Detalizēts Vellum pārskats – atsaucīga WordPress tēma

Dalīšanās ceļojuma pieredzē tiešsaistē ir līdzīga krāšņākajām atmiņām mūžā. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku izmanto Web, lai atjauninātu savu pieredzi kā emuāru ierakstus un kartētu savus galamērķus, lai citi cilvēki zinātu, kur viņiem vajadzētu doties tālāk. Ar ceļošanu un tūrismu saistīti uzņēmumi arī izmanto šo iespēju, sniedzot pakalpojumus tiem, kuri vēlas apmierināt savu klejojumu. Tūrisma aģentūrām, viesnīcām un citiem līdzīgiem uzņēmumiem tiek dota iespēja piesaistīt vairāk klientu, izmantojot tiešsaistes rezervācijas iespēju un informāciju par dažādiem ceļojuma galamērķiem, kā arī vietas žokļa nomešanas fotogrāfijas.

Ja vēlaties izveidot ceļojumu emuāru vai visaptverošu vietni tūrisma aģentūrai vai ceļojumu biznesam, jums būs liels ieguvums no uz ceļošanu orientētas WordPress tēmas. Ceļojumu WordPress tēmai var būt portfeļa vai žurnāla stils, vai arī tas, kas ir vērsts uz attēliem, video vai citiem multivides veidiem. Viena no tēmām, kas ir bijusi diezgan populāra tēmā ThemeForest, ir Vellum – atsaucīga WordPress tēma.

Daudzu labu iemeslu dēļ Vellum ir ieguvējs starp izcilām WordPress tēmām. Tam ir ne tikai skaists dizains, bet arī bagātīgs ar funkcijām, un tam ir pievienoti pareizie rīki, kas palīdzēs izveidot jaudīgu emuāru vai vietni. Šodien es jūs iepazīstināšu ar šo daudzpusīgo ceļojumu vietņu tēmu un kāpēc daudzi cilvēki to izvēlas par jebkuru citu ceļojuma tēmu tirgū. Tāpēc bez turpmākas kavēšanās šeit ir detalizēts Vellum – atsaucīgas WordPress tēmas pārskats.

Izbaudi!

Pārskats

Vellum – atsaucīga WordPress tēma ir skaista izcilu fotogrāfiju tēma, kuru ir izstrādājusi un izstrādājusi Parallelus, ThemeForest Elite autors, kurš ieguva vairāk nekā 1 miljonu ASV dolāru lielu pārdošanu tēmu tirgū. Šī veterānu kompānija jau ir laidusi klajā vairāk nekā duci augstas kvalitātes WordPress motīvu, no kuriem katrs pārsniedz pat visizcilāko vietņu īpašnieku un izstrādātāju cerības.

Vellum ir populāra izvēle lietotāju vidū, kuri vēlas veidot fotografēšanas vietnes, emuārus un uz ceļošanu orientētas vietnes. Tam ir tīrs un intuitīvs izkārtojums, kas viegli padara to par vienu no labākajām WordPress tēmām, ko varat iegādāties. Tā ir jauna veida tēma, kurai ir tik daudz iespēju, lai to noticētu, jums tas vienkārši jāredz. Tā ir pilnībā atsaucīga un SEO draudzīga tēma ar vienreizēju struktūru, kas ļauj jums izveidot jebkuru dizainu vai stilu, kas piemērots jūsu zīmolam vai uzņēmumam. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietne jums ir nepieciešama, neatkarīgi no tā, vai tas ir personīgais ceļojumu emuārs vai pilnvērtīga viesnīca vai ceļojumu aģentūras vietne, Vellum to visu dara fantastiski.

Dizains

Vellum – atsaucīga WordPress tēma var izmantot visu veidu vietnēm, ieskaitot uzņēmējdarbību, radošo portfeli, nekustamo īpašumu un, protams, ceļojumus. Tam ir universāls dizains un ērti lietojamas funkcijas, kas tīmekļa vietnes izveidošanu padara jautru un aizraujošu. Tēma ir veidota uz skrejceļa ietvara, ļaujot tai kļūt par daudzpusīgu vietnes risinājumu. Tas kalpo arī kā stabils pamats jaudīgu un pielāgojamu dizainu radīšanai.

