Kā izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam


Kā izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam

Šajā apmācībā jūs uzzināsit, kā izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam. Mēs iepazīstināsim jūs ar soli pa solim visu procesu, dodot jums divus alternatīvus ceļus, kurus jums izvēlēties, ņemot vērā jūsu vajadzības.

Sāksim ar pamatiem:

Ko tas dara * Patiesībā * Nozīmē izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam?

Jums, iespējams, jau ir Gmail vai kāds cits bezmaksas e-pasta konts. Lai gan šis e-pasts ir pilnīgi labs, tas, iespējams, neizskatās pārāk labi, ja tiek izmantots jebkura veida e-pastam profesionāls mērķis.

Piemēram, ir viegli iedomāties, kā nosūtīt e-pastu biznesa kontaktpersonai  [aizsargāts ar e-pastu] iespējams, nav optimāls. Daudz labāka alternatīva ir pielāgotās e-pasta adreses iestatīšana ar savu domēna vārdu – ja jums jau pieder domēna vārds (ja nē, veiciet tālāk norādītās darbības, kā reģistrēt domēna vārdu)..

Šādā gadījumā jūs, piemēram, varat izmantot kaut ko līdzīgu [aizsargāts ar e-pastu] tā vietā, kurai ir pilnīgi atšķirīga izpratne par to.

Šodien mēs iemācīsimies, kā tieši to izdarīt – izveidot sava domēna vārda e-pasta kontus, lai pēc e-pasta adreses saņemtu e-pasta adresi, kurai ir savs domēna vārds @ simbolu.

Mēs parādīsim divus veidus, kā to izdarīt:

  • A IESPĒJA. Nodarbojas ar visu, kas notiek jūsu lietotāja panelī, vietnē Bluehost – vienā no vadošajām tīmekļa mitināšanas firmām tīklā, kas ir slavena ar zemām cenām un labu iesācēju draudzīgu pieeju. Mēs esam uzskaitījuši visus iemeslus, kāpēc jums vajadzētu izmantot Bluehost vs konkurenci, citā rakstā.
  • B IESPĒJA). Saistīts ar jūsu domēna vārda savienošanu ar Gmail – tāpat kā iepriekš, , jūs mijiedarbosities ar savu e-pastu, izmantojot Gmail līdzīgu paneli, bet jūs to darīsit tādā veidā, kas ļauj standarta adreses vietā izmantot pielāgotā domēna e-pastu @ gmail.com.

Kaut kas, kas mums uzreiz jāatzīst, ir tāds, ka ceļš (a) ir daudz draudzīgāks iesācējiem. Mēs to piešķirsim 5/5 skalā “Lietošanas ērtums”. Ceļš (b) ir mērens 3/5.

Kā izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam, izmantojot

Kad esat iestatījis mitināšanas plānu un dzīvojat kopā ar Bluehost (www.Bluehost.com), jaunu domēna vārda e-pasta kontu izveidošana ir īpaši vienkārša. Būtībā viss, kas jums jādara, ir iet caur dažiem ekrāna paneļiem Bluehost lietotāju apgabalā.

  • Vai jums vēl nav domēna vārda vai vietnes? Tālāk ir norādīts, kā iziet reģistrācijas procesu un iestatīt visu, izmantojot Bluehost.

Tālāk ir norādītas darbības, lai, izmantojot Bluehost, izveidotu sava domēna vārda e-pasta kontus:

Vispirms piesakieties savā Bluehost panelī un pēc tam iedziļinieties E-pasts no galvenās sānjoslas.

Tā kā jums tur vēl nav neviena e-pasta konta, jūs uzreiz redzēsit e-pasta izveides veidlapu. Kā šis:

Izmantojot Bluehost, izveidojiet sava domēna vārda e-pasta kontus

To var aizpildīt šādi:

  • E-pasts: Ievadiet visu, ko vēlaties par savu e-pasta identifikatoru. Jūs pat varat to izdarīt vārds Uzvārds ja jums trūkst ideju.
  • Pastkastes kvota: Atkarībā no hostinga līmeņa, kuru esat iegādājies no Bluehost, jums būs pieejams atšķirīgs diska vietas daudzums. Ja veidosit tikai vienu e-pasta kontu, kvotu varat iestatīt uz Neierobežots, bet labāka ideja ir saglabāt to 500 MB apjomā, kam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamam, lai jūs varētu normāli izmantot savu e-pastu.

Kad lauki ir aizpildīti, noklikšķiniet uz Izveidot profilu.

Pēc burtiski sekundi, jūsu e-pasta konts ir izveidots un gatavs darbam. Nākamais solis, kā iemācīties izmantot jauno e-pastu:

Mainiet cilni uz E-pasta konti, piemēram, tā:

Bluehost konti

Tur jūs varēsit redzēt visus e-pasta kontus, kas ir aktīvi jūsu domēna nosaukumā. Pašlaik ir tikai viens.

Noklikšķinot uz Piekļūstiet Webmail, jūs varat sākt izmantot savu e-pasta kontu uzreiz – izmantojot paša Bluehost e-pasta klientu.

Tomēr ticamāks scenārijs ir tas, ka vēlaties konfigurēt šo e-pastu klēpjdatorā vai iPhone. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Pievienojiet ierīces pogu. Jūs redzēsit dažas jaunas iespējas. Noklikšķiniet uz marķētās Iestatiet pasta klientu.

