30 „WordPress“ profesionalų, kuriuos reikia sekti „Twitter“

30 „WordPress“ profesionalų, kuriuos reikia sekti „Twitter“

Šaukitės visiems „WordPress“ profesionalams, taip pat tobulam pradedančiajam, besiruošiančiam dideliam pasinerti. Tai yra specialus atsidavimas visiems, kuriems tiesiog atrodo, kad nepakanka „WordPress“. Jūs tikrai esate numylėtinis, todėl pasiruoškite smagiai praleisti laiką.

Maždaug prieš metus mes paskelbėme įrašą, kuriame yra daugiau nei 25 nuostabūs „WordPress“ tinklaraščiai, kuriuos turėtumėte sekti, kurie sulaukė puikių atsiliepimų iš jūsų. Mes kalbame apie tokius nuostabius ir nostalgiškus komentarus, kaip:

Tai yra viena puiki kolekcija Freddy! Mano mėgstamiausi yra „WPExplorer“, „WPKube“ ir, žinoma WPMU kūrėjų dienoraštis. Taip pat patinka turinys WPLift ir „WPBeginner“. �� – Syed Naimath, @SNaimath

Arba …

Freddy, tai yra nepaprastas jūsų sudarytas sąrašas. Labai ačiū, kad paminėjote „WP Superstars“ – aš ir komanda tikrai tai vertiname. – Adomas Connellis @wpsuperstars

Aš galėčiau tęsti ir toliau, nes tu rėk. Kiekvienas iš jūsų. Mums patinka išgirsti jūsų mintis, o tarp jūsų ir manęs jūsų komentarai siūlo labai reikalingą moralės paskatinimą. Šiandien mes sukursime šią draugės dvasią su įrašu, kuris jus supažindins ir uždarys kartu su „WordPress“ bendruomenės „creme de la creme“.

Mes norime jus nukreipti į 30 „WordPress“ profesionalų, kuriuos reikia sekti „Twitter“. Šie vaikinai (ir merginos) yra apsiginklavę geriausiais „WordPress“ patarimais, naujienomis, vadovėliais, įrankiais ir daug daugiau. Kitaip tariant, tai yra ta minia, su kuria norėsite pasivaikščioti, kad liktumėte prieš kreivę, kur yra „WordPress“.

Alkanas ir ištroškęs paskutinių įvykių „WordPress“ pasaulyje? Jei tai akivaizdus „taip“, pažiūrėkite į šias „Twitter“ paskyras ir nedvejodami paspauskite mygtuką „sekti“. Pasirengęs? Gerai.

Visi „WordPress“ profesionalai

„WordPress“ specialistai sekti „Twitter“

Tai nėra grąžtas. Tai specialus paminėjimas visiems „WordPress“ specialistams visame pasaulyje. Jei jums patinka ir (arba) naudojate „WordPress“, patenkate į šią kategoriją. Jei planuojate naudoti „WordPress“, prašome jau nardyti ir nė karto nesigailėkite; tu atėjai į reikiamą vietą.

Labai blogai, kad mes neturime jūsų „Twitter“ rankenos, kad galėtumėte purtyti ranką ir asmeniškai jus supažindinti. Bet yra ir taip.

Nesvarbu, ar esate „WordPress“ pradedantysis, ar įprastas vartotojas, kviečiame jus komentaruose atsisakyti eilutės ir „Twitter“ tvarkyklės, kad galėtume pagirti ir pripažinti jus gyvybiškai svarbiu krumpliaračiu, kuris veikia „WordPress“. Jei esate puikus pradedantysis, nedvejodami sekite @WordPress „Twitter“.

WP Explorer

WordPress-specialistai-to-follow-wpexplorer

„WPExplorer“ yra viena „Twitter“ paskyra, kuria privalote vadovautis. AJ Clarke ir Kyla yra geriausi „WordPress“ profesionalai mano sąraše ir aš to nesakau, nes jie man patikrina. Ne, tai ne tai.

Stebėjau, kaip duetas augina šį tinklaraštį nuo mažos dėmės didžiulėje „WordPress“ visatoje iki didžiosios ryškios žvaigždės, kokia ji yra šiandien. „WPExplorer Twitter“ sklaidos kanalas yra apkrautas geriausiomis „WordPress“ apžvalgomis, naujienomis, vadovėliais, patarimais, dovanomis ir dar daugiau.

