7 Vietnes krāsu shēmu noteikumi

7 Vietnes krāsu shēmu izveides noteikumiZīmola veidošanā un vietņu noformēšanā krāsām tiešām ir nozīme.

Kāpēc?

Pētījumi liecina, ka 62–90% no tūlītēja pirkuma lēmumiem tos virza tikai krāsu uztvere.

Pareizā vietnes krāsu shēmas izvēle padara to par neaizmirstamu, uzticamu, pievilcīgu un rentablu. Pirmais iespaids ir viss.

Veidojot vietni, jums rūpīgi jāapsver, kuras krāsas pievienot savai krāsu shēmai un kāpēc. Dažādas krāsas apmeklētājiem nosūtīs atšķirīgus ziņojumus, mainot viņu izpratni par jūsu vietni, pat ja tā nebija paredzēta.

Bez domas, kur pat sākt? Veiciet šīs darbības, lai izveidotu vietnes krāsu shēmu, un nepieļaujiet lielākās dizaina kļūdas.

Vidusmēra lietotājam ir uzmanības ilgums 8 sekundes. Tas ir, cik ilgi jums jāpārliecina viņus turpināt pārlūkot jūsu vietni.

Pareizā tīmekļa dizaina krāsu shēmas izvēle palīdzēs lietotājiem piesaistīt krāsu akcentus, asus navigācijas elementus un neaizmirstamu zīmolu..

Tātad, lūk, kur sākt …

Contents

7 darbības, lai izveidotu savu vietnes krāsu shēmu

1. Atrodiet savu galveno krāsu

Iespējams, ka jūs jau esat izvēlējies galveno krāsu. Ja jums ir logotips vai kāds esošs zīmols, iespējams, ir viena galvenā krāsa, kas dominē dizainparaugos. Šī ir krāsa, ar kuru jūsu zīmols tiks saistīts, – jūsu galvenā zīmola krāsa.

Ja atrodaties tuvu galīgajam lēmumam, piedalies šajā viktorīnā izdomāt savas iespējas, veikt tirgus izpēti un izmantot tādas vietnes kā Drūms vai Behance nedaudz iedvesmas.

Jūs varat arī pārlūkot šis heksa koda palešu saraksts no dažiem pasaulē pazīstamākajiem zīmoliem, lai paplašinātu jūsu ideju kopumu.

Kad esat saskāries ar īpaši acij tīkamu dizainu vai attēlu, nevilcinieties izmantot krāsu atlasītāju, lai satvertu sešpadsmit kodu un pievienotu to savam izlases sarakstam. ColorZilla šķiet populārs rīks. Un, ja kā galveno pārlūku izmantojat pārlūku Chrome, izpētiet Eye Dropper pārlūka paplašinājums jo tas ir viens no visaugstākā līmeņa rīkiem.

2. Izlemiet par krāsu skaitu (ieteicams: 3)

Kad primārā krāsa ir pavirzīta uz leju, nākamais solis ir izlemt, cik daudz citu krāsu jūs pievienosiet sajaukumam.

Parasti ieteicams izmantot trīs krāsu kombināciju. Triadiska krāsu shēma, kas sastāv no trim krāsām, kas vienmērīgi izkārtotas ap krāsu riteni, ir labs sākumpunkts. Trijādiska palete var būt diezgan dramatiska, ja tai ir trīs primāras spilgtas krāsas, tāpēc dizaineri bieži izvēlas sekundāru toņu kombināciju.

Pastāv arī vecs dizainera noteikums, kas var būt noderīgs, piemērojot krāsu shēmu vietnes dizainam. To sauc par 60-30-10 noteikums.

Noteikums 60-30-10 iesaka nelietot vienādu daudzumu izvēlēto krāsu, bet gan sadalīt tās procentos un attiecīgi piemērot. Labs prakses piemērs praksē ir vīrieša uzvalks: žakete un žakete aizņem apmēram 60% no izskata, krekls veido vēl 30%, bet kaklasaite – 10%.

