50+ veidi, kā vadīt vietņu trafiku

50+ veidi, kā vadīt vietņu trafiku

Vai esat izmēģinājis katru tur pieejamo metodi, taču jūsu vietne joprojām nesaņem vietnes trafiku?

Vai jūs cīnāties ar savas vietnes pārvēršanu par ienākumus radošu aktīvu??

Neuztraucieties – datplūsmas novirzīšana uz jūsu vietni var aizņemt zināmu laiku, taču, ja veiksit pareizās darbības, jūs paātrināsit procesu.

Šeit ir 50 efektīvi veidi, kā palielināt vietnes datplūsmu 2020. gadā.

Contents

Kā piesaistīt trafiku uz jūsu vietni, izmantojot SEO

# 1. Uzlabojiet savu SEO lapā

Tas, kas var palīdzēt uzlādēt rezultātus, ir pareizo SEO stratēģiju un mērķa atslēgvārdu izmantošanas paraugprakses apgūšana.

Jūs varat uzlabot savu lapu SEO, veicot atslēgvārdu izpēti un veicot tikai pareizo vietnes satura optimizāciju.

Piemēram, jūs varat:

 • Optimizējiet atslēgvārdus SEO nosaukumā
 • Ievietojiet galvenos atslēgvārdus visu vietņu rakstu virsrakstos
 • Pievienojiet attēlu failu nosaukumiem atslēgvārdus, lai meklētājprogrammas zinātu, par ko viņi runā
 • Padariet savus URL pēc iespējas draudzīgākus SEO, optimizējot lodes.
 • Pārliecinieties, ka meta aprakstā esat iekļāvis vismaz galveno atslēgvārdu

Šajos ranžēšanas kritērijos Google algoritma faktori tiek ņemti vērā pirms tas izlemj, kā klasificēt jūsu saturu.

Lai sev būtu vieglāk optimizēt lapas SEO, apsveriet tādu spraudņu instalēšanu kā Yoast SEO un izmantojiet Ahrefs vai HubSpot SEO rīkus..

# 2. Jaunu atslēgvārdu izpēte

Atslēgvārdu izpēte nenozīmē viena liela apjoma atslēgvārda atrašanu un ranga noteikšanu tikai šim atslēgvārdam atsevišķi.

Runa ir par atslēgvārdu stratēģijas izstrādi ar dažādiem terminiem, kas attiecas uz jūsu produktu un nozari.

Bet, ja tas ir par šauru, nebaidieties izvērst dažādus atslēgvārdus savā nozarē. Piemēram, vietnei, kas piedāvā mitināšanas pakalpojumus, ir pilnīgi pieņemami izveidot emuāra satura stratēģiju, kas aptver mitināšanas tēmas, kā arī plašākas tīmekļa attīstības tēmas, CMS platformas, WordPress kļūdas un daudz ko citu.

Ja izvēlaties jaunas atslēgvārdu grupas, neaizmirstiet to darīt identificēt meklēšanas nolūks aiz viņiem un mēģiniet šo meklēšanas nolūku izmantot jūsu saturam.

# 3. Optimizējiet savu saturu, izmantojot atslēgas vārdus

Neatkarieties no populārākajiem vecāku atslēgvārdiem savā nozarē. Piemēram, nelietojiet “biznesa idejas” – jo tas ir augstākā līmeņa atslēgvārds, kurš ļoti konkurē, un jaunai vietnei būtu grūti to novērtēt..

Tā vietā, izmantojiet garus atslēgvārdus piemēram, “ienesīgākās biznesa idejas 2020.” Šādiem atslēgas vārdiem parasti ir mazāks skaļums, taču tie nav tik konkurētspējīgi – tie ir zemi nokareni augļi, kurus ir vieglāk ieķerties.

Ahrefs atslēgvārdu grūtības rīks
Izmantojot tādus rīkus kā Ahrefs vai Google atslēgvārdu plānotājs var palīdzēt izpētīt atslēgvārdu skaitu un grūtības.

Turklāt meklētājprogrammas klasificē vietnes, pamatojoties uz tādiem faktoriem kā lielums, popularitāte un vecums skalā no 1 līdz 100. To sauc DA (domēna iestāde), meklētājprogrammu ranga rādītājs, ko izstrādājusi Moz.

Piemēram, ja jūsu vietne ir jauna – tai ir domēna autoritāte 1, savukārt tādām platformām kā Facebook ir 99 domēna autoritāte.

Vietnei ar zemu domēna autoritāti ir grūti klasificēt īsus atslēgvārdus ar 100 000 meklēšanu mēnesī. Jaunai vietnei būs lielākas iespējas klasificēt ilgtermiņa atslēgvārdus, jo konkurence ir daudz mazāka.

# 4. Veidojiet uz konkurentu atslēgvārdiem

Ja idejas nav, ieteicams apsvērt konkurentu satura un atslēgvārdu stratēģiju.

Ahrefs satura atšķirības rīks

Tādas iespējas kā Ahrefs “Content Gap” analīze var palīdzēt noteikt atslēgvārdus, pēc kuriem jūsu konkurenti vērtē, bet jūs to nedarījāt.

# 5. Katru mēnesi izveidojiet nedaudz labu viesu ziņojumu

Saikņu veidošana vai, precīzāk sakot, vietnes izveidošana backlink profils ir viens no Google ranžēšanas faktoriem un lielisks veids, kā palielināt vietnes trafiku. Tiek sauktas saites, kas ved uz jūsu vietni atpakaļsaišu.

Atgriezeniskās saites parāda meklētājprogrammām, ka jūsu saturs tiek atzīts nozarē un ka tas sniedz vērtību gan lietotājiem, gan vietnēm.

