Bluehost Deal – USD 2,95 mēnesī – ekskluzīva atlaide

Tālāk ir norādīts, kā iegūt viszemāko vietnē BlueHost pieejamo tarifu.

1. solis – dodieties uz BlueHost

Dodieties uz vietni www.BlueHost.com un noklikšķiniet uz pogas “Sākt tūlīt”. Ja izmantojat šo saiti, jūs saņemsit arī zemākās cenas un arī BEZMAKSAS domēnu.

BlueHost ir viens no labākajiem un uzticamākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kā arī viens no vecākajiem. Tomēr šī tīmekļa mitināšanas kompānija nekad nav zaudējusi burvju saikni ar laiku. Viņu paketes ir piedzīvojušas dažas izmaiņas, un to visu mērķis ir sniegt labākus risinājumus saviem klientiem.

Daži no BlueHost tīmekļa mitināšanas pakešu galvenajiem elementiem ir šādi:

 • Neierobežota vieta diskā
 • Neierobežota domēna mitināšana
 • Bezmaksas vietņu veidotājs, velkot un nometot
 • Bezmaksas domēna vārda reģistrācija
 • Atbalsts starptautiskiem domēna vārdiem
 • E-pasta atbalsts
 • Neierobežota vietnes pārsūtīšana
 • Papildinājumu domēni
 • Rezervētie domēni
 • Lietotājam draudzīgs cPanel vadības panelis
 • FTP piekļuve
 • Vietņu statistika

BlueHost piedāvā visus šos un vēl citus par ļoti saprātīgām izmaksām. Turklāt viņi regulāri veic savu pakešu uzlabojumus un atjauninājumus, lai viņu klienti vienmēr saņemtu vislabāko un jaunāko informāciju par tīmekļa mitināšanu.

Kāpēc izvēlēties BlueHost?

Daudzi cilvēki uzskata, ka savas vietnes izveidošana un pārvaldīšana var būt drausmīgs uzdevums. Nu, jā un nē.

Ja jums nav daudz pieredzes un zināšanu tīmekļa izstrādē un satura pārvaldībā, tas noteikti varētu būt izaicinājums. Vietnes attēlo jūsu zīmolu vai biznesu, tāpēc tas ir jāuztur un jāaizsargā. Mūsdienās arvien vairāk privātpersonu un uzņēmumu vēršas pie ārpakalpojumiem ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem. Šajā vietā ienāk BlueHost.

BlueHost piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas plānus, tostarp koplietojamo hostingu, VPS mitināšanu, speciālo mitināšanu, mākoņu mitināšanu un WordPress optimizētu mitināšanu..

Neierobežotas iespējas

Vietnes mitināšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Pirms dažiem gadiem vietnes izveidošana un uzturēšana var būt diezgan dārga. Bet šodien ikviens var izveidot vietni tikai dažu minūšu laikā. BlueHost piedāvā daudz neierobežotu funkciju par nelielu daļu no izmaksām. Salīdzinot ar citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, jūs ietaupīsit vairāk, izmantojot BlueHost, izmaksu ziņā. Piemēram, BlueHost neierobežotā failu pārsūtīšana padara lietas ērtākas, lai jūsu vietnei piesaistītu tik daudz apmeklētāju, cik vēlaties..

Domēna vārds

BlueHost piedāvā bezmaksas domēna vārda reģistrāciju ar viņu hostinga plāniem. Domēna vārdi ir ļoti svarīgi, jo tas apzīmē jūsu zīmolu vai biznesu. Cilvēki, visticamāk, uzskatīs jūs par uzticamu, ja jums ir profesionāls domēna vārds, kas atbilst jūsu vietnes saturam vai jūsu izvēlētajai nišai.

BlueHost ļauj jums izmantot tik daudz domēna vārdu, cik vēlaties, pat tikai ar vienu kontu. Varat arī piekļūt savai tīmekļa vietnei (-ēm) gandrīz jebkurā datorā, ļaujot pārraudzīt savu vietni un vienmērīgu biznesa plūsmu.

Aizsardzība pret surogātpastu

Izmantojot BlueHost, jums var būt tik daudz e-pasta adreses, cik vēlaties. Vislabākais ir tas, ka katrai no šīm e-pasta adresēm ir aizsardzība pret surogātpastu, tāpēc jūsu iesūtne ir pasargāta no dažādiem draudiem, kas slēpjas globālajā tīmeklī. BlueHost nodrošina, ka varat droši atvērt savu e-pastu un filtrēt tos, kas var kaitēt jūsu vietnei un datoram.

