12 “labākie” WordPress spraudņi (bezmaksas un maksas)


Labākie WordPress spraudņi

Izmantojot pareizo spraudņu komplektu, kas iekļauts jūsu pamatprogrammā, jūs varat dramatiski (un uzreiz) uzlabot vietnes funkcionalitāti, estētiku un efektivitāti gan sev, gan skatītājiem..

Tomēr, neskatoties uz neskaitāmajām vidējam tīmekļa pārzinim pieejamajām iespējām, izaicinājums atrast labākos WordPress spraudņus var justies viss, bet neiespējami.

Galu galā ir vajadzīga tikai viena janky koda rinda vai instalācija, kas pārvēršas nepareizi, lai pārveidotu jūsu kādreiz skaisto un gludo vietni nejēdzīga koda, nepatīkamu tēmu un sabojātas funkcionalitātes sajaukumā.

Neuztraukties.

Mēs esam paveikuši visu smago celšanu jūsu vietā, uzstādīšanu un pārskatīšanu neskaitāmas WordPress spraudņi, lai vienreiz un uz visiem laikiem noteiktu, kuri no tiem ir jūsu laika vērts un kuri nē.

Tātad, bez turpmākas piebildes, šeit ir mūsu saraksts ar 12 labākajiem WordPress spraudņiem 2020. gadam.

1. Sazinieties ar 7. veidlapu

Saziņas forma 7

Ja jums ir nepieciešams spraudnis, kas ļaus nemanāmi izveidot un pārvaldīt vairākas kontaktu formas, izmantojiet reCaptcha verifikāciju un nodrošiniet, ka visi surogātpasta sūtījumi tiek filtrēti ar Askimet (vairāk par tiem vienā sekundē), pēc tam Sazinieties ar 7. veidlapu ir pēdējais WordPress spraudnis, kas jums jebkad būs nepieciešams.

Šis vienkāršais spraudnis ļauj izlaist visus papildu kodējumus, lai jūs varētu ātri izveidot un publicēt skaistas kontaktinformācijas veidlapas, kas lietotājiem liks uzspridzināt jūsu iesūtni..

Izmantojot vairāk nekā 5 miljonus aktīvu instalāciju, 1100 piecu zvaigžņu atsauksmes un absolūti bezmaksas zemo cenu, mēs varam apsolīt, ka neatradīsit labāku kontaktinformācijas veidlapas spraudni jebkur starpsavienojumos.

Iegūstiet 7. kontakta formu no WordPress.org

Uzziniet, kā instalēt un izmantot 7. kontaktu veidlapu savā WordPress vietnē (soli pa solim)

2. Rauga SEO

Yoast SEO spraudnis

Runājot par meklētājprogrammu optimizāciju lapā, daži spraudņi var aizdegt sveci līdz Yoast SEO efektivitātei un funkcionalitātei..

Pieņemot, ka jūs jau esat veikuši pamata atslēgvārdu izpēti, spraudnis Yoast palīdzēs jums soli pa solim optimizēt jauno saturu meklētājprogrammām..

Sākot no mērķa atslēgvārda blīvuma līdz nosaukuma un h2 tagu optimizēšanai, līdz pamata lasāmībai un metadatiem, Yoast SEO padara meklētājprogrammu optimizāciju lapā tik vienkāršu, ka alu darbinieks to varētu izdarīt..

Jūs varat lejupielādēt bezmaksas versiju šeit vai noklikšķiniet šeit lai uzzinātu vairāk par Yoast premium spraudni.

3. Akismet anti-spam

Askimet anti spam spraudnis

Akismet Anti-Spam ir vienīgais spraudnis, kas jums būs nepieciešams, lai saglabātu surogātpastu izplatītājus un saglabātu jūsu vietnes ilgtermiņa integritāti..

Spraudnis pārskata un filtrē katru komentāru, kas tiek koplietots jūsu vietnē, nodrošinot statusa vēsturi katram, lai jūs varētu noteikt, kurus komentārus Askimet vai moderators ir atzinis par surogātpastu..

Jums ir arī iespēja apskatīt katram lietotājam apstiprināto komentāru skaitu, komentāru pamattekstā aplūkot vietrāžus URL un noņemt visas saites, kas, iespējams, nav noderīgas.

Labākā daļa? Askimet ir bez maksas lejupielādēt un izmantojiet visām personīgajām vietnēm un premium versijas dolāriem maksā penss, ļaujot jums saglabāt savu vietni skaistu un bez surogātpastu neatkarīgi no jūsu budžeta.