Tagad mēs runāsim arī par dabisko saišu veidošanu, un tas ir ideāls veids, kā iegūt vairāk saišu sulas, bet tā ir drīzāk pasīva stratēģija – pēc lieliska satura radīšanas jūs sēdēsit pīles.

Varat arī izmantot aktīvāku veidu, kā uzlabot savu atpakaļsaites profilu – viesu ievietošanu.

Viesu izlikšana var palīdzēt gan novirzīt atpakaļsaišu, gan stiprināt atpakaļsaišu profilu, gan piesaistīt trafiku uz jūsu vietni.

Ja jūs vērsāties pie vietnēm, kas atrodas jūsu nišā un nozarē, tas nozīmē, ka jūsu saite tiks parādīta potenciālo jauno lasītāju un vietņu apmeklētāju priekšā, kuri ir jūsu mērķauditorijā..

Protams, viesu izlikšana parasti ietver sava veida apmaiņu starp abām attiecīgajām vietnēm, un tā var būt vecā labā saišu apmaiņa..

Bet atslēga dažu labu viesu ziņu atdošanai katru mēnesi ir pilnveidota e-pasta informācijas stratēģija. Un tā kā tas nav kaut kas, ko jūs varat viegli iemācīties, vienkārši izlasot 100 vārdus, lasīt par to vēl dažas un sāciet optimizēt savus pašreizējos procesus!

Ņemiet vērā, ka dažās vietnēs ir viesa ziņojumu iesniegšanas vadlīnijas. Tāpēc, ja vēlaties novietot saiti, uzmanīgi ievērojiet katras vietnes vadlīnijas.

# 6. Dabisko saišu veidošana

Dabisko saišu veidošana notiek, kad citas vietnes, emuāru autori un tīmekļa īpašnieki no jūsu nišas izveido saiti uz jūsu saturu savā nodabā.

Tagad, ja būtu viegli nopelnīt kvalitatīvas saites no autoritatīvām vietnēm, mēs nebūtu izveidojuši terminu “saišu veidošana”. Neraugoties uz to, ar pietiekamām pūlēm jūs galu galā izveidosit savu vietni, un visvienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir izveidot vērtīgu saturu, uz kuru cilvēki vēlēsies izveidot saiti..

Bet kas ir “vērtīgais saturs?”

Nu, vairāk par to nākamajā sadaļā.

Kā palielināt satiksmi ar satura mārketingu

# 7. Izveidojiet saturu, kuru cilvēki vēlas kopīgot (un ar kuru saistīt)

Ja padomājat par to, parasti viss, ko mēs mēdzam koplietot vai ar kuru mēs saistām, ir labi izpētīti, patiesi noderīgi vai atbilstoši, un kaut kas tāds, ko mēs uzskatām par uzticamu. Kad runa ir par lielisku saturu, jūs pamanīsit, ka galvenais ir padomāt par vērtība, ko tā nodrošina.

Ja domājat, ka jūsu kopijas kvalitāte ir augstāka, nākamais solis ir bagātināt to ar multividi – izmantojot pārliecinošus un atbilstošus attēlus.

Bet kāpēc gan neiet visu ceļu? Vienmēr ir laba ideja pievienot videoklipu savas vietnes saturam (piemēram, apmācības rokasgrāmata vai produktu demonstrācija). Ja jūs uztrauc ražošanas izmaksas, vienmēr varat izveidot infografiku. Vai arī elle, pat pielāgots GIF.

Šie vizuālie elementi var padarīt jūsu saturu kopīgotāku – un multivide vienmēr atvieglo vietņu satura pārpublicēšanu sociālajos saziņas līdzekļos..

# 8. Izveidot infografiku

Ar katru pareizo infografiku, kas ir gan izglītojošs, gan izklaidējošs, ikvienu būtisku satura daļu var izcelt uz izcilu.

Infografika par to, kā palielināt vietņu trafiku
Infografika par to, kā palielināt vietņu trafiku. Avots: CometChat.

Uzkrītošā infografika palielina vietņu trafiku jo tās var izmantot citas vietnes, kas publicē saturu tajā pašā nišā – un tās ir viegli koplietojamas.

# 9. Izveidojiet video saturu

Statistika rāda, ka tirgotāji, kuri izmanto video ieņēmumi palielinājās par 49% ātrāk nekā tiem, kas to nedara un 92% klientu apgalvo, ka vizuālie attēli ir visietekmīgākais faktors, pieņemot lēmumus par pirkumu.

# 10. Intervijas nozares vadītāji

Ja jums prāta vētra rada satura idejas, šeit ir viens padoms: jūs būtu pārsteigts, cik daudz nozares speciālistu vēlēsies veikt interviju, ja jūs vienkārši viņiem to prasīsit. Izsūtiet e-pastus vai sazinieties ar nozares nišu vadītājiem sociālajos medijos un pieprasiet interviju.

Sagatavojiet pārdomājošus jautājumus un publicējiet šo saturu savā vietnē.

Labākā daļa? Viņi, iespējams, dalīsies intervijās ar savu auditoriju.

# 11. Pievienojiet pogas Social Share

Nav tā, ka meklētājprogrammas ņem vērā to, cik lielu uzmanību jūsu vietne pievērš sociālajiem medijiem. Bet tas var pastiprināt faktiskos ranžēšanas faktorus, un sociālo kopīgošanas pogu pievienošana jums neko nemaksā.

Nepievienojot tos savas vietnes ziņām, tiek zaudēta milzīga iespēja palielināt dabisko datplūsmu.

