20 nuostabių „WordPress“ svetainių pavyzdžių

Nuostabios interneto svetainės, sukurtos naudojant

Yra kategorija žmonių, kurie net neįsivaizduoja, kad „WordPress“ egzistuoja. Tada turime vaikinų, kurie girdėjo apie platformą, bet niekada nemėgino jos išbandyti. Mes turime tą kitą grupę žmonių, kurie bandė „WordPress“, bet niekada to nepaleido. Ir tada mes turime kito kalibro vaikinų, kurie lenkia „WordPress“ neįsivaizduojamais būdais kurti svetaines, kurios nėra šiame pasaulyje.

Nesvarbu, į kokią kategoriją patenkate, šiandienos įraše pateikiami 20 nuostabių „WordPress“ svetainių pavyzdžių. Šis įrašas tarnauja kaip įkvėpimas, bet dar labiau parodo nepakartojamas „WordPress CMS“ galimybes ir galią. Nešvaistydami nė sekundės, įsitraukime.

„La Pierre Qui Tourne“

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „La Pierre Qui Tourne“

Supakuokime tuos maišus ir skrisime į Prancūziją, kur susitiksime su Izabelė ir Benediktu, nuostabiais vaikinais už ekologiškų sausainių „La Pierre Qui Tourne“. Jų – tai moderniausia operacija, o jų svetainė leidžia sklandžiai įsitraukti į veiksmą, tarsi būtumėte teisūs viename iš jų taškų de vente, kitaip -.

Su viso ekrano slankikliais, nuostabiais vaizdais, paralaksais, reaktyviu išdėstymu ir žaviomis CSS animacijomis, ši svetainė šiandien užima pirmą vietą, nes yra paprastas, nors ir elegantiškas dizainas, leidžiantis jums norėti kepti sausainius.

Jay-Z

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: Jay Z

Garsenybės nustato tendencijas, o vienas didžiausių muzikos industrijos pavadinimų turi būti Jay Z. Turėdamas savotišką dizaino koncepciją ir ryškų turinio pojūtį, nereikia stebėtis, kodėl Jay Z svetainė skina mūsų 2-ąją poziciją. Aš turiu galvoje, kad niekada nemačiau ar net neįsivaizdavau tokio dizaino.

Unikalus pagrindinio puslapio galerijos slankiklis, lengvai reaguojantis dizainas ir puikus „WordPress“ o įterpimų naudojimas (patikrinkite tuos „Soundcloud“ grojaraščius) daro šią svetainę puikiu pavyzdžiu, ką „WordPress“ gali padaryti naudodamas kvalifikuotą kūrėją..

Eginstill

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: Eginstill

Tada turime Nyderlandus, Van Persie namus, tulpes, kanalus ir dviratininkus. Visi žinome, kas yra labiausiai žinomas sostinė Amsterdamas, todėl aš nesigilinsiu į detales. Nyderlanduose taip pat gyvena Eginstill, interjero dizaineriai, kurie „nerengia virtuvės… bet… suteikia vietos visiems dalykams, kurie jums atrodo svarbūs gyvenime“.

Puikūs vaizdai yra didelis dalykas kuriant interneto svetaines, ir šį faktą žino ir „Eginstill WordPress“ svetainės dizaineriai. Pelės suaktyvinimas slinktis veikia nuostabiai šioje svetainėje, jums bus įdomu, kodėl jūs niekada to neišbandėte savo svetainėje.

Neturiu tinkamų žodžių apibūdinti, kodėl Eginstill yra tokia nuostabi „WordPress“ svetainė, jūs turite pamatyti ją patys, kad patikėtumėte. O, beje, jie naudoja gana paprastą spalvų schemą, tačiau rezultatai yra nuostabūs.

Cienne NY

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Cienne NY“

Jei jūsų tikslinę auditoriją sudaro jaunos moterys, jų meilužiai ir bet kas kitas, kuris darytų bet ką, kad neatsiliktų nuo kreivės, turite pasiskolinti lapą iš Cienne NY „WordPress“ svetainės.