3. Vajadzības gadījumā izmantojiet sekundārās krāsas

Sekundāro krāsu saskaņošana ar galvenajām zīmola krāsām var būt cīņa, taču neļaujieties izmisumam! Tiešsaistē ir pieejams daudz viedo bezmaksas rīku, kas šo uzdevumu padarīs daudz vieglāku. Piemēram, jūs varat doties uz Krāsu telpa, ievadiet izvēlētās krāsas sešstūra kodu un sēdiet atpakaļ! (Vairāk krāsu paletes ģeneratora rīku zemāk …)

Kāda jēga pievienot otrās krāsas? Dažreiz dizainam būs vajadzīgas ne tikai dažas pamata krāsas. Tas jo īpaši attiecas uz vietnēm, kurās ir saturs un galvenās lapas – produkti, iespējotie materiāli, lejupielādējami materiāli utt.

Mailchimp ir plaša un pārdomāta vietņu shēma visam sava zīmola saturam.
Piemēram, Mailčimps ir plaša un pārdomāta vietņu shēma visam sava zīmola saturam.

Iespēja vizuāli atdalīt virsrakstus, sānjoslas, parakstus, pogas un citus elementus palielina reklāmguvumu līmeni un uzlabo lietotāja pieredzi.

Ja atrodaties šajā laivā, ir vērts apsvērt iespēju pievienot dažādas galvenās krāsas nokrāsas un toņus. Dažreiz vienkāršība ir labākā stratēģija.

4. Neaizmirstiet par neitrālajām krāsām (balta, melni pelēka)

Jums būs vajadzīgas neitrālas krāsas tekstam, lai izveidotu kontrastu svarīgiem elementiem, vai kā fona krāsas.

Neitrālas krāsas funkcija mūsdienu tīmekļa dizainā ir līdzīga baltā laukuma funkcijai – dot lietotājiem pārtraukumu un dot viņiem laiku labāk sagremot un priorizēt informāciju lapā..

Ir laba ideja, ja dažādiem lietošanas gadījumiem ir viena tumša un viena gaiši neitrāla krāsa. Visizplatītākās ir neitrālās krāsas balta, melna un pelēka. Kā neitrālus varat izmantot arī dominējošo krāsu nokrāsas, lai arī to harmonizēt ir nedaudz grūtāk.

Spotify zīmola vadlīnijas
Piemēram, Spotify piedāvā četras iespējamās sava logotipa versijas, ar skaidru norādījumu izmantot melno logotipu uz gaišas krāsas fona un balto – uz tumšas krāsas fona.

Ja jums trūkst ideju, dodieties atpakaļ uz Drūms vai Projektēšana un izmantojiet krāsu meklēšanu, lai redzētu, ko citi dara.

5. Pievienojiet primāro, sekundāro un neitrālo krāsu šādās vietās:

Kā jūs izmantojat vietnes krāsu shēmu? Kuras krāsas iet kur un kāpēc?

  • Primārās krāsas dodieties uz vietnes karstajiem punktiem. Jums vajadzētu izmantot šīs drosmīgās, dinamiskās krāsas, lai piesaistītu lietotāju uzmanību un pamudinātu viņus rīkoties. CTA pogas, virsraksti, pabalstu ikonas, lejupielādes veidlapas un cita svarīga informācija ir jāizceļ, izmantojot galvenās krāsas.
  • Sekundārās krāsas tiek izmantoti, lai izceltu mazāk svarīgu informāciju vietnē, piemēram, sekundārās pogas, apakšvirsraksti, aktīvās izvēlnes elementi, fonu vai atbalsta saturs, piemēram, FAQ un atsauksmes.
  • Neitrālās krāsas , visticamāk, tiks izmantots tekstam un fonam, bet varētu noderēt īpaši krāsainās vietnes sadaļās, tikai lai palīdzētu to tonizēt un pievērst uzmanību.

6. Vairākas reizes iet cauri procesam

Kad esat beidzot izstrādājis savu krāsu paleti, izmēģiniet to dažādos scenārijos. Vai tas darbosies drukātā formātā? Ko darīt, ja jūs nolemjat sākt preču līniju? Vai tas ietekmē apmeklētājus, no kuriem jūs to gaidījāt??

Vislabāk ir pāris reizes iziet šo procesu un izveidot dažas dažādas krāsu paletes. Ja kāds neatbilst visām jūsu prasībām, jums būs plāns B.

7. Prāta vētra, kad tā nepieciešama

Skaistas krāsu shēmas nav tik grūti nākt klajā, kad zināt, kur meklēt. Šeit ir noderīgu rīku saraksts, kas palīdzēs jums meklēt labākās vietņu krāsu kombinācijas.

