20 vietas, kur var iemācīties kodēt bez maksas

Tātad jūs vēlaties iemācīties kodēt, bet jums nav laika, naudas vai pacietības, lai reģistrētos oficiālam kursam?

Neuztraucies.

Tiešsaistē ir ļoti daudz bezmaksas resursu, kur varat iemācīties kodēt pēc sava grafika, sev vēlamā tempā un ar tāda veida saturu, kas atbilst jūsu mācību stilam..

Zemāk jūs atradīsit 20 labākie bezmaksas resursi iemācīt kodēt. Šeit atradīsit labu satura sajaukumu, sākot no rakstiskām un video pamācībām līdz spēles laukumu kodēšanai, kas pastiprina visas jūsu jaunās prasmes.

20 vietas, kur var iemācīties kodēt bez maksas

Katrā kodētāja līmenī ir tiešsaistes resursi neatkarīgi no tā, vai esat:

 • Uzņēmuma īpašnieks vai pašnodarbināts, kurš vēlas izveidot savu vietni.
 • Pieredzējis tīmekļa izstrādātājs, kurš vēlas savam repertuāram pievienot jaunas prasmes vai programmēšanas valodu.
 • Tīmekļa dizainers, kurš vēlas uzlabot savu izpratni par kodu un kļūt par dizaina / attīstības spēkstaciju.
 • Hobists, kurš vēlas iemācīties kodēt savā brīvajā laikā.
 • Datorzinātnes students, kurš vēlas papildināt savu kursa darbu ar praktiskām kodēšanas pamācībām.

Nav svarīgi, kas tu esi vai kāds ir tavs mērķis iemācīties kodēt ar bezmaksas resursiem. Katram ir kaut kas.

1. BitDegree (no iesācēja līdz progresīvam)

BitDegreeJa jūs meklējat vairāk nekā tikai soli pa solim apmācības, BitDegree ir laba izvēle.

Izmantojot BitDegree, lietotāji noteikti iemācīsies kodēt – sākot no tādiem pamatiem kā HTML un CSS līdz progresīvām programmēšanas valodām, piemēram, Bootstrap un Python.

Kamēr jūs strādājat visu stundu laikā, BitDegree redaktorā jūs pamudināsit izmēģināt:

BitDegree Live redaktors

Patīkami ir tas, ka jūs ne tikai iemācīsities valodu, kuru mācāties. Visi pārējie valodas veidojošie bloki būs tur, tāpat kā iepriekš minētajā CSS piemērā, kurā ir gan HTML, gan CSS.

Papildus kodēšanas nodarbībām lietotāji iepazīstina ar galvenajiem rīkiem, ko izmanto tīmekļa izstrādātāji, piemēram, Chrome DevTools un Github.

Ja vēlaties iegūt vispusīgu izglītību, ir svarīgi iemācīties izmantot rīkus, kas atvieglo jūsu, kā izstrādātāja, dzīvi.

2. CSS-triki (uzlaboti)

CSS-trikiPirmoreiz uzkāpjot CSS-triki vietni, jūs sagaidīs tās emuārs. Lai gan no rakstiem par kodēšanu (jo īpaši CSS) ir daudz ko mācīties, vairums no tiem ir mācība pieredzējušiem izstrādātājiem.

Tomēr CSS-Tricks ir īpaša sadaļa iesācēju ceļvežiem. Šeit ir mazāk nekā 20 CSS apmācību, taču to izpilde jebkuram lietotājam dos stabilu CSS (un dažu HTML) pamatu..

Lietotājiem, kas vēlas vairāk nekā tikai ievadinformācijas, skatiet lapu Izgriezumi.

CSS-triku fragmenti

Koda fragmenti ir noderīgi vairāku iemeslu dēļ. Iesācējiem tie palīdz izstrādātājiem ātri ieviest jaunas funkcijas vai labojumus, pašiem nerakstot kodu.

Otrkārt, koda fragmenti ir noderīgi, lai labāk iepazītu valodas sintakse. Kad jūs izmantojat arvien vairāk koda fragmentus, jūs iepazīsities ar valodas modeļiem un rezultātā kļūsit ērtāk ar to manipulēt..

