Web vietas CooliceHost pārskats

Pēc rūpīgas pārskatīšanas CooliceHost iekļuva mūsu labāko biznesa hostinga uzņēmumu saraksta augšgalā jūsu Lielbritānijas biznesam. Tas ir salīdzinoši mazs uzņēmums, kas izgatavots no tīmekļa pārziņiem tīmekļa pārziņiem, tāpēc katrs klients saņem īpašu attieksmi, viņi izmanto augstākā līmeņa serverus ar SSD diskdziņiem, CPanel uz aizmugures, DDoS aizsardzību, tikai 4ms ping no Londonas un CooliceHost viņi atbalsta jaunākās tehnoloģijas, piemēram, PHP7 un LiteSpeed, kas var dubultot vietnes veiktspēju.

CooliceHost UK pārskata logotips
UPTIME
997
ĀTRUMS
998. lpp
ATBALSTS
977
CENA
962
IESPĒJAS
965
ZAĻĀ
905
INOVATĪVS
979. lpp

Ātrums un uzticamība – ar izcilu ping tikai 4 ms līdz Londonai un 99 982% serveru darbības laiku pagājušajā gadā, CooliceHost parāda lielisku statistiku. Jūsu saturs tiek pasniegts no SSD diskdziņiem, un tie atbalsta jaunākās tehnoloģijas, piemēram, PHP7 un LiteSpeed, kas var dubultot vietnes veiktspēju. Tā sakot, jūs varat būt pārliecināti, ka jūsu saturs jūsu AK lietotājiem tiks piegādāts ļoti ātri visu diennakti.

Drošība – Visi CooliceHost pakalpojumi ir labi aizsargāti. Konts bloķē katru IP adresi, kurai ir 3 neveiksmīgi pieteikšanās pieprasījumi, un 24 stundas to bloķē. Protams, klients varēja atbloķēt sevi no klienta administrēšanas, taču vibrators vispār nemainās. Tas ir īpaši izveidots, lai aizsargātu CooliceHost klientus no uzlaušanas un draudiem. Vēl viena lieliska drošības funkcija ir DDoS aizsardzība, ko hostings nodrošina saviem klientiem. Saskaņā ar jaunāko statistiku DDoS uzbrukumu skaits pēdējos gados ir pieaudzis par vairāk nekā 200%. Un tāpēc CooliceHost to integrēja savos plānos. Un tas viss notiek bez papildu maksas. Uzņēmums piedāvā arī drošu VPS hostingu, kuru jūs varat pasūtīt no viņu vietnes, izmantojot kontaktu formu. Šim pakalpojumam ir vēl augstāks drošības līmenis. Tas ir ideāls risinājums lieliem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar sensitīvu informāciju.

Dublējumi tiek izgatavotas divas reizes nedēļā. Hostings koncentrējas uz ātrumu, drošību, vieglu Cloudflare CDN integrāciju, modernu aizsardzību pret surogātpastu, lai palielinātu klientu pieredzi un panāktu labāku sniegumu.

Atbalsts – CooliceHost nodrošina kompetenta inhouse tech personāla atbalstu visu diennakti, lai tur atrisinātu jūsu problēmas. Jūs varat sasniegt tehnoloģiju, norēķinu un mārketinga nodaļu, izmantojot biļešu sistēmu, pastu vai tālruni. Labākais veids, kā atrisināt problēmu, ir biļešu pārdošanas sistēma no klientu vietnes viņu vietnē. Šajā gadījumā, ja nepieciešams, problēma tiek ātri pārvietota uz augstāka līmeņa administratoriem. Vidējais reakcijas laiks ir apmēram 10 minūtes, un, tā kā aizmugure ir ļoti lietotājam draudzīga, jums būs jāsazinās ar atbalsta dienestu, piemēram, reizi 6 mēnešos, taču, ja jums tie ir nepieciešami, varat būt pārliecināti, ka uzlaboto tehnoloģiju komanda jums palīdzēs neatkarīgi no tā,.

Aparatūra – CooliceHost izmanto HP, Dell un SuperMicro serverus ar Intel E3 un E5 CPU, Intel Enterprise Class SSD diskdziņiem, kas izvietoti 3. līmeņa datu centros, tas nozīmē, ka tas atbilst vai pārsniedz visas 2. līmeņa prasības, ar vairākiem neatkarīgiem izplatīšanas ceļiem, kas apkalpo IT aprīkojumu, visu IT iekārtām ir divējāda enerģija un tās ir pilnībā savietojamas ar vietnes arhitektūras topoloģiju, un tām vienlaikus ir uzturējama vietnes infrastruktūra ar paredzamo pieejamību 99,982%. Visiem serveriem ir DDoS aizsardzība un programmatūra, kas bloķē nevēlamus pieprasījumus jūsu vietnēm.

Mērogojamība – CooliceHost saviem klientiem piedāvā kopīgu tīmekļa mitināšanu un VPS mitināšanu, ne tikai katru mēnesi. Ja pasūtāt plānu uz ilgu laiku, jūs saņemsiet atlaidi. Jo ilgāks periods, jo lielāka atlaide. Katru plānu var apmaksāt mēnesī, ceturksnī, pusgadā un gadā.