# 12. Rakstiet Zināšanu bāzes rakstus

Runājot par satura mārketingu, tur ir ko teikt par garumu.

Raksta garums ir svarīgs vairāku iemeslu dēļ.

Pirmkārt, Google patīk garums. QuickSprout aptaujā tika atklāts garāks saturs Google meklēšanas rezultātos ir augstāks.

Web lapas vidējam satura garumam, kas ierindojas labāko Google rezultātu 10 labāko rezultātu skaitā, ir vismaz 2000 vārdu.

Otrkārt, jūs nevēlaties mazāku, līdzīgu rakstu kopu, kas koncentrējas uz līdzīgiem atslēgvārdiem, kas SERPs viens otru var kalibrēt.

Trešais, ja jūs koncentrējaties uz vislabākā, informatīvākā un izsmeļošākā raksta izveidi par doto tēmu, kas arī būs garāks, jums būs iespēja dabiski ķerties pie dažiem mazākiem saistītiem atslēgvārdiem, kas nozīmē, ka jūsu raksts parādīsies vairākos meklēšanas rezultātos.

Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, lasītājiem patīk patiesi noderīgi statņu raksti un viegli orientējama zināšanu bāze.

Tas ir lieliski piemērots vietnes struktūrai, tas ir piemērots arī lasītājiem un ir lielisks, lai piesaistītu kā atbilstošu resursu viesu ievietošanā vai arī, ja jūs notiktu kāds neliels mārketings, kas palīdzētu cilvēkiem forumos, piemēram, Quora vai Reddit.

# 13. Iekšēji saistiet savu saturu

Jūs redzat, ka jūsu vietnes stiprumu nenosaka tikai tas, cik daudz citu vietņu novirza atpakaļ uz jums. Tas ir atkarīgs arī no jūsu iekšējās saites struktūra.

Ir gatavs jauns zināšanu bāzes pīlārs?

Saistiet to ar mazākiem esošajiem fragmentiem, lai nodrošinātu labāku lietotāja pieredzi un uzlabotu vietnes saišu struktūru.

Tādā veidā jūs ļausit lasītājiem kādu laiku palikt jūsu vietnē, tērējot citus resursus, nevis atstājot jūsu vietni otrajā, kad viņi pabeidz lasīt jūsu rakstu.

# 14. Pievienojiet jaunu saturu nedēļā

Regulāras aktivitātes jūsu emuārā ļauj paātrināt izaugsmi – jo vairāk satura jums ir, jo lielākas ir jūsu iespējas tikt ranžētam vairākos meklēšanas rezultātos. Turklāt, kad sākat noteikt savu klātbūtni, varat iemācīt auditorijai noteiktā laikā gaidīt jaunu saturu.

Ja jums neizdodas katru nedēļu rakstīt jaunus rakstus, noalgojiet satura rakstītāju.

Paņemiet nedaudz laika, lai izstrādātu reālu satura stratēģiju un izmantotu kāda veida satura kalendāru. Jūsu satura veidošanai nevajadzētu būt pārdomai.

# 15. Atjauniniet savu saturu

Ak, un vēl viena lieta – ja vēlaties palikt atbilstošs spēlētājs savā nišā – atjauniniet veco saturu.

Meklētājprogrammām patīk jauns un jauns saturs un jaunināšana ir lielisks veids, kā uzlabot lapu tas nav gluži ranžēts.

Šeit ir daži lieliski veidi, kā jaunināt novecojušu saturu:

 • Pievienojiet multividi – attēlus, infografiku, video
 • Noņemiet novecojušo informāciju
 • Dublējiet savu saturu no citiem ārējiem avotiem
 • Savienojiet saiti ar jaunāku saturu, lai uzlabotu vietnes struktūru

Piesaistiet satiksmi, kopīgojot papildu labumus

# 16. Izveidojiet bezmaksas produktus / rīkus

Tagad, kad tēma par kvalitatīvu saturu nav aktuāla, ir vieta dažiem īpašiem pieminējumiem: dodiet auditorijai vēl vienu iemeslu apmeklēt jūsu vietni, dodot viņiem kaut ko bez maksas.

Piedāvāto bezmaksas labumu veids, protams, ir atkarīgs no jūsu nozares, tāpēc ir saprātīgi izpētīt, ko iedvesmo jūsu konkurenti. Bet tas var būt jebkura veida produkts – kaut kas tāds, ko jūs varat uzdāvināt klientiem par noteiktu pasūtījumu skaitu vai konkrēta produkta iegādi.

Moz piedāvā bezmaksas rīkus, lai apmeklētājus pamudinātu atgriezties savā vietnē.
Moz piedāvā bezmaksas rīkus, lai apmeklētājus pamudinātu atgriezties savā vietnē.

Tas var būt pat bezmaksas rīks – stratēģija, kas īpaši labi darbojas, piemēram, SaaS uzņēmumiem.

# 17. Saimnieku konkursi un dāvanas

Vēl viens veids, kā piesaistīt vairāk vietnes apmeklētāju jūsu vietnei, ir mitināšana konkursi un dāvanas.  Viņi spēlē uz steidzamības spēku un bailēm palaist garām, un tie ir lieliski, lai radītu potenciālos pirkumus un palielinātu zīmola ekspozīciju..

Viņi var arī jums atstāt visa veida vērtīgus datus, kurus varat izsekot un analizēt – pārbaudot savas dāvanu reklāmas A / B, jūs varat gūt ieskatu par to, kas piesaista jūsu klientus.

# 18. Izveidojiet BEZMAKSAS tiešsaistes kursus

Ja vēlaties savu vietni izveidot par nozares pārstāvi, bezmaksas tiešsaistes kursa izveidošana varētu būt tikai veids, kā to izdarīt.

