Kā izveidot emuāru?

Kā izveidot emuāru?

Soli pa solim

Vai jums regulāri ir gan laba, gan slikta pieredze, kuru vērts dalīties ar citiem? Vai jūs vienmēr atrodat kaut ko par ko runāt tiešsaistē? Vai jūs vienkārši pārmeklējat rakstīšanas talantu, bet jums nav noieta tirgus atbrīvošanai?

Ja uz lielāko vai visiem šiem jautājumiem atbildējāt jā, iespējams, ir pienācis laiks izveidot emuāru.

Emuāra ieraksts var būt jebkas, sākot ar smieklīgu stāstu, informācijas apmaiņu vai pat izskanēšanu. Var teikt, ka emuārs ir sava veida personīgais žurnāls, bet personīgais žurnāls, kuru var lasīt visa pasaule.

“Bet es neesmu gudrs tehnikai,” jūs varētu teikt. Jūs būsiet pārsteigts, cik viegli (un ātri) ir izveidot emuāru tiešsaistē.

Kāpēc Cilvēki Blog

Pirms sākat blogošanu, noskaidrojiet, kāpēc tieši jūs vēlaties tiešsaistē dalīties ar savu pieredzi, viedokļiem un jaunākajiem notikumiem. Vai tas ir tāpēc, ka vēlaties, lai cilvēki zina, kas notiek? Vai vēlaties dalīties noteiktā informācijā ar dažiem cilvēkiem? Vai varbūt jūs vienkārši jūtat nepieciešamību pārmantot.

Noapaļojot visus sniegtos skaidrojumus, cilvēki parasti blogojas šādu iemeslu dēļ:

 • Attīstīt rakstīšanas prasmes – Pat labākie rakstnieki var nonākt īgnumā. Dažreiz pat tik daudzu gadu laikā izkoptās rakstīšanas prasmes pasliktināsies, ja tās netiks izmantotas salīdzinoši neilgu laiku. Emuāru rakstīšana dod iespēju rakstniekiem ne tikai rakstīt, bet arī regulāri to darīt. Rezultātā tiek attīstīta ne tikai pati rakstīšanas prasme, bet arī disciplīna šīs prasmes praktizēšanai.
 • Dalīties pieredzē – Dodoties ikdienas gaitās, mums būs diezgan liela daļa laimīgu, brīnišķīgu, skumju vai pat briesmīgu pārdzīvojumu. Dažreiz mēs atrodam, ka šo pieredzi var būt vērts dalīties ar citiem, jo ​​tā var kalpot kā mācība vai brīdinājums. Dažos gadījumos tos var arī būt vērts dalīties, jo tie ir pārāk smieklīgi, lai saglabātu sevi. Tas ir fakts, ka pat vislabākajiem rakstniekiem būs garlaicīgi vai viņiem trūks materiālu par viņu pieredzi. Labā ziņa ir tā, ka arī citiem ir stāsti vai pieredze, kurus ir vērts izstāstīt. Jums nav šķēršļu dalīties ar citu pieredzi.
 • Lai iedvesmotu citus – Gandrīz ikviens var rakstīt tiešsaistē, bet ne tikai ikviens var iedvesmot. Ja jums bija pieredze, par kuru, jūsuprāt, vajadzētu zināt citiem, dalieties tajā. Ja kāds jums deva labu padomu, ar kuru arī jādalās citiem, rakstiet par to utt. Viena no visapmierinošākajām lietām, ko rakstnieks var piedzīvot, ir uzzināt, ka citi iedvesmu gūst rakstot. Šī ir viena īpaši laba lieta, ko atcerieties, nākamreiz, kad vēlaties rakstīt savam emuāram tikai rakstīšanas labad.
 • Lai piesaistītu cilvēkus – Emuāri ir labs veids, kā piesaistīt auditoriju. Tas jo īpaši attiecas uz produktu vai biznesa vietņu emuāriem. Viņi vēlas, lai īstie cilvēki pamanītu, ko viņi piedāvā. Ar “īstajiem cilvēkiem” mēs domājam tos, kuri, visticamāk, pērk savus produktus vai izmanto savus pakalpojumus. Tas pats princips attiecas arī uz vietnēm, kas nav saistītas ar produktu vai nav saistītas ar pakalpojumiem. Viņu gadījumā viņi vēlas piesaistīt lasītājus, kuri novērtē labu stāstu. Tie ir cilvēki, kuri, iespējams, atgriezīsies lasīt vairāk, un, iespējams, arī pastāstīs citiem par labu lasīšanas pieredzi.
 • Taisīt naudu – Ticiet vai nē, daži cilvēki patiesībā nopelna naudu no saviem emuāriem! Ir divi veidi, kā nopelnīt; vai nu ievērojama vietne vērsīsies pie jums ar piedāvājumu rakstīt emuāru savā vietnē, vai arī reklāmdevēji ierosinās izvietot reklāmas jūsu vietnē. Tomēr negaidiet, ka nopelnīsit naudu uzreiz. Parasti reklāmdevēji un vietnes izmanto līgumus, izmantojot pārticīgākos un ietekmīgākos cilvēkus vai rakstniekus. Tas nenozīmē, ka jums nekad nebūs savas iespējas, jo pietiekami liels sekotājs var piesaistīt reklāmdevējus. Neatkarīgi no tā, vai tas ir tikai viens no šiem iemesliem, daži no tiem vai pat visi no tiem ir svarīgi noteikt, kāpēc vēlaties blogot, jo tas nosaka virzienu, kuru jūsu rakstīšana veiks, un piepilda jūs ar lielāku mērķi. Jūs varētu domāt “Pfffft! Kur ir šis virziens un mērķis? ”Kad ir laiks uzturēt savu emuāru, tas ir, kad.

