Kā kļūt par tīmekļa izstrādātāju


kļūt par tīmekļa izstrādātāju

Noteiktas prasmes aug pieprasījumā. Prasmes, kas gandrīz var garantēt jūsu darbu un iespējas nākamajiem gadiem un gadu desmitiem.

Viena no šīm prasmēm ir tīmekļa izstrāde.

Vai jums bija jautājums, kā kļūt par tīmekļa izstrādātāju?

Pretēji izplatītajam uzskatam, lai kļūtu par tīmekļa izstrādātāju un izveidotu funkcionālu vietni, nav nepieciešams iedomāts datorzinātņu bakalaura grāds..

Faktiski, ja izpildāt šajā rakstā sniegtos norādījumus, jūs varat kļūt par tīmekļa izstrādātāju daudz ātrāk, nekā jūs domājat (taču tas tomēr prasīs smagu darbu!).

Gatavs? Ejam…

Kas / Kas ir Web izstrādātājs?

Šeit ir vienkārša atbilde uz šo jautājumu: viņi izveido un uztur vietnes.

Citiem vārdiem sakot, tie burtiski rada to, kā jūs pieredzi tīmeklī. Vietnēm, kuras lietotājiem vēlas izbaudīt savu pieredzi, nepieciešami lieliski tīmekļa izstrādātāji – un viņi parasti vēlas dabūt vairāk naudas, lai iegūtu šos lieliskos tīmekļa izstrādātājus..

Tīmekļa izstrādātāja pienākumi:

 1. Rakstiet Web lapas ar iezīmēšanas valodu kombināciju.
 2. Izveidojiet kvalitatīvus maketus un prototipus.
 3. Veidojiet WordPress vietni no jauna.
 4. Izprotiet HTML un CMS.
 5. Saprast UI un UX.
 6. Izstrādājiet funkcionālas un pievilcīgas vietnes un tīmekļa lietojumprogrammas.
 7. Nodrošiniet vietnes uzturēšanu un uzlabojumus.

Šīs ir visizplatītākās prasības, taču jūsu atbildība un uzdevumi mainīsies atkarībā no tīmekļa izstrādes grupas, kā arī no jūsu tīmekļa attīstības specialitātes.

Runājot par tīmekļa attīstības specialitātēm, ir trīs, kas jums jāzina:

 1. Frontend attīstība. “Frontend” attiecas uz “stuff” vietnē, kuru redzat un ar kuru mijiedarbojaties, piem. izvēlnes, nolaižamās izvēlnes utt.
 2. Aizmugures programmas attīstība. “Aizmugure” ir kā aisberga daļa zem virsmas. Bez tā vietne nevar darboties. Aizmugurējā programma attiecas uz serveriem, lietojumprogrammām, datu bāzēm utt.
 3. Pilna kaudze attīstība. Šī ir gan aizmugures, gan frontend attīstības kombinācija.

Kāpēc jums vajadzētu kļūt par tīmekļa izstrādātāju?

Web attīstība ir nozare, kas drīzumā neiznīks.

Faktiski ASV Darba statistikas birojs ir paredzējis a Par 2028. gadu pieejamo tīmekļa izstrādes darba vietu pieaugums par 13%.

Vienkārši sakot – ja jūs varat attīstīt šo prasmi, jums nebūs grūti atrast darbu pārskatāmā nākotnē.

Šeit ir piecas lielas priekšrocības / priekšrocības, ko sniedz tīmekļa izstrādātājs:

 1. Jūs varat strādāt attālināti. Kādreiz aizdomājies par to, kā būtu strādāt no jebkuras vietas pasaulē, uz savu laiku? Kā tīmekļa izstrādātājam jums būs daudz iespēju strādāt attālināti. Varbūt jūs beidzot varat piepildīt šo sapni apceļot pasauli, vienlaikus ietaupot naudu.
 2. Varat izmantot savas prasmes, lai izveidotu savas vietnes un tīmekļa lietojumprogrammas. Vai vēlaties izveidot rentablu vietni vai lietojumprogrammu? Izmantojot šo prasmi, jums nevajadzēs maksāt tonnu naudas, lai to izveidotu. Jūs to varat izveidot pats par daļu no cenas.
 3. Jūs varat strādāt patstāvīgi. Jums vairs nav jāstrādā priekšnieka paspārnē, ja nevēlaties. Jūs varat veikt ārštata darbu vai sākt savu biznesu daudz vienkāršāk, kad zināt par tīmekļa attīstību.
 4. Nokļūstiet rentablā tehnoloģiju nozarē. Web attīstība galvenokārt ir jūsu biļete uz tehnoloģiju nozari. Lielākajai daļai jaunizveidoto tehnoloģiju uzņēmumu ir nepieciešami Web izstrādātāji, tāpēc tas var būt jūsu veids, kā iejusties durvīs.  
 5. Jūs varat izveidot lieliskas lietas! Jautrā daļa ir tā, ka jūs varat būt tik radošs, cik vēlaties. Tā vietā, lai apskatītu vietnes un domātu: “Oho, tas izskatās satriecoši. Es vēlos, lai es varētu izveidot kaut ko līdzīgu ”, jūs tagad varēsit izveidot pats savu satriecošā izskata vietni.

Ko tu domā? Vai tas viss jūs aizrauj ar domu kļūt par tīmekļa izstrādātāju? Ja tā, tad jūs atrodaties pareizajā vietā, jo jūs gatavojaties apgūt nepieciešamās darbības, lai kļūtu par tām!

Kā kļūt par tīmekļa izstrādātāju

1. Uzziniet HTML, CSS un Javascript pamatus

Hiperteksta iezīmēšanas valoda

Šie ir visu vietņu izstrādes uzgriežņi un skrūves, ar kurām jūs strādāsit katru dienu, ja nolemjat izveidot tīmekļa vietnes iztikai.

 • HTML diktē struktūru
 • CSS padarīs to izskatīgu
 • Javascript ļaus tam darboties

Apspriedīsim katru no šiem un to, kā jūs tos varat iemācīties.

HTML

HTML nozīmē hiperteksta iezīmēšanas valodu. Tā ir viena no galvenajām jebkuras vietnes sastāvdaļām un viena no tā saucamajām frontend valodām.

Īsāk sakot – tas nodrošina vietnes pamata skeletu, galvenokārt izmantojot tagu sērijas.

Tags ir HTML kods, kas kontrolē HTML dokumenta satura izskatu.

Šeit ir daži izplatīti HTML tagi, ar kuriem jums vajadzētu iepazīties:

 • – šī atzīme tiek parādīta HTML dokumenta sākumā un beigās. Tas norāda, ka dokuments ir uzrakstīts HTML5.
 • – Virsraksta tags ir lapas nosaukums. Tas ir noderīgi gan meklētājprogrammām (kad viņi skenē un indeksē lapas), gan lietotājiem (tas tiek parādīts pārlūka virsrakstjoslā), skaidri norādot katras lapas galveno tēmu.
 • – tajā ir informācija par konkrēto lapu, ieskaitot virsrakstu tagus, metadatus un saites uz skriptiem un stila lapām.
 • – Tas ietver visu saturu, kas tiks parādīts lietotājiem, ieskaitot visu, ko viņi redzēs un lasīs.

Piezīme: visi tagi sākas ar “Un beidzas kā “”. “/” Norāda, ka konkrētā atzīme pēc tam vairs netiek izmantota. Ir svarīgi ievietot beigu tagu. Pretējā gadījumā šo tagu izmantos viss dokuments.

Šeit ir daži resursi HTML apgūšanai:

 • HTML ceļvedis iesācējiem
 • HTML apkrāptu lapu

CSS

CSS nozīmē Cascading Style Sheets.

Tas rada HTML struktūras stilu. Būtībā bez CSS, HTML un līdz ar to visa tīmekļa lapa izskatās garlaicīga.

Tālāk ir aprakstīts, kā tie tiek apvienoti. HTML kodā jūs atsaucas uz CSS stila lapu.

Šis ir piemērs tam, kā CSS izskatās darbībā:

CSS piemērs

Šis ir lielisks resurss CSS apgūšanai: CSS apkrāptu lapa

Javascript

Javascript ir programmēšanas valoda, kas ļauj ieviest elementus tīmekļa lapās. Tas nodrošina tādas funkcijas kā interaktīvas kartes, 2D / 3D grafika un daudz ko citu.