Turklāt jums būs jāiekļauj potenciālo pirkumu veidlapas visiem, kas vēlas reģistrēties!

Atkarībā no jūsu prasmēm, zināšanām un biznesa veida – atrodiet tēmu, kura, jūsuprāt, būs piemērota jūsu klientiem. Protams, tai vajadzētu būt tēmai, par kuru jūs varat sniegt noderīgas un padziļinātas zināšanas.

Tomēr, ja vēlaties izveidot kvalitatīvu tiešsaistes kursu, jums ir jādomā par ražošanas izmaksām, tāpēc plānojiet uz priekšu un padomājiet par to, vai ieguldīt tajā šobrīd ir jēga mārketinga stratēģijai.

# 19. Izpildiet Webinārus

Tiešsaistes kursi ir mūžzaļie, taču, ja vēlaties kaut ko līdzīgu, kas gūst labumu no FOMO, varat izvēlēties tīmekļa semināru.

Tīmekļa semināri ir lielisks veids, kā dalīties pieredzē un sazināties ar citiem speciālistiem un jūsu mērķauditoriju.

Turklāt atšķirībā no konferencēm vebināra apmeklētājiem nav noteikti nekādi ģeogrāfiski vai praktiski ierobežojumi.

# 20. Izveidojiet viktorīnas, izmantojot funkciju “Kopīgot rezultātus”

Kāpēc viktorīnas ir efektīvi mārketinga rīki??

Kad lietotāji aizpilda viktorīnu, viņi iegūst kopīgus rezultātus, un, ja šie rezultāti viņiem šķiet interesanti vai smieklīgi, viņi tos, iespējams, dalās savos sociālo mediju kontos, izplatot vārdu un piesaistot vairāk vietnes apmeklētāju..

# 21. Izmantojiet e-pasta mārketingu

Pētījums, ko veica Backlinko atklāja, ka 91% patērētāju katru dienu pārbauda savu e-pastu. Tāpēc nav brīnums, ka saskaņā ar šo pašu pētījumu ASV uzņēmumi tikai 2019. gadā iztērēja 360 miljonus dolāru e-pasta reklamēšanai..

Ņemot vērā šo statistiku, daži laipni papildinājumi jūsu e-pasta mārketinga stratēģijā var radīt lielāku trafiku uz jūsu vietni.

Piemēram, ikviens var izveidot pierakstīšanās logrīku, kas lietotājiem ļauj abonēt biļetenu.

Ja rodas grūtības izveidot e-pastu sarakstu vai pārvaldīt e-pasta mārketinga kampaņas, mēs iesakām izmantot vienu no daudzajiem tur pieejamajiem kvalitatīvajiem e-pasta mārketinga rīkiem..

# 22. Zīmola partnerības

Vēl viens veids, kā jūs varat piesaistīt jaunas auditorijas un piesaistīt viņus savai vietnei, ir partnerība ar zīmoliem. Cietā zīmola sadarbību var balstīt uz:

 • Savstarpēja paaugstināšana
 • Kopīgi projekti

Partnerība ar citiem zīmoliem kopīgajā projektā var novest pie auditorijas pārnešanas – un zīmoliem nav obligāti jāatrodas tieši tajā pašā nišā.

Džefrijs Stārs un Šaņs Deivons mazāk nekā 24 stundu laikā izpārdeva savu skaistuma paleti
Džefrijs Stārs un Šaņs Deivons mazāk nekā 24 stundu laikā izpārdeva savu skaistuma paleti. Avots: Džefrijs Zvaigzne.

Piemēram, skaistumkopšanas gigants Jeffree Star nesen sadarbojās ar citu slaveno YouTuber, Shane Dawson, lai kopīgi izveidotu skaistumkopšanas kolekciju, kas izlaišanas dienā pieveica tik lielu trafiku uz viņu Shopify veikalu, ka tā sabruka un viņi nespēja apstrādāt pasūtījumus..

Kā vadīt vietņu trafiku, izmantojot sociālos medijus

# 23. Izveidojiet Facebook lapu un izveidojiet kopienu

Runājot par trafika vadīšanu (gan dabisko, gan apmaksāto), sociālie mediji joprojām ir viens no labākajiem veidiem, kā radīt buzz ap jūsu zīmolu, un spēcīgas tiešsaistes klātbūtnes veidošana Facebook ir vienkārši sociālo mediju mārketings 101.

Kaut arī iesaistīšanās sociālajos plašsaziņas līdzekļos pati par sevi nav precīzi vērtējams faktors, pastāv cieša korelācija starp sociālo mediju akciju skaitu un atpakaļsaišu. Saskaņā ar EarnedLinks.com, “Sociālā koplietošana gada laikā var palielināt vietņu saites līdz pat 245%.”

Tāpēc izveidojiet Facebook lapu un kopīgojiet sava emuāra saturu! Turklāt pārliecinieties, ka esat to optimizējis vietņu klikšķiem, pievienojot CTA, kas izveidotas, lai piesaistītu potenciālos klientus uz jūsu vietni.

Iepazīstieties ar Facebook mārketinga paraugpraksi – izmantojiet vietējos Facebook videoklipus, pievienojiet pārliecinošus attēlus – tāpat kā ar visu saturu, vizuālo elementu pievienošana palielina iesaisti.

# 24. Atveriet YouTube kanālu

Kā skaidri parāda Jeffree Star piemērs, ar vairāk nekā viens miljards aktīvo lietotāju, Youtube ir kļuvis par būtisku instrumentu tirgotājiem, kuri meklē veidus, kā iegūt vietnes trafiku.