Emuāra iestatīšana

Vai esat gatavs sākt blogošanu??

Emuāra iestatīšanai ir divas darbības; Pirmais ir domēna vārda atlasīšana un reģistrēšana, un otrais ir tīmekļa mitinātāja izvēle. Visā procesā no sākuma līdz beigām tam vajadzētu aizņemt apmēram 20 minūtes.

1. Domēna vārda atlasīšana

Kas īsti ir domēna vārds? Tas ir nosaukums, par kuru būs zināms jūsu emuārs un par kuru meklēšanai vajadzētu būt. Ierakstot šo domēna vārdu, pārlūkā parādīsies jūsu emuārs.

Svarīgs

Apmeklējiet mūsu domēna pirkšanas ceļvedi

Izvēlieties domēna vārdu, kas ir unikāls un tomēr aprakstošs, lai jūsu auditorija nekavējoties zinātu, kas ir jūsu emuārs. Jums vajadzētu izvēlēties arī saprātīgi, jo domēna nosaukuma izveidošana neatgriežas. Internets dienā redz apmēram 10 000 domēnu reģistrāciju, tāpēc nevajadzētu gaidīt, ka pirmās izvēles būs pieejamas nekavējoties. Faktiski ir ieteicams sagatavot iespējamo vārdu sarakstu.

Domēna paplašinājuma izvēle ir obligāta, tikai gadījumā, ja lasītāji kļūdaini uzrakstīs jūsu domēnu un ierakstīs kaut ko citu, viņi joprojām tiks novirzīti uz jūsu emuāru. Lai veiktu domēna paplašinājumus, emuāru īpašnieki domēna nosaukuma galā parasti pievieno vai nu “.com”, “.net” vai “.org”..

2. Tīmekļa mitināšanas uzņēmuma izvēle

Lieki piebilst, ka, lai sāktu emuāru, ir nepieciešama tīmekļa mitinātāja. Tīmekļa resursdators ir uzņēmums, kas digitāli glabā visu tekstu, attēlus un citus dažādus failus, kas nepieciešami jūsu emuāram, un piegādā tos visiem, kas internetā ievada jūsu domēna vārdu..

Tīmekļa mitinātājus cita starpā ierobežo tādas telpas kā josla, joslas platums, pieejamo domēnu un apakšdomēnu skaits, tāpēc labāk izvēlēties gudri. Izvēloties sliktu resursdatoru, lapas ielādes laiks būs lēns, pat dīkstāves.

Labākais tīmekļa mitināšana 2016. gadā

Labs tīmekļa resurss absolūti jaunu emuāru veidošanai ir vietne SiteGround, vietne, kas maksā nedaudz vairāk nekā citi tīmekļa mitinātāji (2,75 sterliņu mārciņas mēnesī), bet to atlīdzina attiecībā uz kvalitāti un pakalpojumu.

Ja vēlaties izmantot SiteGround, jums atliek tikai apmeklēt viņu vietni. Viņiem ir vairākas reklāmas, izvēlieties tos izmantot vai nē.

Šeit varat apskatīt mūsu vietnes SiteGround pārskatu.

Lētāka tīmekļa mitināšana

GoDaddy ir pasaulē lielākais domēnu vārdu reģistrators un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas jums izmaksātu tik zemu, cik £0,99 mēnesī!

Iestatīšana vietnē SiteGround
Apmeklējiet vietni SiteGround un saņemiet 50% atlaidi

1Izvēlieties plānu – SiteGround jums piedāvās vairākus plānus. Protams, parasti ieteicams izvēlēties tādu, kas šobrīd atbilst jūsu budžetam. Tomēr ir arī pamata plāns iesācējiem emuāru autoriem.

