Biznesa idejas tiešsaistē

Ideja
27 Viegli uzsākamas tiešsaistes biznesa idejas

Vai 2020. gads būs gads, kad jūs beidzot izveidosit rentablu tiešsaistes biznesu?

Jūs par to esat domājis katru gadu. Jūs galvā esat pārņēmis neskaitāmas tiešsaistes biznesa idejas un iedomājies, kāda būtu jūsu dzīve, ja jūs varētu pamest darbu un nopelnīt naudu internetā.

Jūs varētu viegli ceļot pa pasauli, radīt sev un savai ģimenei ērtu dzīvesveidu un sasniegt finansiālu brīvību. Jūs beidzot varētu izvairīties no 9-5 dzīvesveida ierobežojumiem un pilnībā pavadīt savu laiku.

Bet kas tad notiek? Parasti jūs pavadāt kādu laiku, apsverot idejas, bet galu galā ķeraties pie savas komforta zonas.

Pastāvīgie ienākumi no drošā darba, ērtība, ja kāds cits pasaka, ko darīt katru dienu (tā vietā, lai mēģinātu to izdomāt no nulles), un konsekvents grafiks.

Jūs sev sakāt: “Jūs zināt, ko? Šis gads ir mazliet par traku. Es sākšu šo tiešsaistes biznesu nākamgad! ”

Bet “nākamais gads” nekad nenāk.

Mēs esam šeit, lai pateiktu jums, ka 2020. gads ir gads, kurā jums vajadzētu sākt savu tiešsaistes biznesu. Ir vairāk iespēju nekā jebkad, un jums vajadzētu izmantot priekšrocības!

Lai palīdzētu jums sākt darbu, mēs izstrādājam 27 tiešsaistes biznesa idejas. Izlasiet tos, apskatiet, ar kuriem sazināties, un sāciet veikt savus pētījumus. Tad sāciet ar vienu, tas ir ka vienkārši!

27 Tiešsaistes biznesa idejas “Viegli sākt”

Šeit ir mūsu 27 tiešsaistes biznesa ideju saraksts 2020. gadam:

1. Sāciet emuāru un pelniet no tā

Mēs daudz runājam par to, kā izveidot emuāru šajā vietnē, un laba iemesla dēļ. 2020. gadā emuāru ir vieglāk uzsākt nekā jebkad agrāk, un emuārs var būt arī liels potenciālais ienākumu avots (ja zināt, kā no tā gūt peļņu).

Ņemiet vērā, ka jūs ne tikai dibināt emuāru un paredzat, ka nauda tiks iekasēta. Jums konsekventi jāizveido saturs, un tam jābūt arī saturam, kas izglīto, informē vai izklaidē cilvēkus. Citiem vārdiem sakot, tas kaut kādā veidā ir jāaptver viņu interese.

Turklāt jums ir jāpārdod kaut kas emuārā. Tas var būt reklāmas laukums, produkti, digitāli produkti, sponsorētas ziņas, apmācība, e-grāmatas utt.

Bet, ja jūs vēlaties strādāt un esat tajā iesaistījies tālā ceļojuma laikā, emuāru veidošana var būt ļoti rentabla (daži emuāru autori mēnesī nopelna USD 50 000 vai vairāk).

Šeit ir daži resursi, kas palīdzēs jums sākt darbu ar savu pirmo emuāru:

 • Kā pielāgot WordPress emuāru
 • Kā instalēt WordPress emuāru vietnē
 • Kā palielināt emuāru trafiku

2. Sāciet darbu ar filiāļu mārketingu

Uzziniet filiāļu mārketinguFiliāļu mārketings pamatā ir komisijas naudas nopelnīšanas process, reklamējot kāda cita produktu.

