Pokalbis su J. R. Farru iš MOJO temų

Jei nesate „Mojo Themes“ vadovas, atėjo laikas. Jie yra viena iš populiariausių „WordPress“ temų pirkimo vietų rinkoje. Jie vis dar yra palyginti nauji pramonėje, tačiau neabejotinai auga. Mums buvo malonu priversti bendrasavininkį J. R. Farrą atsakyti į kai kuriuos mums pateiktus klausimus, kad esame tikri, jog jums patiks skaityti!

1. Kada ir kaip buvo kuriamos „MojoThemes“?

Dar 2009 m. Aš ir Brady pradėjome ruošti mūsų pirkimo ir pardavimo rinką. Po sunkaus darbo mėnesių 2010 m. Kovo mėn. Pagaliau paskelbėme didžiulį konkursą, pavadintą „March Padness“, ir atvėrėme duris TIK pardavėjams. Mums reikėjo susikurti savo temų biblioteką, kad galėtume atverti rinką. Po mėnesio, kai įkelta keletas nuostabių elementų, mes 2010 m. balandžio mėn. pirkėjams atvėrė rinką. Nuo tada, kai atidarėme svetainę, mes kas mėnesį sparčiai augame ir nuo šiol mes tiesiog perdavėme 100 000 atsisiųstų elementų ir turime 50 000 ir daugiau vartotojų.

Nuo pat pradžių mes abu norėjome, kad rinka būtų sukurta ant „WordPress“ viršuje ne tik todėl, kad mes mėgstame „WordPress“, bet norėjome parodyti kitiems, kokia yra „WordPress“ galia. Augant rinkai, kai atsirado daugiau prekių, atsirado daugiau vartotojų ir pan., Mes akivaizdžiai turėjome palenkti „WordPress“ savo noru. Šiuo metu mes naudojame 3.0 versijos prekyvietę. Naujausia versija tiek MOJO temas, tiek MOJO kodą maitina toje pačioje kodo bazėje.

„Mojo“ temos

2. Kiek žmonių šiuo metu dirba „Mojo“ temose?

Šiuo metu komandą sudaro 7 iš mūsų. Aš ir Brady kaip įkūrėjai, 3 kūrėjai, 1 dizaineris ir mūsų palaikymo komanda.

3. Aš žinau, kad „Mojo Themes“ veikia „WordPress“. Kaip tai pasiteisino? Ar manote, kad tai geriausias sprendimas jūsų parduotuvėje?

Absoliučiai tai yra geriausias sprendimas, bet tai nereiškia, kad mes nesinaudojome savo teisinga dalimi problemų. Didžiausias iki šiol buvo greitis ir našumas. Kadangi „WordPress“ yra tokia intensyvi duomenų bazė, užklausų teikimas tokiu greičiu, koks nebuvo, neveikė. Turėdami naujausią versijos versiją (v3), iš naujo pastatėme prekyvietę, kad ji veiktų panašiai, kaip veikia WordPress.com. Tokie dalykai kaip mūsų naujoji „HyperDB“ sąranka, talpyklos kaupimas programos priekyje ir gale ir, žinoma, įsitikinimas, kad naudojame teisingas užklausas, kad padidintume greitį.

4. Ar žinote kokių nors teminių autorių, kurie remiasi „Mojo“ temomis kaip pagrindiniu pajamų šaltiniu?

Taip ir ta pati pastaba – daugybė pardavėjų turi ne tik komandą, bet ir palaikančią savo prekes.

5. Pastebėjome, kad dirbate naujoje svetainėje. Bet koks paslėptas žvilgsnis?

Taip! Jis iš tikrųjų ką tik paleistas. Tai antroji „Mojoness“ tinklo pridėta rinka. Mūsų naujoji rinka, MOJO-Code.com, yra mūsų naujovė Pirkimo ir pardavimo „Premium“ kodo rinkoje. Galite parduoti ar nusipirkti „WordPress“ papildinius, „Magento“ plėtinius, PHP scenarijus, „Java“, CSS ir tt. Tai ką tik paleista, tačiau mes džiaugiamės, kur jau yra ši rinka ir kokia galimybė ji suteikia esamai MOJO bendruomenei..

Mojo kodas

6. Kiek prekių per mėnesį pristatoma į jūsų parduotuvę ir vidutiniškai koks procentas yra priimamas?

Taip, kiekvieną mėnesį vyksta šimtai įkėlimų ir, sakyčiau, vidutiniškai tik apie 10–15% jų bus patvirtinta. Daugelis elementų atmetami kelis kartus prieš juos patvirtinant, nes mūsų įkėlimo reikalavimai tapo griežtesni. Pavyzdžiui, įkeltos „WordPress“ temos vertinamos iš trijų dalių. Prekės turi turėti išsamią dokumentaciją. Dizainas turi atitikti standartą. Kodas peržiūrimas įkeliant temą į bandomąją „WordPress“ diegimo programą. Mes ją vykdome naudodami „Theme Check“, „WP Debug“ ir įsitikiname, kad ji tinkamai įdiegta mūsų sąrankoje.

7. Yra daugybė teminių parduotuvių, kas jus išskiria?

Puikus klausimas ir būtent tai. Mes nesame temų parduotuvė, kurioje mes tiesiog parduodame ir palaikome savo gaminius. Esame rinka, leidžianti dizaineriams ir kūrėjams parduoti savo darbus mūsų rinkoje.

Kasdien sutelkiame dėmesį į tai, kaip geriau uždirbti prekyvietę, pritraukti daugiau srauto ir suteikti daugiau naudos pardavėjams, kad uždirbtume vis daugiau pinigų.

8. Ar turite patarimų kitiems žmonėms, norintiems atidaryti savo temų parduotuvę?

Jei norėtumėte atidaryti savo temų parduotuvę, rimtai atsisėsčiau ir apsvarstyčiau, kas iš tikrųjų yra susijusi. Aš manau, kad dauguma teminių dizainerių mano, kad viskas, ką rinka atneša, yra jų prekių srautas ir rinkodara, tačiau yra tiek daug kitų dalykų, kuriuos vertiname. Pvz., Dauguma negalvoja apie tai, kokią platformą jie naudos pardavimo procesui palengvinti ir skaitmeniniam pristatymo procesui. O kortelių tvarkymo mokesčiai? Grąžinimo mokesčiai? Sekite savo temos pakeitimų žurnalus? O jūsų palaikymo forumas? „MOJO Themes“ nagrinėja visa tai ir dar daugiau. Daugiau apie pardavimą MOJO galite sužinoti čia.

Be to, „MOJO Temos“ metu mūsų palaikymo personalas aptarnauja klientus ir padeda jiems pateikti paprastus klausimus apie daugumą pardavėjų, pavyzdžiui, „Kaip įdiegti šią temą?“, „Kur galiu rasti dokumentaciją?“, „Kaip Ar galiu nustatyti šį meniu, šį rinkinį, mano vaizdai nebus įkeliami ir pan.? “ Padedame filtruoti lengvus klausimus ir atsakyti į juos, kad pardavėjai galėtų sutelkti dėmesį į nuostabių produktų gaminimą!

9. Visos kitos mintys ar dalykai, kuriuos norite paminėti?

Neišmeskite gerų darbų ir išstumkite puikų turinį bei nuostabias temas! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me