Justhost pārskats

“Kādreiz bija izveicīgs. Got nopirka, pārveidoja un uzlaboja. Joprojām neesmu mans labākais kandidāts, bet labs budžeta saimnieks. ”

Runājot par hostinga plāniem, lētākie bieži izrādās mazāk uzticami. Tas nav taisnība ar Justhost piedāvāto plānu.

Pazīstams ar pieejamiem hostinga pakalpojumiem, viņu vietne Justplan ir lieliski piemērota ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas spert nākamo soli. Tikai par 2,95 dolāriem mēnesī jūs varat iegūt visas hostinga plāna galvenās iespējas. Tas nozīmē, ka jūs saņemat neierobežotus resursus, piemēram, joslas platumu, domēna mitināšanu, e-pasta atbalstu, e-pasta kontus, vietnes pārsūtīšanu un krātuves vietu. Tas ir lieliski, jo tas sniedz jums nepieciešamo elastīgumu, ja vēlaties paplašināt vai attīstīt savu biznesu tiešsaistē.

Iemesls, kāpēc plāns ir tik lēts, ir tāpēc, ka linux serveri nodrošina šo pakalpojumu. Tas vislabāk darbojas izstrādātājiem, kuri vēlas būt praktiskāki vai prasa noteiktas programmēšanas valodas.

[slāņu slīd id = ”6 ″]

CENA mēnesī2,95 USDUPTIME & ĀTRUMS80%
DISKU TELPAUNLIJŪSU DOMABEZMAKSAS
PLATUMA PLATUMSUNLIKOPĒJAIS REITINGS8/10

Īpašības un ērta lietošana

Papildus minētajām neierobežotajām funkcijām, Justplan ir arī šādas:

• Izvēlētā domēna vārda bezmaksas reģistrācija
Ja esat gatavs veikt atzīmi tiešsaistē, obligāti jāsaņem domēna vārds savai vietnei. Tādā veidā jūs varat uzlabot redzamību un atvieglot klientu atsaukšanu. JustHost segs jūsu domēna reģistrāciju vienam domēna vārdam visu gadu.

• Vietņu veidošanas rīku un veidņu bezmaksas izmantošana
Uzsākot uzņēmējdarbību tiešsaistē, jums ir jāstreiko, kamēr tas ir karsts. Tātad jums ir jāizveido vietne pēc iespējas ātrāk. Tas nenozīmē, ka jums vajadzētu izveidot sliktu izskatu. Tukšas vai nepievilcīgas tīmekļa lapas var atbaidīt klientus.

Lai vienā mirklī izveidotu lieliska izskata lapas, JustHost piedāvā bezmaksas veidnes. Viss, kas jums jādara, ir to pielāgot, un jūsu vietne ir pabeigta.

• Iepirkumu grozu un citu e-komercijas rīku bezmaksas izmantošana

Daudzi izveido savas tīmekļa vietnes, cerot nopelnīt naudu tiešsaistē. Lai demonstrētu savus produktus, jums jāveido tiešsaistes veikals.

Tas atšķiras no parastās vietnes, jo tajā ir jāiekļauj iepirkumu grozs, kataloga izveide, maksājuma pieņemšanas līdzekļi un drošs veids, kā saglabāt klientu finanšu informāciju. Visi šie un vēl vairāk ir iekļauti vienkāršajā plānā. Jūs saņemat sertifikātu ģeneratorus, četras iepirkumu grozu izvēles iespējas un aizsardzību ar paroli, lai slepenā informācija būtu droša.

• Viņu skriptu bibliotēkas bezmaksas izmantošana
Skripti ir iepriekš sagatavotas lietojumprogrammas, kas paredzētas darbībai jūsu vietnē. Tādējādi jums vai jūsu tīmekļa pārzinim nav jāiemācās kodēt, lai jūsu vietne būtu funkcionāla.

Šeit ir tikai dažas skriptu funkcijas, kuras varat izmantot, reģistrējoties Justplan:

Ziņojumu forums
Sociālais tīkls
Attēlu galerijas
Aptauja vai aptauja
Adresātu saraksti
Projektu vadīšana
Emuāru atbalsts tādām populārām platformām kā b2evolution un WordPress

JustHost vadības paneļa dēļ klientiem ir ļoti viegli pārvaldīt kontu. Pat bez apmācības pat iesācējs varēs atrast savu ceļu apkārt saskarnei.

Uzticamība

JustHost nav īpašu uptime garantiju. Neskatoties uz to, viņi joprojām pārliecinās, ka viņu serveri ir pilnīgā kārtībā visu diennakti. Ja rodas kāda problēma, viņu atbalsta komanda nodrošina, ka tā tiek pievērsta pēc iespējas ātrāk. Tomēr ir bijušas sūdzības par to darbības laiku.

Daži klienti ziņoja, ka viņu vietņu darbība samazinājās dienām ilgi. Viņi tomēr komentēja, ka JustHost spēja to savlaicīgi atrisināt.

Klientu un tehniskais atbalsts

Diennakts tiešraide ir tikai viens no līdzekļiem, kā sazināties ar justhost tehniskajiem un klientu atbalsta pārstāvjiem. Katru reizi, kad rodas kāda problēma neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar jūsu kontu, vietni vai mitināšanas pakalpojumu, varat vienkārši noklikšķināt uz tērzēšanas pogas un sazināties ar atbalsta personālu.

Ja nejūtas kā čatā un jums nepieciešama tūlītēja palīdzība, varat arī piezvanīt viņiem. Personām, kuras nevēlas tieši runāt ar citu personu, e-pasta nosūtīšana ir arī iespēja. JustHost lepojas, ka ilgākais gaidīšanas laiks, ko klients jebkad pieredzējis, piezvanot viņiem, ir piecas minūtes. Viņu vietnē ir arī forumi un noderīgas pamācības, ar kurām jūs varat iepazīties.

Galīgais spriedums

Runājot par darbības gadiem, JustHost ir salīdzinoši jauns spēlē. Tomēr uzņēmums noteikti ir izveidojis sev vārdu, pateicoties tā pieejamām hostinga cenām un lieliskām hostinga funkcijām. Ja vēlaties, lai jūsu vietni mitinātu linux serveri, JustHost ir uzņēmums, par kuru vērts padomāt.

AKTIVĒT 3,50 USD KUPONU
Plus, saņemiet $ 175 AD KREDĪTUS NO GOOGLE, FACEBOOK un YAHOO!

Aktivizējiet kuponu un atveriet vietni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me