2Reģistrējiet savu domēna vārdu – kreisajā lodziņā ierakstiet sava domēna vārdu un noklikšķiniet uz “nākamais”, lai redzētu, vai tas ir pieejams. Ja nē, izvēlieties citu domēna vārdu. Vai atcerieties to sarakstu, kuru mēs jums teicām izveidot? Šeit tas kļūst parocīgi. Domēna vārda reģistrēšana var aizņemt kādu laiku, ja uzzināsit visus tos puns un witticisms, par kuriem jūs domājāt.

3Informācija par ievadīto norēķinu – Kad domēna vārds jau būs pieejams, jūs nonāksit reģistrācijas lapā, kur jums būs jāievada visa norēķinu informācija.

Pagaidiet dažas minūtes, līdz jūsu konts tiks iestatīts.

WordPress instalēšana

WordPress ir bezmaksas un atvērtā koda rīks, kurā ir ērti lietojama spraudņu arhitektūra un veidņu sistēma. Citiem vārdiem sakot, tas ir lieliski piemērots iesācēju blogošanai.

Piesakieties savā kontā, izmantojot vietni SiteGround, un instalējiet WordPress. Iet uz “Mani konti“cilne un noklikšķiniet uz”Dodieties uz cPanel“. Skatiet zem“Automātiski instalētāji”Un noklikšķiniet uz“WordPress”Pogu.

Jums vajadzētu automātiski pieteikties Softakulīgs un tiek novirzīts uz WordPress instalēšanas lapu. Noklikšķiniet uz “Instalēt tagadPogu, lai sāktu.

Izvēlieties savu domēnu un noklikšķiniet uz “Izvēlēties domēnu”. Zem “Vietnes iestatījumi“, pierakstiet sava emuāra vārdu (izvēlieties kaut ko” acīm draudzīgu, tas parādīsies Google “) un vietnes aprakstu. Ievadiet e-pastu, lietotājvārdu un paroli. Tos visus vēlāk var mainīt, izņemot lietotājvārdu (varat to mainīt ar spraudni). Tiklīdz esat apmierināts ar savu izvēli, piekrītiet noteikumiem un pēc tam noklikšķiniet uz “Uzstādīt”.

Jūsu instalācija ir gandrīz gatava

WordPress instalēšanai vajadzētu būt tikai dažām minūtēm, un pēc pabeigšanas jums vajadzētu saņemt e-pasta paziņojumu.

Darbs ar WordPress

Pirmais, kas jums jādara, ir pieteikšanās savā vietnē. Iet uz “http://www.yoursite.com/wp-admin(aizstāt “yoursite.com” ar savu domēna vārdu).

Pēc pieteikšanās jums jādod WordPress administratora apgabals. Šeit jūs varat veikt visas nepieciešamās izmaiņas savā emuārā.

Ja vēlaties mainīt sava emuāra nosaukumu, dodieties uz kreisās izvēlnes apakšdaļu un noklikšķiniet uz “Iestatījumi”. Tam vajadzētu nokļūt ekrānā, kurā varat mainīt savu nosaukumu.

Mājas lapas nosaukums”Ir paredzēts galvenajam nosaukumam, savukārt“Tagline”Ir apakšdomēnam. Kad esat apmierināts ar izmaiņām, noklikšķiniet uz “Saglabāt izmaiņas”Pogu. Noklikšķinot uz šīs pogas, jūs nonāksit jūsu vietnē.

Jūsu pirmās ziņas rakstīšana un publicēšana

Vai jūs pumpē, lai sāktu rakstīt? Sāksim ar jūsu pirmo ziņu. Programmā WordPress dodieties uz kreiso izvēlni un noklikšķiniet uz “Ziņas”. Jūs varētu būt pārsteigts, ja tur jau atradīsit pastu ar virsrakstu “Sveika pasaule!Tas ir tas, ko WordPress ievieto visos emuāros tikai tāpēc, lai lietotājiem sniegtu priekšstatu par to, ko sagaidīt. Varat to izpētīt vai atbrīvoties no tā, noklikšķinot uz pogas “Miskaste” tieši zem ziņas.

Sāciet jaunu ziņu, noklikšķinot uz “Pievieno jaunu”Saite; tas jūs aizvedīs uz ziņu veidotāja ekrānu. Augšējā aile ir paredzēta jūsu ziņas nosaukumam, bet zem tā esošā – pašas ziņas nosaukumam.

Attēli vienmēr ir laba ideja, jo tas uzlabo ziņu un arī sniedz lasītājiem kaut ko aplūkot. Attēli arī sniedz jūsu lasītājiem priekšstatu par jūsu emuāru. Tikai pārliecinieties, ka attēls ir saistīts ar emuāru, nevis tikai ar kādu vietas aizpildītāju.

