Su gimtadieniu „WordPress“: priežastys, kodėl mes jus mylime

Laimingo 11-ojo gimtadienio „WordPress“! Kasmet didėja ir tampa vis blogesni. „WordPress“ nuolat tobulėja – tiek kodas, tiek visų, besinaudojančių šia nuostabia TVS, gyvenimai. Taigi, „WordPress“ gimtadienio garbei (ir iš smalsumo) paklausiau, kodėl žmonės mano, kad „WordPress“ yra tokia nuostabi. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ką galvoja „WordPress“ profesionalai ir kodėl jie mėgsta „WordPress“.

Kodėl mes mėgstame „WordPress“

Carrie Dils

Kaip aš myliu „WordPress“ … leisk man suskaičiuoti būdus! �� Trumpai tariant, man patinka, kad galiu pragyventi naudodamas „WordPress“. Yra tokia plati vartotojų, produktų ir paslaugų ekosistema, kad kiekvienas, turintis polinkį, gali sukurti gerą verslą „WordPress“.
~ Carrie Dils
Fredis Muriuki

„WordPress“ palengvina svetainių kūrimą. Dienos pabaigoje galite turėti visiškai veikiančią svetainę! Išskyrus tai, kad platforma yra gana praplečiama, nes jūs galite gauti papildinį beveik bet kuriai įsivaizduojamai funkcijai. Be to, „WordPress“ yra su meile sukurta, o tai suteikia mums CMS platformą, kuri yra graži, ypač greita ir patogi SEO. „WordPress“ yra tiesiog nuostabus! Yra tiek daug nuostabių dalykų, kuriuos galima pasakyti apie „WordPress“. Galėčiau baigti rašyti visą įrašą, todėl tiesiog sustosiu.
~ Fredis Muriuki
Devesh Sharma

Aš naudoju „WordPress“ maždaug 3 metus ir man visada patiko ja naudotis. Anksčiau išbandžiau keletą kitų turinio valdymo sistemų, tačiau „WordPress“ patiko dėl paprastumo, lengvos naudoti sąsajos, pritaikymo paprastumo ir stiprios bendruomenės. Niekada nesu matęs jokios kitos tokios stiprios bendruomenės platformos.
~ Devesh Sharma
Gilbertas Pellegromas

„WordPress“ dalykas, kurį aš mėgstu, yra bendruomenės atvirumas ir tai, kad visi džiaugiasi galėdami mokytis vieni iš kitų ir prisidėti prie „WordPress“ projekto. „WordPress“ iš tikrųjų sugebėjo panaudoti „atvirojo kodo“ etosą iki galo ir didžiuliu mastu, o tai nėra maža užduotis.
~ Gilbertas Pellegromas
Brinas Wilsonas

„WordPress“ greitai įdiegiama, lengva naudoti ir suteikia rimtų įgalinimų: „WordPress“ yra nepaprastai nuostabus – ir jau nekalbant apie gražų – įrankis, suteikiantis milijonams lengvai prieinamų priemonių patekti į internetinių leidinių pasaulį su kuo mažesniu šurmuliu! Trumpai tariant, „WordPress“ daro revoliuciją leidybai internete – taip paprasta!
~ Brinas Wilsonas
Ahsanas Parwezas

Na, aš myliu „WordPress“, nes juo labai lengva naudotis tiek tinklaraštininkams, tiek kūrėjams. Turime daugybę papildinių ir temų, kuriomis galime naudotis, kad pakeistumėte „WordPress“ ir panaudotumėte ją kurdami bet kokio tipo svetaines. Be to, nuolat auganti bendruomenė, skirta „WordPress“ tikrai padeda susirasti naujų draugų iš viso pasaulio, su kuriais galime dalintis savo žiniomis ir paprašyti pagalbos. Esu sužavėtas tuo, kiek „WordPress“ pažengė iki šiol, ir tikiuosi, kad „WordPress“ žengs dar toliau.
~ Ahsanas Parwezas
Petras Šilingas

„HelpForWP.com“ plėtojame „WordPress“ papildinius. Mūsų komanda taip pat beveik 5 metus kuria svetaines, pagrįstas „WordPress“..
Kodėl mes tai mylime? Kūrėjų požiūriu, taip yra todėl, kad ji yra tokia prieinama. API yra aiškios ir paprastos naudoti, apsiginklavusios „Codex“, naujasis kūrėjas gali greitai pradėti darbą. Bet tai ne tik kodo bazė, „prieinamas“ tinka ir bendruomenei. Man patinka tai, kad galiu susisiekti su „Twitter“ su papildinio ar temos kūrėju, užduoti klausimą ar pateikti jiems atsiliepimų – tai nuostabu!
~ Piteris Šilingas
Harri Bell-Thomas

Man „WordPress“ puikiai tinka tuo, kaip palengvina ir skatina išsamų pritaikymą. Tai leidžia papildinių kūrėjams lengvai panaudoti savo kūrybines galias ir greitai sukurti gana galingus dalykus. Tai galite pamatyti per daugybę „WordPress“ papildinių, ir plėtra nėra skirta tik profesionalams. Priešingai, kai kuriuos naudingiausius „WordPress“ papildinius sukūrė mėgėjai. Tai įgalina faktas, kad „WordPress“ bendruomenė yra viena dosniausių ir talentingiausių šių dienų pasaulyje; ši draugiška bendruomenės atmosfera tikrai padėjo „WordPress“ padaryti patraukliu kūrėjams ir pageidautina naudoti tinklaraštininkams. Be to, „WordPress“ nėra tik CMS kūrėjams; jis buvo kruopščiai sukurtas, kad juo būtų lengva naudotis iš visų gyvenimo sričių, nesvarbu, ar jie žino kodą, ar ne. Dėl šios priežasties, mano manymu, ji pelnytai tapo mėgstamiausia pasaulyje internetinių dienoraščių platforma. „WordPress“ šūkis „Kodas yra poezija“ parodo, kaip „WordPress“ kursto aistra ir tobulumo troškimas; „WordPress“ projektu nesiekiama jokių piniginių ar verslo tikslų, juo siekiama tobulumo. Tai nepaprasta, parodydama, kodėl „WordPress“ iš tikrųjų yra interneto stebuklas.
~ Harri Bell-Thomas
Tomas Everdas