Šis ir lielisks resurss, kas palīdzēs jums apgūt Javascript: Javascript apkrāptu lapu

2. Uzziniet WordPress pamatus

Satura pārvaldības sistēma

Lai kļūtu par tīmekļa izstrādātāju, jums būs jāiepazīstas ar WordPress. Galu galā – 58% no visām vietnēm tos darbina šī bezmaksas atvērtā pirmkoda programmatūra, kuru jūs varat instalēt gandrīz jebkurai tīmekļa mitinātājs.

Kad esat iestatījis WordPress vietni, klientiem ir diezgan viegli pievienot saturu pašiem (pat ja viņiem nav tīmekļa attīstības pieredzes).

Šajā vietnē ir daudz WordPress rokasgrāmatu. Apskatiet zemāk esošās saites:

 • Kā izveidot WordPress vietni
 • Kā izveidot WordPress emuāru
 • Kā pielāgot WordPress

3. Iepazīstiet UI un UX 

UI (lietotāja interfeiss) un UX (lietotāja pieredze) ir lietotāja pieredzes dizaina pamati.

Lielākā daļa izstrādātāju nav dizaina eksperti – tās ir divas dažādas jomas. Jums nevajadzēs būt dizaina rokam.

Joprojām ir svarīgi atzīmēt, ka, apgūstot lietotāju pieredzes dizaina pamatus, jūs varat labāk saprast, kā vietnei vajadzētu darboties. Tas saglabās vairāk vietnes lietotāju, palīdzēs viņiem atrast to, ko viņi meklē, un galu galā tērēs vairāk naudas šajā vietnē.

Lai iemācītos projektēšanas prasmju pamatelementus, mēs iesakām apgūt Adobe Creative Suite. Photoshop vajadzētu būt pirmajai lietai, kurā jūs iedomājaties, jo tā ir paredzēta nopietnākajiem dizaineriem. Ja jums nepatīk Adobe, varat arī ienirt Skice, kas ir uzlecoša zvaigzne dizaineru vidū.

Šeit ir daži resursi UI un UX izpratnei un apgūšanai:

4. Uzziniet SQL un PHP (pēc izvēles)

Mēs apvienosim šos divus kopā, jo tie ir kā vienas monētas divas puses.

SQL ir datu bāzes tehnoloģija (sk. SQL apkrāptu lapu), kurā tiek glabāta informācija. PHP ir “skriptu” valoda, kas ievieto vai izvelk materiālus no datu bāzes (skat. PHP apkrāptu lapu).

Padomājiet, piemēram, par WordPress.

Tas izmanto MySQL, lai saglabātu un pārvaldītu informāciju (emuāru ziņas, lapas saturu, komentārus, informāciju par lietotāju utt.) Datu bāzes “tabulā”. PHP padara WordPress vietni dinamisku, mijiedarbojoties ar visiem šiem dažādajiem elementiem un pareizi atjauninot datu bāzi, kad vien jums iet.

Uzzinot vairāk par to, kā SQL un PHP darbojas kopā, jūs varat palīdzēt apgūt WordPress vietnes attīstību, kuru burtiski simtiem (ja ne tūkstošiem) cilvēku katru dienu meklē darba un projektu dēļos visā internetā.

Papildu resursi PHP un SQL apguvei:

Tas nav viegli. Nebūsit apguvis visu šo nedēļu vai divas. Bet laika gaitā, iepazīstoties un tad labi pārzinot šīs prasmju kopas, tas nozīmē, ka jums vienmēr priekšā būs rentabla karjera.

5. Uzziniet SEO pamatus

SEO nozīmē meklētājprogrammu optimizāciju. Tas attiecas uz vietnes klasifikācijas uzlabošanas procesu meklētājprogrammā, piemēram, Google. Tā ir viena no vissvarīgākajām prasmēm tiešsaistes biznesā.

Iespējams, ka jūs domājat: “Ja es esmu izstrādātājs, kāpēc man jāuztraucas par to, cik labi vietne atrodas meklētājprogrammās? Vai tas nav emuāru veidotāju un satura veidotāju darbs? ”

Jā, liela daļa vietnes SEO ir saistīta ar saturu. Bet lomu spēlē arī vietnes faktiskā struktūra un kods.

Piemēram, virsrakstu tagi (HTML) ir ārkārtīgi svarīgi SEO. Viņi stāsta meklētājprogrammām, kas ir patiešām svarīgi vietnē.