Ja vēlaties pievienot attēlu, noklikšķiniet uz “Pievienojiet multividiPogu un noklikšķiniet uz “Atlasiet Faili”, Lai augšupielādētu jebkuru datorā saglabātu attēlu.

Varat arī izvēlēties attēla izmēru un to, kā tas ir saskaņots ar lapu. Tiklīdz esat apmierināts ar savu izvēli noklikšķināt uz “Ievietot amatā”, Lai pievienotu attēlu.

Vai esat pārliecināts, ka šī ir ziņa, kuru vēlaties redzēt pasaule? Pārbaudiet to vēl vienu reizi, lai pamanītu gramatikas kļūdas. Varbūt atcerēsities arī idejas, kuras būtu vērts pievienot. Kad esat gatavs publicēt, noklikšķiniet uz “PublicētPogu, kas atrodas ekrāna labajā pusē, lai to publicētu.

Pat pēc tam, kad esat noklikšķinājis uz “PublicētJūsu emuārā joprojām var būt redzams “Drīzumā” lappuse. Kad esat gatavs noņemt šo lapu, jums atliek tikai pieteikties savā emuārā un noklikšķināt uz saites augšpusē.

Tātad jūs tikko publicējāt savu pirmo emuāru. Nebija tik vienkārši?

Emuāra izlīdzināšana

Agrāk vai vēlāk jūs varat nonākt vietā, kur, jūsuprāt, jūsu emuāra dizains ir pārāk vienkāršs un vēlaties pievienot vairāk elementu, lai iegūtu lielāku ietekmi. Šeit rodas WordPress priekšrocība; Tas ir tik vienkārši lietojams, lai jūs varētu praktiski iemācīt to izdarīt.

Emuāru dizaina pamati

Tā ir taisnība, ka, veidojot emuāru, jūsu iztēle ir ierobežota. Pirms došanās pāri bortam, jums vajadzētu zināt arī par noderīgiem padomiem, kas jāievēro, it īpaši ņemot vērā, ka ne visi no mums vērtē estētiku vienādi..

Sekojiet vertikālām līnijām – Parasti laba prakse ir uzturēt lietas rindā. Tīmekļa lapu gadījumā, kurās mēs parasti ritinām uz leju, tas nozīmē vertikālas līnijas vai kolonnas.

Tas izskatīsies sakārtotāk, kad rindkopas un attēli precīzi iekļausies slejās. Mūsu acis un smadzenes ir izstrādātas, lai atlasītu modeļus, tāpēc, kad kaut kas izceļas, mēs to uzreiz pamanām. Piemēram, tas attēls, kas ir ārpus līnijas, vai tas punkts, kas izceļas.

Ja ir pārāk daudz no šīm mazajām lietām, lasītājs var novērst uzmanību un, pirms jūs to zināt, viņiem ir slikts viedoklis par šīs lapas sakārtošanu.

Ja jūs joprojām neesat pārliecināts, kā ieviest vertikālas līnijas, izvēlieties visiem attēliem kopēju platumu un rindkopām citu kopēju platumu, pat ja attēli un rindkopas sajaucas.

Ievērojiet “balto telpu” – Atstarpe starp emuāra lapas elementiem un sadaļām vai jebkuru citu lapu šajā jautājumā tiek saukta par balto laukumu. Starp elementiem vienmēr jābūt atstarpei divu iemeslu dēļ; lai lapa justos mazāk klaustrofobiska un satriecoša, kā arī lai sadaļas būtu vieglāk lasāmas.

Varat kontrolēt atstarpi starp emuāra elementiem vai sadaļām, pievienojot piemales vai polsterējumu.

Iestatīt fontus – Izstrādājot emuāru, jūsu rīcībā būs daudz fontu, un jums, iespējams, radīsies kārdinājums tos izmantot. Tomēr trūkums ir tāds, ka, ja vienā apgabalā izmantojat pārāk daudz fontu, tas parasti rada neskaidrības emuārā. Nemaz nerunājot, tas varētu sagādāt jūsu lasītājiem galvassāpes, jo viņu acis pāriet no viena fonta uz otru.

Izvēlieties fontus nevis tāpēc, ka tos ir patīkami vai jautri apskatīt, bet gan tāpēc, ka tos ir viegli lasīt. Ideāls ir viena veida fonts ziņu nosaukumiem, cits fonts sānu joslu nosaukumiem un cits cita veida emuāra teksts.

Izkrāsojiet savu emuāru – Jau sen ir noteikts, ka krāsām ir psiholoģiska ietekme uz cilvēkiem, tās var padarīt kaut ko pievilcīgu vai pat blāvu.

Runājot par emuāriem, vislabāk ir izvēlēties krāsas, kas piesaista uzmanību tām jomām, kuras mēs vēlamies lasītājiem aplūkot. Pārāk daudz krāsu klātbūtne vienlaikus mulsina arī aci un prātu.

