Palieliniet vietnes ātrumu, izmantojot HTTP / 2

Palieliniet vietnes ātrumu, izmantojot HTTP / 2

Mūsdienu tīmeklī tiek ņemta vērā katra vietnes veiktspējas milisekunde. Tas ir atkarīgs no jūsu vietnes struktūras, bet no pārbaudēm, kuras veic jūsu vietne CloudFlare un LoadImpact var gūt labumu no 20% līdz 200% + ātruma pieaugums no pārslēgšanās uz jauno HTTP / 2 protokolu. Šis tests parāda atšķirības ātrumā, ielādējot lapu ar vairākiem pieprasījumiem.

HTTP / 2 ir binārs protokols, kas izmanto tikai vienu savienojumu uz serveri. Tas nodrošina ātrāku TLS veiktspēju, atbalsta lielāku drošību un vienkāršo jūsu tīmekļa lietotnes. Tas ir lielisks risinājums lielākajai daļai vietņu un CMS, piemēram, WordPress. Ja vēlaties vēl vairāk paātrināt savu vietni, šeit esam ieguvuši vēl 33 padomus.

Jums būs negūst labumu no HTTP / 2, ja jūsu tīmekļa lietotne galvenokārt apkalpo lielus, lejupielādējamus failus vai multivides straumes. Šajā gadījumā jūs, iespējams, nevēlaties TLS, un multipleksēšana nesniedz nekādu labumu, ja tiek izmantota tikai viena straume.

Ievads HTTP / 2

HTTP / 2 ir būtiska tradicionālās HTTP / 1.1 tīmekļa datu pārraides ietvara pārskatīšana, kas piecpadsmit gadus ir ticami kalpojusi globālajam tīmeklim kā galvenā metode tīmekļa līdzekļu ielādēšanai, izmantojot TCP savienojumus..

Protokola HTTP / 2 pārrakstīšana, kas pamatota uz zemes, ir HTTP koda atkārtota izteikšana, un tā izmanto tās pašas metodes, statusa kodus un valodas semantiku, lai risinātu problēmas, ar kurām mūsdienās saskaras mantotais HTTP ietvars. Pirmkārt, HTTP / 2 mērķis ir samazināt ielādes latentumu tīmekļa lapās, palielinot neizpildīto pieprasījumu skaitu, ko lapa var veikt, neizmantojot “hacks”, piemēram, domēna sharding, concationation un sprint.

Kāpēc tiek izmantots HTTP / 2 un kāpēc to izmantot??

Interneta inženierijas darba grupas HTTP darba grupas izstrādātā HTTP / 2 pamatā ir agrāks SPDY protokols, ko izstrādājis Google un ko izmanto izmaksu problēmu saasināšanās problēmu novēršanai tīkla tīkla datu lietojumā, un tas sastāv no divām specifikācijām: proti, Hypertext Transfer Protocol v. 2 un HPACK Header saspiešanas formāts.

Īpaši galvenes saspiešana ievērojami samazina turp un atpakaļ braucienu skaitu, kas vajadzīgs, lai pilnībā ielādētu datus; tas ir īpaši noderīgi mobilajiem klientiem, kur parasti jūs redzēsit lidojuma turp un atpakaļ laivu dažu simtu milisekundžu garumā. SPDY / 2 ietvars tika izvēlēts kā pamats jaunajai sistēmai, un kopš HTTP / 2 ieviešanas Google ir gājusi klajā ar plāniem noņemt SPDY atbalstu par labu jaunajiem un uzlabotajiem protokoliem.

Visbeidzot, jūsu hostinga veiktspējas uzlabošana.

Kā tas strādā

HTTP / 2 izmanto bināros protokolus pretstatā HTTP / 1.x ietvaru tekstuālajiem, jo ​​šie protokoli ir kompakti un vieglāk parsējami “uz vadu”..

Vecākiem dizainparaugiem bija četri veidi, kā lapa parsēt līnijas ziņojumu; jaunajā regulējumā tas ir samazināts līdz tikai vienam aicinājumam. Kā arī šis pilna multipleksa atbalsta iekļaušana nozīmē, ka ir novērstas mantoto protokolu galvenās bloķēšanas problēmas, ļaujot vairāk nekā vienam pieprasījumam un atbildes ziņojumam vienlaikus būt “lidojumā” vienā TCP savienojumā.

