Hostings ārzonā – kas tas ir un kāds ir ieguvums?

Hostings jūrā ir sava veida niša. Hostings ārzonās darbojas tāpat kā tradicionālā mitināšana. Bet tas nāk ar vērpjot. Pirms došanās uz pilnīgu ārzonas hostinga rokasgrāmatu, ļaujiet to tieši uzzināt.

Hostings jūrā, uzziniet vairāk

Svarīgi ir tas, ka vietnēs Hostings jūrā jūsu vietne atrodas datu centrā, kas atrodas tālu no jūsu atrašanās vietas. Iemesli, kādēļ izvēlēties ārzonas hostingu, ir daudz. Autortiesībām aizsargāts saturs, DMCA saturs, pieaugušajiem paredzētas vietnes, uzlaušanas vietnes un tie ir daži svarīgi iemesli. Šo iespēju dod priekšroka tiem, kuri nevēlas, lai viņu vietne tiktu slēgta likumīgi, un viņiem ir grūtāk izsekot vai sazināties.

Kādi ir ārzonu hostinga galvenie punkti?

Serverim jāatrodas tālu vietā

Šī ir galvenā prasība, kas nosaka hostingu jūrā. Tehniski katru reizi, kad vietne, kas tiek mitināta ar ārvalstu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tā ir ārzonu mitināšana, taču tās mērķis ir atšķirīgs. Ne visi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ļauj jums mitināt šādas vietnes. Ļoti bieži šie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ievēro starptautiskos likumus.

Nav ievērota DMCA

DMCA ir Amerikas Savienoto Valstu autortiesību likums. DMCA apzīmē Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu. Pat ja tas ir Amerikas likums, vairums ārvalstu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ievēro šo likumu. Tāpēc tikai tāpēc, ka jūs mitināt savu vietni pie ārvalstu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, tas nenozīmē, ka varat mitināt saturu, kas ir pretrunā ar likumu. Tā kā, ja tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ievēro Digitālās tūkstošgades autortiesību likumu, pret jums var vērsties tiesā. Tāpēc, ja vēlaties mitināt ar autortiesībām aizsargātu saturu vai citu saturu, kas ir pretrunā likumam, pārliecinieties, ka esat izvēlējies tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas neatbilst DMCA normām..

Ne viss ir atļauts ārzonu hostingā

Tikai tāpēc, ka ārzonu mitināšanu var izmantot, lai risinātu DCMA un citus likumus, tas nenozīmē, ka varat darīt kaut ko vēlaties. DDoS skripti, Brute Force darbības, kas ļauj piekļūt kāda cita sistēmai un veikt ļaunprātīgas darbības.

Kādu ārzonas hostinga veidu izvēlēties?

Tīkla hostinga veida izvēle ir tāpat kā parasto tīmekļa mitināšanas veidu izvēle. Tāpēc tīmekļa mitināšanas veids ir atkarīgs no vietnes vai tīmekļa lietojumprogrammas, kuru vēlaties palaist, un no īpašajām prasībām. Tāpat kā tradicionālā tīmekļa mitināšana, ārzonas hostinga izvēle ir atkarīga arī no vairākiem faktoriem, piemēram, nepieciešamās krātuves vietas, joslas platuma, trafika jūsu vietnē utt. Ja jūs tikko sākat darbu, jums būs nepieciešams koplietojamais hostings jūrā. Tā kā jūsu prasības palielinās, jūs varat izvēlēties uzlabotas iespējas, piemēram, VPS ārzonā vai speciālu ārzonu hostingu.

Labākie ārzonas tīmekļa mitinātāji

Tagad, kad jūs zināt, kas ir ārzonas hostings un tā priekšrocības salīdzinājumā ar parasto tīmekļa mitināšanu. Nākamais solis, kas seko, ir labas tīmekļa mitinātāja izvēle, kas piedāvā hostinga pakalpojumu ārzonās un plānus.

Runājot par tādas vietnes darbību, kurā tiek rādīts konfidenciāls saturs, mitināšanas prasības nedaudz atšķiras no parastās mitināšanas.