3. Dereks Banass vietnē YouTube (no vidējā līdz uzlabotajam)

Derek Banas YouTubeDerek Banas YouTube lapa ir obligāts apmeklējums, ja jūs interesē sarežģītas tīmekļa attīstības apguve un dizaina paņēmieni.

Lielākoties populārākās ir Dereka kodēšanas pamācības, lai gan noteikti ir vērts palūkoties uz dažādajām video kolekcijām, kuras viņš ir izveidojis gadu gaitā.

Dereka Banas video organizācija

Katra apmācība ir labi organizēta, un tajā tiks apskatīta tēma pilnībā, parasti mazāk nekā stundas laikā. Tas ir patiešām lielisks risinājums ikvienam, kurš vislabāk mācās, novērojot kādu personu darot prasme reāllaikā.

Vēl viena lieta, ko vērts atzīmēt, ir tas, ka Dereks katru nedēļu izveido divas jaunas apmācības. Turklāt viņš aicina skatītājus / abonentus iesniegt pieprasījumus, tāpēc, ja jums ir kaut kas steidzams, jums jāiemācās un to nevar atrast citur, iespējams, varat to iegūt šeit.

4. freeCodeCamp (no iesācēja līdz vidējam)

freeCodeCamp

freeCodeCamp ir nozīmīgs resurss iesācējiem vai starpniekiem, kas izstrādā Web, kuri vēlas ātri izlīdzināt savas prasmes un par to saņemt atlīdzību.

Kad esat izveidojis kontu, freeCodeCamp palīdzēs jums sākt mācības:

freeCodeCamp nodarbības

Ne tikai tas, ka nodarbības ir loģiski sagrupētas, lai jūs varētu pakāpeniski papildināt savas zināšanas par kodēšanu. Rezultātā jūs galu galā iegūsit sertifikātu, kā arī lielāku portfeli, ko varēsit parādīt potenciālajiem klientiem.

Lai arī šī vietne tiek dēvēta par izstrādātāju mācību resursu, nekas neliedz citiem kodēšanas entuziastiem reģistrēties. Par iestāšanos nav jāmaksā, un nodarbības nav rakstītas kaut kādā slepenā izstrādātāja runā.

Tātad, ja jums patīk vietnes stils un mācību stundu pasniegšanas veids (kopā ar aprēķiniem par to, cik ilgs ir visu stundu ilgums!), Dodiet to.

Jūs varēsit arī piekļūt forumiem, kur varēsit dalīties ar uzvarām, uzdot jautājumus un palīdzēt citiem studentiem darboties stundu laikā. Tas ir jauks bonuss, ja jūs dodat priekšroku sadarbības videi.

5. Glitch (no iesācēja līdz progresīvam)

GlitchPadomā par Glitch kā kodēšanas rotaļu laukums. Tas nozīmē, ka tā nav tikai vieta, kur rakstīt eksperimentālā koda rindiņas, kaut arī tas dod jums iespēju to darīt kopā ar dažiem norādījumiem par darba sākšanu.

Lietotāji var izmantot jau sagatavotas tīmekļa lietotnes – no Glitch vai tādiem rīkiem kā Github -, lai atbloķētu pamatus un iemācītu sev jaunas prasmes, izmantojot esošā koda apgriezto inženieriju..

Šis ir piemērs tam, kas notiek, kad lietotājs izvēlas “Remix” lietotni, kuru kāds cits izveidojis:

Glitch Remix

Lietotāji var piekļūt visiem failiem un aktīviem, kas, saliekot kopā, izveido izveidoto tīmekļa lietotni. Tā kā failu redaktorā tiek veiktas izmaiņas, priekšskatījums atspoguļo šīs izmaiņas.

Lai arī Glitch nodarbojas ar “lietotnēm”, vietņu kodēšanai ar HTML, CSS un JavaScript tiek pielietota tāda pati prakse.

Esiet arī uzmanīgs no Glitch “iesācēju” veidnēm, piemēram:

Glitch HTML starteris

Tas izskatās līdzīgi citiem Glitch lietotņu projektiem. Tomēr izlasē ir nodarbība par to, kā sākt kodēšanu ar HTML. Šeit jūs atradīsit arī citus – JavaScript, Node un Bootstrap.