Ir divi galvenie veidi, kā vairums cilvēku veic filiāļu mārketingu:

 • Informācijas produkti. Jūs reklamējat tādus produktus kā e-grāmatas, dalības vietnes, video sērijas utt. Šāda veida filiāļu mārketings komisijā var nopelnīt līdz pat 50% vai vairāk, tai ir salīdzinoši zemi ienākšanas šķēršļi, un ir viegli atrast produktus, kas reklamē.
 • Amazon partneri. Daudziem saistītajiem tirgotājiem ir panākumi ar Amazon. Burtiski ir miljoni produktu, no kuriem izvēlēties, un tas var būt diezgan rentabls. Lai iegūtu papildinformāciju, varat apskatīt Amazon Associates programma.

Īsa piezīme: Pirms sākat filiāļu tirdzniecību, tas palīdz iegūt vismaz pamatzināšanas par SEO un copywriting (vairāk par katru no šiem vēlāk).

To sakot, jūs varat izlasīt dažas grāmatas ar tekstu rakstīšanu un apskatīt iesācēju ceļvedis SEO no SEO Moz lai palīdzētu jums sākt darbu.

3. Iestatiet e-komercijas vietni

Viens no labākajiem veidiem, kā gūt ienākumus tiešsaistē, ir e-komercijas veikala izveidošana. Šeit ir plus puse: ja jūs mēģināt iet filiāļu mārketinga ceļu, labākie filiāļu tirgotāji ir vērsti uz 3 galvenajām nišām; iepazīšanās, svara zaudēšana un naudas pelnīšana tiešsaistē. Jums būs jāsacenšas ar labākajiem no labākajiem, un tas nav viegli.

Izmantojot e-komercijas ceļu, daudzos tirgos jūs konkurēsit ar vecās skolas biznesa cilvēkiem, kuriem var būt vai nav interneta mārketinga pieredzes. Daudzām no tām ir spožas, novecojušas vietnes, kas ļauj jums daudz uzlabot, un jūs varat izmantot savas nepilnības..

Jebkurā gadījumā tas joprojām nav viegli. Tas prasa smagu darbu, un jums jāizceļas starp simtiem tūkstošu e-komercijas vietņu un tiešsaistes veikalu. Bet, aizpildot unikālu nišu un izpildot pareizās mārketinga tehnikas, jūs varat padarīt savu e-komercijas veikalu par rentablu veiksmi.

Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs sākt darbu e-komercijas veikalā:

 • Atrodiet rentablu tirgu. Prāta vētra piedāvā dažas idejas, veic atslēgvārdu izpēti un mēģini iegūt pēc iespējas konkrētāku informāciju. Piemēram, vējdēļu pārdošanai, iespējams, ir liela konkurence. Bet, ja jūs to sašaurināsit līdz vējdēļu bagāžniekiem, jums, iespējams, būs lielākas iespējas izcelties tirgū.
 • Pajautājiet sev: “Vai produkts ir dārgs?” Ir radušās izmaksas, kas saistītas ar ražošanu, izplatīšanu, tālākpārdošanu utt. Ja jūsu produkts nav dārgs (vismaz USD 50 vai vairāk), iespējams, ka, pārdodot produktu, nebūs peļņas.
 • Pajautājiet sev: “Vai produkts ir augošā tirgū?” Ja jūsu tirgus jau ir sasniedzis maksimumu (t.i., videomagnetofonu tirgus) un atrodas lejupslīdes posmā, jūs, iespējams, nevēlaties iesaistīties. Tā vietā jūs vēlaties iekļūt nozarē, kurā notiek strauja izaugsme – tieši tur jums būs vislielākais peļņas un izaugsmes potenciāls.
 • Apsveriet iespēju izveidot Shopify veikalu. Shopify ir sistēma, kas veidota e-komercijai. Izmantojot dažas pamata zināšanas par Web, jūs varat ļoti ātri izveidot glīta veikala izveidi, veicot lētas investīcijas un bez kodēšanas. Arī Shopify ir 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija, lai jūs varētu sākt, netērējot nevienu santīmu.

Šeit ir daži papildu resursi veiksmīga tiešsaistes veikala izveidošanai:

 • Kā atvērt tiešsaistes veikalu – vietnesetup.org
 • Tropu MBA Podcast autori Dan Andrews un Ian Schoen

4. Pašpublicējiet grāmatu vietnē Amazon

Publicējiet grāmatu par amazonuVai esat kādreiz domājuši uzrakstīt grāmatu, bet nezinājāt, kur sākt? Visas publicēšanas muļķības, rediģēšana un formatēšana, mārketings utt.?