Ši „WordPress“ svetainė yra paprasta, 100% reaguojanti, joje yra nuostabių vaizdų, fiksuoto meniu ir daug laisvos vietos. Jūs galite supainioti šį grožį su vieno puslapio „WordPress“ stunneriu, tačiau tai yra kelių puslapių svetainė, kuri įkeliama taip greitai, kad galite praleisti gražius CSS perėjimus. Bet tai greičiausiai todėl, kad „Cienne NY“ teikia turinį iš „Shopify“ CDN. Judama toliau …

„Fubiz Media“

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Fubiz Media“

Sveiki, netruko grįžti į Prancūziją. Ar galite mus kaltinti? Kai kalbama apie gražų dizainą, prancūzams nereikia jūsų sutikimo, kad padarytumėte įspūdį. Jie nedaro pasiteisinimų; jie tiesiog daro savo dalyką, o tu gerai, grindys.

Jei netikite šiais žodžiais, kaip būtų galima patikrinti „Fubiz Media“ svetainę? Mega meniu, fiksuoti meniu, animaciniai logotipai, CSS3 technikos, graži grafika ir dar daug daugiau yra „Fubiz Media“ svetainės „stalčių“ reikalas..

Ką jie vėl daro? Jie veržiasi į meną. Tai internetinis žurnalas „…, kuriame pateikiamos naujausių žinių apie kūrybiškumą, įkvėpimą ir popkultūrą vizijos ir perspektyvos“. Mes būtume galėję jiems suteikti pirmą vietą, bet tai buvo padaryta, taigi penkta pozicija yra. Dabar.

ESPN sporto programavimas

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: ESPN sporto programavimas

„Awwwards“ šios svetainės vidutinis įvertinimas yra 7,37 / 10,00. „Dizainas“ vertina 7,57, naudingumo koeficientas – 7,29, kūrybiškumas – 7,14, o turinio mugės – 7,29. Puikūs balai, jei manęs paklaustumėte, bet tai atmeskite.

Kiekvienais metais ESPN platina 5000 ir daugiau valandų „… gyvų įvykių, renginių, serijų, studijos ir scenarijų medijų transliuotojams visame pasaulyje“. Jų misija yra aptarnauti sporto entuziastus bet kur ir bet kada.

Tačiau kaip jie atitraukia šį iš pažiūros monstrišką žygdarbį? Ponios ir vyrai, sveikiname ESPN sporto programavimo svetainę, kuri veikia nuolat veiksmingoje „WordPress“ platformoje. Turėdamas daugiau nei 14 milijonų teigiamų įvertinimų tik „Facebook“, galite lažintis, kad ši svetainė pritraukia daug sulčių. Vis dėlto „WordPress“ vykdo dieną šiems žmonėms. Mastelio mažylis. Mastelio keitimas.

Aleksandras Engzelis

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Engzell“

Įeina į engzell.me, Aleksandro Engzello, kūrybinio direktoriaus iš Švedijos, portfelį ir galite pajusti, kaip „WordPress“ sinergija užpildo kambarį.

Gerai, kad nėra perdėta, tai yra viena „WordPress“ svetainė, kuri joje tiek daug veikia, palyginti su vieno puslapio ir kelių puslapių puslapiais. Grafika ir spausdinimas yra taškas. CSS3 animacijos yra puikios. Niekada nematėte tokio paprasto, bet nepaprastai elegantiško ir galingo rinkinio. Iki dabar.

HelloGiggles

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „HelloGiggles“

Be abejo, jūs anksčiau esate užklupę „HelloGiggles“ – juose gausu naujienų apie kultūrą, maistą, pramogas, darbą, meilę, stilių ir dar daugiau. Ir jie beveik rodomi paieškos rezultatuose, kai „Google“ naudojate bet ką.

Įdomus žurnalo stiliaus išdėstymas, sklandi socialinės žiniasklaidos integracija, protingas skelbimų išdėstymas ir mielos detalės (pvz., Poraštėje yra „Mes jus mylime“) daro šią svetainę išskirtiniu visų dalykų, kuriuos gali padaryti „WordPress“, pavyzdžiu.!