  1. Krāsu telpa – šī vietne var ģenerēt visu krāsu shēmu, pamatojoties uz vienas izvēlētās krāsas heksa kodu.
  2. Adobe krāsa – šis Adobe rīks ir veidots, balstoties uz krāsu rata koncepciju, un tas dažu klikšķu laikā ļauj jums izveidot jebkāda veida vietnes krāsu shēmu. Varat arī augšupielādēt attēlu, lai iegūtu krāsu kodus, velkot un nometot failu rīkā.
  3. Palettons – Paletton ir vēl viens lietotājam draudzīgs rīks, lai radītu skaistas krāsu shēmas bez tehniskām vai dizaina zināšanām.
  4. Coolors – šis rīks ir patiešām ērts, lai pārbaudītu, kā dažādas krāsas darbojas kopā. Izmantojot tās vilkšanas un nomešanas saskarni, jūs varat pārvietot krāsas un redzēt, vai tās saduras vai labi darbojas kopā.
  5. ColorSpire – cits vietnes krāsu shēmas ģenerators.
  6. Canvas krāsu ritenis – šis bezmaksas rīks ir ļoti lietotājam draudzīgs un var palīdzēt saprast, kuras krāsas izskatās lieliski kopā un kuras krāsu kombinācijas ir nē. Turklāt ir daudz izglītojoša satura, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt par krāsu teoriju un krāsu riteni.

Visbiežāk uzdotie jautājumi:

1. Kāpēc vietnes krāsu shēma ir svarīga??

Krāsas ietekme uz cilvēka smadzenēm ir reāla parādība. Neatkarīgi no tā, vai mēs apzināti sajūtam tās ietekmi vai nē, krāsām ir liela ietekme uz to, kā mūsu smadzenes apstrādā informāciju un apkārtējo pasauli.

Zinātne ir parādījusi ka sarkans var palielināt apriti, bet zils rada nomierinošu efektu.

Piemēram, 2000. gadā, Glāzgova iepazīstināja zils ielu apgaismojums, lai uzlabotu pilsētas ainavu, kas nejauši izraisīja noziegumu skaita ievērojamu samazināšanos apgabalos, ko apgaismo zilais apgaismojums. Līdzīgi, Tokijas Yamanote dzelzceļš līnija izvēlējās uzstādīt zilo gaismu vilcienu peronu galā, lai samazinātu pašnāvību skaitu. Rezultātā pašnāvību skaits šajās stacijās samazinājās par 74%.

Tas, iespējams, izskaidro, kāpēc lielākā daļa medicīnas un farmācijas preču zīmju izvēlas zilu kā galveno krāsu.

Skaidrs ir viens: pareizi lietojot, krāsām var būt liela vara pār mums. Tieši tāpēc ir tik svarīgi izvēlēties savai vietnei pareizo krāsu shēmu.

Apvienojot dažādas krāsas un nokrāsas, mēs varam izveidot krāsu paletes, kas rada harmoniju dizainā, izsauc vēlamās emocijas, ietekmē lietotāju noskaņojumu un veido viņu uztveri par zīmolu.

2. Kādas emocijas ir saistītas ar dažādām krāsām?

Ir visa zinātnes nozare, kas veltīta krāsu ietekmes uz cilvēka uzvedību izpētei – to sauc par krāsu psiholoģiju. Caur daudziem eksperimenti un izpēte, zinātnieki ir noskaidrojuši, ka krāsas patiešām izsauc emocijas: dažas mūs padara laimīgus, modrus vai atvieglinātas, savukārt citi izjūt tumšākas sajūtas un var mūs uztraukt vai skumji.

Patiesībā, 85% pircēju ir teikuši viņi iegādājas produktus, kuru pamatā ir tikai krāsa.

Izvēloties savai vietnei pareizo krāsu paleti, jūs varat mainīt veidu, kā cilvēki domā par jūsu zīmolu, un radīt ilgstošas ​​emocijas, kas virzīs patērētāju lēmumus par pirkumu.

Bet kur sākt?

Šeit ir seši galvenie krāsas, kas izsauc unikālu emocionālu reakciju skatītājiem:

sarkans

Sarkans simbolizē nozīmi, aizraušanos un agresiju. Padomājiet par sarkano paklāju, sirdi kā mīlestības simbolu vai pieturas zīmi. Tam ir jāpievērš uzmanība, un, runājot par dizainu, tas ir jāizmanto taupīgi, lai neapbēdinātu un nenogurdinātu skatītāju.