Devesh Sharma

„WordPress“ specialistai, norintys sekti „wpkube“

Pabandykite, jei buvote bet kurioje iš daugybės „Dev“ „WordPress“ svetainių. Vienas iš aršiausių „WordPress“ profesionalų, kada nors maloninančių internetą, „Devesh“ tviteriai iš @wpkube. „Tweets“ sukasi apie „WordPress“ kūrimą, temas, papildinius, naujienas, mokymo programas ir dar daugiau.

WinningWP

WordPress-specialistai-to-follow--www

Kuratorius Brinas Wilsonas, pasiskelbęs „WordPress“ entuziastas iš Londono, @winningWP dalijasi daugybe „WordPress“ žinių ir žinių, kurias įnešė „WordPress“ specialistai iš viso pasaulio..

Syed Balkhi

WordPress-specialistai-to-follow-syedbalkhi

Nežinau, ar reikia susieti su asmenine Syed „Twitter“ paskyra @syedbalkhi ar jo populiaresnis @wpbeginner sąskaitą, nes abu yra nuostabūs. Syed yra vaikinas, kuris remia kitus naudingus „WordPress“ projektus, tokius kaip „Soliloquy“, „Easy WP Forms“, „Envira“ galerija, „Optin Monster“ ir dar daugiau.

Tomas McFarlinas

„WordPress“ specialistai, kuriems reikia „tommcfarlin“

Tomas apžvelgė „WordPress“ ką su nuostabiais koncertais tokiose gražiose svetainėse kaip „Tuts + Code“, „CareerBuilder.com“ ir „Smashing Magazine“. Retkarčiais jis kalba „WordCamps“ ir „MeetUps“ tiek kaip tinklaraštininkas, tiek kaip kūrėjas. Jo darbą taip pat rasite „WordPress“ papildinių saugykloje ir „GitHub“. Jis įkūrė ir vadovauja @ programinė įranga.

Jeanas-Baptiste’as Jungas

„WordPress“ specialistai, kuriuos reikia sekti, „catwhocode“

Jeanas yra profesionalus interneto kūrėjas, tinklaraštininkas ir „Cats Who Code“ bei „WP Receptų“ vyrukas. Galite sekti tviterius apie „WordPress“ ir viską, ką reikia kurti žiniatinklyje.

Lorelle VanFossen

„WordPress“ profesionalai, kuriems reikia sekti mokymąsi

Lorelle VanFossen yra tokia nuostabi, leisiu gerbėjams kalbėti jos vardu:

Jei turite „WordPress“ svetainę, užsiprenumeruokite Lorelės tinklaraštį. Tiesą sakant, jei neturite „WordPress“ palaikomos svetainės, vis tiek užsiprenumeruokite. Ji rašo „WordPress“ patarimų ir gudrybių, tačiau taip pat aptaria bendruosius tinklaraščių rašymo patarimus. Visiems gali būti naudinga skaityti „Lorelle“ „WordPress“. – „Tyme White“, 9 taisyklių tinklas

Carrie Dils

WordPress-specialistai-to-follow-carrie-dils

Carrie Dils žino savo medžiagą, o jos tinklaraštis … na, tai kažkas kita. Bet tai greičiausiai todėl, kad ji vadovauja „Genesis Framework“. Ar aš paminėjau, kad ji žino savo daiktus? Carrie Dils yra profesionali „WordPress“ kūrėja ir konsultantė. Jos „Twitter“ kanalas yra būtent ten, kur jūs turite būti. @cdils tai yra ��

Sarah Gooding

„WordPress“ profesionalai, kuriems reikia sekti sara

Šis sąrašas vis tobulėja. Ar Sara yra viena iš geriausių šios eros „WordPress“ profesionalų? Darn teisinga, ji yra. Ji yra linksma, linksma ir turi būdų su jais tarti žodžius. Be cukrinės dangos, ji taip pat yra puiki tinklaraštininkė ir mezgėja! Ji tweets reguliariai @pollyplummer.

Paulius Andrius

WordPress-specialistai-to-follow-speckyboy

Paulius Andrew yra tas vaikinas, kuris atnešė mums populiarųjį žurnalą „Speckyboy Design“. Jis turi didelę patirtį interneto svetainių kūrimo srityje ir tviterių apie „WordPress“ ir apskritai interneto svetainių kūrimo įrankius, išteklius ir novatoriškus metodus srityje.

Chrisas Lema

WordPress-specialistai-to-follow-WordPress-Chrislema

Šis kūrinys būtų neišsamus be Chriso Lemos, ar ne? Jis yra garsus profesionalus treneris, pranešėjas, rašytojas ir tinklaraštininkas. Jo patarimai yra labai naudingi, jei jums reikia pasitelkti „WordPress“, kurti savo internetinius dienoraščius ar suburti aukštos kokybės komandą.

