečo to nevrátiť? Vytvorte bezplatnú stránku WordPress pre priateľa, charitu alebo miestny kostol / mešitu / atď. Sľubujem, že to nezabije. V skutočnosti to bude fungovať vo váš prospech.

12. Fundraise pomocou WordPress

Mnoho blogerov to už mnohokrát urobilo. Používatelia programu WordPress sú nadšeným množstvom ľudí a nebude vám krvácať, aby ste si vybrali nejaké peniaze a crowdfund za príčiny, ktoré vás zaujímajú. Vzhľadom na to by som rád získal viac kníh deťom v Afrike, pretože miera negramotnosti je tu cez strechu. Môžete darovať knihu alebo dve? Možno niečo vymyslíme.

13. Vytvorte kurz WordPress

Pamätáte si na to, čo sme spomenuli pri spustení blogu? Ak blogujete na chvíľu v ktorejkoľvek oblasti, získate veľa vedomostí a stanete sa odborníkom vo svojej oblasti. Mnoho blogerov sa ďalej stáva autoritou vo svojich výklenkoch a potom vytvára kurz WordPress alebo eKnihu. Dajte to zadarmo alebo zadarmo – na tom nezáleží.

14. Pripojte sa ku komunite WordPress

Aký lepší spôsob, ako sa dozvedieť viac o platforme, ako stretávať sa s rovnako zmýšľajúcimi jednotlivcami? Po celom webe existuje milión a jedna komunita WordPress, kde sa môžete dozvedieť o najnovších udalostiach, spojiť sa s ostatnými používateľmi WordPress a jednoducho byť úžasní – stačí si objednať Stretnutie WordPress aby ste videli, čo je vám najbližšie.

15. Zúčastnite sa / usporiadajte WordCamp

Iba posledný deň som premýšľal o organizovaní WordCamp v mojom domovskom meste, keď tu vidím toľko ľudí, čo o WordPress nevedia. Áno, viem. Ale moji ľudia ani nevedia (a neveria), že si môžete zarobiť na živobytie online. A ako krajina máme len jednu udalosť WordCamp ročne.

Vedia ľudia o WordPress vo vašom rodnom meste? Možno takto zmeníte životy ľudí vo vašom okolí. Ak sa neobťažujete usporiadať program WordCamp, možno sa môžete zúčastniť nasledujúceho vo svojom meste, meste alebo krajine.

16. Získajte WordPress Swag

Keď sa zúčastníte nasledujúcej udalosti WordPress vo vašej oblasti, položte ruky na krásny lup WordPress. Áno, don, toto tričko značky WordPress každý deň po dobu jedného mesiaca, ak potrebujete alebo si nechajte tetovanie WordPress (trvalé alebo dočasné). Môžete si dokonca vytvoriť svoj vlastný WP lup (hello sochári a fanúšikovia 3D tlače), takže obloha je tu limitom.

17. Vezmi si Selfie s Mattom Mullenwegom

Matt Mullenweg je zakladateľom WordPress. Veľa cestuje, aby navštevoval WordCamps a summity po celom svete. Prichádza do mesta vo vašom okolí? Zúčastnite sa už zatracenej veci a požiadajte Matta, aby sa na kameru usmial. Môže to byť tiež začiatok skvelej konverzácie.

18. Naučte sa vývoj WordPress

Kupujte knihy, kurzy a čítajte blogy WordPress. Dozviete sa niečo o WordPress každý nový deň a budete prekvapení, koľko vedomostí môžete nazbierať v krátkom čase. Najmä vývojové zručnosti WordPress sú v tejto dobe a dobe nesmierne cenné.

19. Vytvorte tému WordPress

Jednou z oblastí, ktorú môžete ovplyvniť, sú témy WordPress. Existujú témy, ktoré sa predávajú ako horúce koláče, a keďže viac ľudí používa WordPress, existuje obrovský potenciál na vytvorenie podnikania okolo tém. Aj keď vytvoríte bezplatnú tému WordPress, ktorá je úžasná, otvorí dvere svetu príležitostí.

Zdieľame naše vlastné bezplatné témy WordPress tu na WPExplorer, ale môžete tiež poslať svoje zadarmo na WordPress.org, ako aj na ďalšie freebie stránky. Navyše existuje veľa skvelých trhov pre prémiové témy WordPress ako Themeforest, Creative Market, Template Monster a ďalšie!

20. Vytvorte doplnok WordPress

Vytvorenie doplnku WordPress je ďalším spôsobom, ako stavať na svojej láske k WordPress za predpokladu, že viete, ako postupovať okolo kódu. Navyše existuje veľa návodov, ktoré vám presne ukážu, ako vybičovať úžasné doplnky, napríklad profesionálov. Potrebujete funkciu pre svoj web WordPress? Vytvorenie doplnku môže byť len vašou odpoveďou. Kto vie, niekto iný by mohol považovať váš výtvor za užitočný.