6. Google izstrādātāji (no vidējā līdz uzlabotajam)

Google izstrādātāji

Google izstrādātāji ir bezmaksas resurss ikvienam, kurš vēlas iemācīties kodēt labāk tīmekļa pieredze.

Atslēgvārds šeit ir “labāks”, jo lietotāji neko daudz neuzzinās par pamatiem. Faktiski jums šajā vietnē jāierodas ar zināšanām par HTML, CSS un JavaScript (kuras varat iegūt no daudziem citiem resursiem šajā sarakstā)..

Tā kā Google ir koncentrējusies uz pirmā mobilā tīmekļa izveidi, šī vietne ir vislabākā izstrādātājiem, kuri vēlas iemācīties progresīvo tīmekļa lietotņu (PWA) kodēšanu..

Ja apmeklējat cilni Code Labs, meklējiet apmācību ar nosaukumu “Jūsu pirmā progresīvā tīmekļa lietotne”..

Šī ir visaptveroša, taču viegli izpildāma apmācība, kas iemāca lietotājiem, kas ir PWA, kā arī to, kā izveidot to mazāk nekā 30 minūtēs.

Jūsu pirmā progresīvā tīmekļa lietotne - iemācieties kodēt

Runājot par pārējās vietnes izmantošanu kā kodēšanas resursu, noteikti to varat izmantot, ja ir jāveic uzlabojumi vietnes vai tīmekļa lietotnes atsaucīgumā, ātrumā vai pat drošībā..

Google “ceļveži” ir piemērota vieta, lai iegūtu šos optimizācijas koda fragmentus. Un jūs varat izpētīt “Paraugus”, lai uzzinātu vairāk specializētas kodēšanas tehnikas, izmantojot CSS un JavaScript.

7. HTML suns (iesācējs)

HTML sunsHTML suns ir lielisks bezmaksas resurss, lai apgūtu kodēšanas pamatus: HTML, CSS un JavaScript.

Vietnē ir pieejami deviņi mācību materiāli, sākot no iesācēja līdz progresīvam, katrā no kodēšanas valodām.

Katrā nodarbībā ir precīzi aprakstīts viss, kas jums jāzina par katru no valodām. Un ar skaidriem koda piemēriem, kas iekļauti visa ceļa garumā, kā arī ar padomiem, kā tos reproducēt jūsu galā – tas ir lielisks veids, kā panākt kodēšanas pārtraukšanu, ja jūs esat jauns lietotājs.

Tomēr HTML suns nav tikai resurss iesācēju kodēšanas apmācībai.

Piemēram, lapa Metodes lietotājiem iemāca, kā Web lapas veidošanai darīt vairāk, nekā to atļauj pamatapmācība.

Turpretī lapā Piemēri ir pieejami koda fragmentu piemēri visiem būtiskajiem elementiem, ar kuriem jūs manipulējat vietnē:

 • Teksts
 • Krāsas
 • Saites
 • Veidlapas
 • Saraksti
 • Attēli
 • Un vēl

HTML suņu piemēri

Lapa Atsauces ir noderīga arī tad, ja vēlaties izprast izmantoto kodēšanas valodu faktisko sintakse. Jo vairāk jūs saprotat, kā dažādās vērtības veicina to, kas parādās priekšpusē, jo spēcīgāks kļūst kodētājs.

8. JavaScript.com by Pluralsight (Iesācējs)

JavaScript Pluralsight

Daudzskaitļa gaisma ir premium klases e-apmācības vietne progresīviem kodētājiem.

Tomēr Pluralsight uzskatīja par nepieciešamību iesācējiem iepazīstināt ar JavaScript – vienu no tīmekļa pamatiem. Kā tāda apmācība tika sniegta JavaScript.com var brīvi piekļūt.

Kad lietotājs ieiet tīmekļa vietnē, mācības sākas:

JavaScript apmācība

Tā ir tik vienkārša apmācība, taču padziļināts katra soļa skaidrojums un praktiska koda ieviešana būs tāls ceļš, iemācoties izmantot JavaScript kodēšanai.

Kad lietotāji ir nokļuvuši kursos, lapā Uzzināt ir ērts uzziņu ceļvedis.

Šeit lietotāji uzzinās vairāk par JavaScript sintaksi un to, kā katrs tā fragments veicina visas valodas veidošanu.

