Heart Inetrnet Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskats

Heart Internet padarīja to par galveno mūsu Apvienotās Karalistes tīmekļa mitināšanas pārskatu tabulā vairāku iemeslu dēļ. Tie ir 100% Lielbritānijā reģistrēts hostinga uzņēmums, kas nozīmē, ka jūs no tā gūstat visas priekšrocības – Apvienotajā Karalistē bāzēts datu centrs ātrai satura piegādei un iekšējam tehniskajam atbalstam, kas ir gatavs visu problēmu risināšanai visu diennakti. Vairāk par sirds internetu zemāk esošajā pārskatā.

Sirds internets
UPTIME
999. lpp
ĀTRUMS
994
ATBALSTS
982
CENA
938
IESPĒJAS
983
ZAĻĀ
940. lpp
INOVATĪVS
988. lpp

Augstākā līmeņa tehnoloģija. Sirds interneta serveri tiek izvietoti vismodernākajos Lielbritānijas datu centros. Tas nodrošina ļoti zemu ping un ātru piegādi jūsu Lielbritānijas auditorijai. Viņu mitināšanas platforma ir pilnībā līdzsvarota ar slodzi, kas nozīmē, ka citas vietnes nekad nav atkarīgas no viena servera un to neaizkavē trafika pieaugums. Uptimes arī ir patiešām iespaidīgi, saskaņā ar statistiku no Netcraft, Heart Interent ir izmantojis 100% uptime pēdējā mēneša laikā un 99,98% pēdējā gada laikā ar 99,82% veiksmīgiem pieprasījumiem.

Sirds internets piedāvā visa veida mitināšanas plānus, sākot no dalīta hostinga līdz virtuāliem privātiem serveriem un speciālajiem serveriem. Tāpēc tas ir ļoti pielāgojams, un, ja jūsu emuārs vai veikals kļūst liels, varat ērti pāriet uz lielāku serveri. Koplietotos mitināšanas plānus varat redzēt šeit. Mēs iesakām Home Pro plānu, jo tas dod jums vairāk vietas darbībai. Tas nāk ar neierobežotu vietu, joslas platumu, datu bāzēm un ftp kontiem. Tas arī nodrošina piekļuvi visām e-komercijas funkcijām un tādu programmu, piemēram, WordPress, Joomla vai Magento, instalēšanai ar vienu klikšķi, kas ir lieliski piemērotas iesācējiem. Šeit varat salīdzināt visas sirds interneta piedāvātās koplietošanas funkcijas.

Atbalsts ir viena no vissvarīgākajām funkcijām, izvēloties mitināšanu, un sirds internets to lieliski atbalsta. Tas ir 100% balstīts Lielbritānijas tehnoloģiju personāls, kas var atrisināt visas problēmas. Viņiem ir Live Chat opcija, Lielbritānijas tālruņa numurs un atbalsta biļešu sistēma. Tas ir pieejams 24x7x365, un tas ir bez maksas ar jebkuru jūsu izvēlētu mitināšanas plānu. Atbalsts jūsu saturu pat bez maksas migrēs no vecā mitināšanas (izņemot Starter Pro mitināšanu, kura maksā 9,99 GBP).

Runājot par cenu, Heartinternet var būt nedaudz dārgs. Par £ 2,99 / m jūs varat iegūt Starter Pro, kas ir kārtībā, un ar to jūs ieguvāt visas tehnoloģiju priekšrocības un atbalstu no Heart Internet, taču tam ir arī daudz ierobežojumu. Lai izjustu visas šī hostinga pakalpojumu sniedzēja piedāvātās brīvības un lieliskās iespējas, mēs iesakām Home Pro plānu, kura cena ir £ 9,00 / m, taču tai ir neierobežota vieta un joslas platums, tāpēc jums par to nekad nav jāuztraucas. Jūs varat pārbaudīt pakalpojumu un noskaidrot, vai tas jums patīk, jo visiem kopīgotajiem hostinga plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vēl viens kritērijs, kuru mēs izmantojam, lai novērtētu mitināšanas uzņēmumus, ir viņu klientu atsauksmes. Sirds internetam ir balva “PC Pro Awards Best Web Host – 2013”, un 97% viņu lasītāju ieteiktu šo mitināšanu saviem draugiem. Jūs varat arī turpināt Twitter un pārbaudiet, ko īsti cilvēki saka par sirds internetu.

APMEKLĒJUMS sirds logotips UN SAŅEM PLĀNU AR ATLAIDI

sirds internets

Tehnisks

 • 99,9% Uptime garantija
 • Bezmaksas iestatīšana un pārsūtīšana (ar Home Pro plānu un jaunākiem)
 • Neierobežota trafika, e-pastu, DB (ar Home Pro plānu un jaunākiem)
 • Lielbritānijas bāzēts datu centrs
 • Paplašināts vadības panelis
 • Jauni ātri serveri ar lielisku veiktspēju

 • Tikai 400 MB pastkastītes, lielākas ir pieejamas par papildu samaksu
 • Start Pro (visvienkāršākā plāna) mitināšanas plānā trūkst daudz tehnisko specifikāciju, tāpēc pirms pirkšanas noteikti pārskatiet to un pārliecinieties, vai tas atbilst jūsu vajadzībām.

Atbalsts

 • Lielbritānijā bāzēta inhouse tech komanda
 • Lielbritānijas tālruņa atbalsts un Live Chat
 • SysAdmins rūpēsies par jūsu biļetēm 1 stundā darba laikā un ne vairāk kā 24 stundās.

 • Atbalsts ir liels, šeit nav kritumu.

Cenu noteikšana

 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Elastīgi plāni
 • Ir pamatplāns, kas ir samērā lēts
 • Sākot no 2,99 £ mēnesī.

 • Plāns ar visām iespējām ir 9,00 £

Aizmugures apskats

Sirds internetam ir pielāgots vadības panelis, kas ir pieejams arī mobilajām ierīcēm, lai jūs varētu pārvaldīt savas vietnes, atrodoties ceļā. Daudz viena klikšķa lietotņu ātrai instalēšanai un daudz bezmaksas veidņu un grafiku, kas jāizmanto, veidojot jūsu vietni. Šeit ir arī vietņu veidotājs un visu to tehnoloģiju saraksts, kuras varat redzēt hostinga plānu salīdzināšanas tabulā.

Šeit ir daži no vietņu mitināšanas pakalpojumiem, kurus mēs esam pārskatījuši, un mēs jums ieteiktu:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

un šeit jūs varat izlasīt labākos Lielbritānijas tīmekļa mitināšanas pārskatus un mūsu labāko WordPress mitināšanas vietu Lielbritānijā

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me