Vietnes zemes datu centri un serveru atrašanās vietas (2020. gads): kā izvēlēties pareizo jūsu vietnei? Kura ir labākā un ātrākā?

Vietnes zemes datu centra servera atrašanās vietas noteikšanas iespēja Singapūrā (Āzija)

Jūsu vietnes ātrums, veiktspēja un stabilitāte galvenokārt ir atkarīga no jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmuma servera atrašanās vietas, kā arī no jūsu mitināšanas datu centra īpašībām. Tāpēc SiteGround cieši sadarbojas tikai ar tām iespējām, kuras ir labākās pasaulē, un tādējādi viņi ar lepnumu izvēlējās visspēcīgākos serverus un jaunākās nākamās paaudzes aparatūru, lai izveidotu savas izcilās hostinga infrastruktūras pamatus..

Izvēlieties tuvāko SiteGround datu centru, lai iegūtu vislabāko ielādes laiku, izvēloties mitināšanas servera atrašanās vietu tuvu jūsu vietnes / emuāra apmeklētājiem. Jūs varēsit uzņemt savu Dalīts vai Mākonis serveris kontus vietnē ASV (Ziemeļamerika), Eiropa vai Āzijas un Klusā okeāna reģions Datu centri.

Kur ir vietņu serveri, kas atrodas visā pasaulē?

Pašlaik vietnei SiteGround ir 6 datu centru atrašanās vietas visā pasaulē, kur jums ir iespēja izvēlēties labāko servera atrašanās vietu sava emuāra / vietnes mitināšanai, izmantojot vietni SiteGround. Šeit ir SiteGround datu centru (serveru atrašanās vietu) saraksts:

1. Čikāga (ASV)

Labākais vietņu zemes datu centrs, kas atrodas ASV kuru jūs varat izvēlēties – vislabāk piemērots mērķauditorijas atlasei no Ziemeļamerika (īpaši ASV un Kanāda), Dienvidamerika un Āfrikas reģions.

2. Aiova (ASV)

Otrais vietnes zemes datu centrs, kas atrodas ASV kuru varat izvēlēties, atlasot apmeklētājus no Ziemeļamerika, Dienvidamerika & Āfrika.

3. Londona (Lielbritānija)

Labākais vietņu zemes datu centrs atrodas Londona kuru varat izvēlēties, jo tas ir labākais mērķauditorijas atlasei no vietnes Eiropas reģions (īpaši UK un kaimiņvalstis) & Krievija.

4. Amsterdama (Nīderlande)

Vietnes zemes datu centrs, kas atrodas Nīderlande kuru varat izvēlēties, jo tas ir labākais mērķauditorijas atlasei no Eiropa, Krievija, un citas kaimiņvalstis.

5. Eemshaven (Nīderlande)

Otrais vietnes zemes datu centrs, kas atrodas Nīderlande kuru varat izvēlēties, atlasot apmeklētājus no Eiropa & Krievija.

6. Singapūras pilsēta (Singapūra)

Otrais vietnes zemes datu centrs, kas atrodas Singapūra kuru varat izvēlēties, jo tas ir labākais mērķauditorijas atlasei no Okeānija (Austrālija un Jaunzēlande), Āzijas valstis (Singapūra, Malaizija, Indija, Pakistāna, Bangladeša, Šrilanka, Filipīnas, Japāna, Ķīna, utt.), Tuvo Austrumu reģions (Persijas līča valstis piemēram AAE, Saūda Arābija, Katara, Bahreina, Kuveita, utt.) & Klusā okeāna dienvidu reģions.

Vietne Ground ir pievērsusi īpašu uzmanību, izvēloties datu centrus saviem tīmekļa mitināšanas plāniem, jo ​​viņi ir izvēlējušies uzticamākos ar ātrākajiem serveriem. (pēc rūpīgas un rūpīgas izmeklēšanas). Nepārtraukta uzraudzība (24/7), šo vismodernāko SiteGround serveru jaunināšana, tūlītēja kļūdu novēršana, uzturēšana un nodrošināšana (atrodas 6 dažādās datu centra vietās) veic augsti kvalificēta SiteGround sistēmas administratoru komanda.

Kāpēc Vietnes zemes datu centri ir vislabākie?

