10 labākā IDE programmatūra

Labākais IDE programmatūras ceļvedisIntegrētā izstrādes vide (IDE) ir programmatūra, kas apvieno pamata instrumentus, kas nepieciešami programmatūras pārbaudei un rakstīšanai. Bez IDE izstrādātājam visi šie rīki būs jāizvēlas un jāpārvalda atsevišķi, taču IDE visus šos rīkus apvieno kā vienu ietvaru vai pakalpojumu. Lieki piebilst, ka IDE palīdz tīmekļa izstrādātāja darbam būt precīzākam un ātrākam.

Šajā rokasgrāmatā mēs iepazīstināsim jūs ar 10 labākajām IDE tīmekļa attīstības iespējām, kas ietver ar funkcijām bagātu atbalstu ar vairākām kodu valodām.

Bet pirms darba sākšanas atbildēsim uz bieži uzdoto jautājumu “Kas ir IDE?” sīkāk, kā arī to, kā izvēlēties labāko IDE jūsu īpašajām vajadzībām. 

Padziļināsimies.

Kas ir IDE?

Integrētā izstrādes vide (IDE) ir programmatūra, kuru varat ielādēt datorā. Tie ir izstrādāti, lai pilnveidotu tīmekļa izstrādes procesu, kā minēts iepriekš.

IDE ietver šādas galvenās funkcijas:

 • Teksta redaktors – IDE ir teksta redaktors, kas ietver vairākas citas īpašas funkcijas.
 • Sastādītājs vai tulks – Integrēta programma, kas pārvērš jūsu kodu datorlasāmā valodā. Tas ļauj palaist jūsu kodu, uz kuru attiecas skripta izpilde. Tulks ir iekļauta programma. Tās mērķis ir izpildīt kodu, vispirms tas nav jāapkopo.
 • Veidojiet vai veiciet integrāciju – Tie ir iekļauti veidi, kā automatizēt nepieciešamos procesus.
 • Atkļūdotājs – Iekļauta programma, kas pārbauda kļūdas jūsu kodā, lai jūs varētu tās novērst.
 • Sintakse marķieris – Jūsu koda daļas tiek parādītas krāsās, kas atbilst dažādiem elementiem, piemēram, rekvizītiem, tagiem, atribūtiem un visam pārējam. Tas palīdz jūsu kodu vizuāli vieglāk skenēt un redzēt, kur esat pieļāvis mazas kļūdas, piemēram, aizmirsis aizvērt tagu.
 • Grafiskā lietotāja saskarne (GUI) – Šis ir ekrāns, kas ir lasāms cilvēkiem un kurā ir ērti vadīties, kā arī veikt uzdevumus. Tas var ietvert tikai pogas, izvēlni un citus līdzīgus elementus, nevis tikai tekstu un iespēju ievadīt teksta komandu.
 • Citas iespējamās funkcijas – Daudzi IDE izstrādā un iekļauj jaunas funkcijas, kuras citi IDE, iespējams, nepiedāvā.

Kā atrast sev piemērotāko IDE

Lemjot par IDE, kuru vēlaties izmantot, ir svarīgi vispirms noteikt, kas no tā jums ir nepieciešams. Tas ir tāpēc, ka katrs IDE starp piedāvātajām funkcijām var atšķirties.

Tas nozīmē arī to, ka jūsu iecienītākais IDE var atšķirties no vienaudžiem, tāpēc dienas beigās izvēlieties tikai to, kas jums noder..

Funkcijas, kuras jums varētu būt vajadzīgas, lai iegūtu labāko IDE

Šeit ir īss to iespējamo funkciju saraksts, kuras jums var būt vajadzīgas ārpus IDE tipiskajiem komponentiem, kas uzskaitīti iepriekš:

 • Programmēšanas valodas atbalsts – Jūsu izvēlētajam IDE ir jāatbalsta kodu valodas, kas nepieciešamas jūsu projektiem.
 • Pielāgojami teksta redaktori – Daži IDE piedāvā iespēju rediģēt GUI.
 • Vienības pārbaude – Šī ir iespēja, ar kuras palīdzību sava koda sadaļām var pievienot izspēles objektus, lai to varētu uzreiz pārbaudīt, vispirms šī sadaļa nav jāaizpilda.
 • Pirmkoda bibliotēka – Dažiem IDE ir resursi, kas ietver skriptus un avota kodu, ko varat izmantot.
 • Kļūdu diagnostika un ziņojumi – Ja jums ir nepieciešamas kļūdas, lai tās varētu atklāt un uzskaitīt, šī ir funkcija, kas jāņem vērā, izvēloties labākos IDE tīmekļa attīstības projektus..
 • Koda aizpildīšana – Daudzi IDE var saprātīgi pabeigt jūsu kodu jūsu vietā. Piemēram, IDE var noteikt, kad esat gatavs aizvērt tagu, un aizvērt to, lai ietaupītu jūsu laiku.
 • Integrācijas un spraudņi – ar GitHub un Apache’s Subversion
 • Koda meklēšana – Izmantojot kodu, varat ātri meklēt jebkuru elementu, kuru vēlaties.
 • Hierarhijas diagrammas – Jūsu failus var iestatīt un parādīt hierarhijā lielākiem projektiem, kas satur daudzus failus un skriptus, kas visi darbojas specifiskā veidā. Hierarhijas diagrammas parādīšana var palīdzēt redzēt failu izpildes kārtību, kā arī to, kuri faili un skripti ir savstarpēji saistīti.
 • Modeļa virzīta attīstība (MDD) – Šis ir process, kurā izstrādātājs izveido modeli tam, ko vēlas kodēt, tad IDE palīdz to kodēt. Pēc tam IDE zināmā mērā automatizē atkļūdošanu un testēšanu, lai jums būtu vieglāk veikt vēl dažas atkļūdošanu un testēšanu..

Pārliecinieties par nepieciešamajām funkcijām, kad zemāk apskatāt labāko tīmekļa izstrādes IDE.

10 labākie IDE tīmekļa izstrādei

Šajā sarakstā uzmanība tiek pievērsta vispopulārākajām, jaudīgākajām, funkcijām bagātākajām un rezultātā labākajām IDE opcijām.

1. Visual Studio

Kurš ir labākais IDE tīmekļa izstrādei? Visual Studio noteikti ir saraksta augšgalā.

Visual Studio IDE ir viena no populārākajām un labākajām pieejamajām IDE tīmekļa attīstības iespējām. Kodējot kodu, tas izmanto AI, lai mācītos no labojumiem, lai varētu pabeigt teikumus – koda līnijas.

Turklāt rediģēšanas un atkļūdošanas laikā varat sadarboties ar savu komandu tiešraidē. Varat arī koplietot serverus, termināļus un komentārus.

Visual Studio atbalsta tīmekļa, mobilo, lietotņu un spēļu izstrādi, ASP.NET, Python, Node.js, C ++, Unity, kā arī Azure atbalstu..

Varat arī izveidot izstrādes vidi mākonī un daudz ko citu, vienlaikus atrodoties operētājsistēmā Windows, Mac, Android, iOS, tīmeklī un mākonī..

2. IntelliJ IDEA

Viens no labākajiem IDE tīmekļa izstrādei, IntelliJ IDEA.

IntelliJ IDEA  noteikti ir viens no labākajiem Java IDE. Tas koncentrējas uz funkcijām, lai palīdzētu jums būt pēc iespējas produktīvākam, nepārblīvējot GUI.

Tas indeksē jūsu kodu, lai sniegtu atbilstošus ieteikumus un aizpildītu jūsu kodu. IntelliJ IDEA arī automatizē vairākus uzdevumus, kas pretējā gadījumā būtu kaitinoši atkārtojušies.

Tas ir viss, un maiss ar mikroshēmām, piemēram, datoru mikroshēmām, jo ​​tam ir pārsteidzoša ārējā pieredze, un tas nav tikai jāizmanto Java.

Lai arī tas ir vērsts uz to, tas joprojām ir lieliski piemērots SQL, JPQL, HTML, JavaScript un citām valodām, ieskaitot gadījumus, kad valodu ievadāt burtu burtā. Jūs joprojām saņemat visas šīs IDE priekšrocības.

3. Aptana Studio 3

Aptana Studio 3 vietne, kas ir viena no labākajām IDE tīmekļa attīstības iespējām.

Aptana Studio 3 ir viena no labākajām IDE tīmekļa attīstības iespējām, un tā ir arī atvērtā koda avots.

Jūs varat pielāgot GUI, tam ir iebūvēts terminālis, Git integrācija, atkļūdotājs, kā arī izvietošanas vednis. Automātiskā pabeigšana ir pieejama arī HTML, CSS un JavaScript.

4. PyCharm

PyCharm vietne

PyCharm galvenokārt ir viens no labākajiem Python IDE, taču premium versija atbalsta arī citas valodas tīmekļa izstrādei.

Kodējot, tā pārbauda kļūdas un tai ir arī automātiskā pabeigšana. Tam ir gluds, minimāls GUI nepiesārņotai izstrādei, un tas arī pārbauda jūsu koda kvalitāti, lai pārliecinātos, ka tas ir šņaucams.

