Cik laba ir Porto atsaucīgā WordPress un WooCommerce tēma?

WordPress gadiem ilgi ir bijusi vispopulārākā satura pārvaldības sistēma (CMS) – un ļoti laba iemesla dēļ. Sākotnēji platforma tika izveidota, lai apmierinātu emuāru autoru vajadzības, taču tā ātri pārtapa par jaudīgu platformu, kuru izmanto visu veidu vietnēm neatkarīgi no lieluma. Arvien vairāk cilvēku vēršas pie WordPress, jo tas ne tikai nodrošina spraudņus un logrīkus, bet arī palielina funkcionalitāti un estētisko vērtību..

Mūsdienās vietnes akla aizpildīšana ar tekstu vai izlases attēlu izmantošana nepalīdzēs iegūt trafiku. Lai to izdarītu, jums jāpievieno dažāda veida multivide, piemēram, audio un video, saites un pat citāti, kas lieliski atbilst jūsu vietnes saturam. Protams, teksts joprojām ir svarīgs elements, taču tas tiek apstrādāts no jauna. Jo kodolīgāks teksts, jo efektīvāks ir vietnes apmeklētāju piesaistīšana. Arī dizaina elementi ir kļuvuši asāki un atspoguļo vietņu dizaina tehnoloģijas progresu.

Ja vēlaties savai vietnei vislabāko, tad jums jāapsver iespēja iegādāties premium WordPress motīvu. Vienīgi ThemeForest ir pieejami tūkstošiem augstākās klases tēmu, tāpēc var būt grūti atrast to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, it īpaši, ja pārvaldāt tīmekļa projektu, kas pastāvīgi mainās. Arī tehnoloģijas turpina attīstīties, tāpēc jums ir nepieciešama tēma, kas labāk reaģētu uz lietotāju mainīgajām vajadzībām. Viena no šādām piemaksu tēmām, kas atbilst visiem šiem kritērijiem, ir Porto atsaucīga e-komercija un WooCommerce tēma. Cik labs tas ir un vai ir pat vērts to uzskatīt par vienu no labākajām WordPress tēmām tirgū? Noskaidrosim…

Pārskats

Porto atsaucīgā WordPress un WooCommerce tēma ir viena no vislabāk pārdotajām un visaugstāk novērtētajām WordPress premium tēmām vietnē ThemeForest, ar vairāk nekā 17 000 apmierinātu lietotāju. Tā ir ļoti pielāgojama tēma, kuru ir viegli izmantot, pat tiem, kas ir jauni vietnes izveidē. Tam ir pilnībā atsaucīgs dizains, lai jūs varētu rūpēties par klientiem un vietnes apmeklētājiem, kuri jūsu vietnei piekļūst, izmantojot savu mobilo ierīci. Porto ir ideāli piemērots ne tikai e-komercijas vietnēm, bet arī portfeļu vietnēm, emuāriem un jebkura veida vietnēm. Tas ir lielisks sākumpunkts jebkuram pielāgotam tīmekļa projektam, un to var viegli pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām un vēlmēm. Motīvs satur vairāk nekā 20 skaisti veidotus mājas lapu izkārtojumus un ādas, kuras var izmantot jebkuram mērķim.

Porto izstrādāja tīmekļa uzņēmums SmartWave Co., kas specializējas modernu e-komercijas produktu radīšanā. Porto ir īpaši ātra WordPress tēma, kas ir optimizēta, lai par jebkuru ātruma pārbaudes rīku iegūtu stabilu 5 zvaigžņu novērtējumu. Turklāt tas ir savietojams ar arvien populāro spraudni WooCommerce ar ekskluzīviem lapu izkārtojumiem, kurus varat izmantot savam tiešsaistes veikalam. Tas ir pareizi, jūs varat izveidot pilnībā funkcionējošu tiešsaistes veikalu ātrāk, nekā jūs varat teikt “e-komercija”!

Ja jums nepieciešama jebkāda veida palīdzība no SmartWave, jums nekad nebūs jāuztraucas, jo Porto tiek nodrošināts satriecošs atbalsts. Tie ir veltīti tam, lai palīdzētu jums attīstīt jūsu vietni un sasniegt visus mērķus, lai jūs nekad nebūtu viens, kad iegādājaties šo motīvu. Turklāt jūs regulāri saņemsiet BEZMAKSAS atjauninājumus un kļūdu labojumus, lai jūsu vietne vienmēr darbotos un darbotos ar optimālu veiktspēju.