9. Khan Academy (iesācējs)

Hanas akadēmija

Hanas akadēmija ir bezmaksas tiešsaistes resurss jebkura vecuma lietotājiem.

Lielākā daļa akadēmijas piedāvāto nodarbību ir paredzētas skolu studentiem. Tomēr ir neliela sadaļa, kas veltīta “Computing”, kur jums vajadzētu pievērst uzmanību:

Hanas akadēmijas kursi

Sadaļā Datortehnika ir vairākas sadaļas, taču tā, kurai jums jāpievērš uzmanība, ir datorprogrammēšana.

Šeit jūs uzzināsit, kā izveidot vietnes, izmantojot HTML, CSS un JavaScript. Katra nodarbība tiek piegādāta kopā ar saturu.

 • Video nodarbības (kas nāk ar atšifrējumiem, kā arī ar daudzvalodu slēgtiem parakstiem)
 • Ātri padomi
 • Kodēšanas problēmas

Viņi ir viegli strādājami, kā arī saistoši.

10. Iemācieties kodēt HTML un CSS (no iesācēja līdz vidējam)

Iemācieties kodēt HTML CSSTāpat kā JavaScript.com, Iemācieties kodēt HTML un CSS ir bezmaksas resurss, kas iemāca lietotājiem kodēt ar pamata kodēšanas valodām. Šeit galvenā uzmanība tiek pievērsta HTML un CSS.

Katra nodarbība ir rūpīgi izkārtota, un tā sniedz vairāk, nekā tikai iepazīstina lietotājus ar koda fragmentiem.

Viss ir pilnībā izskaidrots, sākot no tā, kā tiek izmantota katra valoda, līdz tam, kā darbojas visi valodas komponenti. Ir arī divas nodarbību trajektorijas.

Kad esat pabeidzis HTML un CSS ieviešanu, varat pāriet uz papildu mācību stundām.

Izvērstā HTML CSS

Šeit jūs uzzināsit kodēšanas stratēģijas, kas ne tikai papildina jūsu vietnes uzlaboto funkcionalitāti, bet arī parasti rada labākas kvalitātes kodu. Lielais uzsvars tiek likts uz tādām lietām kā lapas ar ātru ielādi un uz mobilajām ierīcēm reaģējošu dizainu, tāpēc uzlabotais kurss būs patiešām noderīgs.

Katra kursa apakšā ir ieteikto resursu saraksts. Ir vērts veltīt laiku šo citu resursu izpētei, ja vēlaties uzzināt par katru tēmu pēc iespējas vairāk.

11. LearnCode.academy vietnē YouTube (no iesācēja līdz progresīvam)

LearnCode akadēmijaYouTube lapa vietnē LearnCode.academy mācoties kodēt, ir kas vairāk nekā tikai mācību resurss.

Vietnei LearnCode.academy ir patiešām labs satura klāsts.

Videoklipi LearnCode

Nepieciešamajos rīkos tīmekļa izstrādātājiem ir video apaļumi. Ir tīmekļa dizaina konsultācijas. Un, protams, ir arī pamācības, kuru centrā ir jaunu programmēšanas valodu apguve.

Viena lieta, kas jāpatur prātā, izmantojot šo resursu, ir tāda, ka tam patiešām vajadzētu būt tikai kā papildinājumam cita veida apmācībām, kuras jūs veicat.

Šeit redzamais saturs ir visaugstākais. Tomēr jaunas apmācības netiek regulāri ražotas, tāpēc lielāko daļu laika pavadīsit, strādājot caur vecāku darbu, kas var radīt risku mācīties vecākām kodēšanas metodēm, ja pārāk tālu aizejat..

12. Uzziniet [Language] .org, izmantojot DataCamp (no iesācēja līdz progresīvam).

Uzziniet PythonDataCamp ir e-apmācības vietne, kas specializējas datu zinātnes kursos (galvenokārt, lai iemācītos iegūt un manipulēt ar informāciju no lielajiem datiem).

