Žmonės, kuriuos naudoja „WordPress“: Kevinas Grahamas

Internete yra daugybė tinklaraščių įrašų ir straipsnių apie svetaines, kurias palaiko „WordPress“. Užuot rašę „tik dar vieną“ iš tų straipsnių, mes čia, „WPExplorer“, nusprendėme pradėti seriją, kuri pasinerta giliau nei tik svetainė. Žmonėse, kuriuos naudoja „WordPress“, apimsime žmones, kurie su WordPress pagalba gali valdyti verslą, apie „WordPress“ įtaką jų verslo procesams ir apie gyvenimus, kuriuos jie gali gyventi dėl savo verslo..

Pirma įmoka susisiekiau su savo draugu Kevinu Grahamu, skaitmeniniu nomadu, kurį sutikau Čiangmaju Tailande, ir uždaviau jam keletą klausimų, kad galėčiau atidžiau pažvelgti į jo gyvenimą ir verslą..

Prašau prisistatyti ir tai, ką darai …

Mano vardas Kevinas Grahamas ir aš esu dviejų privačių tinklaraščių tinklalapių hostingo kompanijų – „LaunchCDN“ ir „Bulk Buy Hosting“ – įkūrėjas. Aš taip pat valdau produktų apžvalgos internetinių svetainių ir programinės įrangos kaip paslaugų produkto, pavadinto „Fresh Feedback“, rinkinį, kuris leidžia verslo savininkams rinkti atsiliepimus iš savo klientų ir nukreipti savo laimingus klientus palikti apžvalgas jiems svarbiose apžvalgų svetainėse..

Kada jūs pradėjote??

Nuo 2014 m. Dirbau visą darbo laiką šioje erdvėje, tačiau nuo 1999 m. Kuriu svetaines ir pirmą kartą naudojuosi „WordPress“ 2008 m., Ty maždaug tuo metu, kai buvo „WordPress 2.6“..

Kodėl nusprendėte pradėti internetinį verslą?

Aš nuo 14 metų vedu internetines įmones, siūlančias internetinį dizainą ir uždirbančias pajamas iš reklamos. Pradėjau todėl, kad labai domėjausi technologijomis ir internetu ir norėjau būti naujo interneto turinio gamintojas, o ne tik vartotojas..

Kada / kodėl pasirinkote „WordPress“?

Pirmiausia pasirinkau „WordPress“, kad būtų paprasta naudoti kaip internetinių dienoraščių platformą – tai yra, norint laikyti tinklaraštį ir skelbti atnaujinimus apie naujus dalykus, kuriuos radau internete, ir atnaujinimus apie mano gyvenimą ir karjerą švietimo srityje.

Pastaruoju metu aš perėjau prie „WordPress“ naudojimo kaip paprastesnės turinio valdymo sistemos ir svetainių kūrimo priemonės, skirtos statiškesnėms rinkodaros stiliaus svetainėms, ir tikrai vertinu patogumą pasirinkti puikią „WordPress“ temą ir naudoti ją kaip pagrindą kuriant „ puikiai atrodanti svetainė.

Kokios yra „WordPress“ stipriosios / silpnosios pusės, palyginti su konkurentais?

„WordPress“ stiprybė yra aplink ją esančioje didelėje bendruomenėje, kuri kuria nuostabias temas ir papildinius, kad padėtų išplėsti pagrindines platformos funkcijas. Tai leidžia greitai ir lengvai įsitraukti į naujas funkcijas ir naudoti „WordPress“ įvairiems dalykams, įskaitant e-komercijos parduotuvės, turinčios „WooCommerce“ narystę, veikimą arba mokymo svetaines su papildiniais, tokiais kaip „S2 Member“, ar beveik visa kita, ką galite įsivaizduoti..

Anksčiau išbandžiau keletą kitų turinio valdymo sistemų, tokių kaip „Drupal“ ir „Joomla“, tačiau nė viena iš jų nebuvo taip lengva pradėti nuo „WordPress“..

Papasakok šiek tiek apie savo dabartinį gyvenimo būdą (ir kuo jis skiriasi nuo to, kai dirbai paskutinį darbą).

