9 vietņu dizaina idejas un iedvesmas vietnes

Vietņu dizaina idejasIznākšana pie lieliska vietnes dizaina var būt sarežģīta.

Kad jūs nevarat panākt, lai radošās sulas plūst pēc pieprasījuma, ir viegli justies iestrēdzis un kļūt neapmierināts.

Ja tieši tā (vai dažreiz) jūtaties tieši tagad, šī ziņa ir šeit, lai jums palīdzētu.

Turpmāk mēs sniegsim jums veidus, kā rīkoties, lai pārvarētu dizainera idejas bloķēt kad idejas vienkārši neplūst.

Gatavs? Sāksim…

9 Web dizaina padomi, kad jūtaties iestrēdzis

Lai palīdzētu jums nākt klajā ar labām idejām, mēs sākam ar tīmekļa dizaina padomiem, kurus varat nekavējoties izmantot, lai uzlabotu jūsu darbu.

1. Izmantojiet Pinterest garastāvokļa dēļus

Pinterest ir lielisks rīks, lai izveidotu garastāvokļa dēļi. Jūs varat savākt vizuālu materiālu, kas, jūsuprāt, varētu būt noderīgs jūsu projektā vai sniegs norādījumus. Tie var būt attēli, krāsu shēmas, izkārtojumi, esošās vietnes un daudz kas cits.

Pinterest garastāvokļa dēļi

Noskaņu panelis darbosies kā centrālais centrs jūsu dizaina iedvesmai. Jūs to varat arī kopīgot ar klientiem vai sadarbības partneriem, lai viņi varētu sniegt ieguldījumu sava materiāla veidošanā.

2. Izveidojiet soli pa solim plānu

Plāna sastādīšanaJūs zināt, ko viņi saka: Neplānošana plāno izgāzties. Tas attiecas arī uz web dizainu. Ja vietņu dizaina idejas neizdodas realizēt, iespējams, tas notiek tāpēc, ka jūs vēl neesat apskatījis pamatus. Tikai tad, kad pamati būs vietā, jūs varēsit likt virsū radošus pieskārienus. Plānošana var izskatīties šādi:

 1. Nosakiet vietnes mērķi – Jums jāzina, kas vietnei ir paredzēts veikt. Ja jums to nav, uz ko elli jūs plānojat? Labi mērķi ir SMART: Sveikls, Mviegls, Asasniedzams, Relevants un Timely. Vairāk par to šeit.
 2. Skicējiet pircēja ceļojumu – Papildus kopējam mērķim jums ir arī jāizdomā, kādu ceļu vēlaties apmeklēt. Kopš brīža, kad viņi nonāk jūsu vietnē līdz visam mērķim, kas jums prātā. Tādā veidā jūs varat izveidot struktūru, lai viņiem palīdzētu. Hubspot ir lielisks raksts uz to.
 3. Nāciet klajā ar stila rokasgrāmatu – Stila rokasgrāmatas izveidošana palīdzēs jums saglabāt konsekvenci jūsu dizainā. Tas definē fontus, krāsas un citus dizaina elementus. Viena izmantošana veicina vienveidību, it īpaši strādājot ar citiem. Google ir labs piemērs.
 4. Plānojiet savu SEO – Plānošana ir svarīga arī SEO. Izveidojiet vietnes karti, lai saprastu, kā strukturēt savu informāciju gan apmeklētājiem, gan meklētājprogrammām.

3. Vispirms koncentrējieties uz struktūru

Tāpat kā plāna sastādīšana, koncentrēšanās uz savas vietnes struktūru vispirms palīdz jums atkāpties no procesa un iegūt vairāk putna lidojuma..

Tas var palīdzēt strādāt ar citu datu nesēju, nevis datoru. Piemēram, veidojot skices uz papīra ar vienu pildspalvu, jūs pagaidām varat aizmirst par krāsām un citām detaļām. Ja izmantojat tāfeles vai tāfeli, jūs pat varat visu padarīt kopīgu.

Lielisks vingrinājums var būt arī tīmekļa vietnes uzzīmēšana pēc piezīmes. Tas piespiedīs pieturēties pie būtiskuma. Variants ir tas, ka vispirms izveidojiet savu dizainu pelēkos toņos un tikai vēlāk pievienojiet krāsu. Tādā veidā jūs esat spiests izveidot vizuālu hierarhiju, nepaļaujoties uz krāsu.

