BlueHost naudas atdošanas garantija (informācija)

Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā naudas atdošanas garantiju, bet, mēģinot atgūt naudu, viņi jūs aizrauj ar šausminošu klientu apkalpošanu un bezgalīgu darbību, lēnām reaģējot uz jūsu atbalsta pieprasījumiem un tālruņa zvaniem..

Jūs esat pelnījis daudz labāku par to! Galu galā, jūs esat maksājošs klients, uzticoties viņiem, saņemot atlīdzību par viņu solīto kvalitatīvo mitināšanas pieredzi.

Tāpēc es joprojām pēta, testē un pārskata mitināšanas uzņēmumus šajā vietnē WebHostingPlanGuide.

Par laimi, ir daudz uzņēmumu, kas patiešām ievēro savu naudas atdošanas garantiju un savlaicīgi atdos jūsu naudu gadījumā, ja jūs neapmierinās viņu sniegtais pakalpojums. BlueHost ir viens no tiem.

Izmantojot BlueHost, jūs jebkurā laikā varat atcelt savu kontu, lai saņemtu atmaksu. Ja tas notiek pēc pirmajām 30 dienām, viņi veic proporcionālu atmaksu par to mēnešu skaitu, kuru jūs neizmantojāt.

Ja jums vēl nav BlueHost konta, dodieties uz vietni www.BlueHost.com un noklikšķiniet uz pogas “Sākt tūlīt”. Ja izmantojat šo saiti, jūs saņemsit arī zemākās cenas un arī BEZMAKSAS domēnu.

Ja vēl neesat gatavs izvēlēties saimniekdatoru, iespējams, vēlēsities arī salīdzināt mūsu labākos ieteikumus vai izmēģināt mitināšanas viktorīnu, lai iegūtu personalizētu mitināšanas ieteikumu.

Kā darbojas BlueHost garantija?

Kā minēts iepriekš, klientu apmierinātība ir galvenā BlueHost prioritāte, un viņi ir pārliecināti, ka būsit apmierināti ar viņu pakalpojumiem. Bet, ja jūs izmēģināt viņu pakalpojumus un konstatējat, ka tie pietiekami neatbilst jūsu vajadzībām, varat jebkurā laikā atcelt savu kontu, lai saņemtu naudas atmaksu, ņemot vērā šādus nosacījumus:

 • Ja 30 dienu laikā anulējat savu BlueHost kontu, jūs saņemsit pilnu atmaksu.
 • Ja atcelsit pakalpojumu pēc 30 dienām, jūs saņemsit proporcionālu atmaksu par atlikušo hostinga termiņu.
 • Domēna maksa netiek atmaksāta, ja reģistrējaties vietnē BlueHost un reģistrējat domēnu. Tas paredzēts, lai segtu BlueHost izmaksas, kā arī lai nodrošinātu, ka nezaudēsit savu domēna vārdu. Jūs varat brīvi pārsūtīt savu domēnu pēc nepieciešamajiem bloķēšanas periodiem vai arī varat to vienkārši norādīt citur atkarībā no jūsu izvēles.
 • BlueHost naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem viņu mitināšanas plāniem, taču tā nav piemērojama lielākajai daļai papildu produktu, piemēram, domēniem.

Naudas atdošanas garantija ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, kas jums jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tā ir milzīga priekšrocība tiem, kuri joprojām nav pārliecināti par tīmekļa mitinātāju un tikai vispirms vēlas pārbaudīt ūdeņus. Klienti bieži dod priekšroku tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem ar naudas atdošanas garantijām, jo ​​tas viņiem sniedz pārliecību, ka viņu nauda netiks pilnībā izšķērdēta..