Vodafone.
Attēla kredīts: Vodafone.

apelsīns

Apelsīns ir saistīts ar enerģiju, rotaļīgumu un zemām cenām. Oranžās krāsas izmantošana tīmekļa dizainā var palīdzēt izcelt zīmola jaunību un pat piesaistīt pircēju uzmanību.

EasyGroup
Attēla kredīts: EasyGroup.

Dzeltens

Tā kā saules krāsa ir dzeltena, tā var spēlēt uz laimes un jautrības aspektiem. Bet tas arī aktivizē trauksmes zonu smadzenēs, tāpēc tas jālieto piesardzīgi un dažādos toņos.

kāpurs
Attēla kredīts: kāpurs.

Zaļš

Dabas krāsai, zaļai, ir cieša saistība ar veselību, labklājību un videi draudzīgām iniciatīvām. Tas ir skaisti piemērots visu veidu bioloģiskiem vai dabīgiem produktiem un zīmoliem, kas vērsti uz āru un dabu.

Starbucks
Attēla kredīts: Starbucks.

Zils

Zilā krāsa uzreiz iedvesmo uzticību un rada drošības sajūtu. Turklāt ir pierādīts, ka tas nomierina smadzenes, tāpēc tas ir arī aicinošs un draudzīgs. Tā kā zilā krāsa ir tik universāla un dinamiska, tā ir viena no populārākajām krāsu izvēlēm tīmekļa dizaineru vidū.

NHS
Attēla kredīts: NHS.

Violets

Violeta ir autoratlīdzības krāsa. Bieži saistīta ar eleganci, noslēpumainību un radošumu, tā ir krāsa, kas raksturīga zīmoliem, kuri pauž augstākās klases vai luksusa pievilcību vai vēlas ar savas vietnes dizainu radīt jutekliskāku pievilcību..

Kadberija
Attēla kredīts: Kadberija.

Domājot par to, kuras primārās un sekundārās krāsas izmantot jūsu vietnes krāsu shēmai, jūs varēsit ietekmēt to, kā cilvēki jūtas pret jūsu vietni un jūsu zīmolu.

3. Kas jāzina par dzimuma / vecuma krāsu atšķirībām?

Vietnēm ar vislabāko sniegumu ir viena kopīga iezīme – viņi zina savu mērķauditoriju. Neatkarīgi no tā, vai veicat tirgus izpēti, vai izmantojot daudzu gadu pieredzi savā nozarē, jums vajadzētu būt iespējai pateikt, kam vēlaties pievērsties. Kāpēc? Tā kā krāsas, dizaina izvēle, tipogrāfija un tādas lietas kā balss tonis atšķirīgi ietekmē atšķirīgo demogrāfiju.

Un krāsas nav atšķirīgas tikai dažādu demogrāfisko datu skatījumā. Izrādās, ka vīrieši un sievietes dod priekšroku arī dažādām krāsām.

2012. gada pētījumā, gandrīz 2000 vīriešiem un sievietēm tika jautāts, vai viņi dod priekšroku purpursarkanai, zilai, zaļai, dzeltenai, oranžai, sarkanai vai rozā krāsai.

42% vīriešu sacīja, ka iecienītākā krāsa ir zilā krāsa, kam seko zaļa (25%) un purpura (12%). Sievietes arī sacīja, ka vēlamā krāsa ir zilā krāsā (29%), kam cieši seko purpursarkana (27%) un zaļa (19%).

Skekta diagramma: cilvēces iecienītās krāsas
Diagramma: cilvēces iecienītās krāsas.

Lai arī vīriešu un sieviešu krāsu izvēles atšķirības ir smalkas, tās var ievērojami ietekmēt zīmola panākumus. Tas vēl nav viss. Veidojot vietnes krāsu shēmu, kas pievilcīga abiem dzimumiem, ir svarīgi ņemt vērā arī vismazāk iecienītās krāsas.

Tātad, kādām krāsām dod priekšroku dažādi dzimumi?

Tātad, kādām krāsām dod priekšroku dažādi dzimumi? Daži izpēte ir izdarīts šajā virzienā.