Sāciet ar pelēktoņu
Laura Elizabete / Smashing Magazine

Ja jūs nevēlaties izmantot datoru, lai projektētu, varat izmantot “šķielēšanas pārbaudi”. Tas nozīmē attālināties no ekrāna un saķert acis. Neskaidrs attēls parādīs to, kas jūsu vietnē ir acīmredzamākais un ko pirmoreiz pamanīs pirmie apmeklētāji.

4. Pieturieties pie tīmekļa standartiem

Dizaineru raksturs ir vēlme būt radošam. Tā parasti ir laba lieta. Ņemiet vērā, ka ir jānosaka dažas robežas, kurās jābūt radošam.

Piemēram, tīmekļa dizainā pastāv virkne noteiktu standartu. Apmeklētāji ir pieraduši pie noteiktām dizaina tropēm un vietnes elementiem. Pārāk pārkāpjot šos noteikumus, tas varētu tos sajaukt un izslēgt.

Starp šiem noteiktajiem standartiem ir:

 • Zīmola un dizaina konsekvence visās lapās
 • Vietnes logotips augšējā kreisajā stūrī
 • Kontaktinformācija augšējā labajā stūrī vai centrā
 • Galvenā navigācija ekrāna augšdaļā
 • Galvenā virsraksta / vērtības piedāvājums un aicinājums uz darbību ir atrodams mājas lapā
 • Meklēšanas funkcija galvenē
 • Sociālo mediju ikonas vietnes kājenē

Mēs esam pārliecināti, ka kā dedzīgs interneta lietotājs jūs jau zināt, ka vairāk vietņu ievēro standartus. Ja nē, jūs varat atrast vairāk no tiem šeit.

5. Koncentrējieties uz minimālismu un CTA pogām

Kad jūs zināt savas vietnes un lapu mērķi, tas ļauj jums arī atbrīvoties no visa, kas neatbilst šim mērķim. Tas racionalizē jūsu dizainu un padara to patīkamāku.

Atkal ir pētījumi, lai to atbalstītu. Tajā pašā pētījumā, kas minēts iepriekš, Google ir atklājis, ka vizuālā sarežģītība ir negatīvi saistīta ar vietņu pievilcību. Īsāk sakot – cilvēki nevēlas satriekt! Noformējuma vienkāršošana noder citām funkcijām, piemēram, vietnes ātrumam.

Šeit ir dažas lietas, kuras varat droši novērst:

 • Izvēlnes vienumi – Protams, jūs vēlaties, lai citi izpētītu vairāk jūsu vietnes. Tomēr pārslogota izvēlne var būt mulsinoša un negatīvi ietekmēt. Atkal – pieturies pie pirmās nepieciešamības!
 • Sānjoslas – Arvien vairāk vietņu pakāpeniski pārtrauc sānjoslas darbību. Kas jums ir sānjoslā? Vai tas tiešām ir svarīgi??
 • Dubļains žargons – Tas pats, kas attiecas uz krājuma fotoattēliem, attiecas arī uz valodu. Pārmērīgi izmantotas frāzes, klišejas un dobie vārdi liek cilvēkiem noskaņoties. Pārtrauciet to lietošanu, ievadiet personībā personību, iemācieties spēka vārdi un iemācīties rakstīt.

6. Sāciet ar mobilo

Mobilās ierīces ir pārņēmušas vētru pasaulē. Tagad vairāk cilvēku sērfo internetā, izmantojot tālruņus un planšetdatorus, nevis galddatorus.

Papildus, Google paziņoja ka viņi sāk ieviest jauno mobilo tālruni. Tas nozīmē, ka tad, kad meklētājprogramma būs pilnībā ieviesta, tā vispirms novērtēs katru vietni savā mobilajā telefonā. Ja tas nepilda savu darbu pareizi, jūs meklējat meklēšanas vaicājumu klasifikāciju.

Šī iemesla dēļ, izstrādājot vietni, būtu ieteicams vispirms sākt ar mobilo ierīču klātbūtni. Turpmāk mobilie lietotāji būs jūsu galvenie klienti. Tāpēc labāk pārliecinieties, ka viņi jūtas aprūpēti.

Tajā pašā laikā tā ir laba prakse, ja nāk klajā ar vietņu dizaina idejām. Atkal, sākot ar mobilajiem spēkiem, jums jākoncentrējas uz būtisko un jāpārdomā sava dizaina mērķis. Pēc tam, palielinoties ekrāna izmēram, varat to vēl vairāk izvērst un pievienot.