Kā ir viens veids, kā izmantot krāsas? Dodieties uz kopējo krāsu shēmu un pēc tam pievienojiet lapu citām krāsām, kas to vislabāk komplimentē. Tomēr nevajadzētu arī baidīties izmantot kontrastējošas krāsas, jo tās nodrošina triecienu. Labākais padoms attiecībā uz krāsām ir pārliecināties, ka tās nenovirza lasītājus no jūsu emuāra galvenā satura.

Padariet informāciju pieejamu – Dažreiz lasītāji var vēlēties uzdot jautājumu emuāru veidotājam vai kādu iemeslu dēļ vēlas sazināties ar viņiem. Kā emuāru autorei jums vajadzētu padarīt lasītājus ar jums vienkāršu. Kāpēc? Jūs vēlaties attēlot sevi kā cilvēku, kādu, ar kuru viņi var saistīties un viegli sasniegt, nevis dievu, kurš vienmēr ir nepieejamā vietā.

Šai pieejamībai vajadzētu attiekties arī uz citiem emuāra vienumiem, piemēram, RSS plūsmu, piedāvātajām ziņām, arhīviem, ārējām saitēm un meklēšanas lodziņu..

Citi padomi, kā padarīt jūsu emuāru labāku

Sniedziet īsu aprakstu – Visticamāk, jūs piesaistīsit vairāk lasītāju, ja viņi tūlīt uzzinās, ka ir izveidots jūsu emuārs, tāpēc šim nolūkam zem sava emuāra reklāmkaroga ir ieteicams sniegt īsu aprakstu par to, kas ir vietne un kam tā pieder..

Izmantojiet profila fotoattēlu – Viena no lietām, kas rada saikni lasītājiem, ir zināšanas par to, ka rakstnieks ir reāla persona. Nekas gluži nesaka reālu cilvēku, piemēram, fotoattēlu ar jums emuārā.

Noteikti izvēlieties labu fotoattēlu ar jums. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu izvēlēties attēlu, kura fotoattēls ir nopērkams, lai jūs izskatītos kā kino zvaigzne. Atlasiet savus fotoattēlus savam emuāram. Tādā pašā veidā jūs izvēlētos fotoattēlu darba intervijai vai sociālajam profilam. Vēlaties pēc iespējas labāk parādīt sevi ar nevienu fakeru..

Pārliecinieties, ka lapas tiek ielādētas ātri – Viena no neveiksmīgajām interneta blakusparādībām ir īsāka uzmanības koncentrācija. Tā kā ir daudz lietu, ko var redzēt internetā, jūs nevarat gaidīt, ka kaut kas ilgi pievērsīs lasītāju uzmanību, it īpaši, ja kaut kas tāds ir emuārs, kura ielāde prasa pārāk ilgu laiku.

Kas veicina ilgu iekraušanas laiku? Attēli, kas nav optimizēti jūsu emuāram, nevajadzīgas koda līnijas, CSS un Java faili, spraudņi, cita starpā.

Pat pārāk daudz attēlu ievietošana vienā lapā var veicināt ievērojamu palēnināšanos. Ir dažas lietas, kuras varat darīt, lai optimizētu lapu ielādi, piemēram, Gzip saspiešana, optimizēta kešatmiņas saglabāšana un koda tīrīšana. Jūs, iespējams, nevarēsit to izdarīt pats, bet ir arī citi tīmekļa eksperti, kuri var jums viegli palīdzēt.

Ir pareizi spraudņi – Jā, mēs runājām par spraudņiem, kas veicina jūsu emuāra palēnināšanos, taču, ja tiem ir pareizie, tie mainīs arī dažādus jūsu emuāra aspektus..

Šeit ir daži no visaugstāk novērtētajiem bezmaksas piedāvājumiem:

 • Wordfence – Bezmaksas, bet pamata drošības spraudnis, kas piešķir papildu aizsardzības līmeni, bloķējot cilvēkus, kuri mēģina ielauzties jūsu vietnē.
 • Anti-spam – vēl viens bezmaksas spraudnis, kas novērš surogātpastu. Tas tiek darīts, neizmantojot Captcha, neuzdodot jautājumus vai kaitinot patiesi lasītājus, kuri godīgi vēlas tikai komentēt.
 • WP optimizēt – Šis bezmaksas spraudnis nodrošina jūsu emuāra nevainojamu darbību, optimizējot datu bāzes tabulas, atbrīvojoties no vecajām ziņu versijām un iztīrot neapstiprinātus komentārus un citas lietas mapē Miskaste..
 • WordPress SEO – Izmantojot pareizos atslēgvārdus, jūsu emuāru var viegli pamanīt meklētājprogrammas, taču dažreiz jums ir nepieciešams vairāk, lai jūs pamanītu. WordPress SEO var jums palīdzēt izdarīt labu formulējumu izvēli, lai iegūtu maksimālu atslēgvārdu sviras efektu.
 • Google Analytics informācijas panelis – Cik lielu trafiku jūsu vietne iegūst? No kurienes nāk tā lielākā daļa? Kāds saturs viņus visvairāk interesēja? Cik no viņiem skatītājiem atgriežas? Google Analytics seko šīm lietām un vēl vairāk.