Ierobežojumi / Noteikumi / Ieteikumi, kas jums būtu jāzina vispirms:

Pieprasot naudas atmaksu, zināt, ka būs noteikti ierobežojumi un citi nosacījumi. Bet šie nosacījumi ir saprātīgi, tāpēc jums par tiem nav jāuztraucas. Šeit ir cita svarīga informācija, kas jums jāzina par BlueHost naudas atdošanas garantiju:

 • BlueHost naudas atdošanas garantija attiecas tikai uz tīmekļa mitināšanu. Citas maksas, kas saistītas ar SSL sertifikātiem, SEO paketi, domēna vārdiem vai domēna privātumu, netiek segtas.
 • Jūs varat saņemt pilnīgu naudas atmaksu, ja pirmo trīs dienu laikā pēc reģistrācijas esat atcēlis kontu. Jūs varat pieprasīt visu maksu pilnīgu atmaksu. Ja vēlaties saglabāt domēnu reģistrētu savā kontā, no jums tiks iekasēta maksa 14,99 USD.
 • Pēc pirmajām trim reģistrācijas dienām jums būs jāmaksā par domēna vārda maksu.
 • Klienti var atcelt pakalpojumus jebkurā laikā.
 • Jūs nevarat pieprasīt atmaksu, ja jūsu vietne izmantoja kādas aizliegtas darbības vietnē BlueHost. Šīs darbības ietver rupjības, intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumus, rupjības, konfidencialitātes pārkāpumus, uzlaušanas un citas.
 • Jūsu BlueHost kontā nav nekādu termiņu saistību, nav slēptu maksu vai soda naudas par termiņa priekšlaicīgu pārtraukšanu.

Kā es varu atcelt savu BlueHost abonementu?

BlueHost abonementa atcelšana ir vienkārša un vienkārša. Izbeigšanas pieprasījums ir jānosūta tikai uz e-pastu [email protected] Varat arī sazināties ar viņu darbiniekiem pa tālruni: (888) 401-4678. Jūs varat viņus sasniegt arī tiešraidē. Šajā pieprasījumā var būt nepieciešams pārbaudīt jūsu īpašumtiesības uz kontu, kuru pārtraucat.

Jūs varat atcelt savu kontu dažādos periodos. BlueHost nodrošina dažādus atmaksas procesus dažādiem atcelšanas periodiem.

 • Abonēšanas izbeigšana 3 dienu laikā pēc sākotnējās reģistrācijas. Ja izvēlaties šo iespēju, jūs varat saņemt pilnu naudas atmaksu. Tas neietver citas maksas, kas tiek maksātas par neatgriezeniskiem pakalpojumiem. Bet, tā kā BlueHost piedāvā domēna vārdu bez maksas, klienti var izvēlēties saglabāt īpašumtiesības uz to ar papildu maksu USD 14,99.
 • Abonēšanas pārtraukšana pēc 3 dienām, bet pirms 30 dienām no sākotnējās reģistrācijas. Izmantojot šo iespēju, jūs joprojām varat atmaksāt visu savu naudu. Bet atšķirībā no pirmās iespējas tagad ir obligāti jāsaglabā īpašumtiesības uz savu domēna vārdu. Tas nozīmē, ka jums ir jāmaksā USD 14,99.
 • Abonēšanas pārtraukšana pēc 30 dienām pēc sākotnējās reģistrācijas. Šī naudas atdošanas garantija ļauj klientiem jebkurā laikā atcelt savu mitināšanas kontu. Procentētu atmaksu klienti var saņemt tikai tad, ja pēc 30 dienām viņi atceļ savu kontu. Šī atmaksa joprojām neietver citas neatmaksājamas maksas un samaksu par domēna vārdu.

Vai varbūt jums drīzāk vajadzētu izvēlēties ikmēneša maksājuma iespēju? Cena ir gandrīz divreiz lielāka par to, ko jūs maksātu, ja jums būtu priekšā 12 mēneši, taču HostGator piedāvā iespēju izvēlēties vienu mēnesi..

Nepieciešams ikmēneša maksājums?

Lielākā daļa hostinga uzņēmumu (ieskaitot BlueHost) piespiež jūs maksāt par gadu vai vairāk.

Jūs varat samazināt savas izmaksas un finansiālo risku, izvēloties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš ir pietiekami pārliecināts par saviem pakalpojumiem, lai jūs piedāvātu ikmēneša maksājuma iespēja. HostGator piedāvā katra mēneša maksājuma iespējas visiem saviem plāniem, un visiem plāniem ir 45 dienu naudas atgriešanas garantija.

Turklāt jūs varat izmantot kupona kodu BUILDPATH, lai saņemtu 60% atlaidi no visiem HostGator hostinga plāniem šodien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me