„Bloomberg“: profesionalus

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Bloomberg“

Prašau trumpai meluoti ir pasakyti, kad nematėte to toli. Žinoma, „Bloomberg“ užsitarnauja paminėjimą šiame sąraše, nes tai puikus pavyzdys, kiek galite pasiekti naudodamiesi „WordPress“.

„Bloomberg Professional“, terminalas, yra (pasak jų) „galingiausia ir lanksčiausia platforma finansų specialistams, kuriems reikalingi realiojo laiko duomenys, naujienos ir analizė, norint priimti protingesnius, greitesnius ir labiau informuotus verslo sprendimus“. Ir jie pasirinko „WordPress“ savo produktų reklamos puslapiuose, DUK ir tinklaraštyje. Būdas eiti Bloomberg, būdas eiti.

Katy Perry

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: Katy Perry

Mes jau dešimties numeriu? Atleisk, aš net nesuvokiau, kad mes einame per sąrašą su visomis šiomis puikiomis „WordPress“ svetainėmis. Bet šiek tiek sulėtinkime šią kelionę ir pažvelkime į Katy Perry „WordPress“ sukurtą svetainę.

Norite svetainės, kuri būtų visiškai pritaikyta ir 100% jums? Pažvelkite ne į „WordPress“. Tiesiog pažvelk į Katy’s. Mirksintys viso ekrano vaizdų fonai, trikampiais apkirpti tinklaraščių vaizdai, pasirinktinės animacijos, išgalvotas dvigubo slinkties „Twitter“ kanalas, nuostabios vaizdo švieslentės galerijos ir dar daug daugiau. Gana nuostabi „WordPress“ svetainė, jei jūsų paprašysite.

Aš jį nušavau

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: Aš jį nufotografavau

Tai, ką galite pasiekti naudodamiesi „WordPress“, neįdėsite jokių ribų. Aš šaudžiau į jį yra pakankamai įrodymų.

Trumpai tariant, „I Shot Him“ yra San Francisko įsikūrusi dizaino studija. Jie „… tiki, kad dizainas gali daugiau nei parduoti produktą, bet kad jis gali pakeisti, pakeisdamas suvokimą, emocijas ir veiksmus mūsų visų labui“.

Be kitų funkcijų, turinčių fiksuotus meniu, paralaksą, CSS3 animaciją ir nuostabią tipografiją, jums nereikia žiūrėti sunkiai, norint suprasti, kodėl aš jį nufotografavau..

Geležies į geležį

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: nuo geležies iki geležies

Mums atnešė dizaineris Kevinas ir kūrėjas Jonathanas, „Iron to Iron“ yra viena „WordPress“ svetainė, kurią verta patikrinti.

Sąranka yra gana nesudėtinga, tačiau plokščias dizainas, nuostabi tipografija, beprotiškos animacijos ir puikūs vaizdai, be kitų savybių, „Iron to Iron“ yra gana grėsminga „WordPress“ svetainė..

„Iron to Iron“ yra 409 River Street, Troy, Niujorke, jei norėtumėte jiems greitai apsilankyti.

„GG“ muzikos ir garso produkcija

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „GG Music and Audio Productions“

„WordPress“ yra skirtas ne tik dizaineriams, kūrėjams, kūrybiniams direktoriams ir kitiems specialistams, kurie naudojasi technologijomis, jis skirtas visiems ir visiems, ieškantiems elegantiškos ir galingos TVS.

Platforma yra gana universali ir „GG Music & Audio Productions“ visa tai žino labai gerai. Jų yra daugialypė „WordPress“ svetainė, kurioje skaitytojų dėmesys sutelkiamas į turinį.

„Po nemažų išteklių ir eksperimentų su„ Joomla “,„ Drupal “ir„ WordPress “, aš įsikūriau juos į savo įmonės tinklaraštį„ The Tinderbox “. Po to buvo natūralus žingsnis į „WordPress“ kaip CMS naudojimą. Mano manymu, kur „WordPress“ išties pranašesni, yra tai, kad mano klientas naudojasi juo taip lengvai. “ – Adamas Alloway, dizaineris.

Mergina su fotoaparatu

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Mergina su kamera“

„Girl With A Camera“ yra fotografo Ashley Baxter portfelio svetainė, kurioje paaiškinamos nuostabios nuotraukos, kurias tikrai pamilsite.