Pippinas Williamsonas

WordPress-specialistai-to-follow-Pippinsplugins

„Pippin W.“ iš „Pippins Plugins“ yra puikus alaus mėgėjas ir vaikinas, atsidūręs tarp tokių populiariausių „WordPress“ įskiepių, kaip „RestrictContentPro“, „Easy Digital Downloads“ ir „AffiliateWP“. Jo tinklaraštyje yra daugybė „WordPress“ vadovėlių ir įrašų, kuriuose pateikiami geriausi patarimai. Pagauk „Pippin“ @pippinsplugins.

Brianas Krogsgardas

WordPress-specialistai-to-follow-brian-krogsgard

Brianas sukūrė ir dabar valdo „Post Status“ – ilgos formos tinklaraštį, skirtą „WordPress“ specialistams informuoti apie šią pramonės šaką. Klausykite „WordPress“ transliacijų kelyje arba skaitykite straipsnius apie „WordPress“ branduolį, naujienas, plėtrą, verslą ir dar daugiau.

Liza Sabin Wilson

https://twitter.com/LisaSabinWilson

Čivinimas nuo @LisaSabinWilson, Liza yra smegenys ir smegenys už nugaros @AppPresser, „Web Dev Studios“ bendrasavininkė ir „WordPress For Dummies“ autorė. Ji visada kalba apie verslą, „WordPress“ dizainą, plėtrą ir gyvenimą apskritai.

Nilo Floresas

„WordPress“ profesionalai, kurie turi „nile-flores“

Nilis yra vieno sūnaus motina, Luisas Angelas Floresas. Ji yra profesionali „WordPress“ dizainerė / kūrėja ir SEO konsultantė. Kai ji nedirba, be kitų pomėgių ji mėgsta piešti, astronomiją ir karatė. Ji tweets ne @blondishnet.

„Adii Pienaar“

WordPress-specialistai-to-follow-adii

Ar jūs kada nors girdėjote apie @WooThemes? Ne? Na, jie sukuria keletą geriausių „WordPress“ temų. O, aš beveik pamiršau; šie vaikinai „WordPress“ bendruomenei suteikė populiariausią el. prekybos papildinį „WooCommerce“. Skambinti varpelį?

„Adii“ yra vienas iš „WooThemes“ įkūrėjų ir dabar dirba @getconversio. Jis yra naujas tėtis ir buvęs roko žvaigždė, įsikūręs Keiptaune, Pietų Afrikoje.

Christianas „Kriesi“ Budschedlas

WordPress-specialistai-to-follow-kriesi

„Kriesi“ parduoda aukštos kokybės „WordPress“ temas svetainėje Kriesi.at. Jis pats sako, kad su 17 „premium“ temų ir daugiau nei 170 tūkst. Klientų parodančių klientų yra vienas iš geriausių „WordPress“ profesionalų, kurių privalote laikytis. Jis tweets apie „WordPress“ dabar ir tada. Sekite @kriesi.

Frederickas Townesas

WordPress-specialistai-to-follow-Frederick-Townes

Jei jums patinka ypač greitos „WordPress“ svetainės, jums turėtų patikti „W3 Total Cache“. Dabar Frederickas Townesas yra plačiai paskelbtas tinklaraštininkas už šį nuostabų papildinį. Jis apima tokias temas kaip socialinė žiniasklaida, interneto priegloba, interneto dizainas ir interneto rinkodara.

Mattas Mullenwegas

„WordPress“ specialistai, kuriuos reikia sekti, „matt-mullenweg“

Kaip mes galime pamiršti Mattą Mullenwegą, „WordPress“ įkūrėją ir nepaprastą verslininką verslininką? Jo „Twitter“ bio nuorodos į daugelį „WordPress“ projektų ir sklaidos kanalas yra pilnas nuostabių naujinių apie verslą, verslumą ir „WordPress“, aišku.

Markas Jaquithas

„WordPress“ specialistai, kuriuos reikia sekti „markk-jaquith“

Serialo „WordPress“ dalyvis ir tinklaraštininkas Markas Jaquithas uždirba paminėjimą šiame „WordPress“ profesionalų sąraše už didžiulį indėlį į platformą, kurią mes brangiai mylime. Jis rašo tinklaraščius apie „WordPress“ ir jo patarimai yra neįkainojami, nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalas.

