Cik maksā papildu domēni vietnē WebHostingHub?

WebHostingHub piedāvā neierobežotas iespējas dažādos hostinga plānos, kas novērš spiedienu vietņu īpašniekiem, kuri uztraucas par resursu piešķiršanu un ikmēneša kvotām. Tas ir tāpēc, ka WebHostingHub pamata paketē ietilpst:

 •  Bezmaksas domēna vārds
 •  Cpanel
 •  E-komercijas rīki
 •  Bezmaksas vietņu veidotāju rīki
 • Drošs e-pasts
 •  Koplietots SSL sertifikāts 

Lielākajai daļai mazo uzņēmumu īpašnieku nav jāiegādājas speciāla mitināšanas vietne, jo viņi labprātāk maksā saprātīgu summu par uzņēmuma vietni. Tas ir iemesls, kāpēc vairums jauno biznesa vietņu īpašnieku dod priekšroku iesaiņošanai, ko piedāvā tādi tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēji kā WebHostingHub..

Tehnoloģiskās priekšrocības

WebHostingHubs specializējas vietņu īpašniekos, kuri plāno izmantot savas tīmekļa vietnes kā emuārus vai kā mazus uzņēmumus. Tas nozīmē, ka WebHostingHub spēj pārvaldīt lielu vietņu domēnu skaitu vairākiem indivīdiem. Iemesls tam ir tas, ka tīmekļa mitinātājs izmanto optimizētus Dell serverus, kas piedāvā 99% uptime garantiju, kas ir zemāka nekā konkurentiem 99,99%. Tomēr pat ar zemāku uptime ātrumu augšupielādes ātruma atšķirība tiek uzskatīta par nenozīmīgu, jo WebHostingHub izmanto vairākus datu centrus. Dell serveri tiek uzskatīti par efektīviem un iedarbīgiem, jo ​​tie izmanto:

 •  24 GB atmiņas mikroshēmas
 •  24 Intel Core procesori
 •  RAID 10 ātra glabāšana

Divi galvenie datu centri

WebHostingHub izmanto divus datu centrus, kas atrodas Losandželosā, Kalifornijā un Vašingtonā, D. C. Iemesls tam ir tāds, ka tas samazina datu nepieciešamību ceļot garāku maršrutu no tīmekļa resursdatora servera līdz vietnes īpašniekam un viņu vietnes apmeklētājiem. Duālā datu centra rezultāts ir tāds, ka informācijas pārsūtīšanas ātrums tiek palielināts, neskatoties uz zemāku darbības laiku. Galvenā WebHostingHub priekšrocība lielākam skaitam uzņēmumu īpašnieku ir tā, ka tai ir zaļā hostinga sertifikāts. Tas nozīmē, ka katra datu centra enerģijas patēriņš ir ievērojami mazāks nekā tuvāko konkurentu enerģijas patēriņš, pat ja WebHostingHub izmanto dīzeļdegvielu.

Uzticama klientu apkalpošana

Web hostinga plāna iegādes galvenā priekšrocība WebHostingHub ir tā, ka klientu atbalsta komanda ir pieejama 24 stundas dienā septiņas dienas nedēļā. Pat ja vietnes īpašnieks zvana neparastā stundā, klientu atbalsta personāls joprojām tiek uztverts kā draudzīgs un atbalstošs vietnes īpašnieka tehniskajām problēmām. Galvenais veids, kā sazināties ar atbalsta komandu, parasti ir pa tālruni, bet ir arī citas saziņas metodes, piemēram:

 •  E-pasts
 •  Tiešsaistes tērzēšana 

Izmantojot kādu no abām iepriekšminētajām sazināšanās metodēm, tiks iegūta atbalsta biļete, lai vietnes īpašnieks varētu izsekot viņu tehnisko problēmu vai problēmu risināšanai. Diemžēl laba klientu atbalsta sistēma ir negatīva, jo WebHostingHub vietne nepiedāvā bieži uzdotu jautājumu lapu vai atbalsta forumu. Iemesls tam ir tas, ka WebHostingHub mudina vietņu īpašniekus sazināties ar viņiem, lai nepareizu diagnozi vēl vairāk nepasliktinātu esošās tehniskās problēmas.

Vairāki domēni vienā kontā

Vietnes īpašnieka visbiežāk sastopamā problēma ir tad, kad viņiem ir jāpaplašina pašreizējā biznesa vietne vairākās vietnēs. Vietnes īpašnieks to viegli īsteno, izmantojot vairāku domēnu mitināšanas pakalpojumu WebHostingHub. Vietnes īpašnieks var izveidot papildu vietnes, lai atlasītu jaunu tirgus nišu, reģistrējot jauno vietni jaunā domēnā. WebHostingHub kontā var viegli rīkoties ar daudzām vietnēm, jo ​​vietnes īpašniekam ir atļauts pievienot neierobežotu daudzumu domēnu. Daži no izplatītākajiem veidiem, kā to izdarīt, ir galvenā domēna nosaukuma alternatīvu versiju izmantošana. Domēna vārda reģistrēšanai ir divi veidi:

 •  Lai to izdarītu pats
 •  Lai tīmekļa mitinātājs to izdarītu jūsu vietā 

Diemžēl šī domēna reģistrācija sākumā prasīs ievērojamas izmaksas, jo katram izmantotajam domēna vārdam ir jābūt reģistrētam. Domēna vārda reģistrēšanas priekšrocība ir tā, ka tas neļauj citiem cilvēkiem izmantot to pašu vārdu. Vietņu īpašniekiem būs grūti dublēt domēnus, jo potenciālie apmeklētāji jūsu vietā var apmeklēt citu vietni. Jūsu uzņēmuma vietnes reputācija var tikt apdraudēta, ja otra vietne krāpnieciskām darbībām izmanto savu domēna vārdu.

Domēna vārda izmaksas

Visbiežākā papildu domēna likme ir USD 9,99 gadā, ja to reģistrē vietnes īpašnieks. Bet tas tiek uzskatīts par laikietilpīgāku, jo reģistrācijas aģentūrai ir jāizvirza dažādas prasības. Viena alternatīva ir panākt, lai tīmekļa mitinātājs reģistrētos vietnes īpašniekam ar augstāku likmi – tikai 11,95 USD. Šīs augstākās maksas priekšrocība ir tā, ka tīmekļa mitinātājs varēs ātrāk veikt reģistrācijas procesu, kā arī atgādināt vietnes īpašniekam, kad tā ir jāatjauno..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me