A2Hosting pārskats

A2 Hostings nodrošina jaudīgu mitināšanu jau vairāk nekā 15 gadus. Neatkarīgi no tā, vai esat tīmekļa attīstības eksperts vai arī nekad neesat iejaucies mājas lapas izveidē, uzņēmums spēj piedāvāt virkni tīmekļa mitināšanas risinājumu, kas ir ērti lietojami un pielāgoti, lai apmierinātu jūsu dažādās tīmekļa mitināšanas vajadzības..

A2nodrošinājuma logotips
UPTIME
975
ĀTRUMS
965
ATBALSTS
970. lpp
CENA
988. lpp
IESPĒJAS
965
ZAĻĀ
945. lpp
INOVATĪVS
960. lpp

Lai gan vairums hostinga uzņēmumu nodrošina standarta 24 stundas diennaktī strādājošo klientu atbalstu un ātru un efektīvu serveru solījumus, A2 hostings to paaugstina par vienu soli augstāk, ieviešot trīs tikai sava uzņēmuma unikālas funkcijas:

Servera pārtīšana – Funkcija Servera pārtīšana ir tāda pati kā jūsu standarta poga “Atsaukt”, bet tā vietā, lai atsauktu tikai tekstā vai attēlā veiktās izmaiņas, tā tiek saglabāta jūsu kontā, lai palīdzētu atjaunot visus failus, datu bāzes vai lietotāja kontu, kuru jūs, iespējams, esat nejauši noņēmis. Tas ir iespējams, jo šī funkcija regulāri dublē jūsu failu momentuzņēmumus. To var brīvi izmantot, un tam var ātri piekļūt, izmantojot vadības paneli.

CloudFlare – Ielādēšanas laiks ir būtisks jebkuras vietnes panākumiem. Jo ātrāk lapa tiek ielādēta, jo ātrāk informācija tiek izplatīta jūsu apmeklētājiem, atstājot viņus visu laiku iesaistītos. Šeit nāk CloudFlare. Šis CDN ir izveidots, lai jūsu tīmekļa saturu ielādētu 200x ātrāk, salīdzinot ar citiem CDN tirgū. Ir zināms arī ātri saglabāt un ielādēt kešatmiņā saglabātu saturu, tāpēc esat pārliecināts, ka jūsu vietne vienlaikus parādīs visu jūsu saturu.

HackScan – Jūs nekad nevarat noiet greizi, ja jūsu hostingā tiek nodrošināta papildu drošība. Papildus standarta drošības sistēmai, kas nāk kopā ar jūsu mitināšanas plānu, A2 mitināšana ietver arī HackScan funkciju. Darbojoties kā ugunsmūris, tas var novērst nevēlamus uzbrukumus jūsu vietnei pat pirms tie notiek, nodrošinot papildu drošību un mieru..

A2Hosting hostinga plāni

A2 Hostings piedāvā plašu jaudīgu tīmekļa mitināšanas plānu izvēli, kas izstrādāti īpašām vajadzībām. Ja jūs vēlaties vienkārši mitināt personīgo vietni vai vēlaties iestatīt sava uzņēmuma vietni, A2 Hostings ir izveidojis atbilstošu plānu, kas jums sniegs visu nepieciešamo, lai palīdzētu sasniegt šo mērķi..

Dalīts hostings

Koplietojamo hostinga plāns ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas iestatīt savu tīmekļa domēnu, un tas ir optimizēts WordPress, Joomla vai Drupal. Tas izmanto A2 Hostinga Turbo serverus, kas ļauj jūsu vietnes lapām ielādēt divdesmit reizes ātrāk nekā vidējais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Dalītā hostinga plāns klientiem nodrošina trīs veidu tīmekļa mitināšanas iespējas:

 • Lite – Lite risinājums ir paredzēts klientiem, kuri vēlas izveidot vienotu vietni. Ar GBP 3,15 mēnesī klienti var mitināt vienu vietni ar piecām datu bāzēm. Tas arī piedāvā neierobežotu krātuvi un failu pārsūtīšanu, bezmaksas SSD ātruma palielināšanu un naudas atdošanas garantiju, kuru var pieprasīt jebkurā laikā abonēšanas periodā..
 • Ātri – Ar GBP 3,94 mēnesī Swift piedāvā klientiem labu naudas vērtību, ļaujot viņiem izveidot neierobežotas vietnes, ko atbalsta neierobežotas datu bāzes, glabāšana un pārsūtīšana. Tas nāk arī ar bezmaksas SSD ātruma palielināšanu un naudas atdošanas garantiju, kuru var izmantot jebkurā laikā.
 • Turbo – Turbo hostinga opcija, kas tiek uzskatīta par ātru starp visiem koplietojamo hostingu risinājumiem, nodrošina neierobežotas iespējas, bet ar vienu papildu priekšrocību – A2 Hosting’s Turbo Server padara to ātrāku un efektīvāku. Turbo opcija ļauj iestatīt neierobežotas vietnes ar neierobežotām datu bāzēm, pārsūtījumiem un krātuvi. Tam ir arī bezmaksas SSD palielinājums, naudas atdošanas garantija un A2 vietnes paātrinātājs papildu ātrumam. Tas jums izmaksās 7,49 sterliņu mārciņas.

VPS hostings

Tiem, kas meklē optimālu ātrumu un drošību, A2 Hosting VPS plāns ir paredzēts jums. Šis plāns ir izstrādāts tā, lai tas būtu draudzīgs izstrādātājiem. Šis plāns dod jums iespēju pielāgot vietnes vispārējo funkcionalitāti pēc instalēšanas.

VPS plāns nodrošina koku varenas iespējas, katrai no tām ir savs unikālais priekšrocību komplekts:

 • Nepārvaldīts – Sākot ar tikai £ 4.03 mēnesī, nepārvaldīta opcija ļauj veikt pilnīgu pielāgošanu, ļaujot jums izveidot un konfigurēt vietni no sākuma līmeņa. Šī opcija nodrošina Saknes piekļuvi jūsu sistēmas administratoram, kā arī iespēju palaist jūsu vietni Linux OS. Tam ir arī 20 GB krātuve, 2 TB pārsūtīšanas jauda un 512 MB RAM.
 • Pārvalda – Pārvaldītā opcija ļauj A2 Hostinga atbalsta komandai jau pašā sākumā pārvaldīt jūsu vietni. Ja cena ir 26,56 GBP mēnesī, šī opcija nodrošina pilnu Hostguard pārvaldību, kas uzrauga jūsu vietni visos mitināšanas jautājumos. Pārvaldītajai opcijai ir arī bezmaksas vadības panelis, 75 GB krātuves, 2 TB failu pārsūtīšanas jauda un 4 GB RAM, kā arī BEZMAKSAS SSL un SSD.
 • Pamata VPS – Tas pats, kas mandēts, bet ar Root Access.

Dedicated Hosting

Īpašais plāns ir izstrādāts, lai apmierinātu visintensīvākās biznesa vajadzības. Tas dod jums iespēju konfigurēt tīmekļa resursus, nodrošina pilnīgu izolāciju un ļauj izvēlēties vietnes pārvaldības līmeni.

Dedicated Hosting plānā ir četras iespējas:

 • Daļēji paredzēts serveris – Ar cenu 7,49 sterliņu mārciņu mēnesī Semi Dedicated plāns klientiem nodrošina lielāku kontroli un izolāciju nekā jūsu parastie dalītā hostinga plāni. Tam ir bezmaksas vadības panelis, un tas nodrošina pilnu Hostguard pārvaldības atbalstu, lai nodrošinātu jūsu vietnes nevainojamu darbību. Šī opcija nodrošina arī 75 GB krātuves, 2 TB failu pārsūtīšanas jaudu un 4 GB RAM.
 • Nepārvaldīts Flex Server – Tiem, kas vēlas, lai to izstrādātāji izveidotu savu vietni, Nepārvaldītais Flex serveris nodrošina pilnu vietnes un mitināšanas pielāgošanu. Opcija nodrošina piekļuvi saknei un iespēju izvēlēties lietojamo Linux OS. Tam ir arī 2×500 GB krātuve, 10 TB pārsūtīšanas jauda un 8 GB RAM. Tas jums izmaksās £ 80,17.
 • Pārvaldīts Flex serveris – Ar GBP 113,58 mēnesī pārvaldītais Flex Server opcija nodrošina pilnu Hostguard atbalstu, novēršot problēmu pārvaldīt jūsu vietni un tās mitināšanu pats. Papildus pilnīgai vadāmībai, šai opcijai ir arī savs cPanel vadības panelis, 2×500 GB krātuve, 10 TB pārsūtīšanas jauda un 8 GB RAM.
 • Core Flex Server – tāds pats kā pārvaldītais Flex serveris, bet ar piekļuvi saknei. Cena mēnesī ir 113,58 sterliņu mārciņas.