Iegūstiet Akismet no Akismet.com

4. WooCommerce

Vietnes komercijas spraudnis

Tiem no jums, kuri izvēlējās nedaudz mazāk ierastu ceļu ar saviem e-komercijas piedzīvojumiem (a.k.a.. nē izmantojot Shopify), WooCommerce ir visaptveroša atvērtā koda e-komercijas platforma WordPress tīmekļa pārziņiem..

Izmantojot platformā iebūvēto funkciju, paplašinājumu un pielāgojumu pārpilnību, WooCommerce padara pārdošanu jūsu WordPress vietnē vieglāku nekā jebkad agrāk.

Sākot no daudzo tēmu klāsta (kuras visas ir saistītas ar neierobežotu pielāgošanu) līdz spējai pārdot fiziskus, digitālus un saistītus produktus, līdz neskaitāmiem reklāmguvumu optimizācijas rīkiem, jums būs grūti nospiest, lai atrastu vienu spraudni, kas varētu atbilst WooCommerce lietojamības vai cenas ziņā (tikai USD 12,95 mēnesī par vismodernāko paketi).

Iegūstiet vietni WooCommerce no vietnes WooCommerce.com

Uzziniet, kā instalēt un izmantot WooCommerce WordPress spraudni (soli pa solim)

5. TinyMCE Advanced

tinymce uzlabotais spraudnis

Ja jūs kādreiz vēlējāties izsekot savas vietnes reāllaika satiksmes informācijai, nepiesakoties un navigējot uz Google Analytics vietni, tad Google Analytics informācijas panelis WP ir spraudnis, kuru meklējāt.

Šis vienkāršais bezmaksas lietojumprogramma ļauj pievienot, noņemt un pārkārtot pogas, kas parādītas Visual Editor rīkjoslā, dodot jums iespēju konfigurēt līdz četrām pogu rindām, kurās ir (bet noteikti neaprobežojas) fonts izmēri, fontu saime, teksta / fona krāsas, tabulas un daudz kas cits.

Izmantojot vienu pogas klikšķi, TinyMCE ļauj jums dramatiski racionalizēt un vienkāršot WordPress aizmugures programmu, kas nozīmē, ka jūs varat koncentrēties uz to, ko jūs darāt vislabāk, un atstāt visu “pogas meklēšanu” aiz muguras..

Iegādājieties TinyMCE Advanced no WordPress.org

6. WordFence drošība

Wordfence drošības wp spraudnis

Ar kiberuzbrukumu un vietņu haku izplatību 2018. gadā vietņu drošība ir svarīgāka nekā jebkad agrāk.

Piedāvā gan bezmaksas, gan maksas versiju WordFence drošība ļauj piekļūt neskaitāmiem rīkiem, tostarp:

 • WordPress pamata faila integritātes pārbaude un labošana.
 • Ļaunprātīgas programmatūras, vīrusu un sētas skenēšana.
 • Ugunsmūris, kas ietver ātruma ierobežošanu, viltus Google rāpuļprogrammu bloķēšanu, IP balto sarakstu un IP bloķēšanu.
 • Reāllaika trafiks, kas ietver Google rāpuļprogrammas, RSS plūsmas lasītājus un visus pārējos rāpuļprogrammas un robotprogrammatūras. (Google Analytics neietver šos datus.)
 • E-pasta brīdinājumi par brīdinājumiem un kritiskām problēmām.
 • Brutālu spēku aizsardzība pret hakeru darbību.
 • Un vēl daudz vairāk.

Ja jūs uztrauc savas vietnes drošība un integritāte, WordFence Security ļaus jums ērti atpūsties, zinot, ka jūsu vietne, tāpat kā Allstate klienti, ir labās rokās..

Iegūstiet WordFence drošību no WordFence.com

7. Google XML vietņu kartes

google xml sitemap WordPress spraudnis

Vēl viens noderīgs SEO spraudnis WordPress, Google XML vietņu kartes palīdz tādām meklētājprogrammām kā Google, Bing un Yahoo! (cilvēki to joprojām izmanto, vai ne?), lai jūsu vietni labāk indeksētu ar īpašu XML vietnes karti.

Tiklīdz jūs instalēsit un aktivizēsit spraudni, tas automātiski izveidos XML vietnes karti, kas meklētājprogrammu robotiem ļauj ērti apskatīt, pārmeklēt un indeksēt jūsu vietni, lai jūs varētu izbaudīt savu klasifikāciju un dažas papildu “SEO sulas”. Nākamajiem gadiem.

