InMotion vadības paneļa rokasgrāmata

Ko vadības panelis izmanto InMotion?

InMotion kā jaudīgu, funkcijām bagātu, taču lietotājam draudzīgu cPanel izmanto kā visu viņu mitināšanas kontu vadības paneli. CPanel ir uz Linux balstīts tīmekļa mitināšanas panelis, kas paredzēts grafiskā interfeisa un automatizācijas rīku nodrošināšanai, lai vienkāršotu vietņu mitināšanas procesu. Tādējādi ar cPanel jūs varat darīt daudzas lietas, kas saistītas ar jūsu vietni, piemēram, izveidot e-pasta adreses, modificēt DNS ierakstus, augšupielādēt failus un daudz ko citu, izņemot jebko, kas saistīts ar norēķinu procesu. Konta pārvaldības uzdevumi, piemēram, datu bāzu pārvaldīšana, failu rediģēšana, konta dublēšana, vietnes statistikas apskate un pievienošanas domēnu pievienošana, izmantojot cPanel, ir atviegloti un vienkāršoti..
Ir svarīgi atzīmēt, ka cPanel ir atšķirīgs un atdalīts no jūsu konta pārvaldības paneļa. Kamēr cPanel tiek izmantots jūsu konta pārvaldīšanai, AMP apstrādā jūsu konta administratīvās funkcijas, piemēram, norēķinu informāciju, kredītkartes informācijas maiņu un jaunu domēnu un lietojumprogrammu pasūtīšanu..

Kā es varu pieteikties savā cPanel??

Būtībā ir divi veidi, kā pieteikties savā cPanel. Viens ir caur pārlūka adreses joslu, bet otrs – caur AMP. Ļaujiet mums apspriest katru atsevišķi.

 •  Piekļuve cPanel no konta pārvaldības paneļa (AMP)
 •  Pirmkārt, jums jāpiesakās savā AMP;
 •  Pēc tam zem sava konta nosaukuma atrodiet pogu cPanel un noklikšķiniet uz tā.
 •  Noklikšķinot uz pogas, jūs automātiski tiksit novirzīts un pieteicies savā cPanel. Tomēr, ja jūs automātiski netiksit novirzīts uz savu cPanel, jums tiks parādīta pieteikšanās lapa, kurā jūsu lietotājvārds jau ir automātiski aizpildīts. Lai reģistrētos, jums jāievada parole. Bet, ja aizmirsāt paroli, varat to atjaunināt, noklikšķinot uz pogas Atiestatīt paroli..
 •  Piekļuve jūsu cPanel, izmantojot pārlūka adreses joslu
 •  Pirmkārt, jums jāapmeklē vietne, apmeklējot šo URL: “YourDomain.com/cpanel”, “YourDomain.com” ir jūsu faktiskais domēna vārds. Tā kā, piemēram, jūsu domēna vārds ir “snaalumni.com”, jūs apmeklējat vietni ar URL “snaalumni.com/cpanel”..
 •  Vietnē jums tiks lūgts norādīt savu cPanel lietotājvārdu un paroli. Šī informācija ir atrodama jūsu AMP tehniskajā informācijā.

Ko darīt, ja aizmirstu paroli, vai es joprojām varu piekļūt savam cPanel??

Jums nav jāuztraucas pat tad, ja esat aizmirsis paroli, jo joprojām varat piekļūt savam cPanel. Viss, kas jums jādara, ir to atiestatīt, izmantojot konta pārvaldības paneli. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka tikai koplietotā hostinga cPanel konta paroles var mainīt, izmantojot AMP. Dedicated Hosting un Shared Hosting cPanel konta paroles var atiestatīt tikai ar InMotion atbalsta komandas palīdzību..
Tālāk ir norādīts, kas jums jādara, lai atiestatītu paroli, izmantojot AMP:

 •  Pirmkārt, piesakieties savā AMP;
 •  Pēc tam noklikšķiniet uz pogas cPanel.
 •  Parasti jūs automātiski piesakāties cPanel, ja jūsu cPanel parole ir tāda pati kā jūsu AMP parole. Tomēr tas tā nav un ja jūs aizmirstat savu cPanel paroli, varat to atiestatīt, noklikšķinot uz saites Reset Password..
 •  Tiklīdz ir ielādēta lapa Atiestatīt paroli, jums tiks lūgts divreiz aizpildīt jauno paroli.
 •  Noklikšķiniet uz pogas Iesniegt. Tiklīdz tas tiek pieņemts, jums vajadzētu redzēt ziņojumu ar paziņojumu “Jūsu parole ir atiestatīta”.

Ko es varu atrast savā cPanel??

Savā cPanel varat atrast visu nepieciešamo vietņu pārvaldības uzdevumiem. Sākumā jūs, iespējams, esat mazliet satriekts par ikonu un citas informācijas daudzumu, it īpaši, ja tā ir pirmā reize, kad pieteicāties, un tā, kad mēģinājāt strādāt ar cPanel. Pirmkārt un galvenokārt, sadaliet paneli divās daļās: kreiso un labo paneli.
Paneļa kreisajā pusē atradīsit visu savas vietnes statistiku. Tam vajadzētu parādīt vispārīgu informāciju, piemēram, jūsu diska vietu, kādu serveri jūs izmantojat, cik daudz e-pasta kontu jums ir, cik daudz datu bāzes jums ir, kāda ir jūsu IP adrese un vēl daudz ko citu. Šī informācija mainīsies atbilstoši jūsu kontā veiktajām izmaiņām.
Paneļa labajā pusē ir funkcijas, kuras jūs varat kontrolēt. Tas ir iedalīts kategorijās pēc sadaļām ar katru sadaļu galveni. Parasti visbiežāk izmantotās sadaļas ir pasts, faili un datu bāzes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me