Kāpēc mēs A2Hosting novērtējām kā 2. vietu

Visiem A2Hosting plāniem ir cPanel vadības panelis un bezmaksas SSL un SSD.

A2 mitināšanas vadības panelis

Vienkāršs un ērti lietojams – tas ir tas, ko jūs varat sagaidīt no A2 Hostinga vadības paneļa. Parādot tikai A2 mitināšanas logotipu uz zaļa fona, vadības panelis nodrošina tiešu izskatu, kurā parādīti visi rīki, kurus varat izmantot, un programmas, kuras varat palaist.

Īsumā vadības panelis piedāvā mārketinga un reklāmas rīkus, piemēram, MailChimp, Constant Contact un Free Bing / Yahoo kredītus. Tas arī dod jums piekļuvi lietojumprogrammām, kuras varat integrēt savā vietnē, piemēram, WordPress, Drupal, Pivik un Elgg.

Visbeidzot, tas piedāvā dažādus SEO un mārketinga rīkus, kas var palīdzēt jums optimizēt vietni un tās saturu, kad tā ir aktivizēta..

APMEKLĒJUMS A2Mājas logotips UN SAŅEMT MŪSU 50% ATLAIDI

Tehnisks

 • 99,9% Uptime garantija
 • SSD diskdziņi visiem plāniem
 • Lieliski piemērots pamata vietnēm, emuāriem un e-pasta mitināšanai
 • Vairāku serveru atrašanās vieta
 • Ļoti ātrs hostinga ātrums
 • cPanel un SSH piekļuve
 • A2Hosting izmanto savus tīmekļa serverus

 • Apvienotajā Karalistē nav datu centra

Atbalsts

 • Diennakts tehniskais atbalsts
 • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Ceļveži un FAQ
 • 24/7 atbalsta līnija
 • Atbalsts pa e-pastu ar 24 stundu atbildes logu
 • Biļešu atbalsts

 • Nevienu neatradām

Cenu noteikšana

 • Ļoti lēti par sniegtajiem pakalpojumiem
 • Elastīgi plāni

 • Serveru migrācijas izmaksas
 • Svārstīgas cenas
 • Turbo serveris ir pieejams tikai lietotājiem Turbo

Secinājums

Ātrums ir A2 Hostinga galvenā prioritāte, un, lai nodrošinātu, ka klienti to izbauda, ​​uzņēmums ir izveidojis dažādas aparatūras un programmatūras funkcijas, lai palīdzētu uzlabot viņu mitināšanas ātrumu. Tās koplietotie mitināšanas plāni darbojas vairākos 10 GB tīklos, 12 kodolu serverī, 64 GB RAM un ir apvienoti ar CloudFlare CDN atbalstu, nodrošinot tiem pietiekamu ātrumu informācijas apstrādei. Turbo plāna lietotājiem, no otras puses, tiek piešķirta arī piekļuve Railgun optimizētāja funkcijai, kas viņu vietnēm ļauj ielādēt ātrāk par 140%..

Izplatīts Mičiganā, Amsterdamā un Singapūrā, jums nebūs jāuztraucas par auditoriju šajos reģionos, kuru apmeklēšanas laiks jūsu vietnē ir lēns. Izplatot savus serverus, A2 Hostings nodrošina, ka viņu mitinātās vietnes ielādējas ātrāk un ātrāk izplata informāciju.

Pateicoties uzticamiem un stabiliem serveriem, A2 Hostings spēj nodrošināt maksimāli 99,9% uptime, nodrošinot, ka viņu mitinātās vietnes visu laiku darbosies. Dīkstāves notiek diezgan reti, un, ja tā notiek, A2 Hostinga diennakts atbalsta komanda būs gatava nekavējoties izveidot jūsu vietni un darboties..

A2 Hostings ir pazīstams ar savu funkciju Turbo Server, kas klientiem nodrošina lejupielādes laiku, kas ir divdesmit reizes ātrāks nekā parasto mitināšanas serveri. Problēma šeit ir tā, ka tā ir pieejama tikai ar Turbo plāniem. Tā kā vairums no tiem ir augsta līmeņa plāni, pamata un vidēja līmeņa hostinga plānu īpašnieki to nevarēs izmantot, liekot viņiem izlaist uzlabojumus servera ātrumā.

Šeit varat arī pārbaudīt citas labākās tīmekļa mitināšanas kompānijas Lielbritānijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me