21. Spustite WordPress Theme alebo Plugin Shop

Ak ste vývojár vytvárajúci motívy alebo doplnky, pravdepodobne ich budete chcieť predať sami. Prečo nie otvoriť obchod? Vyplatí sa poznať vašu cestu okolo tém a doplnkov WordPress a pomocou niekoľkých kľúčových ľudí (alebo dokonca tímu, ak sa rozhodnete) môžete založiť svoj vlastný trh, ako to urobil Pippin pomocou softvéru Easy Digital Downloads. Vášeň je v podnikaní všetko.

22. Zarobte si prvých 1000 dolárov

Či už ide o blogovanie WordPress, webdizajn, poradenstvo, témy alebo niečo iné, pomocou programu WordPress môžete zarobiť 1 000 dolárov bez toho, aby ste sa ohýbali dozadu. Mnoho podnikateľov zarába milióny so systémom WordPress, takže sa na to len držte.

23. Vyhrajte na WordPress SEO

Ak už vlastníte web alebo blog WordPress, nechceli by ste sa dobre umiestniť pre svoje kľúčové slová SEO? Je vzrušujúce vidieť, že sa váš obsah objaví na prvej stránke Google. Navyše to pre vás znamená väčšiu návštevnosť, takže ide o situáciu, ktorá bude prínosom pre všetkých. Môže sa to zdať ako výzva, táto spoločnosť v oblasti SEO, ale jednoducho sa pustite do práce a zo dňa na deň (s trochou tuku na lakte), môžete vylepšiť svoje WordPress SEO..

24. Skontrolujte svoju obľúbenú tému WordPress

Oblasť, ktorú by som rád v budúcnosti venoval, preskúmanie tém WordPress (a ich tisíce sú na vrchole tisícov), je skvelý spôsob, ako vrátiť komunite. Zjednodušte začiatočníkom aj skúseným používateľom nájsť to najlepšie téma WordPress pre ich potreby.

25. Hosťový blog o hlavnej publikácii WordPress

Nemali by ste hosťovať iba kvôli osobnému zisku, t. J. Získavaniu spätných odkazov. Hosťovské blogovanie je skvelý spôsob, ako vzdelávať a oslovovať publikum, nech sa nachádzajú kdekoľvek. Vďaka vystupovaniu na obľúbenom blogu WordPress získate expozíciu, ktorú potrebujete. Posilňuje tiež vašu značku a udržiava kontakty, takže sa nemusíte sústrediť iba na svoj blog.

26. Postupujte podľa známych odborníkov WordPress

Ak chcete nadviazať na predchádzajúcu položku o komunitách WordPress, môžete zostať pred krivkou sledovaním odborníkov WordPress na sociálnych médiách. Títo chlapci zvyčajne zdieľajú najnovšie správy, tipy a rady, ktoré sa vám hodia každý deň.

27. Vyzdobte si svoj pracovný priestor svojou obľúbenou témou WordPress

Aká je vaša obľúbená téma WordPress? Mám veľa obľúbených, ale to som len ja. Mám niečo pre konkrétny odtieň červenej farby, takže môj pracovný priestor má smiešne množstvo červených tónov. Moja žena si myslí, že som blázon, ale potreboval som svoj pracovný priestor, aby som odzrkadlil moju nasledujúcu stránku založenú na systéme WordPress – ktorá obsahuje veľké množstvo červených a zlatých odtieňov.

Možno, aj keď je to týždeň, vyzdobiť svoju kanceláriu tak, aby odrážala vaše obľúbené tému WordPress – alebo ešte lepšie – vašu stránku WordPress..

28. Vytvorte si priateľa WordPress

Stretávam viac ľudí pracujúcich s WordPress ako ja offline. Viem, že si pravdepodobne myslíte, že tento chlapík nemá spoločenský život. Väčšinu času trávim online písaním, výskumom a drotárstvom s tým a tým. Aj keď nie som presne tým, čo by ste nazvali skutočným blbcom, vďaka WordPress som si online vytvoril toľko priateľov online. S niektorými som sa stretol osobne, ale stále prebieha.

29. Staňte sa expertom na WordPress

Staňte sa chlapom alebo dievčaťom, na ktorý ľudia prichádzajú, kedykoľvek potrebujú odborníka na WordPress. Všetko, čo musíte urobiť, je ponoriť sa do tejto minúty a urobiť všetko s WordPress. V žiadnom prípade sa neustále učte viac o ľubovoľnej vertikále. Či už ide o blogovanie, vývoj, výkon, migráciu – staňte sa odborníkom v jednom poli WordPress. Odmeny sú úžasné.

30. Zdieľajte tento príspevok WordPress!

Zdieľanie je starostlivé, preto tento príspevok nečítate a odchádzajte obvyklým spôsobom. Urobte niečo iné aspoň raz a zdieľajte tento príspevok s priateľmi a rodinou. Nikdy nevieš, kto potrebuje vidieť tento inšpiratívny kúsok, ak to môžem povedať sám. Možno by sme z toho mohli urobiť vírusový príspevok a hovoriť o ňom v budúcom príspevku, o ktorom som sa zmienil predtým.

Záverečné poznámky

Naozaj, neopúšťajte bez stlačenia tohto tlačidla zdieľania. Je to najmenšie, čo s WordPress môžete robiť do Ale toto je len zoznam 30 vecí, ktoré sa dajú robiť s WordPress – je toho omnoho viac! Čo robíte s WordPress??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me