YouTube statistika
YouTube statistika. Avots: HubSpot.

Tā kā jūs neizmantojat YouTube kā galveno ienākumu avotu, bet kā a rīks Lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni, jums ir jādomā par to, kā jūs kā zīmols varētu izmantot tā potenciālu.

Parasti mēs varam izcelt tikai dažus ļoti efektīvus video satura veidus, tāpēc padomājiet par to, kurš vislabāk atbilst jūsu vajadzībām:

 • Klientu atsauksmes
 • Padomi un apmācības video
 • Produktu demonstrācijas video pēc pieprasījuma
 • Pasākumu video

YouTube videoklipus var viegli pārvietot – saīsināt, lai tos izmantotu kā vietējos videoklipus sociālajos tīklos Facebook un Instagram vai iegultos emuāra ierakstā jūsu vietnē.

# 25. Dodieties dzīvot

Statistika rāda, ka 80% lietotāju labprātāk skatītos video tiešraidē no zīmola, nekā lasīt emuāra ziņu. Tiešraides video izmantošana sava zīmola reklamēšanai dod iespēju piesaistīt auditorijas uzmanību.

Tiešraides video ir īpaši efektīvas, lai dalītos ar uzņēmuma jaunumiem un reklamētu gaidāmos pasākumus un produktu laišanu tirgū – tāpēc pārliecinieties, ka izmantojat tos, lai iegūtu vairāk zīmola ekspozīcijas..

# 26. Izmantojiet Instagram, lai vadītu satiksmi

Nesena aptauja, kuru veica HubSpot parādīja, ka septiņi no desmit hashtagiem vietnē Instagram ir ar firmas zīmi.

#PutACanOnIt - RedBull firmas zīme
#PutACanOnIt – RedBull zīmola hashtag mudināja vairāk nekā 1000 sekotāju fotografēt sevi ar RedBull kannu. Avots: Instagram.

Tātad, ja jūs vēl neesat izvēlējies izveidot pielāgotu atsauci savam zīmolam, tagad ir īstais laiks!

Galu galā šī ir platforma, kurā lietotāji visvairāk iesaistās zīmola saturā. Statistika liecina, ka zīmoli kļūst par 10 reizes augstāki iesaistes rādītāji Instagram, nekā viņi dara Facebook.

Pats par sevi saprotams, ka jums ir jāievieto augstas kvalitātes attēli, kas atbilst jūsu zīmola estētikai.

Bet tas pats par sevi to neizgriezīs – katrs Instagram lietotājs rīkojas tieši tāpat.

Tātad, kādi ir daži papildu veidi, kā jūs varat vadīt vietņu trafiku, izmantojot Instagram?

 • Pievienojiet aicinājumu uz darbību savām Instagram ziņām
 • Izveidojiet saistošus, īsus videoklipus (vai pārpublicējiet tos) un iekļaujiet savas vietnes URL
 • Partneris ar ietekmētājiem
 • Piedāvājiet savai Instagram auditorijai kaut ko papildus – prēmijas, atlaižu kodus un īpašas akcijas, kas palīdzēs jums virzīt viņus uz jūsu vietni
 • Iekļaujiet savās ziņās apmēram 5 hashtag’us, lai pārliecinātos, ka tie parādās atbilstošās hashtag-plūsmās
 • Kopīgojiet lietotāja ģenerētu saturu
FashionNova par ietekmētāju mārketingu un UGC vietnē Instagram
FashionNova zina, kā gūt labumu no ietekmētāju mārketinga un UGC vietnē Instagram un ielīst aicinājumā uz darbību.

# 27. Iesaistieties ietekmētājos

Šis ir jautrs fakts: 89% tirgotāju apgalvo, ka ROI no ietekmētāju mārketinga ir augstāka salīdzinājumā ar citiem mārketinga kanāliem.

Uzticēšanās ietekmētājiem ar lieliem sekumiem var būt spēles mainītājs, taču tas var būt arī liels ieguldījums, tāpēc, lai ko jūs darītu, neaizmirstiet par mikro-ietekmētāji.

Lai arī viņiem ir mazāka auditorija (pieņemsim, no 1000 līdz 100 000), viņiem parasti ir augstāks iesaistes līmenis, un, veicot nelielu izpēti, jūs varat identificēt personas, kuru niša atbilst jūsu un kuru zīmola personība atbilst jūsu zīmola tēls.

# 28. Veidojiet lojālu kopienu vietnē Twitter

Ir daudz iespēju vadīt satiksmi caur Twitter (atkarībā no jūsu nozares, protams), un visa tā centrā ir hashtags. Šajā platformā ir ļoti svarīgi izmantot nišai raksturīgas saīsnes un izveidot arī savas saīsnes.

Bet galvenā lieta čivināt ir zināt PVO jūs runājat ar. Piešķiriet savam zīmolam raksturīgu balsi vai mainiet Twitter ziņas, lai īpaši uzrunātu jūsu mērķauditoriju. Čivināšanas pamatā ir dzirksteles sarunas un baumas.

Tāpat neaizmirstiet savos tvītos ielīst pārliecinošus attēlus. Pēc Bufera teiktā, tweets, kuriem ir vizuāli attēli saņemt 1,5x vairāk akciju.

# 29. Esiet aktīvs LinkedIn

Nepalaidiet uzmanību LinkedIn. Šī ir platforma, kas īpaši izveidota biznesa tīklošanai, un tā darbojas izcili labi B2B uzņēmumiem. Statistika liecina, ka 97% tirgotāju satura mārketinga nolūkos izmanto LinkedIn.

