BlueHost FTP ceļvedis

BlueHost saviem klientiem nodrošina lietotājam draudzīgu vadības paneli cPanel, kas darbojas kā viņu failu pārvaldnieks. Tas ir pieejams daudzos mitināšanas kontos un serveros, ļaujot jums ērti pārvaldīt daudzus tīmekļa mitināšanas konta vai servera aspektus. Bet, lai gan jūs varat lejupielādēt un augšupielādēt failus, izmantojot cPanel, FTP izmantošana jūsu tīmekļa resursdatorā joprojām būtu labākais veids, kā pārsūtīt failus.

FTP pakalpojumus piedāvā vairums hostinga uzņēmumu. Tas ir diezgan populārs, pateicoties ērtībām, ko tas sniedz lietotājiem. FTP pakalpojumi ir izstrādāti, lai iekļautu jūsu darbu failu sistēmā. Šie pakalpojumi palīdz koplietot lielu daudzumu failu ar cilvēkiem visā pasaulē.

FTP noteikts

FTP ir saīsinājums no “File Transfer Protocol”. Tā ir viena no vissvarīgākajām interneta funkcijām. Tas ir standarta tīkla protokols, ko izmanto, lai pārsūtītu datora failus un datus no vienas resursdatora uz otru. Tā ir veidota uz klienta-servera arhitektūras un izmanto atsevišķus vadības un datu savienojumus starp klientu un serveri.

FTP ir visieteicamākā failu pārsūtīšanas metode. Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā klientiem arī piekļuvi FTP, lai viņi varētu ērti lejupielādēt vai augšupielādēt failus savā vietnē. Šiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir FTP serveri, kas lietotājiem ļauj pārsūtīt failus uz serveri. To parasti izmanto lielu failu pārsūtīšanai, kurus nevar nosūtīt pa e-pastu.

Kas jāņem vērā, izmantojot FTP pakalpojumu

FTP mitināšanas pakalpojumi ir svarīgi ikvienam, kurš darbojas vietnē. Šie ir pakalpojumi, kas lietotājiem ļauj ērti pārsūtīt failus uz un no viņu vietnes. Daži tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pat piedāvā rezerves pakalpojumus un / vai papildu krātuvi.

Izvēloties FTP mitināšanas pakalpojumu, jums jāņem vērā šādi jautājumi:

Drošība

Datorurķēšanas un tiešsaistes zādzību gadījumu skaits visā pasaulē ir satraucošs. Kā vietnes īpašniekam jums vajadzētu būt piesardzīgākam, ja vien nevēlaties kļūt par upuri. Jūsu vietnes drošība ir liels darījums, it īpaši, ja jūs vadāt tiešsaistes biznesu vai vietni, kurā nepieciešama cilvēku personiskā informācija. Ņemot vērā visu iepriekš minēto, jums jāmeklē tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kurš var nodrošināt jūs ar failu šifrēšanu, vīrusu aizsardzību un cita veida aizsardzību jūsu vietnei..

Klientu un tehniskais atbalsts

Tiem, kuri ir jauni vai nepazīst tīmekļa attīstību, jums varētu būt grūti izveidot vai pielāgot savu vietni. Jebkurā gadījumā ir svarīgi, lai jūsu izvēlētais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs varētu nekavējoties reaģēt un sniegt jums nepieciešamo palīdzību.

Labam tīmekļa mitināšanas uzņēmumam vajadzētu būt Palīdzības centram, kurā būtu ceļveži, konsultācijas, detalizēti bieži uzdotie jautājumi un forumi klientu uzziņām. Jums arī vajadzētu būt iespējai sazināties ar viņu tehniskā atbalsta komandu visu diennakti, ja jūsu vietnē rodas tehniskas problēmas. Laba tehniskā atbalsta komandā jābūt ekspertiem, kuri var jums viegli palīdzēt jebkuru tehnisku problēmu gadījumā.

Uzglabāšana

Joslu platums un faila ietilpība ir svarīgi faktori, pārsūtot failus. Joslas platums ir jūsu kontā izmantoto datu apjoms. Labs FTP nodrošinātājs neierobežo jūsu joslas platuma izmantošanu vai faila ietilpību. Papildus joslas platuma ietilpībai jums vajadzētu apsvērt arī mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā failu sinhronizāciju, lai jūs varētu ērti piekļūt failiem neatkarīgi no atrašanās vietas..

Piekļuve failu izsekošanai

Kā uzņēmuma īpašniekam jums rūpīgi jāseko līdzi visiem jūsu biznesa aspektiem. Tāpēc ir svarīgi, lai jūs pilnībā kontrolētu savu tīmekļa mitināšanas kontu. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam vajadzētu arī ļaut jums kontrolēt lietotājus, kuri var piekļūt jūsu failiem. Jūs varētu vēlēties arī visu savu darbību reģistru (t.i., datņu un laiku, kad faili tika lejupielādēti vai augšupielādēti).

Kā izveidot FTP kontu vietnē BlueHost

Lai piekļūtu FTP pārvaldniekam, jums jāveic šādas darbības:

 1. Piesakieties savā BlueHost kontā.
 2. Kad esat pieteicies, noklikšķiniet uz Hostings atrodams ekrāna augšdaļā.
 3. Klikšķiniet uz cPanel saite atrodama augšpusē.
 4. No Failu pārvaldība sadaļā noklikšķiniet uz FTP pārvaldnieks.

Kad esat piekļuvis FTP pārvaldniekam, jums jāizpilda šie norādījumi, lai izveidotu FTP kontu:

 1. No apakšas Pievienojiet FTP kontu sadaļā ievadiet lietotājvārdu. Ņemiet vērā, ka beigās jūsu domēna vārds tiks automātiski pievienots.
 2. Ievadiet paroli, kuru vēlaties izmantot Parole un Paroli, atkal)
 3. Izvēlieties direktoriju, kurai var piekļūt jūsu FTP konts.
 4. Atlasiet kvotu. Jūs varat izvēlēties neierobežotu vai FTP kontam piemērot maksimālo lielumu.
 5. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Izveidot FTP kontu

Ir vērts atzīmēt, ka lielākajai daļai FTP savienojumu ir nepieciešami 4 ieraksti, lai jūs varētu veiksmīgi savienot un pārsūtīt failus. Šie ir:

 • Domēna vārds vai IP adrese
 • Lietotājvārds
 • Parole
 • Osta (parasti osta 21)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me