Emuāra rakstīšana

Tātad jums ir izveidots un darbojas emuārs, un jums ir rīki, kas palīdzēs jums sekot līdzi visam, kas jāatskatās, un jūs zināt, kā publicēt rakstus un attēlus.

Tagad par ko jums vajadzētu rakstīt? Kamēr tas atbilst jūsu emuāra aprakstam, visam vajadzētu būt kārtībā. Varbūt vieglāk būtu runāt par to, par ko nevajadzētu rakstīt.

Raksti ārpus tēmām – Jūsu emuārā jau vajadzētu būt tēmai. Neizjauciet šo tēmu, rakstot par kaut ko pavisam citu. Piemēram, jūs rakstāt emuārus par filmām un TV šoviem, taču kādu dienu jūs tikko atradat iedvesmojošu rakstīt par saviem mājdzīvniekiem.

Jūsu personīgie noslēpumi – Emuārs ir viena lieta, dienasgrāmata ir cita. Lasītāji ik pa laikam var paciest skaļruņa atskaņošanu, taču nav vajadzības visu savu dvēseli gulēt kailu. Jūs ne tikai pakļausit sevi izsmieklam, bet arī jūsu lasītāji var justies neērti, pārāk daudz zinot.

Darba vietas jautājumi – Nav strīdu par to, ka darba vieta rada daudz konfliktu, drāmas un sulīgas tenkas. Labāk atstājiet visus tur esošos, ņemot tos savā emuārā, sākumā uzaicinās tikai lasītājus, bet nepatikšanas ātri sekos.

Ģimenei ir nozīme – Ir pareizi runāt par to, kas notika ģimenes atkalapvienošanās laikā, bet ne vairāk. Mums visiem ir ģimenes locekļi, kuri ir tālu no perfektiem vai ir izdarījuši patiešām muļķīgas lietas, bet tas nav jāpārraida.

Jutīga informācija – Pārliecinieties, ka jūs varat brīvi runāt par daudzām lietām, taču noteikti nesniedziet pārāk daudz informācijas, jo var klausīties nepareizi cilvēki. Nedodiet informāciju, kas var apdraudēt jūsu finansiālo vai personisko drošību.

Tīmekļa mitināšana

Jūsu emuāra reklamēšana

Daudz labu emuāru, kas tur atrodas, neizdodas, jo tie nesaņem pietiekami daudz ekspozīcijas. Kā pārliecināties, ka tas nenotiek ar jūsu emuāru? Veiciniet to labi.

Jums varētu būt iebildumi par tādas vietnes reklamēšanu, kas ir salīdzinoši jauna un kurai ir maz lasītāju vai skatītāju, taču domājiet par to šādi; kā gan citādi jūs iegūsit vairāk šo lasītāju vai skatītāju?

Tātad, kā jūs reklamējat savu emuāru? Labās ziņas ir visefektīvākās metodes, kas faktiski ir bezmaksas.

Sociālie mēdiji – Ja jums jau ir Facebook, Twitter vai kāds cits sociālo mediju konts, pārliecinieties, vai esat tos saistījis ar savu emuāru. Tā kā jūs jau esat sociālajā tīklā, mēģiniet sazināties ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas intereses kā jums vai jūsu emuāram, viņiem nebūs sāpīgi pamanīt šo saiti.

Citi emuāri – komentējiet citu emuārus un atstājiet saiti atpakaļ uz savu emuāru. Tādā veidā jūs to atstāsit kaut kur cilvēkiem, kuriem ir tāda pati interese, kā jūs to varat redzēt.

Šeit ir izteikts brīdinājums; pārliecinieties, vai šie komentāri ir noderīgi, pamatoti vai konstruktīvi. Atstājot šķebinošus komentārus vai komentārus, kas paredzēti šī emuāra nojaukšanai, vienlaikus atbalstot savu, iespējams, jūsu emuārā tiks uzaicinātas naidīgas puses. Šos nejaukos komentārus, visticamāk, emuāra īpašnieks izdzēsīs.

Vēl viens veids, kā savā labā izmantot citus emuārus, ir atbildes uzrakstīšana citā emuārā. Ja jūs nolemjat to izdarīt, noteikti izveidojiet saiti uz emuāru, uz kuru reaģējat, tas izveidos “izsekošanu”, un tas emuārs, ar kuru jūs saistījāt, arī ievietos saiti uz jūsu emuāru.