Statistika par B2B tirgotājiem, kas izmanto LinkedIn
Statistika par B2B tirgotājiem, kas izmanto LinkedIn. Avots: Dzelzspapīrs.

Tātad, kā izveidot spēcīgu klātbūtni LinkedIn?

Pirmkārt, izveidojiet labu plūsmu starp savu vietni un LinkedIn – pārliecinieties, vai ziņās ir LinkedIn kopīgošanas poga un pa e-pastu nosūtiet vietnes saturu tieši uz savienojumiem, izmantojot LinkedIn e-pastu.

Bet neatkarīgi no tā, ko jūs darāt, neaizmirstiet iesaistīties savā tīklā! Komentējiet citu kanālu ziņas. Iesūtot rakstus, iekļaujiet savu personīgo viedokli un pievienojiet jautājumus un aptaujas.

Jo vairāk jūs iesaistīsities, jo lielākas būs iespējas sazināties ar savu LinkedIn kopienu un veidot ceļu uz autoritāti..

# 30. Izmantojiet laba aplādes iespēju

Podcast apraides šobrīd ir milzīgas. Nesena aptauja parādīja, ka Podcast apraides klausās 22% amerikāņu vismaz reizi nedēļā. Tie ir jautri, populāri un sasniedz plašu auditoriju, tāpēc tie ir lielisks veids, kā palielināt vietņu trafiku un vairot zīmola atpazīstamību – kā jūs varētu atklāt jauna auditorija.

Ja sākat apraidi, varat veikt intervijas ar savas nozares domu līderiem. Vai arī, ja jūs nevēlaties pilnībā iesaistīties šāda veida mārketingā, varat pats parādīt viesus Podcast epizodē – domājiet par to kā viesa norādi.

Kā vadīt satiksmi ar reklāmu

# 31. Palaist Facebook reklāmas

Ar saviem algoritmiem pastāvīgi devalvē organisko sasniedzamību (pētījumu veica LYFE mārketings parādīja, ka lapas ar dabiskām ziņām sasniedz tikai 2% auditorijas), izmantojot 100% dabisko stratēģiju, tā vienkārši netiks samazināta.

Galu galā 98% auditorijas regulāri neredz jūsu saturu savās plūsmās.

Lai reklāmas būtu patiesi efektīvas, palaidiet sadalīto testēšanu un atklājiet, kas vislabāk jūsu auditorijai darbojas, lai Facebook reklāmas pārvērstu par ilgtspējīgu un rentablu jūsu biznesa daļu..

# 32. Palaidiet Reddit reklāmas

Neatkarīgi no tā, ka tā ir trešā populārākā vietne ASV, to arī parāda Reddit mēnesī ir 330 miljoni aktīvo lietotāju.

Lai veiksmīgi vadītu satiksmi caur Reddit, vispirms jums jāatrod labs apakšdirektors auditorijai, kas būs ieinteresēta jūsu produktos vai pakalpojumos..

Pārējais ir tikai zināt, kā atrast labu līdzsvaru starp vērtīgas informācijas piedāvāšanu un reklāmas iespējām.

Ja vēlaties gūt panākumus, jums jāsadarbojas ar Reddit kopienu patiesi. Tikai tad jūs varat atbrīvoties no sludinājumu un saišu ievietošanas jūsu vietnes saturam atbilstošs uz diskusiju.

Tas ir svarīgi, jo tirgotāji, kas tikai ievieto reklāmas Reddit, parasti tiek noraidīti.

Kad esat sazinājies ar kopienu savā apakšdreditā, varat ieguldīt sponsorētā amatā, kas garantē, ka jūsu ziņa tiks piesprausta apakšdredīta augšpusē..

# 33. Palaist Twitter reklāmas

Tāpat kā dažos citos sociālo mediju tīklos, pateicoties algoritmu atjauninājumiem, arī bioloģiskā sasniedzamība Twitter vietnē samazinās.

Nav brīnums, ka 75% B2B un 65% B2C uzņēmumu tiek rādītas čivināt reklāmas, un, ja jūs nereklamējat vietnē Twitter, konkurenti jau ir soli priekšā no jums.

Lai veiksmīgi sāktu savu Twitter kampaņu, iekļaujiet šādus paņēmienus:

 • Esiet kodolīgs
 • Izmantojiet attēlus
 • Mērķa atslēgvārdi
 • Uzdot jautājumus

# 34. Palaist Google Ads (PPC)

Ieguldīšana Google reklāmās var būt ātrs veids, kā palielināt vietņu trafiku no augstvērtīgiem komerciālu nodomu meklējumiem – “65% no visiem klikšķiem, ko veikuši “lietotāji, kuri plāno iegādāties”, nonāk meklēšanas reklāmās.”

Protams, Google reklāmas kampaņām ir nedaudz mācīšanās līknes, taču nekas tāds nav laba eksperta rokasgrāmata par šo tēmu un dažus A / B testus nevar atrisināt.

# 35. Palaist YouTube reklāmas

Pirms sākat YouTube reklāmas kampaņu, jums ir jādomā par savu mērķauditoriju un to, kā viņi patērē saturu. Bet, kā tas vienmēr notiek ar reklāmām, ir daudz izmēģinājumu un kļūdu – varat veikt A / B testēšanu, lai uzzinātu, kuri reklāmas veidi darbojas vislabāk.

Youtube ir trīs veidu reklāmas formāti jūs varat izvēlēties no:

TrueView reklāma

Pēc 5 sekundēm pēc šīs reklāmas skatīšanās lietotāji var izvēlēties noklikšķināt uz “izlaist”. Jūs maksāsiet par šo papildinājumu, ja lietotāji to skatīsies 30 sekundes vai arī viņi noklikšķinās uz reklāmas.