Matas Medeirosas

„WordPress“ profesionalai, kuriuos reikia sekti, mat-medeiros

Jei savo versle naudojate (ar planuojate naudoti) „WordPress“, turite klausytis Mato transliacijų. Jis apklausia žmones, kurie pragyvena naudodamiesi „WordPress“, ir visa tai dalijasi „Matt Report“, savo tinklaraščio pranašumu. Tai, ir jis yra nuovokus „WordPress“ tinklaraštininkas, kurį verta patikrinti.

WP variklis

WordPress-profesionalai-to-sekti-wp variklis

Vienas iš geriausiai valdomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių, „WP Engine“ yra gerai žinomas žaidimo vardas. Šie vaikinai visada tweet apie naujausius „WordPress“ patarimus ir naujienas.

Ahsanas Parwezas

WordPress-specialistai-to-follow-ahsan-parwez

Ahsanas yra „WordPress“ bendruomenės vadovas „Cloudways“ – debesų prieglobos įmonėje, kaip niekas kitas. Jis taip pat yra „WordPress“ kūrėjas ir techninio SEO ekspertas, kuris tweets apie „WordPress“ papildinius, naujienas, prieglobą ir tinklaraščių rašymą tarp kitų temų.

Jeffas Chandleris

WordPress-profesionalai-to-follow-Jeff-Chandler

Bendraautorius @wptavern, Jeffas dienoraščiuose rašo apie „WordPress“ nuo 2007 m. Be to, jis rengia „WordPress Weekly Podcast“, o tai reiškia, kad jo „Twitter“ sklaidos kanale yra daugybė nuostabių dalykų..

Jesse Petersen

WordPress-specialistai-to-follow-jesse-petersen

Jesse yra „Genesis“ vaikų temų kūrėja, rekomenduojama didžiąją laiko dalį kurti svetaines, kurios konvertuoja, linksmina ir parduoda. Jo tinklaraštyje rasite internetinius seminarus, vaizdo įrašus ir kursus apie „WordPress“, „Genesis Framework“ ir „WordPress“ paremtą verslą. Bet net ir turėdamas visas šias skrybėles, jo šeima visada būna pirmoji.

Aleksas Vasquezas

WordPress-specialistai-to-follow-alex-vasquez

Aleksas valgo, miega ir svajoja apie žavias „WordPress“ svetaines, jungiančias verslą su klientais. Jis padės plėsti jūsų verslą ir palaikys jus motyvuotus įkvepiančius tviterius apie „WordPress“ ir kasdienį gyvenimą..

Informacija apie WP temą

WordPress-specialistai-to-follow-wpthemeinfo

Ieškai tobulos „WordPress“ temos kitam projektui? Aš lažinuosi, kad jūs skaitote apžvalgas ir apsipirkote ne ką kita, o geriausia. „WP Theme Info“ analizuoja „WordPress“ temas ir papildinius, siūlančius jums „… paprastus, prieinamus ir aukščiausios kokybės„ WordPress “sprendimus kiekvienoje nišoje.“ Jų „Twitter“ sklaidos kanalas yra pilnas patarimų ir naujienų apie „WordPress“ temas ir papildinius.

C. Bavota

WordPress-specialistai-to-follow-bavota

Būdama „WordPress“ temos kūrėja, „Bavota“ žino „WordPress“ privalumus ir įgūdžius, reikalingus pragyvenimui. Jis visada tvitruoja „WordPress“ naujienas, patarimus, temas, naujinius ir dar daugiau.

Konstantinas Kovsheninas

WordPress-specialistai-to-follow-kovshenin

„WordPress“ pagrindinis kūrėjas Kovsheninas yra daugiau nei patenkintas. Jis turi „Python“, „PHP“ ir „WordPress“ po ranka. Arba kodėl jis galėtų pasirodyti kaip pagrindinis pranešėjas daugelyje „WordPress“ renginių. Jis yra tėvas, „WordPress“ geikas (narkomanas?) Ir dirba @automattic visą kelią nuo Maskvos.

Išvada

Jūs sutiksite, kad tai yra gana sąrašas. Vis dėlto ten yra ir daugiau „WordPress“ profesionalų, įskaitant jus. Taigi, jei nematote žinomo vardo (ar „Twitter“ rankenėlės), nedvejodami pasidalykite toliau esančioje komentarų srityje. Nepamirškite pasidalyti ir savo „Twitter“ tvarkykle, kad šis sąrašas augtų. Džiaugsmas!

„Pssst“ – „WPExplorer“ pastaba: Freddy sudarė šį nuostabų sąrašą ir net neįtraukė savęs! Sekite paskui Freddį @VistaMediaInc gauti daug patarimų, kaip naudotis „WordPress“, interneto puslapių kūrimu, SEO ir dar daugiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me