Kā dublēt un atjaunot WordPress

Kā dublēt un atjaunot WordPressNeatkarīgi no tā, vai jūs vadāt uzņēmuma vietni, tiešsaistes veikalu vai hobiju emuāru; viens ir skaidrs: jums jāīsteno regulārs rezerves grafiks. Vietnes dublēšana ir ļoti svarīga, jo tā sniedz jums mieru un nodrošina, ka vietni var viegli atjaunot, ja notiek vissliktākā situācija.

Dublējums aizsargā jūs no hakeriem, ļaunprātīgas programmatūras un nejaušas serveru darbības pārtraukšanas, kas pretējā gadījumā var padarīt jūsu vietni nelietojamu vai izraisīt vietnes atjaunošanu no jauna..

Par laimi jūsu vietnes dublēšana nav grūta, un to var izdarīt bez maksas, pateicoties vairākiem WordPress rezerves spraudņiem. Daži no šiem spraudņiem pat ļauj bez maksas atjaunot jūsu vietni no dublējuma, un šajā rakstā mēs jums parādīsim, kā to izdarīt.

Kā dublēt un atjaunot jūsu WordPress vietni, izmantojot dublēšanas sargu

Viens no vienkāršākajiem WordPress vietnes dublēšanas veidiem ir bez maksas Rezerves sargs iespraust.

Rezerves sargs

Backup Guard spraudņa pārskats

Backup Guard ir bezmaksas spraudnis ar vairāk nekā 70000 aktīvām instalācijām un 4,5 zvaigžņu novērtējumu. Tas ir viens no retajiem spraudņiem, kas bez maksas piedāvā gan dublēšanas, gan atjaunošanas iespējas. Tas ir arī ļoti ērti lietojams. Galvenās funkcijas ietver:

 • Manuāli dublējiet savu vietni tik reižu, cik vēlaties
 • Izvēlieties starp failu, datu bāzes vai abu failu dublēšanu
 • Lejupielādējiet dublējumus datorā vai saglabājiet tos savā Dropbox
 • Atjaunojiet savu vietni no dublējuma ar vienu klikšķi
 • Atceliet dublēšanas procesu
 • Atbalsts daudzvietīgām WordPress instalācijām

Tagad, kad jūs zināt, kas viss ir iekļauts, apskatīsim, kā izmantot Backup Guard spraudni, lai dublētu un atjaunotu savu WordPress vietni.

1. Rezerves aizsarga instalēšana

Pirmais solis ir Backup Guard spraudņa instalēšana. WordPress informācijas panelī dodieties uz Spraudņi> Pievienot jaunu. Meklējiet Backup Guard, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet spraudni. Kad tā ir instalēta, noklikšķiniet uz Aktivizēt pogu. Tagad jūs esat gatavs sākt WordPress vietnes dublēšanu.

Rezerves sardzes instalēšana

2. Vietnes WordPress dublēšana, izmantojot rezerves kopiju

Lai dublētu savu vietni, izmantojot Backup Guard, dodieties uz Rezerves sargs> Dublējumi. Viss, kas jums tagad jādara, ir nospiediet dublēšanas pogu. Spraudnis jums dos iespēju nosaukt rezerves kopiju un izvēlēties, vai vēlaties izveidot pilnu dublējumu vai pielāgotu.

Dublējumi ar Backup Guard

Izvēloties pielāgoto opciju, jūs varat izvēlēties, vai vēlaties dublēt failus vai datu bāzi. Varat arī izvēlēties augšupielādēt dublējumu mākonī, taču vispirms būs jāpievieno savs Dropbox konts. Dodieties tālāk uz Rezerves sargs> Mākonis un pārslēdziet slēdzi uz ON.

Pēc tam jūs tiksit novirzīts uz Dropbox vietni, kur jums būs jāautorizē spraudņa savienojums. Vienkārši noklikšķiniet Pilnvarot un jūs tiksit novirzīts atpakaļ uz savu WordPress informācijas paneli, kur varēsit redzēt, ka jūsu Dropbox konts ir savienots.

Backup Guard Dropbox savienojums

Šai apmācībai mēs esam izvēlējušies opciju Pilna dublēšana un nosaucu manu rezerves kopiju Testa dublējums. Varat izmantot mēneša un gada nosaukšanas kārtību, lai ērti varētu sekot līdzi dublējumiem.

Kad esat konfigurējis rezerves kopiju, vienkārši nospiediet Rezerves pogu un pagaidiet, līdz tiek pabeigta dublēšana. Pēc tam varat lejupielādēt dublējumu un saglabāt to datorā vai ārējā cietajā diskā.

3. Dublējumu plānošana

Vietnes dublēšana ar rokām ir vienkārša, taču var būt apgrūtinoši sekot līdzi pēdējai vietnes dublēšanai. Tāpēc lieliska īpašība ir spēja plānot dublējumus un regulāri tos darīt.