TrueView atklājums

Šāda veida reklāmās tiek rādīti videoklipi, kas nav ieteicami, vai YouTube vietnē. Jūs maksāsit par šo sludinājumu, ja lietotāji uz tās noklikšķinās un skatīsies video.

Buferis

Bufera reklāmas ir īsākas, taču tās nav arī nopērkamas. Tie tiek parādīti pirms videoklipa, tā laikā vai pēc tā. Jums būs jāmaksā par bufera reklāmām, kad jūsu reklāma tiek parādīta 1000 reizes.

# 36. Pērciet reklāmas vietu līdzīgās vietnēs

Reklāma sociālajos medijos ir viena lieta, taču reklāma līdzīgās vietnēs ir arī lielisks veids, kā palielināt vietņu trafiku.

Šie ir daži no veidiem, kā jūs varat iegādāties reklāmas vietu:

# 37. Reklāma, izmantojot reklāmu tīklus

Izmantojot reklāmas tīkli var palīdzēt gūt ieņēmumus no reklāmas no sava satura. Tas dos jums iespēju izveidot digitālās reklāmas, kas būs vērstas uz koncentrētu klientu grupu.

Reklāmu tīkli savieno pircējus un pārdevējus. Tie ir vērsti uz klientiem, pamatojoties uz viņu uzvedību, atrašanās vietu, darbu un interesēm, ko jums nebūs iespējams izdarīt pats.

# 38. Izmantojiet atkārtotu mērķauditorijas atlasi

Lielākā daļa apmeklētāju pāris reizes piekļūs jūsu vietnei pirms pirkuma veikšanas. Tomēr ir liels skaits apmeklētāju, kuri jūsu vietni atvērs tikai vienu reizi un nekad neatgriezīsies.

Mērķauditorijas atlase ir tehnoloģija, kas balstīta uz sīkdatnēm un kurā tiek izmantots vienkāršs Javascript kods, lai sekotu jūsu klientiem un atgrieztu viņus, ievietojot reklāmas par produktu vai pakalpojumu, kuru viņi pārskatīja.

Reklāmu atkārtota atlasīšana ļauj jums atgūt potenciālos klientus uz jūsu vietni, kas vienmēr palielina reklāmguvumu iespējas.

Piesaistiet satiksmi, iesaistoties kopienās

# 39. Piedalieties forumos

Atrodiet savu kopienu un sazinieties ar viņiem. Vai viņi izmanto Quora, Reddit vai Yahoo Answers? Vai varbūt ir arī cita digitālā kopiena, kurā profesionāļi jūsu nišā diskutē un dalās ar vērtīgu atziņu?

Nelietojiet forumus, lai tikai reklamētu savus produktus – tas parasti tiek sarauts. Tā vietā piedalieties diskusijās un pievienojiet vērtīgu saturu. Tas palīdzēs jums izveidot attiecības ar profesionāļiem savā nišā, un viņi savlaicīgi interesēsies par jūsu biznesu.

# 40. Esiet aktīvs tiešsaistes nišās, kuru darbība ir vērsta uz nišu

Vai esat pazīstams ar visiem nišas forumiem, kas saistīti ar jūsu nozari? Ja nē, nekavējoties sāciet meklēšanu. Šis tiešsaistes kopienas veids ir lielisks veids, kā sasniegt ļoti specifiskas mērķa grupas.

# 41. Piedalīties Quora

Quora ir populārs forums, kurā cilvēki iesaistās diskusijās par jebkuru iespējamu tēmu, kuru varat iedomāties. Tā ir lieliska vieta, kur uzzināt, kā klienti reaģē un izprot pakalpojumus un produktus jūsu nozarē – vai pat par jūsu biznesu.

Šāda veida informācija var būt nenovērtējama – tā var palīdzēt uzzināt, kā jūs varat uzlabot savus produktus un pakalpojumus.

Viena lieta, ko jūs varat darīt, ir aktīvi piedalīties Quora. Atbildiet uz cilvēku jautājumiem par tēmām, kas saistītas ar jūsu nozari, taču mēģiniet izvairīties no izpārdošanas.

Šāda veida forumos jums ir jāveido attiecības un jānopelna kā dalībniekam uzticēšanās – nesteidzieties publicēt saites uz savas vietnes emuāru. Esiet atbilstošs un izpalīdzīgs.

Laika gaitā jūs izveidosit lojālu kopienu, kas uztvers jūsu vietnes produktus un pakalpojumus.

# 42. Izmantojiet Reddit, lai reklamētu savu saturu

Ja vēlaties iegūt lielu trafika daudzumu, jums vajadzētu sazināties ar sabiedrību Reddit.

Bet esiet piesardzīgs, šī ir platforma, kurā lasītāji vēlas iegūt padziļinātu, vērtīgu un noderīgu saturu. Īss un vispārīgs neder labi – kā mēs teicām, jūs varat viegli saņemt balsojumu.

Tātad, nedaudz izpētiet savu subreddit, uzziniet, kāda veida ziņas ir populāras, un ievietojiet tikai savu labāko saturu.

# 43. Kopīgojiet attēlus vietnē Pinterest

Ja jums ir B2C uzņēmums, regulāri publicējot (vai atkārtoti ievietojot) pievilcīgus produktu attēlus un pielāgotos vizuālos attēlus, kā arī izveidojot dēļus (ar nozares atslēgvārdiem), varat jums palīdzēt satiksmes departamentā.

Faktiski statistika to parāda Pinterest palielina vietņu trafiku par 33% vairāk iepirkšanās vietņu nekā Facebook.

