Kā noformēt / izveidot logotipu


Kā noformēt logotipu (vietnei)

Jūsu logotipa noformēšana ir liels darbs, jo logotipi ir svarīgi jūsu uzņēmuma zīmolam un jūsu vietnes kopējam dizainam. Tas var būt iebiedējošs process, ja jūs nekad iepriekš neesat izstrādājuši logotipu.

Ja vēlaties uzzināt, kā noformēt logotipu, esat nonācis vajadzīgajā vietā. Zemāk ir 7 soļu ceļvedis tipiskam logo izstrādes procesam. Katrs solis sniedz detalizētus padomus, kā radoši domāt, lai noformētu savu logotipu. Ātri tiek sadalīta arī bezmaksas tiešsaistes dizaina rīka izmantošana un logotipa augšupielāde savā WordPress vietnē.

Ātra statistika un satura pārskats:

  1. Atrodiet pareizo iedvesmu
  2. Nosakiet trīs krāsas, kas atspoguļo jūsu vietni
  3. Izvēlieties logotipa dizaina stilu
  4. Atrodiet pareizo fontu
  5. Izveidojiet savu logo uz bezmaksas dizaina platformas
  6. Pievienojiet to savai vietnei
  7. Var paiet daži mēģinājumi

1. Atrodiet pareizo iedvesmu

Logotipa noformēšana ir daudz vienkāršāka, ja kā pirmo soli esat veltījis laiku iedvesmas meklējumiem. Tādā veidā jūs veltāt laiku dažādu ideju apkopošanai, un jūs skaidrāk zināt, kuras idejas jums patīk un kuras jums nepatīk. Kad veltīsit kādu laiku iedvesmas meklējumiem, jums būs labāk jūtams, kurā virzienā doties, izmantojot savu logotipa dizainu.

Labā ziņa ir tā, ka tur ir daudz logo dizainu, lai papildinātu jūsu vajadzības pēc iedvesmas. Labus logo dizaina piemērus ir viegli atrast, ja zināt, kur meklēt. Jūs vēlēsities apkopot vismaz trīs dizaina paraugus, kas jūs visvairāk uzvelk.

Pārbaudiet vietni, piemēram, Under Construction’s Brand New, kas sastāv no liela klāsta korporatīvo zīmolu pārveidošanas. Pavisam jaunajā ir daudz pazīstamu zīmolu, piemēram, Staples un Pandora. Viņu kolekcija meklējama daudzos, daudzos gados.

Ir arī tādas vietnes kā Radošais tirgus, kurā ir daudz lētu grafiku un iepriekš sagatavotu logotipu paraugu. Neviens no tiem nav jāiegādājas, ja vien jūs to patiešām nevēlaties. Mērķis šeit ir izpētīt visus dažādos radošajā tirgū pārdodamos aktīvus, lai iegūtu priekšstatu par radošajām iespējām logotipa dizainā un iedvesmu.

Drūms
Attēla kredīts: Drūms.

Visbeidzot, jūs varat pārlūkot tādas vietnes kā Drūms, kur ir arī liela dizaina izvēle un daudz skaistu logotipa dizaina paraugu.

Šīs divas vietnes ir publiski portfeļi, tāpēc jums būs pieeja neskaitāmiem visu veidu stilu logo dizainiem.

Laiks, lai iepazītos ar dažādiem dizaina un grafiskajiem jēdzieniem, ļaus jums sākt logo izstrādes procesu uz labās kājas un spēcīgā virzienā. Jūs varēsit izveidot kaut ko līdzīgu, nejūtoties neapmierināts, bez iedvesmas vai sajaukts par to, kur sākt. Neaizmirstiet apkopot vismaz trīs brīnišķīgus piemērus, kas ar jums runā.

2. Nosakiet trīs krāsas, kas atspoguļo jūsu vietni

Krāsu atlasīšanai savam logo dizainam nav jābūt grūti. Ja jums ir jūsu zīmola vadlīnijas jau definēts, izmantojiet šīs krāsas savam logotipam. Attīstot logotipa dizainu, jums, iespējams, nāksies nedaudz pielāgot krāsas, taču šīs zīmola krāsas ir tur, kur jums jāsāk.

