cPanel palielināta cena – kad cPanel nolēma šokēt tīmekļa mitināšanas kopienu

cPanel

Vispopulārākais un vispopulārākais tīmekļa mitināšanas vadības panelis, cPanel Inc., 2019. gada 27. jūnijā šokēja tīmekļa mitināšanas nozari. Šoks radās kā paaugstinājums viņu licencēs. Izmaiņas nebija ierobežotas tikai ar licences maksu, bet tika mainīts viss biznesa modelis. Cilvēki joprojām ir ļoti apjukuši par šīm izmaiņām un cPanel cenu kāpumu. Paziņojiet mums vairāk gan par veco, gan jauno cenu veidošanas modeli, lai jūs skaidri spētu saprast visas notikušās izmaiņas un to, kāda ir ietekme uz jums.

cPanel Vecā cenu noteikšana v / s cPanel Jaunā cenu noteikšana

Tas bija veids, kā cPanel cenas mēdza izskatīties pirms cenu izmaiņām.

cPanel cenas pieaugums

Kā redzat, pirms cenu pieauguma tas bija paredzēts tikai cPanel VPS un cPanel. Kad esat saņēmis licenci, lietotāju skaitam vai e – pasta kontam utt. Nebija ierobežojumu.

Varētu iegādāties cPanel VPS vai Dedicated licenci attiecīgi par 20 USD un 45 USD, neierobežotiem kontiem.

Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, īpaši tie, kas piedāvāja tālākpārdevēju mitināšanu, parasti bija neierobežots kontu skaits. Bet tas ir mainījies jauno cenu noteikšanas laikā.

Šis attēls apraksta jauno cPanel licences cenu. Un jūs varat redzēt, ka katra plāna nosaukumā ir noteikts ierobežojums vairākiem cPanel kontiem saskaņā ar šo plānu. Tiklīdz serveris pārsniedz šo limitu, par katru cPanel kontu, kas izveidots pēc minētā limita pārsniegšanas, tiek iekasēts USD 0,02 par kontu.

cPanel cenu pieauguma atjauninājums

Ja jūs pērkat administratora līmeni, jums būs jāmaksā mēnesī 20 USD, un jūsu serverī būs atļauts būt 5 cPanel konti..
Ja jūs, izņemot administratora plānu, jums serverī būs 30 cPanel konti, un jums būs jāmaksā mēnesī 30 USD.

Ja jūs pērkat Premier plānu, jums serverī būs 100 cPanel konti, un šīs paketes mēneša cena tiek fiksēta 45 USD vērtībā..

Bet ko darīt, ja serverī ir vairāk nekā 100 kontu? Pēc limita pārsniegšanas jums būs jāmaksā 0,2 USD par katru pievienoto kontu.

Mēs izdarījām matemātiku. Un šeit ir tas, ko mēs sapratām.

Ja jums ir 150 konti, jums būs jāmaksā mēnesī 45 USD + 10 USD = 50 USD. Ja jums ir 200 konti, jums katru mēnesi ir jāmaksā 45 USD + 20 USD = 65 USD. Un, ja jums ir 300 konti, ikmēneša cPanel rēķins jums izmaksās 45 USD + 40 USD = 85 USD.

Un, lai arī šis cenu kāpums ietekmē arī mazos uzņēmējus, ietekme uz viņiem nebūs ļoti nopietna. Iedomājieties, ka tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumu sniedzējs serverī ir izmetis tūkstošiem cPanel kontu. Viņiem būs jāmaksā USD 0,2 mēnesī par katru kontu pēc 100 kontu limita pārsniegšanas.

Tas ir radījis daudz domāšanas, kā rīkoties. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem būs vai nu jāmaina piedāvāto plānu cenas, vai arī jāpiemēro alternatīva cPanel.

Kādas ir cPanel alternatīvas?

Lai gan ir daudz bezmaksas un apmaksātu tīmekļa mitināšanas vadības paneļu, cPanel ir bijis karalis. Tikai cits vadības panelis, kurš var mazliet piecelties cPanel, ir Plesk. Un, ja jūs nezināt, gan cPanel, gan Plesk pieder vienam un tam pašam uzņēmumam ar nosaukumu Oakley. Kamēr Plesks jau ir redzējis cenu kāpumu, tas nav cPanel, kura cenas ir paaugstinātas.

Šīs ir dažas no cPanel alternatīvām

  • DirectAdmin
  • InterWorx
  • ISPConfig
  • Vebuzo
  • VestaCP

Atjauninājums: Pārskatītā cPanel cenu noteikšana (pēc milzīgas nelabvēlīgas ietekmes no tīmekļa mitināšanas kopienas)

Visā pasaulē tīmekļa mitināšanas kopiena asi kritizēja cPanel centienus ievērojami palielināt tās licences cenu. Šis solis skaidri tika uzskatīts par neko citu kā mantkārību. Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji jau bija sākuši nomest cPanel no savas kaķenes. Un negatīvās atbildes dēļ cPanel komanda ir pārdomājusi cenu noteikšanu.

Un, protams, bija pienācis laiks cPanel konkurentiem šajā situācijā panākt zeltu. Bet cPanel ātri pamanīja faktu, ka cenu pieaugums nodarīs vairāk zaudējumu nekā peļņu. Tāpēc viņi ir nākuši klajā ar pārskatītu cPanel licences cenu.

Tālāk norādītās cenas ir noteiktas partneriem

cPanel cenas noteikšana partneriem

Un gadījumā, ja jūs šķērsosit 250 kontu limitu, par katru papildu 50 kontu no jums tiks iekasēta papildu USD 5 maksa par ikmēneša licences maksām..

Ja neesat partneris un vēlaties turpināt darboties kā tiešais klients, jums jāzina, ka Solo licences nevar pārveidot par administratora plāniem.

Jūs varat pievienoties partneru programmai, jo viņi ir ļoti atvieglojuši kļūšanu par partneri un pazeminājuši arī prasības kļūt par partneri, ja jūs piederat jaunattīstības novadam.

Lai gan tas šķiet gluži kā pasākums, lai visu notīrītu zem paklāja, tīmekļa mitināšanas kopiena joprojām sašķīrās, pieņemot cenu labojumus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me