Tā sērija Vietnes “Uzziniet”, tomēr tie ir bezmaksas resursi ikvienam, kurš vēlas iemācīties kodēt. Tie aptver plašu valodu spektru iesācējiem un pieredzējušiem kodētājiem, piemēram:

 • HTML
 • JavaScript
 • PHP
 • SQL
 • Python
 • Rubīns

Katrā valodā ir īpaša apmācību sērija, kas tai pievienota.

Šajā vietnē ir tas, ka tas ne tikai nodrošina katras valodas sadalījumu ar koda paraugu, bet arī apakšā sniedz lietotājiem iespēju strādāt:

Vingrinājums LearnJS

Noklikšķinot uz “Sākt vingrinājumu”, tiek sniegtas instrukcijas, kā manipulēt ar esošo kodu un izveidot derīgu izvadi. Šī ir laba iespēja, ja vēlaties reāllaikā praktizēt to, ko mācāties, neizejot no vietnes.

13. MarkSheet (iesācējs)

MarkSheetMarkSheet ir bezmaksas HTML un CSS kurss iesācējiem.

Papildus kodēšanas pamatmācībai kursā tiek aplūkota arī svarīga informācija, kas jums jāzina, pirms kaut ko veidojat tīmeklī.

Piemēram, ievads aptver tēmas, kas saistītas ar tīmekli kopumā. Tāpat kā trīs domēna nosaukuma daļas, vietnes parādīšana citu cilvēku pārlūkprogrammās un parastie teksta redaktori, kurus varat izmantot koda rakstīšanai un rediģēšanai.

Mācīšanās kodēt vietni ir viena lieta, taču, saprašana, kā viss darbojas aizkulisēs, jūsu izglītību pacels pavisam citā līmenī.

Veicot šo kursu, vai nu atvēliet pietiekami daudz laika (vismaz stundu), lai varētu sēdēt cauri tam, sēdot, vai arī sadaliet to starp trim nodaļām:

 • HTML
 • CSS
 • Sass

Sass faktiski nav tāda valoda kā pārējie divi. Šajā nodaļā lietotāji uzzina, kā priekšprocesors (kā arī mazāk) ietaupa laiku CSS kodēšanā no nulles.

MarkSheet koda fragments

Lai gan šajā vietnē nav vingrinājumu, kodu piemēri ir diezgan robusti un daudz kas ļaus jums spēlēt izvēlētajā koda redaktorā..

14. Mozilla izstrādātājs (no iesācēja līdz vidējam)

Mozilla izstrādātājsNo tā ir daudz ko mācīties Mozilla izstrādātājs vietne. Sākot no tā, tomēr koncentrējiet savu uzmanību uz dažādu tīmekļa tehnoloģiju konsultāciju vadīšanu:

Šeit uzzināsit visus svarīgākos kodēšanas veidus ar HTML, CSS un JavaScript.

Lai gan jums nebūs vietas, kur eksperimentēt ar sniegtajiem koda fragmentiem, Mozilla ir kopīgojusi visus viņu paraugus vietnē GitHub un sniedza sīkāku informāciju par piekļuvi tiem un to izmantošanu.

Mozilla koda piemēri

Tāpēc, pirms sākat kādu no nodarbībām vietnē, pārliecinieties, ka esat izveidojis pakalpojumu Github, lai jūs varētu trenēties, ejot.

Ja esat tīmekļa izstrādātājs vai mēģināt sākt savu izstrādātāja karjeru, šai vietnei ir nepieciešami papildu resursi.

Pirmkārt, nepārstājiet izglītību apgūt valodas. Mozilla piedāvā arī nodarbības par šādām lietām:

 • Web pieejamība
 • Servera puses skriptu valodas
 • Pārlūka pārbaude

Ir arī īpaša sadaļa progresīvajām tīmekļa lietotnēm. Jūs saņemsiet ne tikai precīzu PWA ievadu, bet arī saņemsit koda fragmentus, lai palīdzētu jums izveidot savu.

15. Tīkla ninja vietnē YouTube (no iesācēja līdz progresīvam)

Tīkla ninja

Tīkla Ninja YouTube lapa ir veltīts vissarežģītāko kodēšanas jēdzienu sadalīšanai viegli sekojošās video pamācībās.

Patīkami mācību materiālu struktūra un organizācija ir tā, ka daudzi no tiem ir paredzēti iesācējiem – vai tas būtu kodēšanas iesācējs kopumā, vai arī iesācēju izstrādātājs.

