Kā iestatīt pastāvīgu kontaktu un OptinMonster

Ja jūs lasāt manu Kā ģenerēt kvalitātes rādītājus jūsu uzņēmumam, izmantojot WordPress rakstu, jūs, iespējams, atrodaties šeit, jo vēlaties savai vietnei iestatīt pastāvīgu kontaktu un OptinMonster.

Satriecošs.

Zemāk ir vienkāršs soli pa solim process, kā iestatīt abus rīkus mazāk kā piecu minūšu laikā.

Pastāvīgā kontakta iestatīšana

Vispirms jums būs jāreģistrējas pastāvīgajai kontaktpersonai, noklikšķinot šeit (viņi piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju).

Pēc bezmaksas konta izveidošanas jūs tiksit nosūtīts uz informācijas paneli, kur jums būs jāizveido pirmais e-pasta saraksts.

Klikšķiniet uz izveidojiet savu pirmo sarakstu un parādīsies uznirstošais logs, kurā jums tiks lūgts nosaukt savu sarakstu un ievadīt vismaz vienu e-pasta adresi.

Piešķiriet savam sarakstam piemērotu vārdu, un, ja jums nav ielīmējamas e-pasta adreses, vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi. Kad pabeigts, noklikšķiniet uz “Saglabāt sarakstu”.

Nākamais solis ir pievienot jūsu organizācijas informāciju, piemēram, vietnes adresi, uzņēmuma adresi, štatu, pilsētu, pasta indeksu, valsti, nozari, kas vislabāk raksturo jūsu biznesu, un jūsu uzņēmuma logotipu.

Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Ja jūs jau esat izveidojis savu sarakstu un ievadījis savu kontaktinformāciju, uz darbvirsmas vajadzētu redzēt šādus datus:

Pastāvīgā kontaktpersona lūgs jums nosūtīt savu pirmo e-pastu uz jūsu sarakstu, ko jums nevajadzētu darīt.

Jūs vēlaties iestatīt savus e-pastus tā, lai tie būtu automatizēti un tiktu nosūtīti uz jūsu jaunajiem potenciālajiem pirkumiem, jums neveicot nekādas darbības.

Tagad es jums parādīšu, kā dažu minūšu laikā izveidot savas automatizētās kampaņas.

atpakaļ uz izvēlni ↑

Kā iestatīt automatizētas kampaņas, izmantojot pastāvīgo kontaktu

Dodies uz Kampaņas galvenes izvēlni un labajā pusē noklikšķiniet uz lielās oranžas pogas “izveidot”:

Lai sāktu, jums tiks parādīts kampaņu iespēju saraksts. Atlasiet “e-pasta automatizācija” un pēc tam “izveidot”:

Tiksit novirzīts uz jaunu lapu, kurā jums tiek lūgts nosaukt automātisko atbildētāju un atlasiet e-pasta sarakstu, ar kuru vēlaties to savienot:

Piezīme: Automātiskais atbildētājs ir e-pasta mārketinga rīks, kas jūsu e-pasta sarakstam nosūta virkni e-pastu, pamatojoties uz noteiktu darbību (t.i., reģistrēšanos jūsu sarakstam)..

Atlasiet “jauna e-pasta izveide” un nospiediet pogu “turpināt”.

Nākamajā lapā jums tiks lūgts izvēlēties e-pasta veidni. Izvēlieties, kurš jums patīk vislabāk. Par piemēru šajā rakstā esmu izvēlējies pamata biļetenu:


Piezīme:
Jūs varat iegādāties sava uzņēmuma firmas veidnes šeit.

Pēc veidnes izvēles jūs tiksit novirzīts uz diezgan biedējošu pirmā e-pasta rediģēšanas lapu:
Neuztraucieties, tas izskatās skarbāk nekā patiesībā.

Iepriekš es e-pasta galvenās daļas esmu izcēlis ar cipariem.