Izmantojot Amazon, jūs varat diezgan viegli pašpublicēt grāmatu un patiešām nopelnīt no tās. Ir daži vienkārši un lēti ceļveži, piemēram šī lai palīdzētu jums uzrakstīt grāmatu, un lai tā rada pastāvīgus ienākumus.

Šeit ir slepenā mērce: Ja jūs varat izlaist savu grāmatu un iegūt dažus simtus pārdošanas pirmajā nedēļā, Amazon pārņems un sāks to reklamēt jums. Tādā veidā jūs varat nopelnīt no tā reālu naudu. Tas faktiski ir vienkāršāk, nekā izklausās, bet mēs to sasniegsim minūtes laikā.

Šeit ir daži padomi grāmatas rakstīšanai:

 • Apstipriniet grāmatu, dodot aptauju draugiem, e-pasta sarakstu un / vai tādas aptaujas vietnes kā Pickfu. Apstiprinot savu ideju pirms grāmatas rakstīšanas, jūs uzlabosit to cilvēku izredzes, kas vēlas iegādāties jūsu grāmatu (un jūs netērējat savu laiku, rakstot to.)
 • Izveidojiet kontūru un, ja iespējams, pieturieties pie tā.
 • Katru dienu atvēliet vismaz 30 minūtes līdz stundu, lai rakstītu.
 • Formatējiet grāmatu atbilstoši Amazones standarti.

Kad grāmata ir uzrakstīta un formatēta, jūs varat doties uz vietni KDP.amazon.com. Piesakieties, izmantojot savu Amazon kontu, pēc tam sadaļā “Izveidot jaunu virsrakstu” atlasiet “Kindle eBook”.

Tālāk ir sniegta laba stratēģija grāmatas izlaišanas nedēļai (lai iegūtu vairāk nekā 100 pārdošanas):

 1. Pirmās nedēļas cena ir 99 centi.
 2. Veiciet 99 centu reklamēšanu tādās vietnēs kā Buck Books un Robins lasa.
 3. Ievietojiet grāmatas fragmentu attiecīgajā apakšdirekcijā un beigās to saistiet ar grāmatas lapu.
 4. Ievietošanas nedēļā ievietojiet 1-2 viesu ziņas, kas novirza atpakaļ uz jūsu grāmatas lapu.
 5. Izpūtiet savu e-pasta sarakstu vairākas reizes.
 6. Cerams, ka līdz nedēļas beigām jūsu grāmata ir aizēnojusi 5000 vai 10 000 labāko apmaksāto rangu. Turpmāk palieliniet cenu līdz 2,99 USD un turpiniet paaugstināt cenu 1 USD vienlaikus ik pēc dažām dienām, līdz tā pārtrauc pārdošanu (pēc tam pazeminiet to par dolāru). Tas jums pateiks optimālo grāmatas cenu.

(Šeit ir grāmatas gadījuma izpēte kas izmantoja šo stratēģiju, lai veiksmīgi un konsekventi uzsāktu peļņu no USD 3 līdz USD 4K mēnesī.)

5. Izveidojiet digitālu produktu vai kursu

Digitālā produkta vai kursa izveidošana ir līdzīga e-grāmatas rakstīšanai. Jūs gūstat peļņu no savas pieredzes, mācot to citiem.

Tas nozīmē, ka jums nav tādas priekšrocības kā Amazon, lai reklamētu savu kursu. Jums jāreklamē sevi caur savu vietni, e-pasta sarakstiem un, iespējams, ar saistīto partnerību palīdzību. Jums jāizveido arī pārliecinoša pārdošanas lapa, kas pārliecinās apmeklētājus pirkt no jums.