Tomēr, ja jums vēl nav iepriekš noteiktas zīmolrades vadlīnijas vai vietņu krāsas, ar kurām sadarboties, neuztraucieties. Tas, ko jūs vēlaties darīt, ir veltīt tam nedaudz laika izpētiet savas nišas krāsas, nozare un mērķauditorija. Tātad, ja jūsu bizness ir saistīts ar automobiļu rūpniecību un ir vērsts galvenokārt uz gados vecākiem vīriešiem, jūs vēlēsities izvēlēties krāsas, kas varbūt ir tumšākas vai bagātākas. Bet, ja jūs darbojaties skaistumkopšanas nozarē un mērķējat uz jaunāku, sievišķīgu auditoriju, tad labāk izvēlēties gaišāku krāsu, varbūt pat metālika.

Pinterest
Attēla kredīts: Pinterest.

Nopietni apsveriet savu mērķauditoriju nišā.

Piemēram, ja jūs nodarbojaties ar automobiļu rūpniecību, bet jūs mērķējat uz jauniem pieaugušajiem, iespējams, nedarbosies tumšāka, vīrišķīgāka palete, kā arī gaišāka un dzīvāka krāsu gamma..

Tas attiecas ne tikai uz nozari. Tas attiecas uz visu attēlu, kurā ietilpst arī jūsu niša un mērķauditorija.

Vēl viens piemērs ir tas, ja jūs darbojaties skaistumkopšanas nozarē, bet mērķauditorija esat vīrieši. Šajā gadījumā gaiši dzelteni vai dzelteni var neizdarīt triku. Veiciet pētījumu un attiecīgi izvēlieties krāsas.

Krāsu izpētei varat izmantot pirmajā solī minētās vietnes. Alternatīvi, Pinterest ir lielisks krāsu iedvesmas avots un nišas izpēte.

Turklāt mēģiniet plašāk domāt par savām krāsām, kas nozīmē, kā šīs krāsas var izmantot jūsu vispārējā vietnē, nevis tikai jūsu logotipa dizainā. Tas ir tāpēc, ka jūsu logotipa dizains būs daļa no jūsu vispārējā zīmola.

Kā jūs droši vien pamanīsit, meklējot iedvesmu, logotipiem ir daudz dažādu stilu. Tur ir daudz dažādas logo kategorijas vai veidi. Bet divi jums vissvarīgākie būtu uz tekstu balstīti logotipi, piemēram, Disney vai Google, un uz simboli balstīti logotipi, piemēram, Instagram vai Nike.

Ir arī gadījumi, kad logotips apvieno abus, piemēram, Domino’s vai Target. Izvēlieties un izvēlieties sev vispiemērotāko logotipa dizaina veidu.

Turklāt ir arī dažādi vizuālā dizaina stili, piemēram, retro logo dizains. Ir arī ultramoderni, minimāli, klasiski stili, kā arī daudz dažādu formu.

Behance
Attēla kredīts: Behance.

Vispirms runāsim par logotipa formām. Apaļie logotipi ir fantastiski, jo īpaši kā atsevišķi simboli. Tie ir lieliski kā iemiesojumi sociālajos medijos un labi darbojas ar citiem grafiskiem elementiem. Apļi ir saliedētas un iekļaujošas formas. Viņiem ir galvenā uzmanība, un tiem var viegli būt acīs. Taisnstūra logotipi ir tikpat efektīvi. Taisnstūra forma bieži tiek uzskatīta par cietu un spēcīgu, kas piešķir logotipu spēka vai stabilitātes sajūta.

Jums jāzina arī par dažādajiem dizaina stilu logotipiem, piemēram, minimāliem vai klasiskiem. Lai izvēlētos pareizo stilu, jums ir jāapzinās divas lietas.