Tagad jums ir jābūt SEO ekspertam? Noteikti nē. Bet jums jāiemācās SEO pamati un jāpatur prātā SEO, veidojot katru vietni. To darot, jūs piešķirsit vietnei daudz lielākas izredzes gūt panākumus un padarīsit to tīmekļa attīstības klientu daudz laimīgāku.

Šeit ir daži SEO padomi tīmekļa izstrādātājiem:

 • Optimizējiet savus meta tagus. Meklēšanas lapā metatags pārlūkprogrammām norāda, kāda ir jūsu vietne – jo labāka tā ir, jo lielāka iespēja, ka viņi noklikšķinās uz vietni.
 • Pārliecinieties, vai virsrakstu tagi ir noteiktā secībā. Galvenajam virsrakstam vajadzētu būt H1, un pēc tam caur lapu vajadzētu nolaisties zemāka līmeņa virsrakstos (t.i., H2, H3, H4 utt.). Tas meklētājprogrammām atvieglo navigāciju vietnē.
 • Pārliecinieties, vai nosaukuma tags pareizi apraksta tīmekļa lapu. Virsrakstā jāuzsver lapas būtība.

Šeit ir daži resursi, lai iemācītos SEO pamatus:

Veltiet vismaz 3–5 stundas, lasot resursus un apgūstot pamatus. Tas jums palīdzēs sagatavot vietnes, paturot prātā SEO.

6. Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir atsaucīga

Kad veidojat savu vietni (tā būs laba ideja, ja vēlaties iegūt vairāk klientu) – jums jāpārliecinās, vai jūsu vietne ir atsaucīga.

Atsaucīga nozīmē, ka vietnes elementi pielāgojas atbilstoši ekrāna lielumam. Tas nozīmē, ka jūsu vietne izskatīsies labi neatkarīgi no tā, vai apmeklētājs izmanto klēpjdatoru vai mobilo ierīci.

2018. gadā izšķiroša nozīme bija atsaucīgam dizainam. Visi jūsu klienti to gaidīs – rādiet piemēru un pārliecinieties, vai jūsu vietne ir atsaucīga.

***

Labi, ka tad, kad veiksit šos 6 soļus, jums būs pamata izpratne par tīmekļa attīstību. Jūs zināt, kā to izdarīt (vismaz pamata līmenī).

Nesteidzieties, veicot šīs darbības – pieprasījums pēc tīmekļa izstrādātājiem nemazināsies drīz, tāpēc jums ir laiks mācīties.

Bet šeit ir lielais jautājums: kad jūs jūtaties, ka esat sapratuši šo pamatzināšanu, kā jūs faktiski atrodat tīmekļa attīstības klientus?

Jums veicas – par to mēs runāsim tālāk!

Kā atrast savu pirmo tīmekļa attīstības klientu (vai kļūt par FREELANCER)


Tas, ka jums ir šī prasme, nenozīmē, ka cilvēki jums vienkārši dakšas naudu. Jums jādara mazliet darba un jāpārdod sevi. Jums arī jānovieto sevi pareizajās vietās, lai iegūtu iespējas.

Tagad jums kā tīmekļa izstrādātājam ir divas izvēles iespējas. Jūs varat 1) mēģināt nosūtīt pilnas slodzes darbu uz vietas kopā ar uzņēmumu vai 2) doties ārštata darbā un meklēt tiešsaistes koncertus.

Mēs iesakām brīvmākslinieku. Lai arī tas negarantē to pašu garantēto atalgojumu, ko pilda pilna laika darbs, tam ir 3 milzīgas priekšrocības:

 • Brīvība: Nevajadzētu vairāk ieslēgties un izzust. Jūs joprojām varētu strādāt tās pašas stundas (vai vairāk), bet jūsu grafiks, atrašanās vieta un dzīves apstākļi ir pilnībā atkarīgi no jums. (Plus – nav pārvietošanās, tādējādi katru nedēļu tiek ietaupītas stundas!)
 • Nauda: Kad kļūsit par labu brīvmākslinieku, varēsit labāk nopelnīt vairāk naudas (nekā gaidīt samērīgu 3% pieaugumu katru gadu).
 • Prestižs: Laika gaitā jums būs iespēja izveidot savu personīgo darbu un zīmolu līdz vietai, kas galu galā garantēs jums pastāvīgu jaunu klientu pieplūdumu (pat nevajadzēs tos meklēt!).