  1. Sadaļā “no” jābūt jūsu uzņēmuma nosaukumam un e-pastam, kuru vēlaties parādīt abonentiem
  2. Ja kāds atbild uz jūsu biļetenu, atbildes rindā tiek nosūtīti e-pasti
  3. Šī ir jūsu e-pasta tēmas rindiņa
  4. Preheader ir dažas pirmās teksta rindas, kas parādās lietotāja iesūtnē, pirms viņi noklikšķina, lai atvērtu jūsu e-pastu
  5. Šīs ir funkcijas, kuras varat pievienot, lai formatētu jaunumus
  6. Šis ir vārds, kuru vēlaties piešķirt šim e-pastam. Tas ir paredzēts tikai iekšējiem mērķiem (jūsu lasītāji to neredzēs)

Lieliska lieta ar pastāvīgo kontaktu ir tā, ka visa veidne tiek vilkta un nomesta, kas nozīmē, ka jums nav nekādas kodēšanas prasmes.

Kad esat pabeidzis sava pirmā e-pasta izveidi, noklikšķiniet uz pogas “Turpināt” augšējā labajā stūrī un pēc tam uz pogas “saglabāt izmaiņas”..

Atkārtoti apmeklējot sadaļu Kampaņas, jums vajadzētu redzēt savu jaunizveidoto e-pastu, kas apzīmēts kā “bezsaistē”:

Noklikšķiniet uz Darbības> Pārvaldīt un opciju sarakstā atlasiet savu e-pastu. Pēc tam atlasiet “Grafiks”:

Jūs varat izvēlēties nosūtīt pirmo e-pastu tūlīt pēc kontakta pievienošanas sarakstam, stundām vai dienām vai nedēļām pēc:

Es iesaku nosūtīt savu pirmo e-pastu tūlīt pēc tam, kad viņi ir pierakstījušies, lai radītu vislielāko ietekmi. Kad esat izvēlējies savu opciju, augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “saglabāt” un pēc tam uz “Aktivizēt”.

Pēc tam jūs saņemsit ziņojumu “Gatavs sākt sūtīšanu” kopā ar iespēju nosūtīt to visiem, kas pašlaik ir jūsu sarakstā. Ja vēlaties to nosūtīt savam sarakstam, atzīmējiet izvēles rūtiņu un noklikšķiniet uz “Aktivizēt”.

Tagad jums vajadzētu redzēt jūsu sveiciena e-pastu kā “ACTIVE”:

Tagad dodiet sev virtuālo augsto pieci!

Lai automatizācijas sērijai pievienotu vairāk e-pasta ziņojumu, vienkārši atkārtojiet iepriekš sniegtos norādījumus.

Vai nezināt, kurus e-pastus izveidot sveiciena sērijai? Tad izlasiet manu Kā ģenerēt kvalitātes rādītājus jūsu uzņēmumam, izmantojot WordPress rakstu, jo es sniedzu dažus ieteikumus, kas jāiekļauj.

Jūs tagad esat iestatījis pastāvīgo kontaktpersonu, lai jauniem potenciālajiem pircējiem nosūtītu automātiskus e-pastus; Nākamais ir OptinMonster for WordPress.

atpakaļ uz izvēlni ↑

Kā iestatīt OptinMonster programmai WordPress

Lai sāktu darbu ar OptinMonster, vispirms jums tur būs jāizveido konts. To var izdarīt, noklikšķinot šeit. OptinMonster nāk ar 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu.

Pēc reģistrēšanās galvenes izvēlnē noklikšķiniet uz “Integrācijas” un sarakstā atlasiet “Pastāvīgais kontakts”:

Noklikšķiniet uz pogas Reģistrēt pastāvīgu kontaktu, un jums tiks lūgts pieteikties savā pastāvīgā kontakta kontā. Kad esat pieteicies, atļaujiet OptinMonster piekļuvi savam kontam:

Pēc tam piesakieties savā WordPress vietnē un dodieties uz spraudņiem> Pievienot jaunu un meklēt “OptinMonster”:

Parādīsies dažas iespējas. Izvēlieties OptinMonster – labākais WordPress uznirstošais logs un svina paaudzes spraudnis un pēc instalēšanas noklikšķiniet uz “Instalēt tūlīt” un “Aktivizēt”.

Lai sāktu lietot OptinMonster, jums būs jāpieslēdz jaunizveidotais konts WordPress:

OptinMonster lūgs jūsu API lietotājvārdu un API atslēgu. Tos abus var atrast, OptinMonster noklikšķinot uz API galvenes izvēlnes un uz “Ģenerēt API atslēgu”.