Tikai atceraties, ka Pinterest darbojas tieši tāpat kā citas sociālo mediju platformas – regulāra ievietošana ir veiksmes atslēga.

# 44. Izstrādājiet SlideShare prezentācijas

Vai jūs zinājāt, ka SlideShare ir 150 apmeklētāko vietņu sarakstā pasaulē?

Nenovērtējiet par zemu šo platformu – vairāk nekā 80% no SlideShare 70 miljoniem vietņu apmeklētāju iegūst, izmantojot bioloģiskos pētījumus!

Turklāt jūs varat viegli pārplānot emuāra saturu prezentācijā un izmantot SlideShare kā vēl vienu kanālu, kas virzīs trafiku uz jūsu vietni.

Reklamējiet savu vietni bezsaistē

# 45. Sponsoru pasākumi

Pasākumu sponsorēšana ir lielisks veids, kā palielināt sava zīmola atpazīstamību un nostiprināt biznesa autoritāti savā nozarē.

Izvēlieties notikumu, kas atbilst jūsu zīmola tēlam un kuru, iespējams, apmeklēs jūsu mērķauditorija. Plašsaziņas līdzekļu iedarbība un iespēja iegūt sava zīmola logotipu vienmēr ir efektīvs veids, kā radīt lielāku interesi.

# 46. Reklāma konferencēs

Ja jums ir izdevība uzstāties konferencē par tēmu, kas saistīta ar jūsu nozari vai jūsu biznesu, nepalaidiet garām. Turklāt tīkla veidošana ar nozares līderiem nekad nav slikta lieta, kā arī nav iespēja piesaistīt jaunus potenciālos klientus no dalībnieku pulka.

Piesaistiet trafiku, optimizējot savu vietni

# 47. Koncentrējieties uz mobilo lietojamību

Interneta pārlūkošana vairs netiek veikta tikai galddatoros – arvien vairāk cilvēku izmanto mobilās ierīces, lai piekļūtu tīklam. Patiesībā, pētījumi rāda, ka 70% no vietņu trafika notiek mobilajā ierīcē.

Ja jūsu vietne nav optimizēta mobilajām ierīcēm, jūsu mobilo ierīču apmeklētāji, visticamāk, neatgriezīsies.

Tāpēc pārliecinieties, vai jūsu vietne reaģē uz visām ierīcēm, izvēlieties motīvu, kas reaģē uz mobilajām ierīcēm, un pārliecinieties, vai vietnes saturs mobilajā ierīcē izskatās labi!

# 48. Paātriniet savas vietnes izveidi

Ātra vietne nodrošina labu lietotāja pieredzi. Pētījumi rāda, ka vietņu apmeklētāji ir visticamāk, pametīs jūsu vietni, ja ielādēšana ilgst vairāk nekā 3 sekundes.

Tas, ko jūs vienmēr varat darīt, ir paātrināt vietnes pārbaudi, izvēlēties labu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un vismaz optimizēt savus attēlus (samazināt attēla lielumu)..

# 49. Optimizējiet savu VKS

Jūsu VKS (vidējais klikšķu skaits) ir viena no vissvarīgākajām metrikām.

Lai gan VKS optimizācija ne vienmēr ir viennozīmīgākā lieta, jūs varat:

 • Iekļaujiet atslēgvārdus nosaukuma tagā, URL un meta aprakstā
 • Izmantojot šādus rīkus, saglabājiet tos visus rakstzīmju skaita ierobežojumā SeoMofo Snippet Optimizer
 • Izmantojiet vārdus
 • Rakstiet pārliecinošus nosaukumus (izmantojiet tādus rīkus kā Virsrakstu analizators)

# 50. Pārbaudiet Analytics datus

Analytics rīki, piemēram, Google Analytics ļauj izsekot:

 • Kā un kur tiek koplietots jūsu saturs.
 • Mobilā satiksme
 • Apmeklētākās lapas
 • Nodošana
 • Dabiski atslēgvārdi

Tas var sniegt neticamu ieskatu auditorijā un daudz ko citu.

Tā vietā, lai darbotos pēc neredzīgajiem minējumiem, tāds rīks kā Google Analytics palīdzēs pieņemt uz datiem balstītus lēmumus par savas vietnes uzlabošanu.

# 51. Pētiet savus konkurentus

Daži no šiem veidiem, kā iegūt vietnes trafiku, jums noderēs, daži no tiem – ne.

Dienas beigās visiem uzņēmējdarbības veidiem nav vispārīgu noteikumu.

Bet tas, kas parasti attiecas uz katru biznesu, ir veiksmīgu uzņēmējdarbības modeļa piemēru atrašana tajā pašā nozarē un mācīšanās no nozares līderiem.

Tāpēc jums ir nedaudz jāveic rakšana – izpētiet, ko izmanto jūsu konkurenti!

 • Kāda ir viņu satura stratēģija?
 • Kādus atslēgvārdus viņi lieto PPC?
 • Ar ko viņi sadarbojas?

Tās vienmēr būs zināšanas, kas ir visatbilstošākās tu.

# 52. Nosakiet labāko trafika avotu un mērogu

Visbeidzot, jūsu pienākums ir izsekot jūsu rezultātiem, sekot līdzi jūsu analītikai un noteikt, no kurienes nāk lielākā daļa jūsu trafika.

Kad esat labi izprotis to avotu veidu, kuri novirza lielāko datplūsmu, un to, cik lielu daļu no šī datplūsmas rada reklāmguvumi, jūs zināt, kurā jāiegulda. Divkāršojiet to, kas jau darbojas!

Vai jums ir vairāk ideju, kā palielināt vietņu trafiku?

Kopīgojiet tos zemāk!