Ji pradėjo veiklą „Tumblr“, tačiau dėl nuolatinių (ir apmaudžių) prastovų, susijusių su tarnyba, ji ieškojo geresnės CMS. Ji rado „WordPress“, kurią buvo nepaprastai lengva pritaikyti, ir ji niekada nežiūrėjo atgal.

Dabar jai tereikia susikoncentruoti į savo „Canon“, o visa kita daro „WordPress“. Ji gali lengvai pritaikyti atskirų puslapių / įrašų fonus, kad sukurtų nepriekaištingą nuotaiką ir komplimentus savo kūriniams.

Na, o jei gyvenate Glazge, Škotijoje ir ieškote gražaus bei padoraus vestuvių fotografo, žinote, kur ieškoti. BTW, ji turi puikų portfelį ir keletą nuostabių knygų, kurias galbūt norėsite patikrinti.

„Vogue India“

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Vogue India“

Kaip visame pasaulyje žinomas mados žurnalas, „Vogue“ įprastą srautą traukia rimtu srautu. Bet kaip jūs galite pateikti didžiulį kiekį daugialypės terpės turinio pasaulinei auditorijai neišardydami savo svetainės? Jūs naudojate patikimiausias CMS platformas – „WordPress“.

Būtent tai padarė „Vogue India“, ir dabar jie turi išlaikyti mados mėgėjų būrį, kuriame linksminasi geriausios mados vaizdo įrašai, istorijos, naujienos, vaizdai ir dar daugiau. Jie turi tiek daug CMS galios, kad gali sau leisti aptarnauti genialius skelbimus.

Justinas Bieberis

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: Justinas Bieberis

Atsižvelgiant į tai, kad „WordPress“ naudojasi beveik ketvirtadalis interneto svetainių, ar tikrai nenuostabu, kad „Biebs“ yra viena iš jų? Nepriklausomai nuo to, kuri dizaino įmonė jis pasamdė, jis atliko nuostabų darbą kurdamas tokio pobūdžio dėžutės išdėstymą, kuris, atrodo, puikiai tinka dainininkui..

Jie pridėjo funkcijų turtingą viršutinę juostą (su naujienlaiškiu ir socialinėmis nuorodomis), pagrindinį slankiklį su nuorodomis į „iTunes“ ir naujausius muzikos vaizdo įrašus bei, žinoma, visą dienoraštį, kuriame fantazijos (ir berniukai) gali išsiaiškinti, ko dar Justinas turi. Be to, jo svetainėje yra nuotraukų galerija ir būsimų įvykių skyriai, kurie yra nepakartojami, bet labai reikalingi bet kuriai popžvaigždei. Geriau tuo tiki.

„TechCrunch“

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „TechCrunch“

Tada turime „TechCrunch“, vieną populiariausių technologijų tinklaraštį ir patikimą naujienų bei informacijos apie pradedančiuosius šaltinį.

Ši 100% reaguojanti „WordPress“ svetainė per 2,9 sekundės pateikia daugybę informacijos, o tai žavi savo dydžio svetaine. Nesvarbu, ar tai dizainas, pakrovimo greitis, puikus turinio pristatymas ir daugybė valdiklių, be kitų gerų funkcijų, „TechCrunch“ leidžia pajusti „WordPress“ geriausiomis galimybėmis.

Greitis, mastelio keitimas, pateikimas, galia ir dar daugiau viskas vienoje TVS – „WordPress“.

„Microsoft“ naujienų centras

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Microsoft“

Ar kada nors girdėjote apie mažą kompaniją pavadinimu „Microsoft“? Taip, ta „Microsoft“. Jie naudoja „WordPress“ savo naujienų centrui. Kodėl? Kadangi „WordPress“ yra patikima, lengvai pritaikoma ir lengvai naudojama platforma.

Jie pasinaudojo galinga „WordPress“ galimybe parodyti įvairius laikmenų formatus, įskaitant vaizdo įrašus. Švarus ir ryškus dizainas yra profesionalus, patrauklus ir lengvai naudojamas, todėl klientams jis puikiai tinka naršyti ir naudotis.