Tīmekļa vietņu mitinātājiem jāļauj jums mitināt aizliegto saturu. Sakiet, ka jūs dzīvojat Indijā un vēlaties izveidot vietni ar pokera spēli. Tā kā Indijā un citās Āzijas valstīs pokers un kazino ir aizliegti, jūsu vietni nav iespējams mitināt Āzijas serverī. Šajā vietā hostings jūrā ir ļoti noderīgs.

Tīmekļa vietņu resursdatoriem ir anonimitātes sajūta. Tā kā vairums ārzonu hostinga pakalpojumu sniedzēju parasti piedāvā dažāda veida maksājuma iespējas. Un jūs varat izvēlēties maksājuma veidu, kas var samazināt jūsu identitātes atklāšanas iespējas.

Tā kā jūsu vietne tiek mitināta ārvalstu serverī, globālās ekspozīcijas iespējas noteikti palielināsies. Un tas ir labākais risinājums, ja jūs dzīvojat valstī, kurā par tīmekļa mitināšanu esat iekasējis daudz maksu. Jūs varat pāriet uz jebkuru ārvalstu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš nodrošina tīmekļa mitināšanu par ļoti lētu cenu.

Turklāt citi svarīgi aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties labu uzņēmējdarbību jūrā, ir šādi:

  • Labs Uptime un Performance

Pārliecinieties, ka tad, ja tīmekļa mitinātājs nodrošina labu darbspēju un veiktspēju, jūs vienmēr gribējāt ātri vadīt savu vietni un nezaudējat datplūsmu dīkstāves vai sliktas veiktspējas dēļ..

  • Uzticams tehniskais atbalsts

Labie ārzonu tīmekļa mitinātāji piedāvā plašu atbalsta metožu klāstu, piemēram, tiešsaistes tērzēšanu, tālruni un e-pastu. Pārliecinieties, vai izrakstīšanās ir zināma tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā ātru reakcijas laiku.

  • Droši serveri

Visbeidzot, tas ir ļoti svarīgi jūsu vietņu mitināšanai drošos serveros. Pārliecinieties, vai nav mitinātāju, kas piedāvā ugunsmūra aizsardzību, pretvīrusu programmatūru, vietņu dublējumus un citus drošības līdzekļus, kas nodrošina aizsardzību pret hakeriem, sistēmu atteici, ļaunprātīgu programmatūru un nejaušu datu zudumu.

Apskatīsim dažus no labākajiem tīmekļa mitinātājiem, kas piedāvā hostinga pakalpojumu ārzonā. Zemāk ir populārākie un uzticamākie ārzonu tīmekļa mitinātāji, vienlaikus paturot prātā iepriekš minētos faktorus.

1. Hostinger

Hostinger Lēts hostings jūrā

Hostinger piedāvā dažādus hostinga plānus, kas atbalsta arī hostingu jūrā. Tā kā viņiem visā pasaulē ir serveri vairākos datu centros, pēc vajadzības ir iespējams pārsūtīt jūsu kontu uz citiem datu centriem.

Tātad, ja vēlaties izvēlēties jebkuru ārzonu hostinga plānu, dalītu mitināšanu, VPS vai Cloud, Hostinger to piedāvā! un mēs garantējam, ka jūs būsit labās rokās ar Hostinger.

LASĪT HOSTINGER PĀRSKATU

2. Flaunt7

Flaunt7 labākais ārzonas hostings

Flaunt7 ir labākais DMCA ignorētās hostinga un ārzonu mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, un tas ir mūsu 2. labāko ieteikumu sarakstā zem labākajiem ārzonu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Flaunt7 ir Indijas hostinga pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas plānus, lai mitinātu jūsu WordPress emuārus, attēlu galerijas un pat e-komercijas vietni. Uzņēmums piedāvā vienu no labākajiem un pieejamākajiem DMCA ignorētajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem pasaulē, kā arī specializējas runas / preses brīvības nodrošināšanā..

Flaunt7 piedāvā 5 visaptverošas paketes, kas ir piemērotas hostinga prasībām gandrīz jebkura veida tiešsaistes biznesam. Koplietojamais ārzonas hostings, sākot no USD 0,99 mēnesī, sasniedz USD 137 mēnesī, kas ietver augstākos resursus un augstākās klases sniegumu.

NOLASĪT FLAUNT7 PĀRSKATĪŠANU