Lai plānotu dublējumus ar Backup Guard, dodieties uz Rezerves sargs> Grafiks. Vispirms pārslēdziet slēdzi uz ON un pēc tam ievadiet rezerves grafika nosaukumu. Par šo mācību mēs to esam nosaukuši par iknedēļas rezerves kopijām.

Dublējumu plānošana, izmantojot Backup Guard

Nākamā iespēja ir izvēlēties rezerves frekvenci. Jūs varat izvēlēties stundas, dienas, nedēļas vai mēneša rezerves kopijas. Mēs katru nedēļu esam iestatījuši mīnu.

Visbeidzot, jūs varat iestatīt, vai vēlaties veikt pilnu vai pielāgoto dublēšanu, kā to izdarījāt ar manuālo iespēju. Mēs esam izvēlējušies pilnu dublējumu, un viss, kas tagad jādara, ir noklikšķināt uz Saglabāt pogu.

4. Dublējuma atjaunošana, izmantojot rezerves kopiju

Lai atjaunotu dublējumu ar Backup Guard, dodieties uz Rezerves sargs> Dublējumi. Jūs redzēsit visu jūsu vietnē veikto dublējumu sarakstu. Lai atjaunotu vietni no jebkuras dublējuma, noklikšķiniet uz zaļās atjaunošanas ikonas un pēc tam pagaidiet, līdz process būs pabeigts.

rezerves rezerves kopijas atjaunošana

Kad tas ir izdarīts, varat pārbaudīt savu vietni un pārliecināties, ka viss darbojas kā vajadzētu.

Backup Guard Pro

Ir vērts pieminēt, ka Backup Guard Pro ir: premium versija ja jums ir nepieciešams vairāk funkciju. Pro versijā ietilpst:

 • Plašāka kontrole pār dublēšanas iespējām, piemēram, iespēju iekļaut vai izslēgt noteiktus failus un mapes
 • Paziņojumi pa e-pastu veiksmīgai dublēšanai
 • Iespēja migrēt jūsu vietni no viena domēna uz otru
 • Vairāki plānotie dublējumi
 • Un vēl

Apmaksāto plānu sākums ir 25 USD, un tie ietver atbalsta un atjauninājumu gadu.

Kā dublēt un atjaunot jūsu WordPress vietni, izmantojot UpdraftPlus

Backup Guard ir lieliska izvēle, lai izveidotu rezerves kopiju vietnei, ja vēlaties ātru un vienkāršu risinājumu. Tomēr tas ir nedaudz ierobežots ar bezmaksas plānu, it īpaši, ja runa ir par rezerves glabāšanas iespējām. Ja vēlaties izturīgāku spraudni, UpdraftPlus ir vēl viena pamatīga izvēle.

UpdraftPlus

UpdraftPlus spraudņa pārskats

UpdraftPlus ir vairāk nekā 2 miljoni aktīvu instalāciju un piecu zvaigžņu vērtējums. Tāpat kā Backup Guard, tas ir viens no retajiem bezmaksas rezerves spraudņiem, kas piedāvā gan rezerves, gan atjaunošanas funkcijas. Bezmaksas plāns piedāvā nedaudz vairāk funkciju, tostarp:

 • Veiciet manuālu vai plānotu dublēšanu
 • Iespēja dublēt failus un datu bāzes atsevišķi
 • Glabājiet dublējumus Dropbox, Amazon S3 un Rackspace
 • Var sadalīt jūsu vietni vairākos arhīvos
 • Automātiski atsāk un atkārtoti mēģina neveiksmīgas augšupielādes
 • Viegli atjaunojiet savu vietni no dublējuma

Ņemot to vērā, apskatīsim, kā jūs varat izmantot UpdraftPlus, lai dublētu un atjaunotu savu WordPress vietni.

1. UpdraftPlus instalēšana

Lai instalētu UpdraftPlus, dodieties uz savas vietnes informācijas paneli un noklikšķiniet uz Spraudņi> Pievienot jaunu. Meklējiet UpdraftPlus, noklikšķiniet uz Uzstādīt, un pēc tam noklikšķiniet uz Aktivizēt kad spraudnis ir instalēts. Pēc tam spraudnis sniedz īsu ieskatu iestatījumos un opcijās.

UpdraftPlus instalēšana

2. WordPress vietnes dublēšana, izmantojot UpdraftPlus

Lai izveidotu WordPress vietnes dublējumu, izmantojot UpdraftPlus, dodieties uz Iestatījumi> UpdraftPlus dublējumi. Noklikšķinot uz zilās pogas Dublēt, varēsit veikt pirmo manuālo dublējumu.