Lētas vai neizskaidrojamas krāsas

Saskaņā ar šo pētījumu, gan vīriešiem, gan sievietēm nepatīk brūna un oranža krāsa. Arī 17% sieviešu pelēko krāsu sarakstā iekļāvušas pelēkās krāsas. Interesanti, ka abu dzimumu pārstāvji šīs pašas krāsas uzskata par “lētām” vai “lētām”.

4. Kādas krāsas piesaista vislielāko uzmanību?

Pareiza krāsu kombinācija ir būtiska web dizaina izstrādē, jo tā palīdz dizaineriem izveidot vizuālo hierarhiju. Vizuālā hierarhija savukārt ļauj lietotājiem gandrīz uzreiz atšķirt galvenos elementus un vispirms pamanīt svarīgāko informāciju.

Gugenheima muzejs
Piemēram, Gugenheima muzejs izmanto krāsu, lai akcentētu dažādas vietas un izceltu vissvarīgāko informāciju vietnē.

Bet dizaina struktūru piešķir ne tikai dažādas krāsu kombinācijas. Krāsām dabiski ir sava hierarhija, ko vislabāk nosaka tas, kā katra krāsa ietekmē mūsu emocijas, maņas un uzvedību.

Ir treknrakstā krāsas, piemēram sarkans, dzeltens vai oranžs, kas ir praktiski nenovēršami un prasa mūsu nedalītu uzmanību. Un ir arī vājākas krāsas, piemēram, pelēka, balta vai gaiši zila, kas palīdz radīt kontrastu un padarīt svarīgus elementus popus.

Dizaineriem patīk izmantot treknas krāsas, lai asinātu navigāciju un radītu intuitīvāku lietotāja pieredzi. Bez tam treknrakstā krāsas var izmantot, lai izveidotu konsekvenci dažādās lapās un palīdzētu lietotājiem ātrāk atrast nepieciešamo. Piemēram, sarkanās krāsas izmantošana pogām ar aicinājumu uz darbību visā jūsu vietnē var palielināt reklāmguvumu līmeni un padarīt UI dizainu intuitīvāku.

5. Kuras nozares atbalsta dažādas krāsas?

Mēs jau esam apsprieduši, cik svarīga krāsu psiholoģija ir zīmolam, identitātei un logotipa noformējumam un kā katram toņam ir atšķirīga psiholoģiska ietekme uz klientu.

Tāpēc nav pārsteidzoši uzzināt, ka dažādas nozares atbalsta dažādas krāsas, jo tās mēģina izraisīt īpašas emocijas un radīt nozarei svarīgas asociācijas.

Vienā pētījumā tika analizēti 520 logotipi dažādās nozarēs, lai noteiktu, kura nozare dod priekšroku kādai krāsai. Rezultāti tika apkopoti krāsainā diagrammā, kurā attēloti 20 labākie zīmoli katrā nozarē un to dominējošās krāsas.

6. Kā uzlabot zīmola atpazīstamību?

Krāsa ir viens no vissvarīgākajiem neaizmirstamu zīmolu elementiem – līdzās tipogrāfijai, firmas nosaukumam un grafikai.

Mēs zinām, ka mūsu smadzenes alkst vizuālas informācijas. Izstrādājot saistošu vizuālo saturu, kas izmanto pareizās krāsas un acīm tīkamā dizaina dizaina intereses, un pievēršas viņu uzmanībai ilgi pirms informācijas faktiskās apstrādes. Smadzenēm nepieciešams ceturtdaļas sekundes, lai apstrādātu vizuālās norādes, savukārt vidējā patērētāja uzmanības spēja ir tikai 8 sekundes.

Darīsim ātru eksperimentu. Aizveriet acis un padomājiet par šiem trim zīmoliem: Milka Chocolate, IKEA un Carlsberg. Vai jūs redzējāt viņu zīmolu krāsas? Varu derēt, ka jūsu smadzenes uzreiz tika atdalītas ar purpursarkaniem, ziliem ar dzeltenu un zaļu attēliem.

Milka
Attēla kredīts: Milka.

Pētījumi liecina, ka krāsa palielina zīmola atpazīstamību par 80%. Labākas zīmola atpazīstamības palielināšana savukārt palīdz uzņēmumiem izveidot pazīstamību. Un, jo kaut kas pazīstamāks, jo vairāk tam uzticamies.

Krāsu psiholoģijas studijas var arī palīdzēt jums nodrošināt, ka jūsu zīmols tiek saistīts ar pareizajām emocijām, un radīt pozitīvu noskaņojumu patērētājiem.