Kopējiet un ielīmējiet API lietotājvārdu un atslēgu WordPress:

Tagad jūs esat veiksmīgi saistījis OptinMonster ar WordPress.

atpakaļ uz izvēlni ↑

E-pasta formas noformēšana

OptinMonster informācijas panelī noklikšķiniet uz pogas Izveidot jaunu Optin.

Jums tiks piedāvātas desmitiem izvēles veidlapu, kā arī būs jānorāda tās vietnes nosaukums, kurai vēlaties izveidot savu izvēli, un veidlapas nosaukums:

Kreisajā pusē varat atlasīt, kāda veida izvēli vēlaties izveidot. Šī raksta vajadzībām es jums parādīšu, kā izveidot sānjoslas formu.

Pēc sānjoslas veida un veidnes izvēles jūs nonāksit dizaina sadaļā, kur varēsit atlasīt tekstu un pievienot / noņemt funkcijas no savas formas / no tās.

Jums būs šādas iespējas:

Uzstādīt: Šeit jūs norādīsit savam formātam vārdu un vietnes adresi (tas aizpildīs to, ko rakstījāt pēdējā sadaļā).

Optin: Šeit jūs varat mainīt veidlapas krāsu un pievienot papildu laukus savai izvēles formai.

Jā nē: Tas dod jums iespēju cilvēkiem izvēlēties, vai viņi vēlas izvēlēties jūsu veidlapu:

Panākumi: Šo ir ziņojums, kuru vēlaties redzēt lietotājam pēc pierakstīšanās. Jūs varat novirzīt lietotājus uz jaunu URL.

Displeja noteikumi: Tas ir, kad vēlaties, lai parādās jūsu veidlapa. Šeit ir desmitiem iestatījumu, no kuriem izvēlēties, piemēram, lai parādītu noteiktās lapās, parādītu mobilo vai galddatoru lietotājiem utt.

Integrācijas: Tas ļauj sinhronizēt veidlapu ar citiem e-pasta rīkiem, piemēram, pastāvīgu kontaktu. Atlasiet Pastāvīgā kontaktpersona kā savu e-pasta pakalpojumu sniedzēju un atlasiet kontu, lai visas izvēles tiktu iekļautas Pastāvīgo kontaktpersonu e-pasta sarakstā.

Analytics: Tas ļauj izsekot lietotājiem, kuri izvēlas, izmantojot Google Analytics. Ja vēlaties to darīt, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Ģenerēt autentifikācijas kodu.

Kad esat iestatījis visu, dodieties uz izvēlni Kampaņas galvene un iestatiet veidlapu uz “Tiešraide”. Pēc tam noklikšķiniet uz “saglabāt”:

Tagad dodieties atpakaļ uz WordPress un noklikšķiniet uz OptinMonster tagu sānjoslā.

Tagad jums vajadzētu redzēt jaunizveidoto izvēles joslu izvēles sadaļā kā atspējotu:

Noklikšķiniet uz pogas Tiešraide, un tā statuss tiks mainīts no Disabled uz Live.

Kad es izveidoju sānjoslas formu, man jāiet uz savas WordPress vietnes logrīku sadaļu un manā sānjoslā jāievieto logrīks OptinMonster..

Apmeklējiet savu vietni, lai pārliecinātos, vai sānjoslā ir redzams:

Un tur jums tas ir.

Labi, tas prasīja nedaudz vairāk par piecām minūtēm, bet jūs tagad esat uzstādījis savu svina ģenerēšanas mašīnu.

Pārbaudiet savu izvēles formu, izmantojot citu e-pasta adresi, kuru ievadījāt iepriekš, veidojot e-pasta sarakstu, un pārliecinieties, vai viss darbojas.

atpakaļ uz izvēlni ↑

Kopsavilkums

Jūs tagad savā WordPress vietnē esat iestatījis OptinMonster darbam ar pastāvīgo kontaktu. Katru reizi, kad potenciālais pircējs pierakstīsies jūsu vietnē, jums automātiski tiks nosūtīta jūsu sveiciena e-pasta sērija, jums neko neveicot.

Ja nākotnē vēlaties viņiem nosūtīt vairāk e-pasta ziņojumu, varat izveidot biļetenus lidojuma laikā vai iestatīt vairāk automātisko atbildētāju, izmantojot to pašu procesu, kas minēts iepriekš..

Tas tiešām ir tik vienkārši.