7. Pievērsiet uzmanību satura formatēšanai

Satura formatēšana ir nepietiekami novērtēts rīks tīmekļa dizaineriem. Saturs ir vissvarīgākais jūsu vietnes elements, neatkarīgi no tā, vai tas ir emuāra ziņas vai pārdošanas kopija. Galu galā tas ir tas, ko vēlaties, lai apmeklētāji patērē. Jūsu dizaina mērķis ir to parādīt tādā veidā, kā viņi to dara.

Diemžēl tagad cilvēki ir tik piesātināti, ka daži no viņiem visu lasa jūsu lapā. Tā vietā vairums apmeklētāju skenē. Turklāt viņi mēdz dariet to F formā.

Tas nozīmē, ka jums ir jāpielāgo savam saturam atbilstošs viņu patēriņa ieradums, lai tas būtu ietekmīgāks.

To var izdarīt šādi:

 • Iekļaujiet virsrakstus – Virsraksti ir lielisks veids, kā sadalīt saturu. Daudzi lasītāji tos izmanto arī kā enkurpunktus, lai skenētu un tikai lasāmās daļas atrastos virsrakstos, kas viņiem šķiet interesantas. Tāpēc noteikti izmantojiet virsrakstus un padariet tos aprakstošus.
 • Izmantojiet rindkopas un sarakstus – Neviens nevēlas lasīt vienu lielu teksta lāsi. Rindkopās saturs tiek sadalīts mazos gabalos. Atveriet jaunu ikreiz, kad atverat jaunu punktu. Sarakstiem ir līdzīga funkcija, un tie padara informāciju pieejamāku. Izmantojiet tos arī.
 • Neizmantojiet plašsaziņas līdzekļus un attēlus – Vizuālā informācija ir daudz pieejamāka cilvēka smadzenēm nekā teksts. Šī iemesla dēļ ir laba ideja izmantot attēlus un citus multivides elementus, lai pasvītrotu jūsu kopijā izteiktos punktus. Tas atkal ir arī lielisks veids, kā sadalīt garākus teksta fragmentus.
 • Optimizējiet savus fontus – Jūsu fontu lietošana arī lielā mērā ietekmē salasāmību. Vissvarīgākie rīki, kas jums šeit ir, ir izmērs un līnijas augstums. Ej pēc vismaz 16 pikseļi un pārliecinieties, ka pievienojat vairāk līnijas augstuma, jo mazāku fontu izmantojat.

Izpētot šo rakstu, jūs varat redzēt visu iepriekš minēto.

8. Izmēģiniet vienas lappuses dizainu

Dienas laikā vietņu dizains bija viss kroka. Visam svarīgajam bija jābūt virs robežas, no kuras lietotāji sāks ritināt. Par to joprojām ir kaut kas sakāms, jo tas joprojām ir lietotāji lielāko daļu laika pavada.

Apmeklētāja apskates laiks - reizes

Tas nenozīmē, ka pirmā daļa ir jūsu lapas galu galā un visbeidzot. Cilvēki tiešām ritinās. Patiesībā viņi ritinās visu jūsu lapu uz leju, ja jūs viņiem to norādāt.

Crazy Egg to izmēģināja, kad viņi aizstāja viņu sākotnējo pārdošanas lapu ar 20 reizes garāku.

Vienas lapas dizains

Rezultāts: konvertācijas kurss pieauga par 30 procentiem! Ja jūsu pašreizējā pircēja ceļojums pārsniedz vairākas lapas, apsveriet iespēju tos visus apvienot vienā vietā. Šī varētu būt viena no tām tīmekļa vietņu dizaina idejām, kas padara visu atšķirīgu.

Neapglabājiet saturu slaidrādēs / karuseļos vai cilnēs / akordeonos, tie nedarbojas!

9. Nodarbināt A / B pārbaudi

Dažreiz, novērtējot dažādas tīmekļa vietnes dizaina idejas, var būt grūti izlemt, kurš ir pareizākais ceļš. Jūs domājat turp un atpakaļ, veicat uzlabojumus, tomēr joprojām neesat pārliecināts par savu lēmumu. Kādā brīdī domāšana to vairs nesagriezīs. Jums būs jāļauj lietotājiem izlemt.

