GoDaddy apskats

Tātad, jūs šobrīd domājat par GoDaddy kā iespēju savam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam.

Varbūt jūs pat cerat, ka, izmantojot GoDaddy pakalpojumu, jums būs tikpat paveicies kā Valteram GoDaddy izstādē Superbowl 2013 Commercial, kur viņš noskūpstīja Bar Rafaeli hahaha…

Vismaz ar pārējām GoDaddy funkcijām jums var būt ļoti reālas un pozitīvas cerības – vienkārši nē ka viens.

Galu galā GoDaddy ir pakalpojums, kas praksē saviem klientiem piedāvā pievilcīgu tīmekļa mitināšanu ar vairākām iespējām. Tas ir īpaši efektīvs cilvēkiem, kas ir iesācēji vai pieredzējuši vietņu profesionāļi.

Lai pārliecinātos, ka esat pieņēmis pareizu lēmumu par jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām, tālāk ir GoDaddy pārskats un tas, ko jūs varat sagaidīt, izmantojot šo pakalpojumu.

GoDaddy un tīmekļa mitināšana – nozares spēlētājs

GoDaddy ir bijis ievērojams spēlētājs tīmekļa mitināšanas nozarē. Gadu gaitā tā ir spējusi savākt vairāk nekā 13 miljonus klientu, pateicoties pastāvīgai klientu aprūpei un plašajam domēna vārdu reģistratūrai. Tie, kas pievienojas GoDaddy, var sagaidīt daudzas iespējas, taču galvenokārt ir jāpiemēro augstas kvalitātes tīmekļa mitināšana par godīgu cenu..

Kā darbojas GoDaddy tīmekļa mitināšana

Lai noteiktu, vai tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir saderīgs ar jūsu vietni, ir svarīgi saprast, kā darbojas konkrēts pakalpojums. Kad esat iegādājies mitināšanas plānu kopā ar GoDaddy, jūsu vietne tiek glabāta viņu apkalpojošajā personālā unikālā DNS. DNS serveris ļauj cilvēkiem visā pasaulē piekļūt jūsu vietnei un to apskatīt. Kad esat nokārtojis sākotnējās prasības, varat arī apsvērt izmantotā tīmekļa mitināšanas paketes veidu. GoDaddy piedāvātās paketes būs detalizētāk pieejamas zemāk.

Paturiet prātā, ka tiem, kas ir ieinteresēti tīmekļa mitināšanas iegādē, izmantojot GoDaddy, ir jāizmanto Linux vai Windows hostings. Abas sistēmas ir labas, tikai jūsu izdarītā izvēle ir atkarīga no jūsu vietnes mērķa. Kopumā viena no GoDaddy galvenajām iezīmēm ir tā, ka tas visā procesā nodrošina jums pastāvīgus kvalitātes pakalpojumus un klientu atbalstu. Ja rodas kāda problēma, varat sazināties ar klientu atbalsta personālu un gandrīz nekavējoties saņemt atbildes uz jautājumiem.

Informācijas paneļa opcijas

Ne vienmēr ir viegli izmantot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Dažiem pakalpojumiem ir mulsinošs vadības panelis un informācijas panelis, padarot visu jūsu pieredzi daudz neapmierinošāku par nepieciešamo. Par laimi, GoDaddy cenšas sniegt jums ārkārtīgi funkcionālas funkcijas, kad runa ir par vadības paneli.

GoDaddy izmanto cPanel versiju 11.40.1, kuru ir ļoti vienkārši lietot.

Viss ir balstīts uz vizuālo kontekstu, tāpēc, tikai apskatot paneli, jūs varēsit atrast tieši to, ko meklējat. Turklāt panelis ir pieejams visiem lietotājiem neatkarīgi no viņu plāna.

Tomēr ir svarīgi pieminēt, ka, lai gan visiem ir pieejams vadības panelis, ne katram plānam ir visas uzlabotās funkcijas, kas ir pieejamas citiem vadības panelī. Piemēram, ekonomikas plānā ir daudz mazāk iespēju nekā prēmiju plānā.

Vienīgais trūkums attiecībā uz vadības paneli ir tas, ka, veicot izmaiņas, var paiet zināms laiks, līdz parādās jūsu vadības paneļa funkcijas. Parasti parastais laika periods ir 24 stundas.