Nākamajā sadaļā mēs pievērsīsim uzmanību tam, kā iegūt jūsu pirmo ārštata koncertu kā tīmekļa izstrādātājam.

1. Nokļūstiet darba dēļos

Lielākā daļa ārštata darbinieku nonāk darba dēļos, lai atrastu savus pirmos tīmekļa izstrādes koncertus. Tie var lieliski noderēt pieredzes uzkrāšanai, taču jūs, iespējams, nevēlaties tos izmantot kā ilgtermiņa stratēģiju.

Klientu kvalitāte var tikt ļoti ietekmēta. Daži varētu būt lieliski. Citiem mazāk …

Daudzas reizes viņi piesaista cilvēkus, kuri nav pieredzējuši darbā, un tas var radīt daudz problēmu, kad jūs mēģināt strādāt ar viņiem. Diezgan bieži darba dēļi piesaistīs arī cilvēkus ar nereāliem termiņiem un budžetu.

Pārāk paļaušanās uz darba dēļiem (pārāk ilgi) nedos jums iespēju (vai brīvo laiku) sākt veidot savu zīmolu. Piesaistot ienākošo uzmanību savam darbam, jūs galu galā nolaidīsit klientus no labākajiem (un vislabāk apmaksātajiem) klientiem..

Bet, kā jau teicām, nav slikta iespēja sākt un gūt pieredzi.

Vienkārši saprotiet, ka katrs žigulis, kuru jūs saņemat uz darba dēļa (lai arī tas var nemaksāt īpaši labi), palīdzēs jums iegūt pieredzi un iegūt vairāk darba nākotnē.

Ir arī diezgan viegli sākt darbu pie darba dēļiem …

Zemāk ir redzams rezultāts ar ātrās meklēšanas UpWork rezultātiem:

(Kā redzat, tīmekļa izstrādātājiem ir daudz darba iespēju!)

Web izstrādes darbavietas

Šeit ir daži darba dēļi, kur varat atrast tīmekļa izstrādes koncertus:

2. Salieciet portfeļa vietni

Lai būtu vieglāk iegūt vairāk klientu (un lai klienti jūs varētu atrast), jums jāizveido portfeļa vietne. Šeit jūs parādīsit savus jaunākos projektus, parādīsit laimīgu klientu atsauksmes, nodrošināsiet potenciālajiem klientiem vienkāršu veidu, kā ar jums sazināties, kā arī parādīsit savas tīmekļa attīstības iespējas..

Šeit ir daži padomi, kā izveidot savu tīmekļa attīstības portfeļa vietni:

 • Izmantojiet iepriekšējo un pašreizējo klientu atsauksmes. Tas apmeklētājiem apliecinās, ka jūs darāt lielisku darbu un ka citi ar prieku strādāja kopā ar jums. (Padariet par ieradumu lūgt atsauksmes, kad esat pabeidzis projektu.)
 • Uzliet savu personību. Kas ir lieliski kopā ar jums, un kas jūs izceļ? Kad jūs portfeļa vietnē uzliekat personību, jūs automātiski nodalīsit sevi.
 • Iekļaujiet pareizos elementus. Ymūsu vārds, jūsu stāsta īsā versija par to, kā / kāpēc jūs kļuvāt par tīmekļa izstrādātāju, jūsu kontaktinformācija, nesenais darbs un prasmes.
 • Atbildiet uz jautājumu “Kas man tajā ir?” jautājums. Būtībā dariet viņiem zināmus galvenos ieguvumus no sadarbības ar jums, t.i., to, ko klienti iegūs no darba ar jums.

Galvenokārt – jums jāpārliecinās, ka jūsu portfeļa vietne izskatās satriecoši! Jūs vēlaties, lai potenciālie klienti to redzētu un domā: “Oho! Es kaut ko tādu gribu arī savai vietnei! ” Tādā veidā viņi būs daudz ieinteresēti sadarboties ar jums.

Šeit ir daži lielisku tīmekļa izstrādātāju portfeļa vietņu piemēri, kurus izmantot kā iedvesmu:

 • MattFarley.ca
 • Caferati.me (Runājot par personības uzmācību, šis izstrādātājs to lielā mērā dara savā vietnē. Dodieties uz mājas lapu un jūs redzēsit, ko es domāju!)
 • Pjērs.io

Šeit ir daži resursi, kas palīdzēs izveidot tīmekļa attīstības portfeļa vietni:

3. Sāciet tīkla izveidošanu

Pavadiet visu laiku, tikai mazgājot tiešsaistes darba dēļus. Ja vēlaties iegūt lieliskas iespējas, jums ir jāiekļūst arī reālajā pasaulē.