A / B pārbaude var būt lielisks veids, kā redzēt, kas jūsu vietni padara labāku. Tas nozīmē dažādu dizaina versiju pasniegšanu apmeklētājiem izlases veidā, pēc tam pārbaudiet, kā viņi reaģē. Jūs varat pieņemt lēmumus, pamatojoties uz rezultātiem.

Jūs varat pārbaudīt gandrīz jebko. Sākot ar visu lapu noformējumu, mainot krāsu izmaiņas, aicinājumus uz darbību, izmantojot attēlus, rakstu nosaukumus un fontus. Tas viss var ļoti mainīt lapas darbību. Tomēr, ja jūs to nepārbaudīsit, jūs nekad neuzzināsit!

Šie rīki un spraudņi palīdzēs jums veikt testus.

6 iedvesmojošas vietnes jaunu vietņu dizaina ideju ģenerēšanai

Ja šajā brīdī jūs joprojām jūtaties iestrēdzis, šajā pēdējā daļā mēs apskatīsim vairākas vietnes, kas ir pilnas ar tīmekļa dizaina iedvesmu.

1. Awwwards.com

Balvas

Šī vietne piešķir balvas tīmekļa dizaineriem, izstrādātājiem un aģentūrām visā pasaulē. Viņiem ir milzīgs un meklējams tīmekļa dizaina piemēru arhīvs. Turklāt ir arī emuārs kur viņi detalizēti iepazīstina ar dizainparaugiem un sadaļu, kur jūs varat balsojiet mēneša kandidātu vietnē. Tas viss ir augstas kvalitātes un patiesi iedvesmojošs!

2. WebDesign-Inspiration.com

Vietnes dizaina iedvesma

Tā ir pabeigto tīmekļa dizaina projektu galerija. Jūs varat filtrēt to daudzos dažādos veidos, lai atrastu meklēto – piemēram, pēc nozares, veida, krāsu paletēm vai stiliem. Viņu arhīvs ir tik liels, ka tā bieži vien ir vienīgā lapa, kurā jums ir jānāk klajā ar jūsu vietņu dizaina idejām.

3. VietneInspire.com

vietneInspire

Šī vietne demonstrē gan tīmekļa, gan interaktīvo dizainu. Tāpat kā iepriekšējais piemērs, jūs varat filtrēt ierakstus dažādos veidos, ieskaitot stilu, veidu, tēmu un pat platformu. Ja izveidojat kontu, varat arī izveidot savu iecienītāko dizainu kolekcijas.

4. OnePageLove.com

Vienas lapas mīlestība

Šis piemērs ir tīmekļa dizaina iedvesmas vietne, kas īpaši paredzēta vienas lapas dizainam. Ideju mēs jau pieminējām rakstā. Jūs varat pārlūkot galeriju vai īpaši meklēt meklētās lietas. Veidojot savu vienas lappuses vietni, pārliecinieties, vai nemanāt.

5. Dribbble.com

iedziļināties vietņu dizaina ideju iedvesmā

Pie Dribbble dizaineri demonstrē savus darbus. Tas var būt jebkas, sākot no lietotnēm un beidzot ar ikonām, ilustrācijām un citiem piemēriem. Varat to izmantot vispārīgai iedvesmai vai izmantot tagi atrast to, kas jūs visvairāk interesē, piemēram, web dizains.

6. Behance.net

Behance

Šī vietne ir ļoti līdzīga Dribbble. Tā ir arī vieta, kur dizaineri var savienot un parādīt savu portfeli. Jums ir daudz tīmekļa dizaina piemēru, un tos varat meklēt, izmantojot meklēšanas funkciju.

Iesaiņošana

Web dizaina idejas nepieaug pie kokiem. Dažreiz jums ir vajadzīga neliela palīdzība, lai nākt klajā ar kaut ko labu. Par laimi ir tādi amati kā šie, lai palīdzētu jums atgriezties uz pareizā ceļa!

Cerams, ka iepriekš norādītajā tīmekļa dizaina padomi, rīki un resursi ir pamudinājuši jūs uz radošuma zemi. Acīmredzot ir daudz noderīgu lietu, tāpēc mēs vēlamies dzirdēt no jums!

Vai jūs zināt papildu padomus, rīkus vai iedvesmu, lai ģenerētu tīmekļa dizaina idejas? Ja tā, lūdzu, dalieties tajā komentāru sadaļā zemāk!