Papildus tam, ka Vellum ir pilnībā atsaucīgs, tajā ir arī tīklam gatavi dizaina elementi, ieskaitot tekstu, tāpēc dizains lieliski parādās pat mobilajās ierīcēs. Motīvs nāk arī ar arvien populārāko un jaudīgo Visual Composer lapu veidotāja spraudni, kas ļauj vilkt un nomest, lai jūs varētu izveidot savas pielāgotās lapas no nulles, velkot un nometot elementus lapā. Papildus Visual Composer tam ir arī dinamiskas un elastīgas Slider Revolution slīdņa funkcijas, UberMenu mega izvēlnes, un tas ir pat integrēts bbPress, kas ļauj jums savā vietnē izveidot savu kopienas forumu..

Ja nevēlaties izveidot savu stilu, neuztraucieties, jo Vellum ietver arī daudzus iepriekš sagatavotus lapu izkārtojumus, kurus varat izmantot ārpus komplekta, pamatojoties uz jūsu biznesa nišu. Papildus lapu veidotājam un iepriekš izveidotiem izkārtojumiem šī tēma ļauj arī ātri un ērti iestatīt un pielāgot lapas. Jums nav pat jāuztraucas par to, ka jums ir jāpārvietojas pa vadības ierīcēm un pielāgošanas opcijām, jo ​​Vellum ir veidots ar viedo motīvu opciju paneli. Tātad, kamēr citus lietotājus satrauc izvēlēto motīvu labirintiskie iestatījumi, Vellum skaidri koncentrējas tikai uz svarīgām vadības ierīcēm. Tas dod jums pilnīgu kontroli pār tēmu un ietaupa dārgo laiku.

Papildus tam, ka Vellum ir skaista un iespējām bagāta tēma, tā ir optimizēta arī meklēšanai tīmeklī, jo tā ir integrēta ar labāko un jaunāko SEO praksi savā struktūrā. Tādējādi jūs varat sasniegt labākos rādītājus jūsu izvēlētajā nozarē! Tātad neatkarīgi no vietnes veida, kuru vēlaties izveidot, Vellum noteikti piegādās.

Galvenās iezīmes

Vellum – atsaucīga WordPress tēma ir kā tūkstoš motīvu, kas visi ir iesaiņoti vienā apbrīnojamā paketē. Ar to jūs varat izveidot jebkuru dizainu, kas jums patīk, ar dažādiem izkārtojumiem un stiliem, lai tas izskatās unikāls. Šīs tēmas galvenās iezīmes ir šādas:

 • Reaģējošs izkārtojums un tīklam gatava grafika
 • Iekļauts Visual Composer velciet un nometiet lapu veidotājs
 • Mega izvēlnes ar UberMenu
 • Slīdņu revolūcija
 • Saderīgs ar WPML
 • Gatavs tulkošanai (iekļauti .po un .mo faili)
 • Ietver 12 unikālus sākuma komplektus ātrai un ērtai tīmekļa vietnes izveidošanai
 • Demonstrācijas instalēšana ar vienu klikšķi
 • Ziņu formāti (standarta, galerija, attēls, video, audio, saite, citāts)
 • Parallax foni
 • Mūsdienu un tradicionālie emuāru stili
 • Šķirojams portfelis
 • Tukšas lapas veidnes
 • Sazinieties ar veidlapu veidotāju
 • Sānjoslas ģenerators
 • Neierobežots galvenes, kājenes un izkārtojumi
 • Neierobežotas mājas lapu variācijas
 • Neierobežotas krāsu iespējas
 • Neierobežots izkārtojums un veidnes
 • Vairāk nekā 500 Google tīmekļa fontu
 • Pašpietiekams HTML5 video atskaņotājs
 • Pielāgots audio atskaņotājs
 • Ietver demonstrācijas saturu
 • Iekļauti PSD faili
 • Labi dokumentēts, ar noderīgām pamācībām
 • Vismodernākās tēmas atbalsts
Plusi un mīnusi