Dizains

Kā minēts iepriekš, Porto atsaucīgajā WordPress un WooCommerce tēmā ir 25 unikāli iepriekš izstrādāti mājas lapas izkārtojumi, kurus varat izmantot dažādiem mērķiem. Jūs varat izvēlēties no plaša galvenes izkārtojuma klāsta un savai mājas lapai pievienot jebkuru no vēlamajām konfigurācijām. Porto dizains ir pilnībā atsaucīgs, kas nozīmē, ka jūs varat saglabāt savas vietnes apbrīnojamo izskatu un funkcionalitāti jebkura viedtālruņa vai planšetdatora ekrānā..

Šī tēma ir komplektā ar 4 portfolio un 4 emuāru izkārtojumiem, kā arī ar 17 galvenes stiliem, 30 vai vairāk Visual Composer pielāgotajiem elementiem, kā arī ar viena klikšķa demonstrācijas instalāciju. Pats labākais, ka Porto ir pilnībā savietojams ar WooCommerce e-komercijas spraudni. Izmantojot šo spraudni, jūs varat piepildīt savu vietni ar noderīgām funkcijām un funkcijām, kā arī pievienot dažus pārsteidzošus vadības elementus produktiem, kurus vēlaties demonstrēt un pārdot tiešsaistē. Jūs varat izvēlēties veidot savas produktu kategorijas ar 2 līdz 8 kolonnu izkārtojumiem. Papildu motīvu administratora panelī motīvu administratora panelī varat izvēlēties no desmitiem parametru, lai jūs savai vietnei varētu piešķirt unikālu un stilīgu pievilcību. Produktu demonstrēšana tiek padarīta vienkāršāka, izmantojot pilnekrāna, pilna platuma, režģa bāzes vai vienkāršu bīdāmo slīdni. Porto pat ļauj jūsu vietnei izvēlēties gaišu vai tumšu krāsu shēmu tikai ar vienu klikšķi!

Porto arī ļauj jums pielāgot atsevišķu lapas elementu izskatu, lai tas varētu lieliski atbilst jūsu uzņēmuma attēlam, ieskaitot galvenes stilu un krāsu. Jūs pat varat izmantot vēlamo krāsu un stilu kājenēm, produkta informācijai, pielāgotajiem blokiem, saturam, kā arī fonam.

Patiešām, šai tēmai ir daudz lielisku iespēju, lai jūsu vietne iegūtu vienreizēju izskatu. Papildus WooCommerce Porto ir saderīgs arī ar daudziem citiem populāriem WordPress spraudņiem, ieskaitot MailPoet, BBPress un BuddyPress. Izmantojot šo motīvu, BEZMAKSAS varat iegūt visaugstāko spraudņu Visual Composer un Master Slider spraudņus, kuru vērtība pārsniedz 40 USD.!

Galvenās iezīmes

Porto atsaucīgā WordPress un WooCommerce tēma ir ar īpašībām papildināta premium tēma, kas sniedz jums neierobežotas iespējas pielāgot katru jūsu vietnes collu, lai tas lieliski atbilstu jūsu vajadzībām. Motīvu opciju panelī notiek visa maģija. Šeit jūs varat mainīt motīva izkārtojumu un krāsas, kā arī optimizēt visu lapas struktūru. Ja jūs esat tips, kam patīk spēlēties un eksperimentēt ar jūsu vietni, līdz iegūstat vēlamo rezultātu, tad nekad nekļūdieties šajā tēmā.

Šīs ir galvenās funkcijas, kuras varat sagaidīt, lai redzētu un izbaudītu, iegādājoties Porto atsaucīgo WordPress un WooCommerce tēmu:

 • Bootstrap Framework
 • Visaptverošs klientu atbalsts un plaša dokumentācija
 • Pilnīgi atsaucīgs un tīklenei gatavs dizains
 • Spēcīgs tēmu administratora panelis
 • Neierobežots galvenes izkārtojums
 • Mega izvēlne un vertikālā mega izvēlne
 • Ļoti pielāgojama veikalu kategorija
 • Labi organizēts avota kods
 • Viegli uzstādīt un uzstādīt
 • Demonstrācijas satura importētājs
 • Ātrais skats ir integrēts jebkura produkta kataloga priekšskatīšanai
 • CSS3 animācijas
 • Neierobežotas krāsas un ādas
 • SEO draudzīgi
 • Optimizēts ātrumam
 • Optimizēts mobilajām ierīcēm
 • Bērna tēma gatava
 • Daudz logrīku un lapu stilu
 • WPML atbalsts
 • RTL gatavs
 • Savietojams lielākajā daļā pārlūku, ieskaitot Chrome, Firefox, Safari, Opera un Edge

Porto atsaucīgajai WordPress un WooCommerce tēmai ir arī tiešais priekšskatījums, lai jūs varētu saņemt tūlītēju atgriezenisko saiti par jūsu lapas dizainā izmantoto izmaiņu ietekmi. Nav minējumu!