Pirmkārt, apsveriet savu nišu, uzņēmējdarbību un mērķauditoriju. Līdzīgi kā krāsu izpēte, iespējams, jums vajadzēs veltīt laiku, lai izdomātu, kāds vizuālais stils būtu lieliski piemērots jūsu vietnes nišai. Ja vēlaties pārdot mūsdienīgas guļamistabas mēbeles, apsveriet moderna logotipa dizainu, nevis retro.

Otrkārt, apsveriet savu izvēli. Protams, logotips jums patiks arī. Iedvesmojieties no gabaliem, kurus esat apkopojis pirmajā solī, un sekojiet sev tīkamā logotipa zīmējuma virzienā.

4. Atrodiet labo fontu

Ja jūs veidojat logotipu ar teksta elementu, jums būs jāizvēlas tam piemērots fonts.

Lai atrastu perfektu fontu, netrūkst vietu. Ja jūs meklējat bezmaksas iespēju, ieteicams sākt ar Google Fonts. Negatīvie ir tas, ka to fontu kolekciju ļoti daudz izmanto daudzas vietnes, uzņēmumi un dizaineri.

Ja vēlaties savam logotipam unikālu fontu, apsveriet iespēju iegādāties lēts fonts no tādas vietas kā Creative Market. Viņiem ir daudz pārsteidzošu pielāgotu fontu, kas nesagraus jūsu budžetu. Vēl viena alternatīva ir vietnes tīrīšana, piemēram Behance, kurai ir daudz pielāgotu fontu lejupielādei. Daži no tiem tiks apmaksāti, bet daudzi no tiem ir bez maksas, un tos izgatavo ļoti talantīgi dizaineri.

Radošais tirgus
Attēla kredīts: Creative Market.

Kad jūs meklējat sava logotipa fontu, ņemiet vērā fonta stilu. Fontam jāatbilst Jūsu logo kopējais izskats un sajūta. Ja jūs izmantojat ultramodernu logotipa noformējuma stilu, jums vajadzētu izvēlēties fontu, kas arī ir ultramoderns. Pretējā gadījumā jūsu logotipam būs neatbilstīgs izskats, un tas galu galā neizskatīsies lieliski. Ja jūs cenšaties izvēlēties pareizo fontu, atskatieties uz iedvesmojošajiem logo dizainiem un mēģiniet saskaņot to fontu.

5. Izveidojiet savu logotipu uz bezmaksas dizaina platformas

Mūsdienās ir tik daudz dažādu resursu, kurus varat izmantot, lai noformētu logotipu. Protams, daži no viņiem tiek apmaksāti, piemēram, Photoshop. Tomēr ir arī liels skaits augstas kvalitātes bezmaksas rīku. Daži no viņiem ir patiešām lieliski, un viņiem nav stāvas mācīšanās līknes.

Shopify’s Hatchful ir fantastisks rīks, ja esat pilnīgi iestrēdzis vai nezināt, kā rīkoties. Tas uzdos jums dažus jautājumus par jūsu logotipa vajadzībām un sniegs daudz dažādu iespēju, no kurām izvēlēties logotipa pamata noformējumu. Tikmēr, Squarespace’s Logo Maker ir lieliski piemērots minimālistiska logotipa izveidošanai.

Canva
Attēla kredīts: Canva.

Tad ir Canva. Tas ir ļoti atzinīgi novērtēts bezmaksas tiešsaistes dizaina rīks, un tas ir lieliski piemērots, lai izstrādātu logotipus. Pārdomāsim, kā izmantot Canva sava logotipa noformēšanai. Pēc konta izveides vai pieteikšanās jūs sagaidīs tukšs audekls un liels veidņu klāsts. Pārlūkojiet tos, ja vēlaties.

Canva
Attēla kredīts: Canva.

Pretējā gadījumā varat doties uz cilni Elementi, kurā ir plašs grafiku un ikonu klāsts. Nesteidzieties, atrodot savam dizainam piemērotākos. Pēc nepieciešamības varat mainīt izvēlēto grafisko elementu krāsas, novietojumu un necaurspīdīgumu.