Nodrošiniet, lai katru mēnesi apmeklētu vismaz 2-3 attiecīgus tīkla veidošanas pasākumus. Pieņemot, ka dzīvojat lielās pilsētās vai stundas vai divu stundu laikā, šādiem notikumiem nevajadzētu būt grūti atrast..

Sāciet, meklējot sanāksmes Meetup.com un Eventbrite. Tikai šajās divās platformās jums vajadzētu atrast daudzus atbilstošus pasākumus.

Mērķis pasākumiem, kas piesaista uzņēmējus, jo šie cilvēki, visticamāk, vēlēsies izveidot jaunu tīmekļa vietni. Kad jūs izveidojat savienojumu un sadarbojaties ar vairāk šiem cilvēkiem (un paziņojat, ka esat tīmekļa izstrādātājs), jūs pakļausities lielākam un labākam koncertam nekā tas, ko atradīsit darba dēļos. Jūs arī sāksit audzēt savu personīgo zīmolu.

Šis ir vēl viens lielisks resurss, kas palīdzēs atrast notikumus:

Kā atrast tīklošanas pasākumus, kurus ir vērts apmeklēt

Pilna laika tīmekļa izstrādātāja priekšrocības

Mēs daudz runājām par ārštata darbu kā tīmekļa izstrādātāju. Tomēr, strādājot pilnu slodzi uzņēmumā, tam ir savas priekšrocības:

 • Jūs strādājat ar citiem izstrādātājiem – tas dod jums kopīgas pieredzes priekšrocības, it īpaši, ja esat pilnīgi jauns. Darbs ar citiem ļauj viņiem dalīties pieredzē ar jums, kas ir diezgan vērtīgi.
 • Tiek organizēts klientu atbalsts – strādājot uzņēmumā, jums nav pienākuma strādāt dažādos dienas laikos. Tas nozīmē, ka uzņēmuma klienti zina, kad sazināties, un sagaida, ka jūsu darbs tiks pabeigts.
 • Daudz koncentrētāka darba slodze – šodien vairāki ārštata darbinieki strādā pie dažādiem projektiem vienlaikus. Tas sadala viņu uzmanību, kas var ietekmēt vispārējo kvalitāti. Būdams pilna laika izstrādātājs, jūs, visticamāk, strādājat pie viena projekta, kam nepieciešama jūsu pilnīga uzmanība.

Secinājums

Darba tirgus kļūst arvien grūtāks. Katru dienu tiek atcelti tradicionālākie darbi. Tātad, kāpēc neiemācīties prasmes, kas paredzētā nākotnē ļaus nodarbināt (un, iespējams, arī turīgiem)?

Tā ir liela tīmekļa attīstības priekšrocība. Liela daļa ir tā, ka, lai iekļūtu laukā, jums nav nepieciešama iedomātā dārga grāds. Vienkārši izpildot šeit uzskaitītās darbības, jūs varat sākt kļūt par tīmekļa izstrādātāju.

Ir arī daudz integrētās attīstības vides (IDE) programmatūras opciju, kas izstrādātāja dzīvi padara daudz vieglāku.

Atgādinājums: šeit ir norādītas galvenās darbības, lai kļūtu par tīmekļa izstrādātāju:

 1. Uzziniet HTML, CSS un Javascript pamatus
 2. Iet cauri WordPress konsultācijām
 3. Uzziniet UI un UX pamatus
 4. Uzziniet SQL un PHP
 5. Uzziniet SEO pamatus
 6. Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir atsaucīga

Šeit ir norādītas galvenās darbības, lai atrastu savu pirmo tīmekļa izstrādes koncertu:

 1. Nokļūstiet darba dēļos
 2. Salieciet portfeļa vietni
 3. Sāciet tīkla izveidošanu

Tagad ir laiks rīkoties un parādīt pasaulei, kāds varat būt satriecošs tīmekļa izstrādātājs!

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, komentējiet zemāk vai rakstiet mums pa e-pastu un dariet mums to zināmu. Mēs jums atbalstīsim visu procesu!