Pārvaldības panelī jebkurā laikā varat uzlabot vai pazemināt savu plānu (no Webmaster Mini līdz Webmaster, Big Dog, Big Dog 2 un otrādi) atkarībā no jūsu vajadzībām. Vai arī jūs varat izvēlēties nākamā līmeņa risinājumu – VPS Hybrid plānus, ja jūs nokritāt, jums nepieciešama lielāka jauda. Kad esat pieteicies savā Cpanel, jūs pats varat redzēt šo SSD serveru jaudu.

Plāni

SSD Nginx mitināšana – Standarta SSD tīmekļa mitināšanas plāni, kurus piedāvā CooliceHost, ir Webmaster Mini, Webmaster, Big Dog, Big Dog 2, tie visi atšķiras diskā, CPU, domēnu skaitā, datu bāzu skaitā un DDoS joslas platumā. Piemēram, mazākajam Webmaster Mini plānam (2,98 euro mēnesī) ir 2 GB SSD, 5/15 MySQL datu bāzes / savienojumi, 2 mitinātie domēni, 200 GB DDOS joslas platums, cPanel, neierobežots e-pasts un daudz kas cits. Tas ir lieliski piemērots uzņēmuma tīmekļa vietnes, emuāra vai e-veikala izveidošanai.

VPS Hybrid plāni – Bez parasta dalīta mitināšanas, CooliceHost piedāvā hibrīda plānus, piemēram, VPS, taču tā būtība ir dalīta mitināšana. VPS hibrīda plāni, kas pazīstami arī kā daļēji veltīti, pamatā tiek dalīti mitināti, izmantojot VPS resursus. Tas ir lielisks risinājums tiem, kuriem nav zināšanu, laika un naudas, lai vadītu un pārvaldītu reālu VPS. Mazākais plāns ir LSV VPSh 512 (tas nāk no LiteSpeed ​​Varnish Virtual Private Server Hosting, un 512 tas ir uz plāna izmantotā operatīvā atmiņa) ir 1 x vCPU @ 2.0 GHz, 512 MB RAM, 15 GB HDD, LiteSpeed, cPanel un vēl daudz vairāk. . Un tas maksā tikai EUR 4,98 mēnesī. Plāni ir lieliski piemēroti jau izstrādātām un darbojošām vietnēm, radot milzīgu trafiku, ļaujot tām ielādēt vēl ātrāk, salīdzinot ar standarta mitināšanas plāniem. Visi VPS Hybrid plāni ir elastīgi un pielāgoti jebkura veida biznesam neatkarīgi no tā lieluma vai nepieciešamajiem resursiem.

Visi viņu plāni ar jaunāko informāciju jūs varat redzēt šeit.

Testa rezultāti

Mēs esam augšupielādējuši Joomla e-komercijas vietni demonstrācijas vietnē vienā no CooliceHost koplietotā mitināšanas plāniem un esam jums to pārbaudījuši. Zemāk jūs varat redzēt rezultātus. Pārliecinies, ka tu noklikšķiniet uz attēliem, lai iegūtu sīkāku skatu.

CooliceHost 1. tests

Temats: https://blog.coolicehost.com/ Kešatmiņa: spraudnis ir atspējots HTTP serveris: LiteSpeed ​​http / 2 Iespējota PHP versija: 5.5.25 / 7.0 Zend Opcache: Enabled

Rezultāti PHP 5.5 + ZendOpcache 257ms PHP 7.0 NG + Zend Opcache 112ms

Ja jūsu skripti to atbalsta, PHP7 var dubultot vietnes veiktspēju.

CooliceHost 2. tests

LiteSpeed ​​vs Nginx vs Apache

Šajā testā jūs varat redzēt galveno tīmekļa serveru veiktspējas atšķirības pieprasījumos sekundē.

CooliceHost 3. pārbaude

Check-host rezultāti, kas parāda īpaši ātru ping no Lielbritānijas – 4,4 ms

CooliceHost 4. pārbaude

Pingdom tests ātruma pārbaudei no viņu Amsterdamas servera.

Kā redzat, Joomla e-veikals tika ielādēts par 94% ātrāk nekā citās pārbaudītajās vietnēs ar 94/100 veiktspējas pakāpi.

CooliceHost 5. tests

Stresa tests no LoadImpact, kas parāda vienmērīgu ielādes laiku pat augstiem lietotājiem vienlaikus jūsu vietnē.

Pat ja 25 lietotāji pārlūko dažādas lapas, ielādes laiks ir vienāds ar visām tām. Tās ir dažas ļoti labas norādes.

Apkopojot to, jums jāpārbauda puiši vietnē CooliceHost. Inhouse tech personāls, modernākie serveri, augsts drošības līmenis, ļoti ātrs reakcijas laiks jūsu Lielbritānijas lietotājiem, jaunākās tehnoloģijas un viss, kas par izdevīgu cenu. Šeit jūs varat redzēt viņu plānus un, ja neesat pārliecināts, kas tieši jums ir nepieciešams, sazinieties ar viņiem, viņi arī sniedz konsultācijas un var jūs virzīt uz labāko biznesa risinājumu jūsu Lielbritānijas biznesam.

Ja jums nepieciešama papildu informācija un iespējas, atgriezieties mūsu mājas lapā un apskatiet citus labākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, kurus mēs jums pārskatījām..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me