Viesu ziņas – Šī ir laba zīme, ko iecienījuši blogu iesācēji. Sazinieties ar citiem emuāru īpašniekiem un piedāvājiet rakstīt ziņu viņu vietnē, savukārt jūs varat arī lūgt viņus rakstīt jūsu vietā. Varat arī apmainīties ar saitēm, lai vairāk cilvēku varētu uzzināt par jūsu attiecīgajiem emuāriem.

Ņemiet vērā, ka ne visi emuāru autori būs atvērti šai idejai, un, neraugoties uz tās priekšrocībām, ieteicams viņu neuzspiest, lai vienotos.

Tiešsaistes forumi – Šajās dienās ir tiešsaistes forumi par gandrīz jebko. Uzziniet, kuri no tiem ir vispopulārākie jūsu emuāra tēmai, vai tie, kuriem ir daudz cilvēku, kas, visticamāk, interesē jūsu emuāru..

Daudzi forumi faktiski ļauj jums ievietot saiti uz jūsu vietni ar parakstu, kas atrodas katras rakstītās ziņas apakšā, bet citi var arī pieprasīt, lai jūs vispirms izveidotu dažus ierakstus..

Uzturēt savu emuāru

Apsveicam!! Jums tagad ir emuārs. Tomēr nemaldiniet sevi domāt, ka tas viss būs roze no šejienes, jo īstais darbs tikai sākas; jums ir jāuztur šis emuārs.

Šeit ir jāatceras divas lietas; saturs un konsekvence. Saturs attiecas uz jauno materiālu, kas jums ir lasītājiem, kad viņi apmeklē, konsekvence norāda uz to, cik regulāri vai bieži jūs ievietojat šo jauno materiālu.

Uzturiet savu emuāru, pārliecinoties, ka jūsu lasītāji atgriežas vēl vairāk, un nekas neliek lasītājiem atgriezties vairāk kā svaiga satura dēļ. Tam ir vēl viena priekšrocība: meklētājprogrammu robotprogrammatūras ir paredzētas svaiga satura meklēšanai, tāpēc, jo vairāk jūs atjaunināsit savus materiālus, jo vairāk jūs būsiet redzams meklēšanas robotiem..

Viss jaunais saturs arī nav svarīgs, ja jums nav konsekvences. Iestatiet regulāru atjaunināšanas grafiku un turieties pie tā, lai jūsu lasītāji zinātu, kad gaidīt kaut ko jaunu. Piemēram, regulāri atjauninot trīs reizes nedēļā.

Neatbilstība var kaitēt jūsu satiksmei. Jūsu lasītāji būs vīlušies, uzzinot, ka jums nav ko jaunu piedāvāt, ja vairāk nekā vienu reizi pievilsit viņus, iespējams, viņi pārtrauks apmeklēt jūsu emuāru. Viņi pat var pateikt citiem, ka jūsu emuārā nav nekā tāda, par kuru būtu vērts atgriezties.

Iepriekš šajā rakstā mēs pieminējām emuāru veidošanas iemeslu noteikšanu, lai iegūtu virzienu un mērķi. Šajā vietā viņi ienāk. Uzturot savu vietni, jums varētu šķist, ka ir sarežģīti rakstīt vai nākt klajā ar jaunu materiālu, kas dažkārt pat ir sīksts..

Šajā nav kauna; pat labākajiem rakstniekiem var neizdoties nākt klajā ar materiālu šad un tad. Ko viņi dara? Viņi atgriežas pie pamatiem un jautā sev, kāpēc viņi raksta. Virziens un mērķis.

Citi emuāru veidošanas padomi

Kas notiek tiešsaistē, paliek tiešsaistē – Kas notiek Vegasā … labi, jūs zināt pārējo. Tomēr emuāru veidošana ir tieši pretēja; tas, kas notiek tiešsaistē, paliek tiešsaistē, visticamāk, uz visiem laikiem.

Tas nozīmē, ka jums jābūt uzmanīgam attiecībā uz jūsu izlikto saturu, un mēs nerunājam tikai par šīm drukas kļūdām un gramatiskajām kļūdām, kuras var pamanīt pat pamatskolas skolēni, tas attiecas uz jūsu viedokli, vērtējumu un jūtām.

Vai tiešām ir vērts blogot par patiešām sliktu cīņu ar savu BFF? Kā būtu, ja pēc dažām dienām jūs salabotu lietas? Protams, draudzība ir atjaunota, taču šī ziņa vienmēr atradīsies, lai atgādinātu jums par šo aptuveno plāksteri. Tas būs vēl neērtāk, ja jūs šajā emuārā sacījāt dažas diezgan nozīmīgas lietas par viņu.

