Justhost hostinga pārskats

Justhost hostinga pārskats

Just Host, slavens tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kopš 2008. gada sniedz kvalitatīvus hostinga pakalpojumus. Just Host cenšas būt numur viens, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu, un nav pārsteigums, ka uzņēmums ir izaudzis par vienu no atpazīstamākajiem mitināšanas zīmoliem. Pieejami hostinga plāni, droši serveri, vismodernākais tehniskais atbalsts visu diennakti un plašs papildu iespēju klāsts padara jūsu vietnes mitināšanu ar Just Host.

Just Host ir viens no pieejamākajiem web hostinga pakalpojumiem mūsu izkārtojumā, piedāvājot visaptverošus hostinga paketes par konkurētspējīgām mēneša cenām. Šis pakalpojums nodrošina daudzus no galvenajiem mitināšanas komponentiem, kurus mēs meklējām, bez ierobežojumiem. Pēc tam pakalpojums ir labs risinājums, ja plānojat izveidot vairāk vietņu vai vēlaties vietni, kas var paplašināties līdz ar paredzamo jūsu biznesa izaugsmi..

Par Just Host

Just Host nodrošina jūsu pilnīgu tīmekļa mitināšanas risinājumu, sākot no uzņēmuma īpašnieka līdz indivīdam, kurš vēlas pilnu funkcionalitāti par nelielu budžetu.

 • Neierobežota GB hostinga telpa
 • Neierobežota datu pārsūtīšana
 • SSL, FTP, statistika
 • Neierobežots e-pasta konts
 • Bezmaksas domēna vārds
 • Bezmaksas vietņu veidotājs
 • Labākais atbalsts nozarē
 • Neierobežota domēna mitināšana
 • CGI, Ruby (RoR), Perl, PHP, MySQL

Iemesli mitināt jūsu vietni, izmantojot vietni Just Host

Just Host zina, ka lētas, uzticamas tīmekļa mitinātājas atrašana nav vienkāršs uzdevums, tāpēc viņi visu nepieciešamo informāciju ievieto vienā vietā, lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu.

Bezmaksas domēna vārds

Visas pakalpojuma mitināšanas paketes nodrošina arī vienu bezmaksas domēna vārdu vai, ja jums jau ir vietne, bezmaksas domēna pārsūtīšanu.

Pieejama tīmekļa mitināšana

Just Host cenas ir neticami konkurētspējīgas, un katrs plāns ietver neticamu funkciju sarakstu, ieskaitot neierobežotu vietu diskā, neierobežotu pārsūtīšanu, neierobežotu e-pasta kontu un iespēju mitināt neierobežotus domēnus.

Uzņēmēja neierobežoti domēni

Ar visiem Just Host plāniem jums ir iespēja savā cPanel kontā mitināt tik daudz domēnu, cik vēlaties. Tas nozīmē, ka jums ir greznība pārvaldīt visas savas vietnes no vienas vietas un visas uz viena servera!

99,9% Uptime garantija

Just Host sola saviem klientiem 99,9 Procenti tīkla darbspējas! Just Host ir tik nobažījies par uptime, ka viņi izveido savu uzņēmumu, lai uzraudzītu cilvēku uptime to sauc Just Uptime. Visus Just Host serverus uzrauga Just Uptime.

cPanel vadības panelis

Hostinga pakalpojumu sniedzējam ir arī administratīvs vadības panelis, lai jūs varētu pārvaldīt visas savas vietnes no vienas centralizētas un intuitīvas saskarnes. CPanel vadības panelis nodrošina arī piekļuvi vietnes statistikai, lai jūs varētu redzēt savas vietnes veiktspēju un izsekot jūsu reklāmas kredītiem.