Tas var šķist liels darbs pie tikpat pamata kā vietnes krāsu shēma, taču tas ir būtisks solis vietnes izstrādes procesā. Lai varētu ietekmēt to, kā lietotāji redz un jūt jūsu zīmolu, mums ir labāk jāizprot krāsu un emociju saistība.

7. Kas ir neitrālās krāsas?

Vai jūs varat izveidot pievilcīgu vietnes dizainu, neizmantojot nevienu krāsu? Atbilde ir jā, bet, lai piesaistītu apmeklētāju uzmanību, ir vajadzīga laba izpratne par citiem dizaina elementiem, piemēram, tipogrāfiju, režģi un izkārtojumu..

Vietnes melnbaltais dizains ir pazīstams kā monohromatiska krāsu shēma. Melnā un baltā krāsu kombinācija ir droša likme – tās ir divas krāsas, kas nekad neiziet no modes. Tomēr monohromatisko krāsu shēmu var balstīt uz jebkuru krāsu, ja vien tā ir iegūta no vienas nokrāsas un tiek pagarināta, izmantojot tās nokrāsas, nokrāsas un toņus.

Labi izpildīts monohromatisks dizains nodrošina, ka vietne izceļas ar izsmalcinātu, modernu un mūžīgu.

Īpaša piedāvājuma studija
Lūk monohromatiskas krāsu shēmas piemērs kas par pamatkrāsu izmanto sarkanu krāsu.

Negatīvā puse var būt izaicinājums, lai saņemtu apmeklētāju emocionālu reakciju. Bez krāsas, vienkrāsas tīmekļa dizainparaugiem nav arī personības un emociju. Dizaineriem radoši jādomā par pievilcīgas pārlūkošanas iespējas attīstību, kad viņi izvēlas monohromatisku krāsu shēmu.

Pētījumi par minimālismu tīmekļa dizaina parādīšanā ka akcentētas krāsas apzināta un konsekventa izmantošana visā dizainā palīdz izcelt vissvarīgāko informāciju un motivē lietotājus rīkoties.

Vienā pētījumā tika analizēti 520 logotipi
Vienā pētījumā tika analizēti 520 logotipi.

Zilā, sarkanā un zaļā ir trīs dominējošās krāsas, kas veidojas gandrīz katrā nozarē.

Tomēr ir viens izņēmums, kas attiecas uz zilu krāsu. Pēc pārtikas pētnieku domām, kad cilvēki meklēja pārtiku, viņi iemācījās izvairīties no toksiskiem vai sabojātiem priekšmetiem, kas bieži bija zili, melni vai purpursarkanā krāsā. Kad mācību priekšmetiem pasniedz zilā krāsā krāsotu pārtiku, viņi zaudē apetīti.

Ja ikviens cits jūsu nozares zīmols izmanto tās pašas krāsas, var šķist neiespējami izcelties un izveidot atpazīstamu zīmolu. Tieši tāpēc ir svarīgi sastādīt plašāku krāsu shēmu, kas attieksies uz visiem zīmola un mārketinga materiāliem, tā vietā, lai izmantotu tikai vienkāršu primāro un sekundāro krāsu kombināciju.

8. Vai ir kādi labas vietnes krāsu shēmu piemēri??

Tur ir! Šeit ir 20 piemēri, lai iedvesmotu jūsu vietnes krāsu shēmu.

1. Spilgta akcenta krāsa

Crescosa
Attēla kredīts: Crescosa.

Akcenta krāsas izmantošana jūsu vietnes krāsu shēmā ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā pievērst apmeklētāja uzmanību vissvarīgākajai lapas informācijai. Zemāk redzamajā piemērā trīs treknrakstā krāsas – dzeltena, violeta un sarkana – tiek izmantotas, lai izceltu pamatpakalpojumus un izveidotu neaizmirstamu koncepciju.

2. Spilgta, bet līdzsvarota krāsu shēma

Perfekta vētra
Attēla kredīts: Perfekta vētra.

Šīs vietnes krāsu shēma līdzsvaro divas spilgtas krāsas, kā akcenta krāsu izmantojot spilgti sarkanu krāsu.

Atklājiet vairāk spilgtu akcentu krāsu shēmu Adobe krāsa.

3. Svaiga un organiska izskata krāsu shēma

Calem
Attēla kredīts: Calem.