„Sony Music“

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „Sony Music“

„Sony Music“ pasirašė keletą geriausių mūsų laikų muzikos aktų. Nuo mėgstamų Whitney Houston, Brado Paisley, Bobo Dylano, Elviso Presley iki Ateities ir Traviso Scotto, „Sony Music“ nėra jokie pokštai, kai kalbama apie gerą muziką..

Jie žino, kad turi muzikantus, kuriems reikia padėkoti už sėkmę, todėl tikriausiai todėl jie sukūrė svetainę apie menininkus. Pusėje pagrindinio puslapio yra įspūdingas slankiklis, kuriame demonstruojamos aukštos kokybės įvairių aktų nuotraukos.

Likusioje svetainėje yra muzikiniai vaizdo įrašai, tinklaraščių įrašai, naujienos ir socialinės žiniasklaidos turinys. Tai paprasta svetainė, kurioje yra gana galingas perforatorius. Ar tai sprogimas? Galingas strėlės sprogimas? Strėlės drebulys? Ne?

„WPExplorer“

Nuostabūs „WordPress“ pavyzdžiai: „WPExplorer“

Kaip mes galime atsisakyti neminėdami savo pačių „WPExplorer“. Ši svetainė naudoja „WordPress“, kad teiktų geriausią turinį apie visus su „WordPress“ susijusius dalykus. Viskas nuo vadovėlių, įkvepiančių pranešimų iki pranešimų sąrašo ir naujausių naujienų, „WPExplorer“ uždengta jūsų nugara.

Be to, mes siūlome geriausias „WordPress“ temas ir papildinius, įskaitant „Total WordPress“ temą ir „Symple Shortcodes“ papildinį. Dizainas yra švarus ir kadangi mes naudojame „WPEngine“, galėsite mėgautis nuostabiu puslapio įkėlimo greičiu. Aš nesigilinsiu į detales, tiesiog pasakysiu jums tai: galvok „WordPress“, galvok „WPExplorer“.

Paskutiniai žodžiai …

Tikimės, kad ši kolekcija paskatino jus registruotis į nepaprastą „WordPress“ prieglobą, patraukti jums pačią geriausią „WordPress“ temą ir pradėti kurti savo „WordPress“ sukurtą super svetainę! Ne paslaptis, kad „WordPress“ šiais laikais yra gana populiari CMS – dideli ir galingi mėgsta platformą, taip pat ir naujokai. Visi naudojasi „WordPress“. Tai provokuoja. Tai revoliucija.

Taip yra todėl, kad jis yra neįtikėtinai galingas, tačiau jį taip lengva išmokti, nustatyti ir naudoti. Daugelis svetainių, kurias mes čia apžvelgėme, yra paprastos konstrukcijos, bet veiksmingos, atsižvelgiant į savybes, kurios turėtų informuoti apie jūsų projektavimo procesą ateityje. Juk paprastumas yra rafinuotumo pavyzdys. Arba kaip Nikas sako:

CMS naudoti nėra lengviau nei „WordPress“. Tai nemokama, vienu spustelėjimu įdiegiama. Siūloma didžiulė temų ir dizaino kolekcija, iš kurių galite pasirinkti, kad per keletą minučių savo naują svetainę pasiektumėte internete. – Nikas Andersonas, Kasdienis priegloba.

Išskyrus tai, atminkite, kad kai kurias iš šių svetainių sukūrė ne jų savininkai, o patyrę dizaineriai pagal sutartį. Tai darydama norėčiau paminėti, kad ten yra ir daugybė kitų puikių „WordPress“ svetainių, kurias sukūrė kūrėjai ir reguliarūs žmonės. Tiesiog labai blogai, kad negalime jų visų suspausti į vieną įrašą.

Todėl galbūt mes praleidome jūsų mėgstamą „WordPress“ svetainę. Taip pat gali atrodyti, kad tam tikra svetainė nepatenka į šį trumpą sąrašą. Na, nesulaikyk. Jei mes palikome jūsų mėgstamą „WordPress“ svetainę ar turite pasiūlymų, prašau mums pateikti komentarų skiltyje esančią eilutę!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me