Vietnes PayPal maksājums (ceļvedis) »Vai es varu norēķināties, izmantojot PayPal?

Vietnes vietņu hostinga maksājums, izmantojot PayPal metodi (2020)

Ja jums radās jautājums, vai SiteGround pieņem maksājumus, izmantojot PayPal, vai nē. , viņi dara! Tomēr šī ir vismazāk zināmā maksājuma metode, ko izmanto SiteGround, un visizplatītākā iespēja ir šī Maksājumi ar kredītkarti. PayPal nav iekļauts vietnes SiteGround tīmekļa mitināšanas pasūtījumu lapās, taču joprojām varat norēķināties, izmantojot PayPal, par saviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kurus iegādājaties vietnē SiteGround.

Ja jūs jau esat Vietnes zemes klients, jūs varat vienkārši Pieslēgties vietnei SiteGround Lietotāju zona, pēc tam dodieties uz viņu Atbalsta lapa un visbeidzot sazinieties ar viņu Norēķinu atbalsta komanda PayPal maksājumam. Un, ja jūs vietnē SiteGround esat jauns lietotājs un plānojat to darīt Pierakstīties un maksājiet, izmantojot debetkarti vai PayPal (vispopulārākās maksājumu metodes, ko izmanto vietne SiteGround), jums vienkārši jāsazinās ar viņu Pārdošanas nodaļa izmantojot SiteGround ātro un īpaši draudzīgo tiešsaistes tērzēšanu.

Kāpēc debetkartes vai PayPal maksājuma metodes nav norādītas vietnes SiteGround pasūtījuma lapā?

Jā, tieši tā! Vietnes vietne pasūtījumu lapās nav uzskaitījusi maksājuma iespējas, piemēram, debetkarti un PayPal. Viņi arī ir minējuši, ka viņi pieņem šādus kredītkaršu veidus, piemēram, VISA kartes, MasterCard, Atklājiet kartes, un American Express kartes (Amex).

Tomēr vietne SiteGround saviem klientiem piedāvā arī papildu norēķinu iespējas, lai apmaksātu pirkumus vietnē SiteGround, izmantojot debetkarti vai PayPal kontu. (ja klientiem nav kredītkartes vai ja viņiem ir grūti veikt SiteGround maksājumus).

Kā norēķināties par SiteGround mitināšanas pakalpojumiem, izmantojot PayPal vai debetkarti? [Vienkārša soli pa solim]

Šeit ir mūsu viegli saprotams ceļvedis, kas palīdzēs jums veikt norēķinus par SiteGround pakalpojumiem, izmantojot PayPal vai debetkarti, vienlaikus reģistrējoties viņu tīmekļa mitināšanas plānos un paketēs..

1 1. POSMS ⤵

Pirmkārt, apmeklējiet vietni SiteGround.com un atlasiet a Web mitināšanas plāns jūs vēlaties maksāt, izmantojot debetkarti vai PayPal kontu.

2 2. POSMS ⤵

Reģistrēt domēna vārdu pēc jūsu izvēles.

3 3. POSMS ⤵

Aizpildiet informāciju par savu Konta informācija, Informācija par klientu, un Informācija par pirkumu sadaļā, bet izlaidiet Informācija par maksājumu sadaļu un atstājiet to tukšu. Visbeidzot atlasiet Es apstiprinu izvēles rūtiņu un visbeidzot noklikšķiniet uz Maksā tagad pogu.

PIEZĪME: Jums nav jāizvēlas vai jāmaksā par vietni SiteGround Papildu pakalpojumi piemēram, SG vietnes skeneris un domēna konfidencialitāte (kuru jūs varat atrast zem Informācija par pirkumu sadaļa).
ARĪ LASĪT: Vai vietnes SiteGround SG vietņu skeneris ir tā vērts? (Pārskats)
Vai ir nepieciešama SiteGround domēna privātuma aizsardzība? (Pārskats)

4 4. POSMS ⤵

Tiklīdz jūs noklikšķiniet uz Maksā tagad pogu, jūs nekavējoties saņemsit Kļūda! Tas ir vairāk kā a Paziņojuma ziņojums kurā teikts, ka neesat aizpildījis obligāto Informācija par maksājumu lauka.