To pašu piesardzību var attiecināt uz emuāriem par cilvēkiem, kuri, iespējams, jūs ir aizskāruši, iestādēm, kuras jums nepatika, vai citām nepatīkamām pieredzēm. Atcerieties, ka emuāru veidošana ir tāda, kā teikts kaut ko tādu, ko nevarat atsaukt. Labs padoms ir kaut ko neizlikt, ja vien to tiešām nav vērts iesūtīt.

Neesiet pārāk stīvs rakstot – Ar to mēs domājam nerakstīt pārāk formāli. Padariet savu saturu sarunvalodīgāku, izmantojot šādus padomus:

 • Lietojiet vārdus “tu” un “es”– Mēģiniet saskaitīt, cik reizes šie vārdi parādās normālas sarunas laikā, un jūs zaudēsit dziesmu. Ja tos bieži lietosit, lasītāji jutīs, ka runājat ar viņiem personiskā līmenī.
 • Izjauciet šīs rindkopas – Pamatskolā mums visiem mācīja, ka rindkopu veido daudzi teikumi. Tomēr tas vairs nav piemērojams, kad runa ir par lasīšanu tiešsaistē. Milzīgas teikumu grupas veido teksta blokus, kas nav tikai nesaīsinoši; tie var arī jūsu lasītājam apgrūtināt to svarīgo punktu pamanīšanu, kurus vēlaties uzzināt.
 • Lietojiet slīprakstu – Lietojot slīprakstā vārdus, uzdodiet jautājumu vai atbildiet uz to. Tas liks jūsu emuāram šķist vairāk kā sarunai un izjauks arī teksta izskata monotoniju. No otras puses, jāpiemin, ka atsevišķu apgalvojumu un teikumu kapitalizēšana radīs pretēju efektu un liks lasītājiem domāt, ka jūs uz tiem kliedzat. Mēs nesakām, ka nekad tos nelietojam; jūs varat kapitalizēt akronīmus, svarīgas idejas un pat joku precīzu līniju. Galvenais šeit ir lielo burtu lietojums taupīgi un atbilstoši.
 • Neesiet pārāk formāls – Izliecieties, ka runājat ar kādu, tas vienmēr ir labs padoms, rakstot emuāru. Galu galā tas ir emuārs, nevis darbs, kas jāizmanto zinātnieku aprindām, vai eseja jūsu kompozīcijas skolotājam.
 • Saturs ietekmē meklēšanas parametrus – Jūs varētu zināt, kā darbojas meklētājprogrammas; viņi meklē atslēgvārdus jūsu rakstā, un visatbilstošākā meklēšana parādās virs. Tas, iespējams, liks aizpildīt lapu ar tik daudziem atslēgvārdiem, kas atrodas starp to, ko var saukt tikai par pūkainiem vārdiem un paziņojumiem. Tas, ko jūs, iespējams, nezināt, ir tas, ka Google meklēšanas robotprogrammatūras ir ieprogrammētas detalizēta satura meklēšanai, nevis tikai tam, cik reizes vārds ir parādījies kādā lapā vai kur tas ir parādījies tajā. Kāda šeit ir jēga? Rakstiet lasītājiem, nevis meklētājprogrammai.
 • Jūsu lasītājiem ir nozīme – Jums varētu rasties kārdinājums redzēt jūsu emuāra apmeklētājus tikai kā trāpījumus; svarīgi ir tikai skaitļi, nevis tas, ko viņi domā par jūsu emuāru. Jums, iespējams, nav vienalga, ko viņi domā par jūsu emuāru. Tomēr šie lasītāji ir cilvēki, kuriem ir jūtas un viedokļi, un, jo vairāk jūsu jūtas un viedokļus uztrauc, ietekmē vai ietekmē jūsu raksti, jo vairāk viņi, iespējams, atgriezīsies un izlasīs vairāk jūsu materiāla. Labāk ir tas, ka viņi var arī ieteikt jūsu emuāru citiem, kas tos ieteiks arī citiem utt. Kāds ir vēl viens labs iemesls atcerēties, ko domā jūsu lasītāji? Atsauksmes Mēs jau minējām, ka, lai gan rakstnieki un iedvesmo lasītājus, lasītāji var arī iedvesmot rakstniekus ar pozitīvām vai konstruktīvām atsauksmēm. Pat negatīvas atsauksmes var dot pozitīvus rezultātus.

Emuāru veidošanā būs vērojami trūkumi

Emuāra izveidošana ir vienkārša lieta. Tas, kas notiek pēc tam, parasti prasa daudz darba. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis, nolemjot daļu savas prāta un sirds padarīt pieejamu sabiedrībai, neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzlabot savas prasmes, paspilgtināt citu dienu vai nopelnīt naudu, pārliecinieties, ka esat apņēmies, pirms sākat pat sākt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me