Ja jums vēl nav auditorijas, iespējams, labāk būtu vispirms pašpublicēt vietnē Amazon. Tādā veidā jūs varat apstiprināt savu kursa ideju, paplašināt savu e-pasta sarakstu (pārliecinieties, vai esat izvēlējies e-pastu grāmatas priekšā un aizmugurē!) Un vairāk vai mazāk izveidot aptuvenu kursa uzmetumu (jo tas iespējams, būs līdzīgs grāmatai).

Šeit ir daži papildu resursi, kas palīdzēs jums izveidot tiešsaistes kursu:

6. Kļūsti par YouTuber

Video kļūst arvien populārāki. Sākot no Instagram un Snapchat stāstiem līdz Facebook Live video, video tikai turpinās augt. Ja jums vienmēr ir patikusi doma atrasties aiz kameras, tagad ir laiks, kad varat izmantot priekšrocības.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties sākt vlogu un gūt ieņēmumus no reklāmas / pārdot produktus auditorijai vai izveidot YouTube kanālu, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni – 2020. gads ir lielisks laiks, lai sāktu.

YouTube videoklipu veidošana palīdzēs jums ne tikai pateikt labākus stāstus un auditorijai sniegt vērtīgāku saturu, bet arī palīdzēs jums iegūt izdevīgas uzstāšanās iespējas..

Vislabākais ir tas, ka jums pat nav jādodas ārā un jāpērk jauna dārga kamera – ja vien jums ir viedtālrunis ar kvalitatīvas kameras objektīvu, varat sākt filmēt savu pirmo video tūlīt!

7. Sāciet lietotņu izstrādi

Mobilās lietotnes ar gadu kļūst arvien populārākas. Ja jums ir ideja par foršu, noderīgu un / vai jautru lietotni tālrunim vai planšetdatoram, tas, iespējams, ir.

Tas palīdz iegūt zināmas zināšanas par kodēšanu, taču tā nav absolūta nepieciešamība. Ir daudz programmatūras izstrādātāju, kas vēlas sadarboties ar cilvēkiem, veidojot lietotnes.

Piesardzības vārds: lietotņu tirgus šobrīd ir piesātināts, tāpēc pirms ieguldāt daudz naudas savā idejā, pārliecinieties, ka esat apstiprinājis lietotni un veicat pētījumu..

Šie ir daži resursi, kas jums palīdzēs lietotņu izstrādes procesā:

8. Uzziniet Facebook reklamēšanu

Facebook turpina paplašināties un augt. Tāpēc uzņēmumi vairāk tērē Facebook reklāmām. Bet šeit ir problēma: daudzi vecās skolas uzņēmumi nezina, ko viņi dara, kad runa ir par Facebook reklāmām. Pat jaunākiem uzņēmumiem nav laika, kas vajadzīgs, lai uzzinātu un pārbaudītu iespējas, lai viņi iegūtu lielāko atdevi no saviem ieguldījumiem Facebook reklāmās..

Tāpēc viņi meklē Facebook reklāmas speciālistus, kuri varētu iesaistīties un rīkoties viņu labā. Par laimi, to var iemācīties diezgan ātri. Kad esat to izdarījis, jūs varat sazināties ar uzņēmumiem un piedāvāt, lai palīdzētu izveidot rentablas Facebook reklāmas.

Šeit ir daži Facebook reklāmas resursi, no kuriem jūs varat mācīties:

9. Apgūstiet un apgūstiet SEO

Meklētājprogrammu optimizācijaSEO (Search Engine Optimization) ir vietnes iegūšana, lai noteiktu meklētājprogrammās, piemēram, Google, noteiktu “meklēšanas vienumu” rangs būtu augstāks. Kad vietne ieņem augstāku vietu, tā iegūst atbilstošāku trafiku un, savukārt, var gūt lielākus ieņēmumus.

Šī ir vēl viena prasme interneta mārketinga pasaulē. Neraugoties uz to, tas var būt nedaudz grūti, jo Google vienmēr maina savus algoritmus. Līdz ar to mainās daži meklēšanas noteikumi. Jums vienmēr jābūt līderim, apgūstot un pārbaudot jaunas stratēģijas.