PIEZĪME: Par to jums nav jāuztraucas KĻŪDA tā kā pārējo jūsu informāciju jau ir savākusi Vietnes zemes komanda, kurš drīz sazināsies ar jums!

5 5. POSMS ⤵

Vietnes zemes komanda drīz jums nosūtīs Paziņojums pa e-pastu ka viņi ir saņēmuši ar jūsu mitināšanas konta iegādi saistīto informāciju, kuru jūs iesniedzāt, aizpildot vietnes reģistrācijas vietas veidlapu (izņemot maksājuma informācijas ievadīšanu).

Tādējādi jūs varat gaidīt, līdz SiteGround komanda sazināsies ar jums par to pašu, vai arī varat tieši sazināties arī ar viņiem, izmantojot Live Chat atbalsta sistēmu, kuru jūs varat atrast augšpusē. (saskaņā Palīdzība izvēlne).

Pārvietojot kursoru virs Palīdzība izvēlne, tiek parādīta nolaižamā izvēlne un jums jānoklikšķina uz Sākt pārdošanas tērzēšanu saite, lai izveidotu savienojumu ar SiteGround tiešsaistes tērzēšanas atbalsta komandu.

6 6. SOLIS ⤵

Kamēr jūs sākat tērzēt ar Vietnes zemes pārdošanas atbalsta aģents, vienkārši paziņojiet viņam, ka jums tas jau ir Tika izveidots konts vietnē SiteGround bet vēl neesat aizpildījis Informācija par maksājumu kā jūs vēlaties maksāt viņiem, izmantojot PayPal vai Kredītkarte (un nevis ar kredītkarti).

Vietnes zemes atbalsta pārstāvis varētu pajautāt Tavs vārds, E-pasta ID, un Telefona numurs (tikai, lai apstiprinātu sava mitināšanas konta ierakstu) un pēc tam nodrošiniet jūs ar Īpaša pielāgota saite uz kuru jums vajadzētu noklikšķināt, lai samaksātu par vietnes SiteGround mitināšanas pasūtījumu, izmantojot PayPal vai debetkarte (tas, kas jums patīk).

7 7. POSMS ⤵

Kad esat ievadījis visus Informācija par maksājumu, pabeigt savu Vietnes pierakstīšanās process. Visbeidzot, jūs iegūsit a Paziņojums par pirkuma pabeigšanu no SiteGround, lai apstiprinātu to pašu.

PIEZĪME: Vietnes zemes komanda jūs pat saņems paziņojumu par veiksmīgu pasūtījuma izpildi pa e-pastu!

Secinājums: vai PayPal Payment ir droša lietošanai vietnē SiteGround?

PayPal ir viena no drošākajām metodēm, kā veikt maksājumus par SiteGround pirkumiem un pārskaitīt naudu uz viņu kontu, jo PayPal vietne ir ļoti droša un šifrēta. Jebkuras jūsu personīgās informācijas apmaiņa darījuma laikā ir paslēpta no vietnesGround vai jebkuras trešās puses ziņkārīgajām acīm. Tādējādi katrs PayPal klients tiek aizsargāts ar pircēja aizsardzības plānu.

Tas ir galvenais iemesls, kāpēc dažādi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi (ieskaitot SiteGround) pieņem maksājumus, izmantojot PayPal – padarot to par vienu no drošākajām maksāšanas iespējām.

Es ceru, ka jūs to atradāt pārskats ieslēgts Vietnes Paypal norēķinu un debetkaršu maksāšanas metodes (2020) noderīgi. Ja jums ir šaubas par SiteGround PayPal vai debetkartes maksāšanas iespējām, lūdzu, sazinieties ar viņu 24 × 7 atbalsta komandu, lai saņemtu turpmāku palīdzību!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me