Powered zadarmo Blogovanie WordPress Téma

Cena:Zadarmo (licencované pod GPL)
dokumentácia:Dokumenty témy
video:Sprievodca videom
Github Repo:Github Repo
PreviewDownload

Aktuálna verzia: 1.1.2

Chcete lepší blog? Powered je úplne bezplatná téma v štýle blogu WordPress, ktorú sme kódovali priamo tu vo WPExplorer. Chceli sme vytvoriť praktickú tému, ktorú by mohol použiť akýkoľvek typ blogu – obchod, technológia, krása, životný štýl, cestovanie, foodie a ďalšie. Čisté a minimálne rozloženie tejto témy uľahčuje navigáciu a čítanie. Áno, existuje veľa pekných bezplatných motívov pre blogovanie, ale Powered je dobre kódovaná téma používajúca štandardy kódovania WordPress, ponúka niektoré prémiové funkcie (vyberte si medzi stovkami písiem Google, prispôsobte si šírku, vyberte farbu ponuky) mať akékoľvek odkazy na spam alebo šifrovaný kód, je veľmi rýchly, ľahko použiteľný a určený pre moderný vek.

Minimálny, pohotový a rýchly dizajn

Téma Powered je navrhnutá s minimálnym dizajnom mriežky, ktorý vám umožní predviesť svoje nedávne príspevky veľmi jednoduchou navigáciou a podobne ako mnoho populárnych blogov. Jednoducho choďte na Prispôsobovač WordPress na výber medzi 1, 2, 3 alebo 4 stĺpcami pre svoju mriežku. Taktiež si môžete vybrať medzi žiadnym bočným panelom, ľavým bočným panelom alebo pravým bočným panelom pre svoje archívy, príspevky a stránky nezávisle. Voliteľný „odporúčaný príspevok“ zobrazuje prvý príspevok vašej mriežky vo veľkom formáte, ktorý prispieva k dizajnu témy, ale tiež zvyšuje expozíciu vašich najnovších článkov. A voliteľná časť „Populárne príspevky“ pred pätu widgetu vám umožní predviesť niektoré z vašich najsledovanejších príspevkov.

Nastavenia prispôsobovača a veľkosti obrázkov

Poháňané obsahuje mnoho užitočných nastavení prispôsobovača, takže môžete zmeniť predvolené šírky stránok, bod zlomu ponuky pre mobilné zariadenia, pridať vlastné logo, zmeniť dĺžku výpisu záznamu, povoliť / zakázať rôzne časti témy, vybrať stĺpce mriežky (1,2,3 alebo 4), vyberte rozloženia (pravý bočný panel, ľavý bočný panel, bez bočného panela), zmeňte dotaz na súvisiace príspevky a vyberte počet zobrazení, vyberte požadovaný počet stĺpcov miniaplikácie päty, zadajte vlastný text autorských práv, vyberte predvolené písmo témy – rodina (vyberte si zo stoviek Písma Google), zadajte svoje vlastné veľkosti orezania obrázka a ďalšie!

„Odporúčané“ veľkosti obrázkov:

Toto nie sú skutočne „odporúčané“ veľkosti obrázkov, ale tie, ktoré sa používajú v živej ukážke, ak ich chcete použiť, alebo niečo podobné:

 • Odporúčaný vstup: 1100 x 480 x stred-stred
 • vstup: 760 x 460 x stred-stred
 • Jeden príspevok: 760 x 460 x stred-stred
 • súvisiace: 760 x 460 x stred-stred
 • stránky: 760 x 460 x stred-stred
 • populárne: 760 x 460 x stred-stred

Preklady a podpora RTL

Téma Powered WordPress je plne lokalizovaná na preklad a obsahuje súbor Powered.pot v priečinku jazykov. Obsahuje tiež 2 funkcie na pridanie podpory pre WPML a Polylang na preklad niektorých nastavení prispôsobovača, napríklad vlastného loga, ak chcete pre každý jazyk stránok iné logo.

Súčasťou je aj súbor RTL CSS, ktorý poskytuje jazykovú podporu sprava doľava bez toho, aby musel robiť čokoľvek! Jednoducho vyberte jazyk RTL v nastaveniach WordPress a súbor sa automaticky načíta, pričom automaticky presunie rôzne prvky témy.

Žiadne ďalšie konflikty!

Zabudnite na konflikty s doplnkami tretích strán! Powered je kódovaný každou jednotlivou funkciou PHP, triedou a ID HTML a triedami, ktoré sú jednoznačne predponované, aby sa predišlo akýmkoľvek možným konfliktom s inými doplnkami. Navyše používame iba základné funkcie WordPress, ktoré nepoužívame žiadne tematické panely tretích strán alebo skripty na zmenu veľkosti obrázkov, ktoré by mohli veci spomaliť alebo zničiť.

Integrácia sociálnych médií

Len preto, že dizajn je jednoduchý, neznamená to, že tento bezplatný motív nie je plný prekrásnych prémiových funkcií. Powered zahŕňa vstavané zdieľanie sociálnych médií na všetkých vašich príspevkoch pre Facebook, Twitter a Google+. Všetci vaši čitatelia musia urobiť, aby ste zdieľali svoje články kliknutím na tlačidlo (nezabudnite ich nastaviť) Otvorte graf správne na svojom webe pomocou doplnku).