Ja jūs varat apgūt SEO, uzņēmumi vienmēr būs gatavi maksāt jums par jūsu palīdzību.

10. Kļūsti par tekstu autoru

Reklāmas rakstīšana ir māksla un zinātne stratēģiski piegādāt vārdus (gan rakstītus, gan runātus), kas liek cilvēkiem rīkoties kaut kādā veidā. Tās var būt dažādas – sākot ar jebko pārdošanas lapām, e-pasta mārketingu un pat kvalitatīvu emuāru saturu.

Ja jums ir dabiska tieksme un aizraušanās ar rakstīšanu, copywriting var būt jūsu biļete tiešsaistes ienākumu nopelnīšanai.

Tas ir lielisks veids, kā sasniegt brīvību savā dzīvē. Copywriting ne tikai ļauj strādāt attālināti, bet arī ļauj kontrolēt grafiku. Turklāt pašas prasmes apgūšana jums palīdzēs daudzās tiešsaistes uzņēmējdarbības jomās (t.i., emuāra veidošana, filiāļu mārketings utt. – ja jūs varat rakstīt pārliecinošā veidā, tas viss kļūst daudz vieglāk!)

11. Skype apmācība

Vai jums ir zināšanas, kuras vēlaties palīdzēt cilvēkiem? Tad Skype apmācība var būt jums potenciāla iespēja. Būtībā jūs izmantojat Skype un sniedzat palīdzību saviem treneru klientiem. Tas var notikt kā ikdienas, nedēļas vai mēneša zvani.

Ir Skype treneri gandrīz visam – dzīves treneriem, veselības treneriem, iepazīšanās treneriem utt.

Piezīme: Ir daudz vieglāk tirgot savus apmācības pakalpojumus, ja jums ir arī emuārs par jūsu apmācības tēmu.

12. Pērciet un apvērsiet domēnus

Jūs, iespējams, esat dzirdējis par cilvēkiem, kuri pērk un “groza” nekustamo īpašumu, vai ne? Viņi pērk māju par salīdzinoši labu cenu, mazliet to salabo un pēc tam jauku peļņu pārdod tālāk.

Tā ir tāda pati ideja par domēnu pirkšanu un pārvēršanu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu savs domēns, vai arī jūs vēlaties iegādāties kāda cita vietni un to pārvērst, tas var būt labs tiešsaistes ienākumu avots.

Varat izmantot tādus resursus kā Impērijas pleznas gan pirkt, gan pārdot savus domēnus.

13. Sāciet Podcast

PodcastingPodcast apraide var būt lielisks ieņēmumu ģenerētājs.

Pieaugot Podcast epizodei, jūs varat piedāvāt apmaksātu sponsorēšanu un pārdot savus produktus un pakalpojumus. Izmantojot Podcast apraidi, jūs varēsit nopelnīt savu klausītāju uzticību, kas viņiem padara daudz lielāku iespēju pirkt to, ko jums piedāvā.

14. Dropshipping

Piegāde bez piegādes notiek tad, kad izveidojat tiešsaistes veikalu, lai pārdotu citu cilvēku produktus (ti, jūs neveicat nevienu no ražošanas vai piegādes pakalpojumiem). Pēc tam jūs saņemat komisiju par katru pārdošanu.

Šeit ieguvums ir tas, ka jums nav jāriskē, pērkot produkta krājumus un zaudējot naudu, ja tas netiek pārdots. Ieejas barjera ir zemāka, un jums nav jāinvestē gandrīz tikpat daudz, lai sāktu.

Ja vēlaties uzzināt, kā saņemt kravas kuģi, Drop Ship dzīvesveids ir viens no labākajiem resursiem, kas palīdzēs jums sākt.

15. Konsultācijas ārštata maksai par klikšķi

(Šīs ir PPC reklāmas)

Vai jūs kādreiz esat redzējis šīs sponsorētās reklāmas Google meklēšanas rezultātu augšpusē? Tā ir Pay Per Click (PPC) reklāma darbībā.