Vai plānojat iegādāties Vellum – atsaucīgu WordPress tēmu? Vai joprojām sajaucat izvēli starp bezmaksas un premium WordPress motīvu? Šie WordPress tēmas iegādes plusi un mīnusi varētu jums palīdzēt pieņemt pareizu lēmumu:

Plusi
 • Tādām augstākās kvalitātes tēmām kā Vellum tiek piešķirts augstas kvalitātes motīvu autora atbalsts – funkcija, kurai bieži trūkst bezmaksas WordPress motīvu. Tas notiek galvenokārt tāpēc, ka izstrādātāji rada premium tēmas kā ienākumu avotu un tādējādi mēdz sniegt izcilu motīvu atbalstu.
 • Augstākās klases motīvi tiek regulāri atjaunināti, un tiem bieži tiek sniegts pagarināts vai mūža atbalsts, kā arī plaša dokumentācija un konsultācijas, kas iesācējiem noderēs.
 • Vellum ir vairākas unikālas un noderīgas funkcijas, kurām citādi trūkst bezmaksas. Un konkurences dēļ daudzi premium tēmu piedāvātāji cenšas visu iespējamo, lai piedāvājumi izceltos no pārējiem, tāpēc mūsdienās lielākajai daļai premium tēmu ir daudz iespēju..
 • Vellum, tāpat kā daudzas citas premium tēmas, pievērš īpašu uzmanību detaļām. Tam ir labāki pielāgošanas iestatījumi un rīki, ieskaitot SEO un papildu spraudņu pievienošanu.
 • Atšķirībā no bezmaksas tēmām, daudzas premium klases tēmas ir ļoti pielāgojamas, un tās ir dažādās formās, lai tās būtu piemērotas jebkura veida vietnei, jebkura izmēra.
 • Izmantojot papildu WordPress rīkus, premium motīvi var palīdzēt vietnes attīstības procesu paātrināt pat 10 reizes.
Mīnusi
 • Piemaksu tematika acīmredzami ir par maksu, un naudas tērēšana vietnē, iespējams, neatbilst ikviena vajadzībām.
 • Atšķirībā no bezmaksas WordPress tēmām, kuras parasti tiek pievienotas oficiālajā tēmu repozitorijā un tiek pārskatītas, dažas premium tēmas ir tikai komerciālas vienības, kuras var vai var neatbilst standarta licencēšanas noteikumiem.
 • Lai gan tas neattiecas uz visām izcilākajām WordPress tēmām, daži kļūst pārāk uzpūsti ar funkcijām, kas dažiem lietotājiem var būt nevajadzīgas. Šajā gadījumā premium klases tēmas izmantošana varētu būt pārāk liela problēma.

Kā redzat, premium klases tēmas izvēlei ir daudz priekšrocību. Tomēr tai ir arī sava daļa trūkumu. Nav skaidras atbildes, vai maksas WordPress tēma ir labāka nekā bezmaksas. Tur ir daudz labu tēmu, kuras varat izmantot bez maksas, un tās ir labs risinājums, ja jūs tikai vēlaties izveidot vietni vai emuāru kā hobiju. Tomēr, ja jūs gaidāt savas vietnes izaugsmi, noteikti apsveriet tādas augstas klases tēmas kā Vellum izvēli.

Galīgais spriedums – labi noapaļota ceļojuma tēma ar tikai pareizajām īpašībām

Vellum – atsaucīga WordPress tēma nav tikai viena tēma – tā ir tūkstoš motīvu vienā! Tā ir uzticama un pieņemama līmeņa tēma, kas viegli ir viena no labākajām izvēlēm, veidojot ceļojumu emuāru vai vietni. Izmantojot šo motīvu, jūs varat izjust visu, kas ļaus jūsu radošumam aizrauties, un tā lietošanas ērtums rūpēsies ikvienam no visiem prasmju līmeņiem. Motīvs sniedz jums visus nepieciešamos rīkus un ļauj jums pilnībā kontrolēt visu, sākot no krāsām un fontiem, līdz pat lapu izkārtojumiem un emuāra stilam. Tātad, ja jums ir nepieciešama daudzpusīga tēma ceļojumu vietnēm, jūs nevarat noiet greizi ar Vellum – atsaucīga WordPress tēma!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me