Teikums, ka mēs vispirms ēdam ar acīm, ir plankumains. Mūsu smadzenes saņem signālu no acīm krietni pirms mūsu garšas kārpiņas sāk darboties. Krāsa bieži ir pirmais elements, ko mūsu acis pamana par pārtikas produktu, un tas nosaka, kā mēs uztveram garšu un aromātu tam, ko gatavojamies ēst. Zemāk redzamajā piemērā mēs redzam, kā dabiskas krāsu shēmas izmantošana, kurā dominē dzeltenā, baltā un zaļā krāsa, rada organisku un svaigu izskatu.

4. Zemes toņi

LaunchBuzz
Attēla kredīts: LaunchBuzz.

Šīs vietnes krāsu shēmā tiek izmantots neitrāls krāsu fons, lai izceltu produkta persiku krāsu.

Atklājiet vairāk svaigu krāsu shēmu Adobe krāsa.

5. Mierīga un minimālistiska krāsu shēma

Strādājiet atbildīgi
Attēla kredīts: Strādājiet atbildīgi.

Šī vienkāršā zemes un mierīgo krāsu kombinācija rada relaksējošu atmosfēru un nosaka pareizo toni mājas lapas ziņai – stresa un nemiera pārvarēšanai. Tas ir arī piemērs tam, kā ierobežota krāsu palete joprojām var būt spēcīga, ietekmējot apmeklētāja garastāvokli un uzvedību.

6. Gluds un atvieglots krāsu shēma

Padziļinājums
Attēla kredīts: Padziļinājums.

Pārī savienojot dažādas zilas nokrāsas ar pieskaņotiem pasteļiem, šī gludā vietnes krāsu shēma rada mierīgu un sapņainu gaisotni.

Atklājiet vairāk minimālistisku krāsu shēmu Adobe krāsa.

7. Pastelveida un izslēgta krāsu shēma

Līdzdalībnieks
Attēla kredīts: Līdzdalībnieks.

Izmantojot mīkstu, pasteļtoņu krāsu shēmu, šim vietnes dizainam izdodas radīt iespaidu par organisko plūsmu un vizuālo struktūru. Tas ir acīm patīkams un līdzsvarots, vilinot apmeklētāju pieturēties un turpināt pārlūkot.

8. Mīksta un aicinoša krāsu shēma

Cédric Pereira
Attēla kredīts: Cédric Pereira.

Šī vietnes krāsu shēma apvieno vairākas pasteļkrāsas, lai radītu maigu un aicinošu izskatu.

Atklājiet vairāk pasteļtoņu shēmas Adobe krāsa.

9. Dzīva un trekna krāsu shēma

MA Patiesas kaņepes
Attēla kredīts: MA Patiesas kaņepes.

Pārpilna krāsa un enerģija, šī dinamiskā krāsu palete apvieno koši dzeltenu un dinamiski zilu krāsu, radot jaudīgu kombināciju. Ar spilgtām krāsām un interesantiem dizaina elementiem vietne atstāj ilgstošu iespaidu un pārspīlē citrusainu aromātu.

10. Dzīvs kontrasts

Dropbox dizains
Attēla kredīts: Dropbox dizains.

Šajā krāsu shēmā divas spilgtas krāsas tiek izmantotas, lai izveidotu acu satveramu kontrastu.

Atklājiet spilgtākas krāsu shēmas Adobe krāsa.

11. Krāsaina un moderna krāsu shēma

Apstiprini
Attēla kredīts: Apstiprini.

Šī vietne atņem izsmalcinātu un modernu dizainu, apvienojot spilgtas krāsas izstrādājumus ar neitrālu fonu. Ar vienu CTA pogu akcentu krāsu tīmekļa vietnes dizains lieliski darbojas, lai virzītu apmeklētāju uz vēlamo darbību.

12. Jautri un rotaļīgi

Jūsu plāns, jūsu planēta
Attēla kredīts: Jūsu plāns, jūsu planēta.

Apvienojot daudzas dažādas krāsas un nokrāsas, šī vietne izraida rotaļīgu krāsu shēmu, kurā informācijas kategoriju veidošanai tiek izmantota krāsa.

Atklājiet krāsainākas krāsu shēmas Adobe krāsa.

13. Monohromatiska krāsu shēma

Revolve Studio
Attēla kredīts: Revolve Studio.