HTTP2

(attēla avots Nginx)

Tas ir svarīgi, jo HTTP / 2 joprojām ļauj izveidot tikai vienu TCP savienojumu daļēji tāpēc, ka vairums mūsdienu tīmekļa lapu izmanto vairākus avotus. Vairāku savienojumu nodrošināšana no dažādiem izcelsmes punktiem palielina pārlūka tīkla resursu izmantošanu vairāk, nekā ir saprātīgi, tāpēc HTTP / 2 tā vietā izmanto servera stumšanu un galvenes saspiešanu, lai palielinātu datu pārsūtīšanu un efektivitāti.

Lietojumprogrammām, kas nav pārlūkprogrammas, un vēl jo vairāk tādām pakešu efektīvām programmām kā VoIP, vajadzētu būt iespējai izmantot HTTP / 2.x savienojumus, ja vien tie jau izmanto HTTP. Neskatoties uz to, HTTP / 2 līdz šim ir optimizēts galvenokārt pārlūka izmantošanai, jo tas veido pamatprogrammas galveno lietojumu.

Drošība tiešsaistē ar HTTP / 2

Līdz šim HTTP darba grupa nav pieprasījusi tādu šifrēšanas metožu izmantošanu kā transporta slāņa drošība (TLS); neskatoties uz to, viņi ir definējuši TLS profilu, ieskaitot šifru komplekta melno sarakstu, un neviens pārlūks pašlaik neatbalsta HTTP / 2 nešifrētā stāvoklī. Pārlūkprogrammās, kuras pašlaik atbalsta HTTP / 2 protokolus, ir Microsoft Edge, Safari, Firefox un Chrome.

Ekrānuzņēmums 2017 7 17 Vai es varu izmantot HTML5 CSS3 utt. Atbalsta tabulas

Šī atbalsta statistika ir paredzēta 2017. gada jūlijam. Lai iegūtu vairāk pašreizējā statusa, jūs varat pārbaudīt avots šeit.

Jauno protokolu ieviešana

Lielākoties HTTP / 2 var ieviest bez iepriekšēja HTTP / 1.x atbalsta. Ja neīstenojat HTTP 1.1 lietojumprogrammas slāņa protokola sarunu (ALPN) identifikatorus, ir iespējams arī TLS šifrēšanas atbalsts. Tomēr HTTP / 2, izmantojot TCP, jums būs jāapstrādā jauninājums no HTTP / 1.1.

Papildus šifrēšanas prasībai HTTP / 2 ir arī daži vāji punkti. Sīkdatnes nav daudz uzlabotas, izmantojot HTTP / 1, un, neskatoties uz to samērā nekaitīgo raksturu, hakeri tos joprojām var tehniski izmantot, lai piekļūtu jūsu privātajām sistēmām..

Kā un kad pārslēgties

Darba sākšana ar HTTP / 2 no klienta puses nav pārāk grūta, viss, kas jums jādara, ir jāpārliecinās, vai jūsu pārlūkprogramma ir atjaunināta, jo vairums lielāko klientu atbalsta jaunos protokolus..

Tomēr servera pusē ir nedaudz vairāk. Jums būs jāgatavojas atkāpties no attēla uzrakstiem, jāsamazina CSS un Java savietošanās lapās un jāsagatavo sava domēna šķembas saplūšanai ar HTTP / 2 palīdzību..

Lai veiktu pēdējo, jums jāpārliecinās, vai abiem koplietotajiem URL ir vajadzīgie TLS sertifikāti. Ja jums nav tiešas kontroles par to, kādos serveros tiek izvietotas viņu lapas, iespējams, vislabāk ir pagaidīt, līdz jūs zināt, ka jūsu serveri tiek atjaunināti.

Sazinieties ar savu saimnieku

Visbeidzot, runājiet ar savu WordPress mitināšana pakalpojumu sniedzējs vai servera administrators, lai pārliecinātos, vai esat gatavs HTTP / 2.

Kad esat apstiprinājis, ka tur ir infrastruktūra, izveidojiet jaunos protokolus, kad un kad statistikas ieguvumi no jūsu apmeklētājiem būs vislielākie. Ja nevarat sazināties ar servera resursdatoru, tiešsaistē ir pieejami atvērtā koda rīki, kurus varat izmantot, lai pārbaudītu servera statusu, kā šis rīks no KeyCDN.

Noteikti sekojiet mums top5hosting, lai iegūtu vairāk lielisku padomu, kā optimizēt savus projektus, un, ja jums ir vēl jautājumi par HTTP / 2 protokolu, pārbaudiet FAQ vietnē Github.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me