Neto Ninja Video konsultācijas

Mērķis vienmēr ir vienāds: palīdziet skatītājiem / abonentiem ātri uzlabot kodēšanas prasmes, lai viņi varētu ar viņiem izdarīt kaut ko nozīmīgu.

Šajā kanālā atrastās pamācības un atskaņošanas saraksti faktiski ir ļoti līdzīgi daudziem šī saraksta rakstiskajiem resursiem.

Jūs ne tikai iegūstat nodarbību par koda izmantošanu vai jaunas valodas apguvi, bet arī sākumā iegūsit ievadrakstu, kas izskaidro, kāpēc tas viss ir svarīgi.

16. Odina projekts (iesācējs)

Odina projektsOdina projekts ir atvērtā pirmkoda projekts, kura mērķis ir nodrošināt tīmekļa izstrādātājus ar prasmēm, kas vajadzīgas augstas kvalitātes vietņu izveidošanai.

Ar katru nodarbību jūs saņemsit:

 • Ievads, kāpēc stunda ir svarīga.
 • Mācību rezultātu kopsavilkums.
 • Uzdevums ar saitēm uz nodarbību.
 • Papildu resursi, lai turpinātu uzlabot savas prasmes un izpratni šajā jomā.

Dažas nodarbības var pamanīt, ka dažas no tām pārklājas ar citiem šī saraksta resursiem. Piemēram, nodarbība HTML pamati jūs nosūtīs uz vietni Mācīties kodēt HTML un CSS.

Tās nav tikai mācības par kodēšanu. Ir nodarbība ar nosaukumu “Darba pieņemšana”:

Odina projekta pieņemšana darbā

Jauniem izstrādātājiem var būt grūti iegūt klientus. Pabeidzot šos kursus, izstrādātājiem tomēr būs iespēja izveidot pavisam jaunas vietnes un publicēt tās Github kā parauga darbu. Pēc tam, pabeidzot šo “Getting Hired” kursu, viņi saņems padomus, kā turpināt sevi pieņemt darbā.

17. SitePoint (no vidējā līmeņa līdz uzlabotajam)

Vietnes punkts Vietnes punkts vietne ir sajaukta līmeņa tīmekļa dizains un izstrādes e-grāmatas un bezmaksas emuāru saturs par mērķtiecīgām tēmām.

Skaidri sakot, SitePoint nav īsti vietne, kas paredzēta iesācējiem. Ja atradīsit ierakstus, atradīsit “ievadinformāciju”, taču tas nav tas, kur šī vietne spīd.

SitePoint ir labs resurss kodētājiem, kuri ir gatavi pāriet ārpus pamata “rakstīt šo koda rindu, lai iegūtu šo rezultātu”. Šeit jūs uzzināsit, kā būt radošam, izmantojot jau iegūtās zināšanas par kodēšanu.

Turklāt emuārs ir pilns ar noderīgām sarunām:

Vietnes vietne Blog Roundups

Jūs atradīsit ieteikumus JavaScript bibliotēkām, CSS ietvariem un citiem rīkiem, kurus varat izmantot, lai uzlabotu kodēšanas darbplūsmas un ātrāk paveiktu vairāk..

18. SoloLearn (no iesācēja līdz progresīvam)

SoloLearnSoloLearn ir vienīgais mobilais (un tīmekļa lietotne) šajā sarakstā, tāpēc, ja jūs meklējat kaut ko, ko varat izmantot, lai mācītos ceļā, tas ir tas.

Izmantojot SoloLearn, lietotāji iemācās kodēt ar HTML un CSS, kā arī uzlabotajām programmēšanas valodām.

Tas ir tas, ko jūs redzēsit, ieejot lietotnē SoloLearn (darbvirsmā):

SoloLearn App

Tā ir labi strukturēta programma, kas sākas ar pamata sintakse un darbojas, izmantojot dažādus valodas komponentus. Rezultātā jūs saņemsit sertifikātu par pabeigšanu.

Dažas kursu daļas ir veidotas kā viktorīnas. Lai pārietu tālāk, uz katru jautājumu ir jāatbild pareizi.