BlueHost nāk ar daudziem pārsteidzošiem rīkiem, kas filtrē kaitīgo un kaitinošo saturu, pirms tie pat nonāk jūsu mašīnā. Šos uzlabotos un ļoti pielāgojamos e-pasta surogātpasta filtrēšanas rīkus var konfigurēt tā, lai tie darbotos un palīdzētu noņemt jucekli iesūtnē..

Iepirkšanās ratiņi

Iepirkšanās tiešsaistē šajās dienās ir ierasta prakse, tāpēc, ja jūs izmantojat e-komercijas vietni, ir svarīgi, lai tā būtu droša klientiem un izredzes veikt darījumus ar jums. Izmantojot BlueHost, jums būs mierīgi, zinot, ka jūsu vietne ir pilnīgi droša un ka klienti ir labās rokās.

BlueHost ir pilnībā savietojams ar e-komercijas uzņēmumiem. Tas ir integrēts ar kādu no populārākajām un uzticamākajām e-komercijas programmatūrām, kas ir šādas:

 • Veikals
 • PrestaShop
 • Magento
 • CubeCart
 • E-komercija
 • Zen Cart
 • AgoraCart
 • OpenCart
 • TomatoCart

Arī visa jūsu klientu informācija būs pasargāta no zādzībām, un viņiem būs pieejams lietotājam draudzīgs iepirkumu grozs jūsu vietnē. Ir arī labi zināt, ka BlueHost serveri ir savietojami ar lielāko daļu PHP e-komercijas risinājumu. BlueHost arī palīdz viegli izveidot e-komercijas vietni, izmantojot integrēto e-komercijas programmatūru un viena klikšķa instalētājus.

Jo pārliecinātāki būs jūsu klienti, jo vairāk izredžu jūs iegūsit – un jo lielākus ieņēmumus jūs gūsit! Tas ir iemesls, kāpēc jūs nekad nevarat noiet greizi, ja kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izvēlaties BlueHost.

Bezmaksas lietojumprogrammas

Ar jaunām tendencēm web izstrādē un web dizainā vietnes pastāvīgi mainās. Labi, ka jūs varat viegli izveidot, noformēt un pārvaldīt savu vietni (-es), izmantojot BlueHost.

BlueHost ir integrējis SimpleScripts, kas ir paredzēts, lai paplašinātu tīmekļa mitināšanas pieejamību iesācējiem un ekspertiem, kā arī nodrošinātu lietotājiem draudzīgu un uzticamu izplatīšanas kanālu lietotņu izstrādātājiem un atvērtā koda kopienai. SimpleScripts ir pārvaldījis vairāk nekā 3 miljonus instalāciju un jauninājumus tūkstošiem klientu.

Izmantojot SimpleScripts, jūs varat viegli instalēt skriptus un lietojumprogrammas, kuras var uzlabot un apmierināt jūsu vietnes vajadzības. Tas ir milzīgs palīgs indivīdiem un uzņēmumiem, jo ​​viss ir viegli pieejams un pārvaldāms.

Pieejamība

Vietnes izveidošana nenozīmē, ka jums ir jāpavada daudz naudas. BlueHost piedāvā labākos un pieejamos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, kas jums nepieciešami, lai reklamētu savu vietni un radītu trafiku.

Šobrīd viņi piedāvā īpašu cenu ar atlaidi tikai USD 2,95 mēnesī, tāpēc ir laba diena savas vietnes iestatīšanai.

Tehniskais atbalsts

BlueHost zina, ka ir svarīgi, lai vietnes vienmēr būtu tiešsaistē. Tomēr, ja jūsu vietnē rodas problēmas, zināt, ka varat viegli sazināties ar BlueHost tehniskā atbalsta komandu.

BlueHost ir apmācījis vietējos ekspertus, kuri ir gatavi palīdzēt visu diennakti. Viņi ir gatavi palīdzēt jums atrisināt visus tehniskos jautājumus, kā arī sniegs padomus par labāko rīcību, kas jums jāveic.

Viņus var sasniegt, izmantojot tālruni, e-pastu un tiešraides tērzēšanu. Viņiem ir arī spēcīgs palīdzības centrs, kurā varat atrast ceļvežus, video pamācības un daudz ko citu.

BlueHost ir arī foruma sadaļa, kurā varat mijiedarboties ar citiem BlueHost lietotājiem. Tur varat saņemt savas atbildes, kā arī ekspertu padomus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me