Pastaruosius 4 metus buvau skaitmeninis klajoklis, kuris leido man keliauti po pasaulį, kai aš turiu savo verslą. Tuo metu apsigyvenau Chiang Mai mieste Tailando šiaurėje ir savo gimtajame mieste Adelaidėje Australijoje, taip pat keliavau po daugybę Azijos / Pietryčių Azijos šalių, įskaitant ilgas keliones į vietas, įskaitant Vietnamą, Japonija, Pietų Korėja, taip pat daugybė Europos, įskaitant ilgas viešnages Vokietijoje ir Azorų salose, atokiame salyne, esančiame prie Portugalijos krantų.

Ar manote, kad yra techninių kliūčių, trukdančių žmonėms, kurie nėra kompiuterių inžinieriai, daryti tai, ką jūs darote, ar kurti kitas įmones internete?

Su tokiomis specializuotomis „WordPress“ prieglobos įmonėmis kaip „WP Engine“, „Kinsta“ ir „Flywheel“ yra labai lengva pradėti naudotis „WordPress“. Manau, kad dienos, kai reikia būti kompiuterių inžinieriumi, norint sukurti funkcionalų internetinį verslą, yra tikrai už mūsų ribų, o „WordPress“ yra neabejotinai priešakyje, kad būtų lengva sukurti gražią interneto svetainę ir pradėti pardavinėti beveik viską, ko tik norite internete..

Ką, jūsų manymu, daugumai žmonių reiškia tokios kliūties nebuvimas?

Tai reiškia, kad nepaprastai lengva pradėti šurmulį internete ir uždirbti kelis šimtus (ar kelis tūkstančius) dolerių per mėnesį iš savo tinklaraščio ar internetinės parduotuvės. Žmonių, kurie tai daro, yra daugybė, o transliacijos patinka „Side Hustle“ mokykla padeda parodyti žmonėms, kurie daro būtent tai.

Savo domeno vardo pirkimas kainuoja mažiau nei 9 USD, o aukštos kokybės „WordPress“ pagrindinio kompiuterio, pavyzdžiui, „Flywheel“ (pastaba: tinklaraštyje apžvelgėme smagratį ir kitas populiariausias „WordPress“ prieglobos galimybes) Kainuoja 15 USD per mėnesį – apie 50 centų per dieną. Pridėkite maždaug 60 USD už papildomą „WordPress“ temą ir vakare galite įsigyti savo internetinę svetainę.

Kur žmonės gali sužinoti šiek tiek daugiau apie jus ir jūsų verslą?

Mano privačių tinklaraščių tinklo prieglobos įmones galite rasti apsilankę Paleisti CDN ir Masinio pirkimo priegloba. Mano internetinė paslauga, leidžianti verslo savininkams rinkti atsiliepimus iš klientų ir nukreipti laimingus klientus palikti apžvalgas jiems svarbiose apžvalgų svetainėse, vadinama Nauji atsiliepimai. Mano asmeninį tinklaraštį galite rasti apsilankę KevinGraham.com.

Baigdamas noriu pasakyti, ką pasakyti žmonėms, kurie svajoja pradėti verslą internete, tačiau neištraukia gaiduko?

Eikite ir patikrinkite „Side Hustle School“ transliaciją, raskite įkvėpimo iš kasdienių žmonių, tokių kaip jūs, kurie kuriate internetinę verslą, ir tada, svarbiausia, imkitės veiksmų ir pradėkite..

Papildomas žodis

Labai ačiū, kad buvote pirmasis šios serijos pašnekovas Kevinas. Jūsų atsakymai tikrai įkvėps kai kuriuos mūsų skaitytojus imtis veiksmų ir pradėti savo internetinį verslą ir, tikiuosi, net pakeisti savo gyvenimą.

Ir mūsų skaitytojams: Jei turite klausimų dėl Kevino, visus klausimus, kurie, jūsų manymu, turėtų būti įtraukti į artėjančius interviu, arba jei turite ką nors, ką norite interviu, norėtume žinoti. Prašome palikti komentarą su savo klausimais žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me