Kur man pradėti? Aš nesu tikras, kad galėčiau pateikti vieną paprastą atsakymą! Tačiau esu tikras, kad sulauksite žmonių atsiliepimų apie visus akivaizdžiausius dalykus: didžiulį turimų temų ir papildinių skaičių, naudojimo paprastumą, nuostabią bendruomenę ir pan. Taigi, išbandysiu šiek tiek kitokio: man patinka „WordPress“, nes jis siūlo tiek daug galimybių žmonėms, norintiems užsidirbti pinigų internete. Asmeniškai kalbėdamas, aš padariau „WordPress“ tinklaraštininko karjerą (be kita ko), o visos mano svetainės veikia „WordPress“. Tiesiog yra tiek daug galimybių – kaip rašytojo, dizainerio, kūrėjo, programuotojo … sąrašas tiesiog tęsiasi. „WordPress“ yra ekonomika savaime!
~ Tomas Everdas
Gerasimos Tsiamalos

Dar 2007 m. Turėjau pasirinkti nedidelę CMS savo klientų svetainėms. Tuomet „WordPress“ turėjo palaikyti tik tinklaraščius, bet net tada tai buvo toli nuo tiesos. Daugelis klientų patenkinti savo turinio valdymo sistema ir net šiandien dauguma jų patys atnaujina savo svetaines. Greitai į priekį iki 2014 m. Ir kaip aukščiausios klasės „WordPress“ temų tiekėjas turiu pasakyti, kad „WordPress“ visiškai pakeitė mano gyvenimą. Panašu, kad tai pakeitė ir daugiau nei 16000 klientų. Kaip įmanoma nemylėti „WordPress“?
~ Gerasimos Tsiamalos
Kevinas Muldonas

Aš myliu „WordPress“ už jo universalumą. Žinoma, ją lengva įdiegti ir ja lengva naudotis, nors taip yra ir daugelyje kitų turinio valdymo sistemų. Dėl „WordPress“ platformos galimų papildinių ir temų tūrio ji iškyla virš konkurencijos. Tai yra priežastis, kodėl „WordPress“ yra tokia populiari. Tai negali būti padaryta labai mažai. Štai kodėl aš naudoju jį tiek daug projektų.
~ Kevinas Muldonas
Philas Johnstonas

Man „WordPress“ yra skirtas tinklalapiams, koks bus metmenų greičio atradimas kelionėms kosmose. Tai varo svetaines dar greičiau, pasitelkdama pasaulinę kūrėjų komandą, kuri rūpinasi saugumu ir patogumu – ir ji visiems prieinama nemokamai! „WordPress“ veikia tiek daug dalykų, tiek daug skirtingų vartotojų lygių: svetainių, programų, narystės, internetinių parduotuvių. Kaip kūrėjas, aš mėgstu kurti programas ir projektus naudodamas „WordPress“, nes jame yra daugybė gerai apgalvotų įrankių, kurie pagreitina gamybą ir suteikia man kelią patekti iš taško A (idėjos) į tašką B (tos idėjos vykdymas) ). Veiksmų ir filtrų kablių sistema yra tikrai nuostabi ir leidžia tiek daug naujovių, nesikišant į tai, ką kiti kūrėjai kuria kartu su jumis.
~ Philas Johnstonas
Chrisas Robinsonas

Yra kelios pagrindinės priežastys, kodėl aš myliu „WordPress“ – atvirąjį kodą, nuostabią bendruomenę ir didįjį – tai leido man nustoti dirbti „Žmogaus“ labui ir kurti savo kelią.
~ Chrisas Robinsonas
Kyla Gloveris

„WordPress“ yra puiki platforma bet kokio lygio vartotojui, o man patinka tai, kaip ji įgalinama. Kiekvienas gali sukurti svetainę naudodamas „WordPress“. Be to, kiekvienas gali pradėti verslą naudodamas „WordPress“. Tai tinka kiekvienam biudžetui. Tai be galo lanksti (tereikia įdiegti kelis papildinius). Ir visada su kiekvienu atnaujinimu tampa geriau. Taigi tikrai nėra jokios priežasties nepradėti kurti interneto svetainės, kai „WordPress“ tai daro be jokių pastangų.
~ Kyla Gloveris
AJ Clarke'as

Tai sunku – priežasčių yra tiek daug! Tai nemokama, todėl puiku pradėti, jis visada tobulėja ir kaip kūrėjas kur kas greičiau sukuria svetaines, naudodamos „WordPress“ kaip pagrindą. Be to, ji nuolat tobulėja – ji tapo tiesiog internetinių dienoraščių platforma, tačiau dabar galite paleisti visas elektroninės komercijos svetaines, forumus ir nuveikti daug daugiau naudodamiesi „WordPress“.
~ AJ Clarke’as

Tavo eilė

Taigi kodėl tu myli „WordPress“? Tiesiog palikite trumpą pastabą žemiau esančiuose komentaruose – norėčiau žinoti jūsų priežastis!