Droša sistēma

GoDaddy ir viens no visaugstāk novērtētajiem uzņēmumiem drošības ziņā. Turklāt atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas serveriem GoDaddy neatklāj ekonomikas plānu no pamata drošības elementiem tikai tāpēc, ka tas ir visvienkāršākajā līmenī.

Tie, kas ietilpst ekonomikas plānā, var sagaidīt surogātpasta noteikšanu e-pasta kontiem un čaulas noteikšanu. Izmantojot šīs funkcijas, kā arī citas funkcijas, ja jums ir premium konts, jūs varat justies droši, ka jūsu vietne atrodas drošā un pārvaldāmā resursdatorā.

Ļoti WordPress draudzīgi

Mūsdienās miljoniem cilvēku vēršas pie WordPress savas tīmekļa vietnes izstrādei. GoDaddy to atzīst un mēģina jums atvieglot pāreju, ja jums ir WordPress konts.

Tie, kuriem ir WordPress konti, konstatēs, ka GoDaddy nodrošina programmas automātisku instalēšanu. Instalējot programmu, jūs arī uzzināsit, ka visi nepieciešamie drošības elementi ir precīzi saistīti.

Tāpēc dienas beigās tas nozīmē mazāk darba jums un vieglāku laiku, lai WordPress vietne tiktu iestatīta caur GoDaddy tīmekļa mitināšanas serveri..

Ļoti reti dīkstāves

Dīkstāves rada nopietnas bažas lielākajai daļai vietņu īpašnieku, it īpaši, ja ir jāizvēlas tādi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, kuri viņiem nav pazīstami..

Runājot par GoDaddy, jums nav jāuztraucas par dīkstāvi, jo, izmantojot šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, jūsu vietne būs tiešsaistē 99,9% laika, ko garantē viņi.

Viena procenta starpība rodas neveiksmju un citu neparedzētu problēmu dēļ, kas varētu rasties. Bet kopumā GoDaddy atrodas turpat ar labākajiem pakalpojumiem.

Cenu plāns

Ir pienācis laiks runāt par cenu veidošanu, taču jums patiks tas, ko gatavojaties lasīt, tāpēc turpiniet.

Ekonomikas plāns (USD 4,99 mēnesī)

Ekonomikas plāns ir ideāls indivīdiem, kuri tikai sāk darbu saistībā ar savas tīmekļa vietnes izveidi. Izmantojot ekonomikas plānu, jūs varat izveidot 1 vietni un iegūt 100 GB krātuves, neierobežotu joslas platumu, 100 e-pasta adreses, bezmaksas domēnu ar gada plānu un iespēju reģistrēties vietnes dublēšanai un atjaunošanai, kas ir apmaksāta iespēja..

Deluxe plāns (USD 5,99 mēnesī)

Izmantojot luksusa plānu, jums ir pieejams neierobežots vietņu skaits, krātuve, joslas platums un 500 e-pasta adreses. Šis plāns nāk arī ar bezmaksas domēnu, kad iegādājaties gada plānu. Visbeidzot, ir arī vietnes dublējums un atjaunošana, ja izvēlaties apmaksātu iespēju.

Galīgais plāns (USD 7,99 mēnesī)

Visbeidzot, galīgais plāns ir ārkārtīgi plašs. Izmantojot šo plānu, jums ir neierobežota vietne, krātuve, joslas platums, 1000 e-pasta adreses, bezmaksas domēns ar gada plānu, vietnes dublēšana un atjaunošana kā apmaksāta iespēja, 2X apstrāde un jauda ar Linux un cPanel, Premium DNS, 1 gada SSL un sertifikāts, lai aizsargātu klientu datus un palielinātu meklēšanas rangu.

Jūsu izvēlētais plāns būs atkarīgs no jūsu vajadzībām. Galīgie plāni tiek plaši izmantoti biznesa vajadzībām un personām, kas aplūko mājas lapas dizaina un pārvaldības uzņēmējdarbības pusi.

Kopsavilkums

Kopumā GoDaddy ir lieliska iespēja tiem, kas sāk darbu, vai arī tiem, kuriem ir liela pieredze mājas lapu izstrādē. Runājot par to, GoDaddy piedāvā klientiem izcilu tīmekļa mitināšanas pieredzi ar dažām problēmām un pastāvīgu klientu atbalstu, kad tas nepieciešams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me