Citas kursa daļas ir veidotas kā pamata apmācība ar koda fragmentiem:

SoloLearn apmācība

Ja vēlaties mācīties, pārbaudīt un saņemt apstiprinājumu, dodoties tālāk, kursu / viktorīnas / rotaļu laukuma kombinācija šeit ir spēcīga..

19. W3Skolas (no iesācēja līdz progresīvam)

W3skolasW3skolas ir sevi nodēvējusi par “Pasaules lielāko tīmekļa izstrādātāju vietni”, un tas faktiski ir diezgan precīzs apraksts.

Neatkarīgi no tā, vai jūs pirmo reizi redzat kodu vai esat pieredzējis kodētājs, šeit ikvienam ir kaut kas.

Šeit tiek ņemta vērā jebkura kodēšanas valoda, kuru jūs varētu interesēt mācīšanās. Jūs pat varat ņemt pamācības, kā kodēt vietnes komponentus, piemēram, ikonas, grafiku, krāsas un daudz ko citu.

Lai gan lietotāji saņem īsu kopsavilkumu par to, kam paredzēta katra valoda, galvenā uzmanība tiek pievērsta praktiskās nodarbības sākšanai.

Tāpēc, pirms sākat strādāt, izmantojot kādu no apmācībām šajā vietnē, pārliecinieties, vai zināt, uz kurām valodām jums jākoncentrējas. Jūs nevēlaties sākt mācīties kaut ko līdzīgu reaģēšanai, piemēram, ja mēģināt apgūt pamatus.

Neatkarīgi no tā, kādas valodas jūs strādājat, noteikti izmantojiet gan atsauces, gan vingrinājumus vienlaikus.

W3Skolas atsauces

Tie ir domāti kā pavadošs atsauces materiāls, kas stiprina jūsu stundas. Noteikti izmantojiet tos, ja vēlaties maksimāli izmantot šo vietni.

20. WebsiteSetup.org (no iesācēja līdz progresīvam)

Vietnes iestatīšana

VietneSetup.org ir pilna ar noderīgiem mācību resursiem ikvienam, kurš mēģina iemācīties kodēt bez maksas.

Lai gan daudzos vietņu vietnēSetup ceļvežos ir parādīts, kā izveidot un pielāgot vietnes, izmantojot WordPress – apejot kodēšanas nepieciešamību no jauna, tas nav viss, kas šeit ir.

Piemēram, ir pieejams arvien lielāks vietņu izstrādes apmācību, ceļvežu un cheatsheets kopu komplekts:

Vietnes iestatīšanas tīmekļa attīstības konsultācijas

Lieliski, ka šie ceļveži sniedz lietotājiem ne tikai kodēšanas pamatus, bet bieži vien ir arī cieša saikne ar WordPress. Tādā veidā jums nav jāizvēlas viens vai otrs: kods vai WordPress. Mācoties vietnei, varat gūt maksimālu labumu no vietnes izveides.

Vēl viena lieta, ko jūs iegūsit no vietnesSetup un ko neatradīsit tradicionālajos kodēšanas kursos, ir tas, kā izmantot kodu vietnes atkļūdošanai un labošanai. Tāpat kā šis piemērs, kā novērst kļūdas WordPress.

Tādā veidā jūs iegūsit daudzpusīgāku apmācību par to, kā kodēt, sākot ar vietnes izveidi un beidzot ar tās uzlabošanu vai labošanu..

Satīt

Kā redzat, iepriekš minētie resursi piedāvā tik daudz dažādu veidu, kā iemācīties un nostiprināt savas kodēšanas prasmes:

 • Rakstiskas konsultācijas
 • Video kursi
 • Viktorīnas
 • Kodu fragmenti
 • Spēļu laukumu kodēšana
 • Instrumentu kopas un attīstības stratēģijas
 • Un vēl

Tas nav vienīgais ieguvums, izvēloties kādu no šiem bezmaksas resursiem, lai iemācītos kodēt vai uzlabot esošo prasmju kopumu.

Neatkarīgi no tā, vai esat patiesi zils iesācējs vai esat kodējis gadus, jums ir pilnīga kontrole pār savu izglītību. Jūs varat iemācīties kodēt pēc sava grafika, savā tempā un ne vairāk kā par laika patēriņu, ko jūs tajā ievietojat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me