Iegūstiet Google XML spraudni no WordPress.org

8. WP super kešatmiņa

WP Super Cache spraudnis

2020. gadā jūsu vietnes ātrums ir viss. Izmantojot WP Super Cache, jūs varat ātri un nesāpīgi palielināt vietnes sākotnējo ātrumu.

Šis bezmaksas un ērti lietojamais spraudnis ģenerē statiskus HTML failus no jūsu dinamiskās WordPress vietnes, kas nozīmē, ka tīmekļa serveris izmantos ka failu, nevis smagāku (un lēnāku) PHP skriptu apstrādi.

Ar savu nominālo cenu zīmi un ērtu konfigurēšanu, WP super kešatmiņa ir būtisks spraudnis ikvienam tīmekļa pārzinim, kurš vēlas palielināt vietnes ātrumu un izbaudīt visas ar to saistītās priekšrocības.

Iegūstiet WP super kešatmiņu no WordPress.org

9. Google Analytics informācijas panelis WP, ko veica ExactMetrics

Google analytics informācijas panelis wp spraudnim

Ja jūs kādreiz esat vēlējies izsekot savas vietnes reāllaika satiksmes informācijai, nepiesakoties un nemēģinot pārvietoties labirintiskajā Google Analytics vietnē, tad Google Analytics informācijas panelis WP ar precīzu metriku (mēģiniet pateikt ka trīs reizes ātri!) ir spraudnis, kuru meklējāt.

Šis spraudnis ļauj pārraudzīt ne tikai reāllaika trafika statistiku un iegūšanas kanālus, bet arī:

 • Sesijas, dabiski meklējumi, lapu skatījumi, atlēcienu līmeņa analīzes statistika
 • Vietas, lapas, novirzītāji, atslēgvārdi, 404 kļūdu analīzes statistika
 • Satiksmes kanāli, sociālie tīkli, datu nesēji, meklētājprogrammu analīzes statistika
 • Ierīču kategorijas, pārlūkprogrammas, operētājsistēmas, ekrāna izšķirtspēja, mobilo zīmolu analīzes statistika

Tā kā to var brīvi izmantot gan personiskām, gan komerciālām vietnēm, jums nav ko zaudēt, noklikšķinot uz “lejupielādētUn izmēģināt.

Iegūstiet Google Analytics WP no vietnes WordPress.org

Uzziniet, kā instalēt un izmantot Google Analytics WordPress spraudni (soli pa solim)

10. UpdraftPlus WordPress rezerves spraudnis

updraft plus WordPress spraudnis

Vidējam tīmekļa pārzinim nekas nav satraucošāks (vai drausmīgāks) nekā izredzes zaudēt visu smago darbu un saturu kļūdaina atjauninājuma vai nejaušas kodēšanas dēļ.

Par laimi, ar UpdraftPlus WordPress dublēšana, pasaules visaugstāk novērtēto (2 400 un 5 zvaigžņu atsauksmes un skaita) ieplānotais rezerves spraudnis, jūs varat atstāt šīs bailes un neapmierinātību aiz muguras.

Jums atliek tikai noklikšķināt uz “instalēt” un ērti atpūsties, jo visi jūsu dati tiek vienmērīgi dublēti mākonī.

Iegūstiet UpdraftPlus no WordPress.org

11. Elementor Page Builder

elementu tēmas veidotāja spraudnis

Ja Divi Builder un BoldGrid būtu smadzeņu saime, kas pārveidota par WordPress spraudni, Elementor Page Builder būtu tas.

Elementor Page Builder ir viens no visefektīvākajiem un ērti lietojamajiem WordPress lapu veidotāju spraudņiem šodien tirgū..

Tikai 50 USD gadā par vienu vietni, Eletors ir naudas vērts un ļaus ātri un profesionāli izveidot krāšņas lapas.

Iegūstiet Elementor no Elementor.com

12. Smush attēlu saspiešana un optimizēšana

WP Smush saspiež attēlus

Nekas neaizkavēs jūsu vietnes darbību vai palēninās jūsu ielādes laiku ātrāk nekā lielizmēra un nepoptimizēti attēli.

Par laimi, ar Smush attēlu saspiešana un optimizēšana, mazāk nekā dienā varat saspiest, mainīt izmērus un optimizēt visus savas vietnes attēlus.

Vienkārši noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu, kāpēc Smush attēlu saspiešana un optimizācija tiek uzskatīta par labākais bezmaksas attēlu saspiešanas spraudnis WordPress tirgū.

Iegūstiet WP Smush no WordPress.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me