InMotion privātais WHOIS ceļvedis

Ko nozīmē privātā WHOIS?

Visa kontaktinformācija, kuru ievadījāt domēna vārda reģistrācijas procesā, tiek automātiski saglabāta WHOIS datu bāzē – publiskā datu bāzē, kurā ir visa kontaktinformācija un reģistrācijas informācija un informācija par katru domēnu, kas reģistrēts noteiktā reģistratūrā. Šī informācija ir publiski pieejama, un tai var piekļūt ikviens, kas to vēlas. Tā kā informācija ir padarīta pieejama sabiedrībai, tas nozīmē, ka tā nav aizsargāta.
Tomēr ir veids, kā aizsargāt savu informāciju, kas tiek glabāta WHOIS datu bāzē. Šo WHOIS datu bāzes aizsardzības procesu sauc par privāto WHOIS, kas pazīstams arī kā domēna privātums. Domēna konfidencialitāte palīdz aizsargāt jūsu personisko informāciju, paslēpjot to no sabiedrības nevērīgajām acīm, kas savukārt palīdz aizsargāt jūs no surogātpasta izplatītājiem, telemārketinga veicējiem un citām negodīgām personām no piekļuves jūsu personiskajai informācijai..

Vai InMotion piedāvā privāto WHOIS un kā tas darbojas?

Kā daļa no InMotion apņemšanās nodrošināt drošu un pilnvērtīgu mitināšanas pieredzi saviem klientiem, InMotion saviem klientiem piedāvā domēna privātuma pakalpojumus. Tomēr šis pakalpojums nav tā hostinga paketes standarta līdzeklis, bet drīzāk tiek piedāvāts kā papildu pakalpojums. Kā papildu pakalpojums tas nozīmē, ka pakalpojums tiek piedāvāts par maksu, kuru šobrīd var iegādāties par cenu 9,99 USD gadā par vienu domēnu. Lai arī izmaksas var uzskatīt par nedaudz dārgām, ieguvums, ko tas dod tiem, kas vēlas aizsargāt savu privāto informāciju, daudzkārt pārsniedz izmaksas.

Tiklīdz klients iegādājas domēna privātumu, InMotion aizstāj domēna vārda publiskās informācijas ierakstus ar paša InMotion informāciju. Aizstātajā informācijā tiks iekļauta e-pasta adrese, tālruņa numurs un fiziskā adrese, izņemot organizācijas nosaukumu, jo tā ir domēna likumīgais īpašnieks.
Privātā WHOIS vai domēna konfidencialitāte ir pieejama visiem domēniem, izņemot tos, kuriem ir .us paplašinājums.

Kā es varu saņemt pakalpojumu InMotion’s Domain Privacy?

Diezgan viegli ir iegūt WHOIS informāciju, ko aizsargā InMotion’s Domain Privacy. Vienkārši izpildiet nākamās darbības:

  •  Pirmkārt, jums jāpiesakās sava konta pārvaldības panelī vai AMP;
  •  Tiklīdz esat pieteicies, iezīmējiet virs “Domains” un pēc tam noklikšķiniet uz “Manage Domains”;
  •  Pēc tam jūs nonāksit lapā, kurā redzēsit uzskaitītos domēnus. Jūsu domēnu labajā pusē ir saite “Pievienot privātumu”, noklikšķiniet uz tā, kas atbilst domēnam, kuru vēlējāties padarīt privātu..
  •  Noklikšķinot uz pogas, jūs nonāksit norēķinu lapā, kur varēsit veikt darījumus ar InMotion Norēķinu nodaļu par jauno pakalpojumu. Varat izvēlēties izmantot esošo kredītkaršu informāciju, kas glabājas viņu sistēmā, vai arī varat pievienot jaunu. Ir svarīgi, lai jūs piekrītat viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem, uzmanīgi izlasot tos un pēc tam, kad esat sapratuši un vienojušies, noklikšķiniet uz Iesniegt. Ir svarīgi atzīmēt, ka, kaut arī privātuma pakalpojums tika pievienots jūsu domēnam pēc noklikšķināšanas uz Iesniegt, var paiet pat 24 stundas, līdz citi cilvēki redzēs WHOIS informācijas atjauninājumus.

Pašreizējie klienti var sūtīt e-pastu uz [email protected] vai zvanīt pa 888-321-4678 vai 757-416-6575 (starptautiskiem klientiem), savukārt jauniem klientiem vai tiem, kuriem vēl nav InMotion hostinga kontu, varat sazināties ar [email protected] vai piezvaniet uz iepriekš norādītajiem numuriem.

Vai es joprojām varēšu mainīt vai atjaunināt savu WHOIS informāciju?

Jūs varat viegli mainīt vai mainīt savu WHOIS informāciju, mainot reģistrācijas informāciju. Reģistrācijas informāciju var mainīt, izmantojot konta pārvaldības paneli. Tas ir tas, kas jums jādara.

  •  Piesakieties sava konta pārvaldības panelī (AMP);
  •  Virziet kursoru virs domēniem augšējā izvēlnē un pēc tam noklikšķiniet uz Pārvaldīt domēnus;
  •  No iesniegtā domēnu saraksta noklikšķiniet uz domēna, kurā vēlaties veikt izmaiņas;
  •  Tādējādi jūs nonāksit lapā, kurā redzēsit saišu sarakstu, atradīsit un noklikšķiniet uz saites “Pārskatīt vai mainīt reģistrācijas informāciju”;
  •  Nākamajā ekrānā noklikšķiniet uz pogas “Rediģēt” blakus informācijai, kuru vēlaties mainīt;
  •  Kad informācija ir pievienota, uzmanīgi to pārskatiet un pēc tam noklikšķiniet uz Iesniegt. Jūsu informācija līdz šim būtu jāmaina, tomēr parasti paiet līdz 24 stundām, līdz izmaiņas ir pieejamas WHOIS.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me