FatCow e-komercijas rīki

FatCow var rūpēties par pakalpojumiem, kas nepieciešami atsevišķām vietnēm, emuāriem, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas piedāvā ļoti saprātīgu tīmekļa mitināšanas plānu, kas var apmierinoši vadīt vietni. FatCow satur arī lietojumprogrammas, kas var palīdzēt pareizi iestatīt tīmekļa emuāru vai to uzlabot. Tajā ir arī e-komercijas rīki vai lietojumprogrammas, kuras uzņēmumi noteikti var izmantot.

FatCow var nodrošināt visu programmatūru, kas nepieciešama viņu biznesa klientiem, lai izveidotu savus tiešsaistes veikalus. Šajā programmatūrā var ietilpt tiešsaistes katalogi, iepirkumu grozs, īpašu projektu vadītāji, kā arī SSL maksājumu portāls, kurā tika integrētas PayPal un kredītkartes norēķinu iespējas. Šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nodrošina arī to, ka tiešsaistes veikala izveidošana tiek veikta ātri un viegli, lai klientiem e-komercijas veikals darbotos globālajā tīmeklī gandrīz bez laika..

Kādi ir e-komercijas rīki, kurus varat izmantot no FatCow?

Ja jūs nolemjat saņemt FatCow pakalpojumu un palīdzību tiešsaistes veikala sakārtošanā, iegūsit ne tikai īpašu e-komercijas rīku, bet arī vairākus no tiem, kas jūsu vietnes apmeklētājiem var palīdzēt ērti un bez grūtībām iepirkties tiešsaistē, tas nozīmē arī papildu pārdošanas apjomi un ieņēmumi jums. Zemāk uzskaitīti daži no ļoti būtiskajiem rīkiem tiešsaistes iepirkšanās vietnēs.

 Iepirkšanās ratiņi

Šis rīks palīdzēs klientam bez grūtībām izvēlēties nepieciešamo produktu. Tas arī padara izmaksas procesu efektīvāku, skaidrāku un drošāku. Iepirkumu grozs arī pārliecinās, ka klients ir izvēlējies un pasūtījis pareizo produktu, kā arī nodrošina, lai piegādes informācija būtu pareizi iestatīta. Šis rīks nāks par labu ne tikai klientiem, bet arī jums kā pārdevējam. Tas ļaus jums izsekot krājumiem vai tiešsaistes veikala krājumiem. Tādējādi jūs varat viegli noteikt, kuri produkti tiek pārdoti, piemēram, karstās kūkas, un kuri produkti ir jāpapildina.

 Maksājumi ar kredītkarti

Šī funkcija ļaus tiešsaistē norēķināties ar kredītkartes līdzekļiem. Šī maksājuma metode ir ērtāka nekā tā, lai klientam būtu jāmaksā ar naudas pārskaitījumu vai bankas depozītu.

 Paypal integrācija

Paypal ir viena no tīmeklī plaši izmantotajām norēķinu metodēm. Tā kā daudziem cilvēkiem ir konti Paypal, jūsu tiešsaistes biznesam ir praktiski pieejama šī maksājuma iespēja. Tas ir tāpēc, ka tas varētu piesaistīt klientus vai potenciālos pircējus visā pasaulē, īpaši tos, kuri dod priekšroku norēķināties par pirkumiem tiešsaistē, izmantojot savus Paypal kredītus.

 Kopīgota SSL

Šī funkcija ļauj izmantot SSL emblēmu tiešsaistes biznesā vai veikalā. SSL emblēma ir indikators, ka visa jūsu tiešsaistes lapā pārsūtītā informācija ir aizsargāta. Tas jūsu klientiem sniegs pārliecību, ka viņu kredītkarte un personiskā informācija ir ļoti ierobežota un aizsargāta no ļaunprātīgām personām.

Cik daudz jums būs jāpavada FatCow e-komercijas rīkiem?

Reģistrējoties FatCow mitināšanas pakalpojumā, jūs varat saņemt e-komercijas rīkus bez papildu maksas. Jums vienkārši jāmaksā par izvēlēto mitināšanas plānu. Tas nozīmē, ka, ja jūs izvēlaties saņemt plānu, kura cena mēnesī ir USD 7,49, varat piekļūt svarīgiem e-komercijas rīkiem, piemēram, iepirkumu grozam un kredītkartes maksājumam. No otras puses, ja vēlaties izmantot vairākas pielāgošanas iespējas, varat uzlabot pamata iekļaušanu, piemēram, Shopping Cartto ShopSite, kas ir piemērota maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Kādas ir ShopSite iepirkumu groza paketes, ko piedāvā FatCow?

ShopSite ir Common Gateway Interface (CGI bāzes) iepirkumu grozs, kas ļaus jums mainīt savu iepirkumu grozu. FatCow piedāvā trīs ShopSite paketes, un katra no tām nodrošina atšķirīgu uzņēmējdarbības veidu.

 ShopSite Starter

Ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, jo ​​šis grozs ļauj 15 produktiem, 5 iepirkšanās veikala lapām, izmantot divas valūtas, pēc veiksmīga apmaksas saņem maksājuma kvīti, kā arī ļauj piekļūt dažādām piegādes priekšrocībām.

 ShopSite vadītājs

Šis grozs vidējiem uzņēmumiem ļaus parādīt neierobežotu skaitu lapu jūsu tiešsaistes veikalā. Tajā ietilpst Google Analytics, kas ļauj pārraudzīt vietnes apmeklētāja statistiku. Tas arī dod jums iespēju veikt dažādus pielāgojumus, lai kataloģizētu savus produktus, pārvaldītu tiešsaistes veikalu, izmantojot mobilo ierīci, un liktu klientam apmaksāt pirkumus, izmantojot mobilo tālruni. Jaunināšana uz šo pakalpojumu būs saistīta ar USD 79,95 maksu par ceturksni.

 ShopSite Pro

Šis iepirkumu grozs ir ieteicams lieliem mazumtirgotājiem, kas pārdod dažādus produktus. Tajā ir iekļauta sociālā tīkla lapa, kas līdzīga Facebook jūsu tiešsaistes veikalā un kas var piesaistīt vairāk apmeklētāju. Kā sava veikala veicināšanu varat klientiem piedāvāt arī bezmaksas kuponus vai dāvanu sertifikātus.