Šī krāsu palete, kas spēlē ar faktūru un dažādiem melnā un pelēkā toņiem, palīdz radīt noslēpumainu, taču pieejamu vietnes dizainu. Krāsu trūkums šajā tīmekļa dizainā liek apmeklētājam koncentrēties uz citiem elementiem, tostarp kopiju, formām un vizuāliem attēliem.

14. Elegants un mierīgs

Mowellens
Attēla kredīts: Mowellens.

Spēlējot ar dažiem zaļās nokrāsas toņiem, šis vietnes dizains rada dziļumu un izmanto mierīgu, tīru krāsu shēmu, lai apmeklētāji tiktu iesaistīti.

Atklājiet vairāk vienkrāsainu krāsu shēmu Adobe krāsa.

15. Spilgta un asa krāsu shēma

Lielo acu brieži
Attēla kredīts: Lielo acu brieži.

Novirzot asu krāsu shēmu, šis vietnes dizains rada spēcīgu pirmo iespaidu. Nebaidoties vadīt ar spilgtām krāsām, vietnes dizains apvieno dažādas nokrāsas, lai izveidotu izteiktu kontrastu un piesaistītu apmeklētāja uzmanību – no dziļi rozā līdz zilganzaļai un bagātīgi zilai krāsu shēma ir eklektiska, bet līdzsvarota.

16. Nebaidieties no treknām krāsām

Krāsa uz kodu
Attēla kredīts: Krāsa uz kodu.

Ar lielu kontrastu un trim dzīvām krāsām spēlē šī vietnes krāsu shēma rada drosmīgu iespaidu.

Atklājiet spilgtākas krāsu shēmas Adobe krāsa.

17. Eleganta un grezna krāsu shēma

Šers Ami
Attēla kredīts: Šers Ami.

Šī skaistā krāsu shēma izvelk karalisku, elegantu izskatu, apvienojot dziļi zilu un zelta nokrāsu. Tā ir klasiska krāsu shēma ar mūsdienīgu vērpjot, kas nodrošina spēcīgu vizuālo pieredzi un nekavējoties pozicionē zīmolu kā augstākās klases atskaņotāju.

18. Ar zelta pieskārienu

Paola Krauze
Attēla kredīts: Paola Krauze.

Zemāk sniegtais piemērs parāda, kā iemest krāsu, kurai ir spēcīgas kultūras asociācijas – šajā gadījumā; zelts – var mainīt visa dizaina dinamiku un padarīt to majestātiskāku.

Atklājiet elegantākas krāsu shēmas Adobe krāsa.

19. Korporatīva, tomēr enerģētiska krāsu shēma

Bambusa pūlis
Attēla kredīts: Bambusa pūlis.

Balstoties uz spilgtu, bet diezgan tradicionālu krāsu paleti, šis tīmekļa vietnes dizains spēj radīt uzticību, vienlaikus radot iespaidu par tālredzīgu, modernu zīmolu. Ar izteiktu kontrastu un lielisku salasāmību sarkanās un zilās krāsas kombinācija vietnei piešķir dinamisku un jaudīgu vibe.

20. Tradicionāls, bet interesants

Kredijs
Attēla kredīts: Kredijs.

Klasiskā sarkanās un zilās krāsas kombinācija atdzīvojas šajā atdzistās vietnes dizainā.

Atklājiet vairāk korporatīvo krāsu shēmu Adobe krāsa.

Tagad jūs zināt, kā pats izveidot vietnes krāsu shēmu

Patiesība ir tāda, ka jums nav jābūt dizainerim, lai sastādītu skaistu vietnes krāsu shēmu. Ar plašu izpratni par krāsu psiholoģiju, krāsu teorijas pamatiem un noderīgu rīku arsenālu, jūs varat izveidot krāsu paleti, kas piešķir jūsu zīmolam spēcīgu vizuālo identitāti.

Nesteidzieties, lai izpētītu radošus piemērus, izmēģinātu dažādas krāsu kombinācijas un atrastu papildinošās krāsas, kas labi darbojas kopā. Lielisks dizains ir relatīvs – ja tas darbojas jūsu zīmolam, veicina piesaisti un veicina zīmola atpazīstamību, tas ir viss, kas patiešām ir svarīgs.

Tagad uzvelciet dizainera cepuri un sāciet eksperimentēt ar savām krāsu paletēm!

Pievienojieties mūsu biļetenam

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me