Dublējumi ar UpdraftPlus

Jūs varat izvēlēties, vai dublēt failus, datu bāzi vai abus, un pēc tam nospiest pogu Dublēt tūlīt.

3. Dublējumu plānošana

UpdraftPlus ļauj plānot dublējumus. Lai izveidotu rezerves grafiku, noklikšķiniet uz Iestatījumi cilne UpdraftPlus. Tur jūs varēsit iestatīt grafiku failu dublēšanai, kā arī datu bāzes dublējumiem.

Jūs varat iestatīt to dublēšanu vienlaikus vai arī iestatīt, lai datu bāze tiktu dublēta katru dienu, un iestatīt, lai faili tiktu dublēti katru nedēļu atkarībā no tā, cik bieži jūs publicējat jaunas ziņas vai veicat citas izmaiņas savā vietnē.

Kad esat iestatījis grafiku, jums būs jāpieslēdz UpdraftPlus ar glabāšanas vietu. Atlasiet glabāšanas opciju, atlasiet failus, kas jāiekļauj dublējumā, un pēc tam saglabājiet izmaiņas. Pēc tam jums būs jāievēro uzvednes, kas parādās uznirstošajos logos, lai autorizētu savienojumu.

UpdraftPlus Dropbox savienojums

Kad autorizācijas process būs pabeigts, jūsu vietne tiks automātiski dublēta atbilstoši jūsu grafikam.

4. Dublējuma atjaunošana, izmantojot UpdraftPlus

Vietnes atjaunošana, izmantojot UpdraftPlus, ir tikpat vienkārša kā tās dublēšana. Dodieties uz Dublēšana / atjaunošana cilne zem Iestatījumi> UpdraftPlus dublējumi. Jūs redzēsit visu jūsu vietnē izveidoto dublējumu sarakstu.

Lai atjaunotu savu vietni, noklikšķiniet uz pogas Atjaunot. Pēc tam jums būs jāizvēlas, ko atjaunot. Tas ietver failus, datu bāzes, motīvus, spraudņus un citus jūsu vietnes elementus.

Atlasiet vēlamos elementus un nospiediet pogu Atjaunot. Pēc tam spraudnis atjaunos darbību un ļaus jums atgriezties informācijas panelī. Žurnāla failu var lejupielādēt arī gadījumā, ja jums jāsazinās ar spraudņa atbalsta komandu.

Restaurācija Successul UpdraftPlus

UpdraftPlus Premium

UpdraftPlus ir: premium versija, kas piedāvā vēl vairāk funkciju. Tie ietver:

 • Papildu dublējumi
 • Vietņu ērta kopēšana vai migrēšana (izmantojot Migrator)
 • Savietojams ar vairākām vietnēm / vairākiem tīkliem
 • Dublē failus, kas nav WP, un datu bāzes vairākos attālos mērķos
 • Vēl vairāk krātuves galamērķu, kas ietver OneDrive BackBlaze, Azure un SFTP.
 • Datu bāzes šifrēšana
 • Papildu pārskati
 • Un vēl

Piemaksu plāni sākas ar 87,50 USD 2 vietnēm un atjauninājumu un atbalsta gadu.

UpdraftPlus vai Backup Guard: kuru spraudni vajadzētu izvēlēties?

Abi šajā apmācībā minētie spraudņi ir lieliska iespēja WordPress vietnes dublēšanai un atjaunošanai bez maksas. Ja jums rodas jautājums, kuru variantu izvēlēties, lūk, kas jums jāzina.

Ja vēlaties vienkāršu, vieglu un vienkāršu risinājumu, dodieties kopā ar Rezerves sargs. Šis spraudnis ir lieliska izvēle, ja jums ir vienkārša vietne, kas bieži nepublicē saturu.

Tomēr, ja vēlaties vairāk uzglabāšanas iespēju un iespēju bez maksas plānot dažādus datu bāzes un failu dublēšanas grafikus, izmantojiet to UpdraftPlus. Šis spraudnis ir lieliska izvēle, ja jums ir vietne, kurā tiek publicēts daudz satura, vai ja vēlaties vairāk kontrolēt savas dublēšanas iespējas.

Noslēguma domas

WordPress vietnes dublēšana ir nepieciešama, ja vēlaties pārliecināties, vai vietne paliek droša. Tas dod jums mieru, ka varat viegli atjaunot savu vietni un turpināt uzņēmējdarbību kā parasti, tā vietā, lai cietu dīkstāvi, kamēr atjaunojat savu vietni.

Tagad jūs zināt, kā dublēt un atjaunot WordPress vietni bez maksas, tāpēc nav attaisnojuma, lai kavētu. Lejupielādējiet kādu no spraudņiem, kas minēti šajā apmācībā, un iestatiet rezerves grafiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me