Tas ir interneta mārketinga veids, kurā reklāmdevēji maksā maksu par katru reizi, kad tiek noklikšķināts uz viņu reklāmas. Vienkārši sakot, tas ir veids, kā iegādāties apmeklējumus jūsu vietnē.

Ja jūs varat apgūt šo prasmi, varat piedāvāt pakalpojumu citiem uzņēmumiem.

16. Pārdodiet produktus eBay

Pārdod ebayProtams, tā ir mazliet veca skola, taču cilvēki joprojām nopelna daudz naudas eBay. Lai sāktu pārdošanu, varat izdarīt kaut ko vienkāršu, piemēram, doties uz vietējo apģērbu veikalu un nopirkt kādu apģērbu pārdošanā.

Pēc tam jūs varat to uzskaitīt eBay, lai iegūtu augstāku cenu, un, ja tas tiek pārdots, varat reinvestēt peļņu vairāk apģērbu un turpināt gūt lielāku peļņu.

Tam nepieciešama zināma stratēģija un plānošana, taču tas noteikti ir rentabls tiešsaistes uzņēmējdarbības veids.

17. Kļūsti par tīmekļa izstrādātāju

Tīmekļa izstrādātājs ir kāds, kurš zina, kā izveidot vietni no apakšas uz augšu. Lai to izdarītu, jums jāiemācās kodēšana, kas prasīs laiku un smagu darbu. Bet, ja jūs vēlaties pielikt pūles, tas var maksāt diezgan labi.

Šeit ir daži padomi, kā iemācīties kodēt un sākt darbu ar tīmekļa attīstību.

18. Ieguldiet savu laiku grafiskajā dizainā

Vai kādreiz esat redzējis skaistu pārdošanas lapu vai vietnes dizainu, kas jums patiešām izlec? Tas viss pateicoties grafiskajam dizaineram.

Grafikas dizaineri būtībā ir vizuālie komunikatori. Viņi izstrādā tīmekļa lapas, pārdošanas lapas, logotipus un patiešām visu citu, kam ir jāizskatās asi.

Lai jūs būtu lielisks grafiskais dizainers, jums nav jābūt lieliskam zīmēšanā, jums nav nepieciešams augstskolas grāds un nav jāpērk iedomātā dārga datora. Bet jums ir jābūt vizuālajam domātājam, jums kaut kas jā specializējas, un jums noteikti ir nepieciešams portfelis.

19. Veidojiet nišas vietnes

Vietnes nišas ideja ir atlasīt konkrētu nišu (piemēram, īpašu fotografēšanas veidu), klasificēt Google atslēgvārdus, kas saistīti ar šo nišu, un pēc tam pārvērst šo trafiku ieņēmumos, izmantojot filiāļu piedāvājumus vai pārdodot savus produktus..

Šajā sakarā tiek veikts daudz pētījumu – jums jābūt gatavam nelielai slodzei. Ja izveidojat labu nišas vietni, tā jums var dot papildu USD 500 mēnesī vai vairāk.

Lai lasītu vairāk, pārbaudiet šo Sean Ogle ziņu: Kā izveidot nišas vietni 2018. gadā, kas mēnesī ienes 500 USD

20. Sāciet konsultāciju biznesu

Vai jums ir daudz zināšanu kādā konkrētā jomā? Tad jums var būt nepieciešams daudz konsultēts tiešsaistes konsultants.

Kā konsultantam jums vienkārši jāpielieto zināšanas, prasmes un pieredze, kas jums ir noteiktā jomā, lai palīdzētu klientiem atrisināt problēmu vai problēmu, kas viņiem ir šajā jomā..

Lai lasītu vairāk, pārbaudiet šo ziņu no USA Today: Kā kļūt par labi apmaksātu konsultantu

21. Sāciet apmaksātu privātu Facebook grupu

Apmaksāta privāta Facebook grupa sniedz jums iespēju izveidot ļoti iesaistītu kopienu.

Tas dod jums vietu jūsu satura piegādei, ļauj jūsu kopienas locekļiem mijiedarboties savā starpā, ļauj ierobežot piekļuvi kvalificētiem dalībniekiem, kā arī ļauj regulēt un kontrolēt grupu.

