25 gadi tīmeklim

25 gadi tīmeklim

Mūsdienās tiek atzīmēta 25. dzimšanas dienas svinības radīšanā, kas mainīja cilvēci uz visiem laikiem un paaudzes laikā izveidoja unikālu digitālo pasauli. Vakar nebija dzimšanas dienas deserta, bet jums varēja būt piedots par domu, ka slavenība tikko atradusi Zinātnes muzeja laikā.

Drīzāk fotogrāfi un filmu komandas bija salikti ap melnā krāsā esošu, visnotaļ vecmodīgu datorsistēmu un tastatūru. Cenšoties padarīt briļļu mazliet interesantāku, muzeja darba devēji bija apģērbuši strādnieku obligātajā tehnoloģiju tērpā – baltā slānī un baltos cimdos.

Apmeklējumu apmeklēja baronese Martha Lane Fox. Līdzinieks, kurš nesen pabeidza aizrādīt, jo valdības uzvarēja elektronika, uzsvēra uzmanību, jo jaunumi atdeva mēģinājumus padarīt datoru interesantu. Skolēnu pūļi, kam tik tikko pagāja garām, – viegli saprotami, ja vien vecā datora neiedvesmojošais redzējums.

Tomēr tie nevarētu būt vēl nepareizāki. Nākamajam kubam ir ierīce, uz kuras pamata internetu izstrādāja britu datorsistēmu zinātnieks Sers Tims Berners-Lī.Tims-Berners-Lī-008 Patiešām vienīgais svarīguma gals – saplēsta balta uzlīme brīdinājuma dēļ: “Šī ierīce ir resursdators: Mēģiniet to nenodot!” Iespējams, ka šodien var būt grūti ticēt, tomēr globālais internets neradās pirms 25 gadiem – līdz brīdim, kad sers Tims izstrādāja veidu, kā datorsistēmu vietnes izmantot, lai sarunātos savā starpā..

Tomēr acīmredzami nebija iepriekšēju grandiozu mērķu atbrīvot pasauli, izmantojot datu brīvību visiem. Izcelsme bija tik daudz ikdienišķa: centieni uzlabot mijiedarbību starp milzīgo skaitu zinātnieku, kas Šveicē iekļauti Eiropas kodolieroču analīzes organizācijā Cern, Šveicē.

Sers Tims bija 34 gadus vecs fizikas absolvents, kurš Cernā darbojās kā programmatūras profesionālis 1989. gadā, kad viņš publicēja rakstu, kura nosaukums bija vienkārši “Ieteikumu vadība: priekšlikums”. Tajā teikts: “cerība būtu dot iespēju attīstīties informācijas kopumam, kas var augt un attīstīties, pateicoties organizācijas un definēto darba vietu atbalstam.” Ironiski, ka mērķis galu galā tika paredzēts kā “universāli saistīta informācijas sistēma”, kur “ vispārīgums un pārnesamība ir daudz svarīgāka nekā izdomātas ilustrācijas stratēģijas un sarežģīti papildu pakalpojumi “.

Informācijas tehnoloģija sākumā bija sasodīta ar vāju uzslavu, viņa uzraugs Maiks Sendalls vākā rakstīja “neskaidru, bet aizraujošu”..

Nebēdātais, Sers Tims turpināja rakstīt hiperteksta pārsūtīšanas protokolu (HTTP), hiperteksta iezīmēšanas valodu (HTML), kā arī pašu pirmo faktiski interneta pārlūku WorldWideWeb. Sākumā internetu sauca par “Mesh” – ar “Around The Globe Web” 1990. gadā izveidoja Sers Tims. Līdz 1993. gadam Kerns ļāva tehnoloģijai brīvi izmantot visus. Un pāris gadu laikā neticami daudz cilvēku visā pasaulē tika piesaistīti tīmeklī piegādāto detaļu kustībai.

Gadu desmitiem, jo ​​ir redzēti dotcom likumi, kas veikti un zaudēti, tāpēc ir palielinājies sociālo tīklu vietņu skaits. Mūsdienās pasaulē ir vairāk nekā 600 miljoni interneta vietņu, kā arī tīmekļa funkcijas uz visiem laikiem ir mainījušās cilvēkiem, kuri piekļūst informācijai un apmainās ar lietām tādā veidā, kas varbūt nav iespējams pagātnes paaudzei..

Tā nodrošina unikālu dimensiju, ar kuras palīdzību var sazināties. Mērogs ir milzīgs – tajā ir miljardi tiešsaistes, un simtiem miljonu e-pastu un 20 miljoni fotoattēlu tiek apmainīti katru minūti – nemaz nerunājot par iztērētajiem miljardiem.

Lai gan daudzi būtu nekaunīgi izmantojuši atzinību par cilvēku, kurš patstāvīgi izgudro internetu, Sera Tima funkcijas galvenokārt izvairījās no uzmanības centra un turpina darbu, lai reklamētu principus, kas saistīti ar tīmekli, izmantojot viņa nodibinātā Interneta fonda atbalstu. no viņu puses kā direktors saistībā ar pasaules lielo tīmekļa konsorciju.

Šeit ir daži no vietņu mitināšanas pakalpojumiem, kurus mēs esam pārskatījuši, un mēs jums ieteiktu:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

un šeit jūs varat izlasīt labākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskatus un mūsu labāko WordPress mitināšanas vietu Lielbritānijā

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me