Šeit ir 3 galvenie aspekti, kurus stingri ievēro SiteGround profesionālā komanda, lai nodrošinātu, ka viņu datu centri ir ne tikai līdzvērtīgi labākajiem mitināšanas serveriem, bet arī pārsniedz jūsu cerības:

1. Ļoti pieejams 24/7/365 dienu tīkls

Vietnes vietņu partneru iespējas ir atkarīgas no tīkla savienojuma ar citiem galvenajiem mobilo sakaru operatoriem, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku pieejamību, ātrumu un veiktspēju. Tas nodrošina, ka SiteGround mitināšanas tīkli ir ļoti uzticami, efektīvi un visu laiku pieejami, kas savukārt uzlabo to servera iespējas kopējo veiktspēju un ātrumu.

Skatīt pilnu informāciju par SiteGround Server Speed ​​Technology

2. Augstākās klases fiziskā servera drošība un uzraudzība

Visas SiteGround iespējas vienmēr labi aizsargā 24/7/365 dienu cilvēku drošības spēki, piekļuves kontroles cilvēku slazdi, biometrijas autentifikācija, nepārtraukta videonovērošana un ložu necaurlaidīgi lobiji. Izmantojot šādus stingrus drošības pasākumus, SiteGround komanda, bez šaubām, ir meistars, kas pilnībā pārvalda un uzrauga viņu servera iespējas, lai nodrošinātu, ka trešajām personām nav nevēlamas piekļuves viņu sistēmā..

Skatīt pilnīgu informāciju par vietnes Ground Server drošības praksi

3. Lielas un ļoti drošas elektriskās sistēmas

Vietnes patentēti enerģijas ģeneratori, vairākas barošanas avoti un ļoti jaudīgas uzņēmuma klases UPS tehnoloģijas īpaši izmanto SiteGround, lai viņu datu centriem nebūtu jāsaskaras ar elektrības pārtraukumiem. Tas nodrošina, ka SiteGround serveri var darboties nevainojami un efektīvi ar nulles vai minimālu enerģijas pārtraukumu, lai jūsu vietne varētu darboties un darboties (visu laiku) ar gandrīz 100% uptime konsekventi.

Skatīt pilnu informāciju par SiteGround Server Uptime Technology

Vai es varu mainīt savu SiteGround datu centru? Kā mainīt vietnesGround Server atrašanās vietu?

JĀ! Kā SiteGround klients jūs varēsit mainīt savu pašreizējo SiteGround datu centra / servera atrašanās vietu uz jaunu datu centru (ja nepieciešams). Vietnes Ground Data Center jūs varat mainīt, dodoties uz PASŪTĪJUMA PAPILDUS sadaļa jūsu Lietotāju zona un pēc tam noklikšķinot uz zaļās krāsas gūt pogu. Varat arī sazināties ar SiteGround tehnisko atbalstu, lai veiktu datu centra pārsūtīšanas procesu jūsu vietā.

PIEMĒRAM: Ja jūsu pašreizējais SiteGround datu centrs atrodas Singapūra un vēlaties to mainīt, lai jūs varētu nokļūt Vietnes vietnes Londonas datu centrs. Šādas servera atrašanās vietas izmaiņas var veikt jebkurā laika posmā (ja Tu gribi). Lai iegūtu papildinformāciju par vietni, noklikšķiniet šeit, lai sazinātos ar vietnes zemes atbalstu Vietnes vietnes hostinga konta pārvietošana.

Kā izvēlēties labāko SiteGround datu centru, kas darbojas tieši jūsu vietnei vai emuāram?

Noslēgumā jums jāizvēlas SiteGround datu centra / servera atrašanās vieta pēc tuvākā jūsu vietnes mērķauditorijas ģeogrāfiskā attāluma. Tas ne tikai palīdzēs jums optimizēt vietnes lapas ātrumu, bet arī vietnes saturs ielādēsies daudz ātrāk jūsu apmeklētājiem..

PIEMĒRAM: Ja jūs nolemjat mērķēt uz Indijas apmeklētāji izmantojot savu vietni, jums jāizvēlas Vietnes zemes Singapūras datu centrs kā tas ir tuvākā servera atrašanās vieta salīdzinot ar pārējiem (citi 5 SiteGround datu centri). Turklāt jūs pat varat konfigurēt CDN pakalpojumi (Saņemiet BEZMAKSAS CDN, izmantojot vietni SiteGround) uzlabot savu vietnes ielādes laiki jebkurā valstī (šajā gadījumā tā ir Indija).

Es ceru, ka šo pārskatu Vietnes zemes servera atrašanās vietas un datu centri (2020) ir palīdzējis jums izvēlēties jūsu vietnei vislabāko SiteGround servera atrašanās vietu.