Súčasťou témy je aj vlastná miniaplikácia sociálnych médií, ktorú môžete použiť na bočnom paneli alebo na päte. Jednoducho pridajte miniaplikáciu do oblasti miniaplikácie bočného panela, vložte ju do odkazov na sociálne médiá a uložte ju. Môžete ľahko presunúť myšou a zmeniť poradie sociálnych odkazov. Môžete tiež zvoliť otvorenie odkazov na tej istej alebo novej karte.

Výkonné blogovanie

Najdôležitejšie je Powered umožňuje blogovanie ľahké. Neexistujú žiadne triky, jednoducho publikujte svoje príspevky, ako obvykle, v programe WordPress a ak chcete, môžete vložiť kompatibilnú video alebo zvukovú adresu URL kompatibilnú s OEmbed. Vaše príspevky automaticky zobrazia vybraný obrázok v hornej časti (alebo video / zvuk) a váš obsah nižšie. Príspevky tiež zobrazujú voliteľné pole autora s bio a sociálnymi prepojeniami (zadajte svoje sociálne prepojenia prostredníctvom používateľských nastavení), odkazy na ďalšie a predchádzajúce články, ako aj súvisiacu sekciu článkov, ktorá zobrazuje ďalšie príspevky z rovnakej kategórie alebo náhodne (na základe nastavenia Prispôsobovača).

Powered je skvelá voľba pre akýkoľvek blog a my dúfame, že to vyskúšate! Nižšie nájdete ďalšie funkcie témy alebo si ich jednoducho stiahnite, aby sa váš blog stal úžasným dnes!

Powered WordPress Theme Features

 • Úplne bezplatná téma GPL!
 • citlivý návrh
 • 1-4 Rozloženie stĺpcov pre vaše položky
 • Ľavý, pravý alebo žiadny bočný panel
 • Čistá a minimálna mriežka – vyberte si medzi murovanými alebo lícovanými radmi
 • Nahranie loga vlastného obrázka
 • Niektoré nastavenia štýlu a typografie
 • Vlastná miniaplikácia na sociálne médiá
 • Vlastné posledné príspevky s miniaplikáciou miniatúr
 • Štýl pre autorov so sociálnymi väzbami
 • Štandardné audio a video príspevky
 • Súvisiace príspevky
 • Populárne príspevky
 • Závitové komentáre
 • Očíslované stránkovanie
 • Vlastný text chránený autorskými právami na päte
 • Šípka nahor
 • Čistý a platný kód
 • A viac!

Powered WordPress Theme Documentation

Začíname s témou Powered WordPress by malo byť pomerne ľahké, ale tu je niekoľko tipov na používanie témy.

inštalácie: Nainštalujte túto tému rovnako, ako by ste použili akúkoľvek inú tému WordPress. Stačí stiahnuť súbor zip. Potom pomocou importéra WordPress nainštalujte a aktivujte tému.

Personalizáciu možnosti: Možnosti pre vaše vlastné logo, šírky stránok, stĺpce, vlastné farby a ďalšie nájdete v živom WordPress Customizer. Prejdite na Vzhľad> Prispôsobiť> Všeobecné nastavenia motívu Ak chcete zmeniť predvolené nastavenie témy. K dispozícii sú aj niektoré vstavané možnosti úprav štýlov a farieb Vzhľad> Prispôsobiť> styling.

pohonom styling

Veľkosti obrázkov: V predvolenom nastavení motív Powered neobrezáva ani nemení veľkosť obrázkov, ale môžete definovať svoje vlastné orezanie na Vzhľad> Prispôsobiť> Veľkosti obrázkov. Tu môžete zadať šírku, výšku a miesto orezania rôznych obrázkov na webe. Po dokončení nezabudnite spustiť regenerovať miniatúry doplnku.

pohonom obraz-veľkosti

Príspevky v blogu: Vyberte blogové príspevky rovnako ako normálne Príspevky> Pridať nové. Táto téma podporuje tiež odporúčané obrázky, videá a príspevky v štýle zvuku. Jednoducho zadajte svoje kompatibilné prepojenia do aktuálnych meta polí zobrazených pod editorom príspevkov.

Sekcia obľúbených príspevkov: Voliteľná časť populárnych príspevkov sa zobrazuje tesne pred oblasťou päty a dá sa zakázať v Prispôsobiteľovi na karte „Päta“. V predvolenom nastavení sa bude zobrazovať v poradí podľa najviac komentovaných príspevkov, ale môžete si tiež nainštalovať Doplnok Počítadlo príspevkov na prezeranie príspevkov na zobrazenie najsledovanejších príspevkov.

aktualizácia: Aktualizácie sa poskytujú automaticky. Ak existuje aktualizácia témy, mala by sa zobraziť na hlavnom paneli programu WordPress. Ak zistíte, že je k dispozícii aktualizácia, ale nezobrazí sa vám oznámenie o aktualizácii, môžete si tému znova stiahnuť a aktualizovať prostredníctvom FTP.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me