Plusi un mīnusi

Tāpat kā jebkurš cits komerciāls produkts, tādas premium klases tēmas kā Porto notiek intensīvas debates par cenu noteikšanu. Daži cilvēki apgalvo, ka šīs tēmas ir negodīgs līdzeklis atvērtā pirmkoda projekta monetizācijai, savukārt citi uzskata, ka maksas motīvi ir tīmekļa risinājumi, kurus nevarētu nodrošināt bez finansējuma. Tālāk ir minētas WordPress premium motīvu iegādes priekšrocības un trūkumi:

Plusi
 • Lielākoties apmaksātajām tēmām tiek nodrošināts augstākās klases klientu atbalsts – šī funkcija bieži trūkst bezmaksas tēmās
 • Piemaksu motīvi bieži ir ticamāki nekā bezmaksas, jo tie tiek regulāri atjaunināti, un tiem tiek sniegts pagarināts vai kalpošanas laiks, ieskaitot atbilstošu dokumentāciju
 • Augstas kvalitātes tēmām ir daudz unikālu iespēju, kas citos gadījumos nepastāv bez maksas
 • Apmaksātās tēmās parasti tiek pievērsta īpaša uzmanība detaļām, izmantojot labākus pielāgošanas iestatījumus un rīkus, kas varētu pat palīdzēt vietnēm ieņemt augstāku vietu meklētājprogrammās
 • Augstākās kvalitātes motīvi parasti ir komplektā ar jaunākajiem WordPress spraudņiem un rīkiem, kas var ievērojami paātrināt vietnes attīstības procesu
 • Apmaksātām tēmām parasti ir vairākas izkārtojuma iespējas, kas piemērotas jebkura veida vietnēm
 • Atšķirībā no bezmaksas tēmām, apmaksātajām ir unikāli stili, kas var palīdzēt jūsu vietnei radīt vienreizēju izskatu
Mīnusi
 • Daži premium motīvi dažreiz var būt vienkārši komerciāli subjekti, kas var būt vai neatbilst standarta licencēšanas noteikumiem, atšķirībā no bezmaksas motīviem, kas tiek pievienoti WordPress oficiālajam repozitorijam un tiek pārskatīti
 • Naudas tērēšana tēmai var neatbilst ikviena mērķim, it īpaši tiem, kas tikai vēlas izveidot vienkāršu vietni vai emuāru
 • Dažreiz maksas motīvi tiek ielādēti ar funkcijām, kuras dažiem lietotājiem var nebūt vajadzīgas

Galīgais spriedums

Porto atsaucīgā WordPress un WooCommerce tēma ir iespaidīga premium tēma, kas noteikti ir katra santīma vērts. Tam ir pilnībā reaģējošs un tīklenei gatavs displejs, kas izskatās satriecoši neatkarīgi no ierīces, kuru izmantojat. Motīva izmantošana vienai no manām vietnēm bija saistoša pieredze, jo es to varēju izveidot tā, kā es to vēlējos, nepieskaroties vienai sarežģīta koda rindai. Man pat nevajadzēja nolīgt profesionāli, lai izveidotu savu vietni, jo šī tēma liek jums justies kā tūlītējam pro! Izmantojot integrēto tēmas administratora paneli, es varēju pielāgot katru tēmas aspektu, sākot ar galvenes stilu un beidzot ar krāsām.

Arī atbalsts ir iespaidīgs – vidējais reakcijas laiks ir 2 stundas. SmartWave Co. ļaudis ātri atbildēja uz maniem jautājumiem un spēja man profesionāli palīdzēt. Ir diezgan skaidrs, ka viņu galvenā prioritāte ir atbalsts, un viņi ir gatavi jebkurā laikā sniegt atbildes uz jautājumiem. Tā ir premium klases tēma, kurai ir tikai pareizās funkcijas un iespējas, un arī par ļoti pieņemamu cenu! SmartWave turpina pievienot paketei vairāk funkciju, tāpēc labāk paturēt acis nomierinātām, lai iegūtu vairāk atdzist iespēju, ko pievienot savai vietnei..

Nav šaubu, ka Porto atsaucīgā WordPress un WooCommerce tēma ir viena no labākajām ThemeForest tēmām, un es to ļoti iesaku tiem, kas vēlas izveidot jaudīgu e-komercijas vietni.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me