Piezīme: Ja jums jau ir vietne un e-pastu saraksts, ir vieglāk izveidot apmaksātu privātu Facebook grupu, taču tā nav absolūta nepieciešamība.

22. Palīdzība svina ģenerēšanā

Uzņēmumi vienmēr meklē veidus, kā radīt jaunus potenciālos klientus. Galu galā vadošie faktori ir uzņēmumu dzīvības spēks.

Kad jūs palīdzat svina ģenerēšanā, jūs galvenokārt spēlējat sērkociņu. Jūs savienojat uzņēmējdarbību ar potenciālajiem klientiem, kuriem viņi var atrisināt problēmas.

23. Instagram sponsorēšana

Vai jums patīk fotografēt un sapņot izveidot lielisku Instagram, kam sekojat? Pieaugot sekojošajam, kļūs pieejams vairāk sponsorēšanas iespēju. Piemēram, ja jūsu konts ir vērsts uz piemērotību, iespējams, jūs varēsit sponsorēt tādus produktus kā olbaltumvielu pulveris, piedevas utt.

24. Izveidojiet SaaS (programmatūra kā pakalpojums)

SaaS biznessGoogle Apps, Dropbox, Leadpages – tās visas ir SAAS.

SAAS ir jebkura veida tiešsaistes programmatūra, kurai jūs maksājat, lai piekļūtu.

Lai to izdarītu, jums vispirms ir jāizdomā / jāatrod tiešsaistes pakalpojums, par kuru cilvēki ir gatavi pastāvīgi maksāt. Kad esat to izveidojis, ir grūti to uzturēt, kas nav viegls uzdevums. Neraugoties uz to, tas var būt diezgan rentabls, ja varat likt tam darboties.

25. Tehniskā rakstīšana

Vai esat kādreiz domājuši, kurš uzrakstīja šī jaunā televizora lietošanas pamācību? Tas ir tehnisko rakstnieku darbs.

Ja jums ir mīlestība uz rakstīšanu un jums patīk lietu tehniskā puse, jums, iespējams, ir tas, kas nepieciešams, lai būtu tehnisks rakstnieks.

Šis ir resurss, kas var palīdzēt jums sākt: Tehniskās rakstīšanas biznesa sākšana no nulles

Šeit ir dažas vietnes, kurās varat atrast darbu:

 • Freelanced.com
 • Upwork.com

26. Resume / Motivācijas vēstules rakstīšana

Cilvēki vienmēr meklēs darbu – viņiem būs nepieciešama palīdzība ar atsākšanu un pavadvēstulēm.

Šeit jūs varat ienākt un palīdzēt viņiem izveidot zvaigžņu atsākšanu, lai viņus pieņemtu darbā.

27. Tehniskais atbalsts

Izmantojot tiešsaistes tehnisko atbalstu, jūs galvenokārt piedāvājat savas prasmes kā tehnoloģiju sīkšana. Jūs varat strādāt ar lielākiem uzņēmumiem vai pat ar vienu pret vienu klientu.

Tehniskā atbalsta darba vietas regulāri var atrast arī Upwork.

Secinājums

Tas ir jauns gads un jauna iespēja jums sākt tiešsaistes biznesu un radīt sev absolūtu finanšu un dzīvesveida brīvību.

2020. gada mērķis ir tikai rīkoties. Izmantojot šo lielo tiešsaistes biznesa ideju sarakstu, jums ir daudz iespēju sākt darbu. Negaidiet vairāk un noteikti neatlieciet to līdz nākamajam gadam!

Ņemiet vērā dažas idejas un darbojieties kopā ar tām – līdz nākamā gada laikam jums, iespējams, ir savs veiksmīgs un rentabls tiešsaistes bizness! Noteikti ziņojiet šeit un paziņojiet mums savus rezultātus!

Ja jums ir citas tiešsaistes biznesa idejas, kuras, jūsuprāt, ir vērts pieminēt, noteikti ierakstiet tās zemāk esošajos komentāros!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me