Jūs redzēsit pilnīgi jaunu lapu ar norādījumiem, kā iziet procesu ar savu iecienīto e-pasta rīku. Interesantākā daļa ir tā, ka Bluehost daudziem automātiskajiem e-pasta risinājumiem un lietotnēm piedāvā dažādas automātiskās konfigurēšanas iespējas:

Bluehost konfigurācija

Lapas augšpusē ir arī manuāla informācija par konfigurāciju, ja neesat savu rīku atradis sarakstā.

�� Un tas arī ir! Šobrīd jūsu jaunais e-pasta konts ir pilnībā darbotiesspējīgs.

Kā izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam, izmantojot Gmail

Šis process ietver vēl pāris soļus nekā Ceļš (a). Bet to noteikti var darīt iesācējs, ja vien uzmanīgi sekojat šīm darbībām. Turklāt, ja vēlaties izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam, izmantojot Gmail, tas ietvers arī papildu maksu papildus tam, ko jūs jau maksājat par savu domēna vārdu.

Kaut arī standarta @ gmail.com e-pasti ir bezmaksas, Gmail piešķir cenu zīmi, ļaujot jums izveidot un pārvaldīt pielāgotas e-pasta adreses, pamatojoties uz jūsu domēna vārdu.

Šo piemaksu paketi sauc par G Suite. Pamatplāns ir USD 5 / lietotājs mēnesī, taču ir pieejams 14 dienu izmēģinājuma laiks (nepieciešama kredītkarte), lai pirms saistībām varētu pārbaudīt, kā tas viss darbojas. Lai arī tas varētu šķist dārgi, G Suite ir paredzēts biznesam, tāpēc, izņemot pielāgoto e-pastu, jūs saņemat daudz vairāk rīku.

Kad esat gatavs, dodieties šeit un noklikšķiniet uz viena no Sāc pogas. Jūs redzēsit pierakstīšanās veidlapu, kurā būs uzdoti pāris pamata jautājumi – lai labāk izprastu savu biznesu un vajadzības.

g komplekta reģistrācija

Pa ceļam jums tiks vaicāts, vai jums jau ir domēns, kuru vēlaties savienot ar G Suite. Izvēlieties, .

g komplekta domēns

Ievadiet domēna vārdu un pēc tam veiciet visas nākamās darbības. Finālā tiks izveidots jūsu galvenais G Suite lietotājs.

g komplekta lietotājs

Kad viss būs izdarīts, jūs ieradīsities G Suite pieteikšanās ekrānā. Pēc pieteikšanās jums būs nepieciešama papildu informācija pirms pilnīgas sava konta iespējošanas. Ja viss iet labi, jūs redzēsit šo:

g komplekts ir izveidots

Šajā posmā esat veiksmīgi parakstījies uz G Suite. Tomēr jūs joprojām esat pāris soļu attālumā no pavisam jaunu e-pasta kontu izveides savam domēna vārdam. Lūk, kas jums jādara tagad:

  1. Verificējiet savu domēna vārdu ar G Suite. Tas ir tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka tiešām esat tā domēna vārda īpašnieks, kuru norādījāt iestatīšanas laikā. Vednis parādīs pāris verificēšanas iespējas. Šis solis būs atkarīgs no tā, kur esat reģistrējis savu domēna vārdu. G Suite vednis nodrošina instrukcijas dažādiem reģistratūrām.
  2. Ja nepieciešams, izveidojiet papildu e-pasta / lietotāju kontus. Šeit varat iestatīt savu kontu, piem. [aizsargāts ar e-pastu].
  3. Aktivizējiet Gmail kontus katram kontam, kuru iestatījāt iepriekšējā solī.

Lūk vispārējs pārskats par to, kā viss process notiek soli pa solim.

Kad esat veicis šīs darbības, jūsu rīcībā būs pilnībā funkcionējošs e-pasta konts (vai vairāki), un jūs varēsit to sākt lietot, izmantojot Gmail parasto lietotāja saskarni..

Neraugoties uz to, ka neesat 100% traks par Gmail saskarni, joprojām varat diezgan viegli konfigurēt savus jaunos e-pasta kontus trešo pušu e-pasta rīkos (piemēram, lai jūs varētu izmantot šo jauno e-pastu savā iPhone vai klēpjdatorā).

To var izdarīt, izmantojot vai nu POP3 vai IMAP protokolus. G Suite izskaidro atšķirību diezgan skaidri. Lai gan vairumā gadījumu konfigurējot e-pastu modernās ierīcēs vai modernā programmatūrā, piemēram, iPhone vai Microsoft Outlook, jūs vēlēsities izmantot IMAP. Lūk kā iziet cauri ar tādu konfigurāciju.

Tas ir ceļa beigas! Jūsu jaunais e-pasta konts ir pilnībā darbotiess un ērtībai ir integrēts ar papildu ierīcēm.

Ko tālāk?

Tā kā jums tikko izdevās izveidot sava domēna vārda e-pasta kontus, varbūt tagad iemācīsimies kaut ko vai divas par to, kā izmantot e-pastu jūsu labā, reklamējot savu biznesu.