Canva
Attēla kredīts: Canva.

Ja jūsu logotipam ir nepieciešams teksts, dodieties uz cilni Teksts. Šajā cilnē atradīsit dažādus teksta kompozīcijas. Tie ir jautri, jo tie ļauj priekšskatīt un spēlēties ar dažādām fontu kombinācijām un hierarhijām. Ja jums ir labs priekšstats par teksta kompozīciju, vienkārši pievienojiet virsrakstu savam tāfelei un iegūstiet stilu.

Canva
Attēla kredīts: Canva.

Katram tipogrāfijas elementam Canvā ir dažas atšķirīgas pielāgošanas funkcijas, piemēram, krāsa un teksta lielums. Vissvarīgākais ir tas, ka Canva ir plašs fontu klāsts, no kuriem izvēlēties. Bet lietotne ļauj arī augšupielādēt savus fontus (izmantojot teksta saiti fontu saraksta ritināšanas apakšā).

Canva
Attēla kredīts: Canva.

Kad esat gatavs eksportēt, varat to izdarīt, izmantojot pogu Lejupielādēt ekrāna augšējā labajā stūrī. Atlasiet faila veidu, un jūs esat gatavs.

6. Pievienojiet to savai vietnei

Logotipa pievienošana savai WordPress vietnei nav grūts process. Protams, vispirms jūs vēlēsities pieteikties savas vietnes WordPress kontā. Kreisajā pusē esošajā izvēlnē atlasiet Izskats, pēc tam – Pielāgot. Jūs tiksit novirzīts uz motīva pielāgošanas zonu.

Kā pievienot logotipu savai WordPress vietnei

Katrai WordPress tēmai šeit var būt daži atšķirīgi iestatījumi, un tas ir labi. Pagaidām mūs interesē tikai cilne Vietnes identitāte. Noklikšķinot uz tā, jūs redzēsit dažus dažādus vietnes iestatījumus, tostarp vietnes logotipu un apgabalu, kurā augšupielādēt vai atkārtoti augšupielādēt jaunu..

Augšupielādējiet jauno logotipu, augšpusē noklikšķiniet uz zilās pogas Publicēt, un jaunais logotips ir pieejams jūsu vietnē!

7. Varētu nedaudz izmēģināt

Diemžēl ideāla logotipa iegūšana var prasīt dažus mēģinājumus. It īpaši, ja logotipu projektējat pirmo reizi.

Tāpat kā lielākajai daļai prasmju, lai to labi apgūtu, vajadzīgs laiks un prakse. Tātad, ja neesat apmierināts ar savu pirmo mēģinājumu, tas ir pareizi. Jums vienkārši būs jāmēģina vēlreiz.

Lielākā daļa profesionālo dizaineru arī nesaņem pareizo logotipu, veicot pirmo mēģinājumu, tāpēc dizains ir pilnīgi atkārtots process. Tāpēc nekautrējieties.

Ja neesat apmierināts ar sava logotipa dizainu, jums ir divas iespējas:

  1. Pirmais ir atkārtot savu dizainu.
  2. Otrais ir sākt no jauna un mēģināt vēlreiz no jauna.

Atkārtojot dizainu, jums jācenšas vienlaikus veikt dažas nelielas izmaiņas. Varbūt nomainiet krāsu paleti vai burtveidolu. Eksperimentējiet ar dažādām formām vai izmēģiniet citu dizaina rīku. Runājot par to, dizaina rīkiem bieži ir dažādi iepriekš izgatavoti resursi, un viens no tiem varētu būt atslēga, lai logotipa dizains būtu tieši piemērots.

Vai vienkārši sāciet no jauna. Izvēlieties jaunu iedvesmojošu dizainu komplektu un vēlreiz iziet visu procesu, kas aprakstīts šajā rakstā. Katru reizi atkārtojot logotipa izstrādes procesu, jūs ne tikai pietuvosities savam ideālajam logotipam, bet arī labāk to noformētu..

Neuztraucieties, turpiniet. Jums tas ir!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me