5. PhpStorm

PhpStorm vietne

PhpStorm ir vēl viena iespēja, kas jāapsver vienam no labākajiem IDE tīmekļa izstrādei. Tā koncentrējas uz PHP, taču tiek pilnībā atbalstītas arī priekšējās valodas, tostarp HTML 5, CSS, Sass, Less, JavaScript un citas..

Tas ietver arī atbalstu galvenajai programmatūrai, lai izveidotu tādas vietnes kā WordPress, Drupal, Joomla!, Laravek un citas.

Tajā ir viegli orientēties, ir koda automātiskās pabeigšanas, atkļūdošanas un testēšanas rīki, kā arī ātra (un droša) atkārtota reakcija.

6. WebStorm

WebStorm vietne

WebStorm ir sarakstā kā viens no labākajiem IDE tīmekļa izstrādei, jo tas ir lieliski piemērots JavaScript. Tas ietver ne tikai koda automātisko pabeigšanu un tiešo kļūdu noteikšanu, bet arī atkļūdotāju, vienību pārbaudi un daudzas integrācijas, piemēram, Git, GitHub, Mercurial un citas.

Startēšanas laikā tas tiek ielādēts ātri un var automatizēt daudzus nogurdinošus uzdevumus, lai palielinātu produktivitāti.

7. NetBeans

Kas ir IDE, kas ir lieliski piemērots tīmekļa izstrādei? NetBeans.

Jums nevar būt labāko Web izstrādei paredzēto IDE sarakstu, ja tajā nav iekļauts NetBeans. Tā ir viena no populārākajām IDE iespējām, jo ​​tā ir programmatūra, kas paredzēta Java, JavaScript, PHP, HTML 5, CSS un citur..

Tas arī palīdz jums izveidot vietnes bez kļūdām, izceļot kodu ne tikai sintaktiski, bet arī semantiski. Tam ir arī daudz jaudīgu reaktora rīku, vienlaikus būdams atvērtā koda.

8. Aptumsums

Eclipse vietne

Arī šis raksts nebūtu pilnīgs, ja neminētu Aptumsums. Tas galvenokārt ir atvērtā koda un sabiedrības virzīts IDE Javascript, taču ir rīki, piemēram, HTML, CSS.

Tās atbalstītāji ir Google, Netflix, Facebook, GE un Walmart. Tātad, jūs varat būt pārliecināti, ka iegūstat vienu no labākajiem IDE tīmekļa izstrādei.

9. RubyMine

RubyMine vietne

RubyMine ir vērsta uz Ruby un Ruby on Rails, taču tā ir arī pielāgota JavaScript, CSS, Sass, Less un citam. Tam ir sintakse un kļūdu izcelšana, koda pabeigšana, izvērsta klases, faila vai simbola meklēšana un ātra navigācija, lai nosauktu tikai dažas funkcijas.

10. Komodo IDE

komodo IDE mājas lapa

Komodo IDE  ir viens no labākajiem IDE tīmekļa izstrādei, taču tā ir premium iespēja. Tam ir daudz funkciju, ieskaitot automātisko pabeigšanu, vizuālo atkļūdotāju, vienību testēšanu, papildinājumus, komandas sadarbību, projektu pārvaldības rīkus un daudz ko citu..

Tas atbalsta Git, Mercurial, Subversion, CVS, Perforce un Bazaar, kā arī visas programmēšanas valodas.

Kas ir labākais IDE Web izstrādei?

Kā minēts iepriekš, kad vēlaties uzzināt, kurš ir labākais IDE tīmekļa izstrādei, tas viss ir atkarīgs no jūsu īpašajām vajadzībām. Ikviena vajadzībām ir atšķirīgi viņu projekti. Jūsu izvēlētais labākais IDE var nebūt tas pats, kas viens no jūsu kolēģiem.

Ir labi. Dažreiz mazākā īpašība padara atšķirīgu pasauli.

Labākās IDE alternatīvas

Ja skatāties to funkciju sarakstu, kuras IDE parasti ir, un domājat “Man tas vienkārši ir par daudz”, ir arī citas iespējas.

Tur ir ne tikai citi IDE, bet ir arī teksta redaktori, kuriem ir dažas kopīgas funkcijas ar IDE, kas ir populāras, diezgan jaudīgas un kuras jūs varat atrast pietiekami savām vajadzībām.

Šeit ir īss labāko IDE alternatīvu saraksts, lai pārbaudītu:

Kāds, jūsuprāt, ir labākais IDE tīmekļa izstrādei? Kāds ir jūsu izvēlētais labākais IDE jūsu īpašajām vajadzībām? Joprojām sev jautā: “Kas ir IDE?” Dalieties pieredzē zemāk esošajos komentāros.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me