Uzticamība

Just Host uzticamība ir garantēta daļēji pateicoties mūsu unikālajai kravas līdzsvarošanas tehnoloģijai un super ātrajiem mugurkaula savienojumiem. Izmantojot slodzes līdzsvarošanu, jūsu vietne ir pieejama no vairākiem serveriem, tāpēc, ja viens serveris kļūst nepieejams, tā joprojām tiks rādīta otrā serverī, praktiski novēršot vietnes dīkstāvi..

Bezmaksas skriptu bibliotēka

Papildu funkcija, kas iekļauta katrā Just Host kontā, ir pilnīgi bezmaksas skriptu bibliotēka! Fantastico var automātiski instalēt jebkuru no jums garo vadošo skriptu sarakstu, kas ietver WordPress, osCommerce, phpBB un Joomla.

Naudas atdošanas garantija

Just Host piedāvā “bez jautājumiem” Anytime naudas atdošanas garantiju ar visiem mūsu hostinga plāniem. Mūsu atcelšanas politika ir ļoti vienkārša – ja anulējat savu mitināšanas kontu, mēs jums atmaksāsim atlikušo termiņu. Atmaksā tiks izslēgtas visas iestatīšanas maksas, kas tika iekasētas, reģistrējoties, un visas domēna reģistrācijas nodevas, ko maksājāt, jo mums par tām jāmaksā. Bet jums ir jāsaglabā savs domēna vārds.

Lietojumprogrammas

Iesācējiem ir vietņu izveides rīki, kas ļauj izveidot pilnīgi jaunu vietni vai esošai vietnei pievienot jaunus vietnes komponentus, piemēram, emuārus, attēlu galerijas vai ziņojumu dēļus. Turklāt pakalpojums lepojas ar viena klikšķa lietotnes instalēšanu, kas nozīmē, ka jūs varat instalēt šos vietnes komponentus savā vietnē ar vienu klikšķi. E-komercijas vietnēm ir pieejami iepirkumu grozi un koplietoti SSL sertifikāti.

Palīdzība un atbalsts

Just Host nodrošina izcilu tehnisko atbalstu, ieskaitot 24 stundas diennaktī pieejamu atbalstu. Uzņēmums piedāvā trīs veidus, kā sazināties ar viņiem: tālrunis, e-pasts un tiešraides tērzēšana. Ja rodas problēmas ar jūsu vietni, Just Host ir pieejams, lai jebkurā laikā sniegtu tūlītēju palīdzību.

Papildus atbalstam viens pret vienu, pakalpojums nodrošina vairākus atbalsta resursus, ieskaitot zināšanu bāzi, video pamācības un lietotāju forumus. Just Host ir arī viens no nedaudzajiem mūsu pārskatītajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, kas nodrošina darba sākšanas vedni. Vednis ir īpaši noderīgs jauniem lietotājiem, jo ​​tas jums soli pa solim sniedz informāciju par vietnes izveidi un publicēšanu.

Kopsavilkums

Just Host ir salīdzinoši jauns tīmekļa mitināšanas pakalpojums, taču viņi jau ir iemācījušies plaša mēroga klientu apkalpošanas būtisko nepieciešamību. Uzņēmuma zvaigžņu un atsaucīgais klientu atbalsts kopā ar visaptverošajām mitināšanas pakotnēm un bagātīgajām funkcijām nodrošina Just Host augstāko vietu starp labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem tirgū.

Top 10 Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskati, kurus varat atrast mūsu mājas lapā.

Saistītās preces

 • Kas ir Google App Engine un ko jūs ar to varat darīt?
 • SSD vs HDD mitināšanai un kā tas ietekmē vietnes ātrumu
 • Kā izvēlēties labāko CDN nodrošinātāju (pilnīga rokasgrāmata)
 • Atsevišķs domēns un mitināšana – AK mitināšanas padomi, 1. daļa
 • UK2.NET mitināšanas pārskats
 • Storm interneta mitināšanas pārskats
 • Webfusion mitināšanas pārskats
 • eUKhost mitināšanas pārskats
 • iPage mitināšanas pārskats
 • 123-reg mitināšanas pārskats