Kā pievienot e-pasta biļetenu abonementu savai vietnei

Kā pievienot e-pasta biļetenu

Ja vēlaties uzzināt, kā savai vietnei pievienot e-pasta biļetenu abonēšanu, šeit mums ir daži soli pa solim sniegti norādījumi..

Tas ir a iesācējiem draudzīga apmācība par to, kā savai WordPress vietnei pievienot izskatīgu abonēšanas lodziņu, un kā to savienot ar e-pasta mārketinga pakalpojumu. Pats labākais, ka tas jums nemaksās ne santīma.

Vajadzīgās lietas, pirms varat pievienot e-pasta biļetenu abonēšanu savai vietnei

Labās ziņas šeit; principā jums nekas nav vajadzīgs papildus tam, kas jums jau ir:

 • strādājošā WordPress vietne
 • administratora kontu šajā vietnē
 • aptuveni 15 minūtes no jūsu laika

Visam procesam ir tikai trīs soļi:

 1. �� Reģistrējieties, izmantojot pastāvīgu kontaktu
 2. �� Izveidojiet biļetenu pierakstīšanās formu
 3. �� Pievienojiet veidlapu savai vietnei

Tālāk ir norādīts, kā tos visus iziet (nav vajadzīgas kodēšanas prasmes)..

1. solis: �� Reģistrējieties ar pastāvīgu kontaktu

“Kas ir pastāvīgais kontakts?” – mēs dzirdam jūs jautājam. Vienkārši sakot, pastāvīgais kontakts ir rīks, kas rūpēsies par jūsu biļetenu abonentiem un piegādās viņiem jūsu e-pasta ziņas.

“Labi, bet kāpēc es nevaru vienkārši sūtīt savus biļetenus no Gmail?” Šis ir kopīgs jautājums. Un pareizi – tas ir intuitīvs jautājums.

Nu, tāpat kā Gmail darbojas labi kad sūtāt vienu e-pasta ziņojumu vienai personai (klasisks personiskas lietošanas gadījums), lietas nedarbojas tik labi, kad sākat sūtīt vienu un to pašu ziņojumu vairākiem adresātiem – tāpat kā jūs darītu ar biļetenu..

Pēc kāda laika to veicot, jūsu e-pasti tiks atzīmēti kā surogātpasts un netiks pilnībā piegādāti adresātiem. Tas ir iemesls, kāpēc jūs vēlaties, lai kāds cits rūpējas par faktisko e-pastu nosūtīšanu. Ideālā gadījumā tam vajadzētu būt uzņēmumam, kam ir laba reputācija un kurš jūsu ziņojumus neatzīmēt kā nepiemērotus.

Šajā vietā tiek iesaistīts pastāvīgais kontakts.

Tālāk ir norādīts, kas jums jāzina par pastāvīgo kontaktu, kad to izmantojat vietnes e-pasta biļetenu abonēšanas integrācijas apstrādei.

 • Ir pieejams 30 dienu bezmaksas izmēģinājums, lai jūs varētu izmēģināt platformu un redzēt, kā tā jums patīk.
 • Tas ļauj jums izveidot e-pastus vizuālā saskarnē, izmantojot vilkšanas un nomešanas funkciju.
 • Tam ir uzlabotas e-pasta mārketinga automatizācijas funkcijas, kas palīdz efektīvāk mijiedarboties ar abonentiem.
 • Pastāvīgā kontaktpersona rūpēsies, lai jūsu abonentu saraksts būtu drošībā un atbilstu starptautiskajiem datu privātuma likumiem.
 • Pastāvīgā kontaktpersona apstrādās arī jaunus ienākošos abonementus un pārliecināsies, ka visi, kas izvēlējušies saņemt no jums jaunumus, tos tiešām saņems..
 • Pastāvīgu kontaktu var viegli integrēt jūsu vietnē.
 • Jūs saņemat papildu sociālo mediju rīkus (jaunu atjauninājumu ievietošanai) un pat vietņu veidotāju bez maksas.

Pastāvīgais kontakts sākas no USD 20 mēnesī. Par šo cenu 500 abonentu sarakstam varat nosūtīt neierobežotu skaitu e-pastu.

Lai sāktu darbu ar pastāvīgo kontaktpersonu, dodieties uz vietni ConstantContact.com un noklikšķiniet uz pogas ar marķējumu PIESAKIES TAGAD.

Pastāvīgā kontakta reģistrēšanās

Pierakstīšanās procesa laikā jums būs jāsniedz sava personīgā informācija un jāievada arī sava maksājuma veida informācija (pirmās 30 dienas no jums netiks iekasētas).

Ja viss iet labi, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu un varēsit pieteikties savā lietotāja panelī.

Pēc noklusējuma Pastāvīgais kontakts izveido jums vienu primāro kontaktu sarakstu un ievieto tajā pats savu e-pastu – tātad jūs esat pirmais abonents. Tas ir arī, ja visi jūsu faktiskais abonenti tiek norīkoti, kad viņi reģistrējas, lai saņemtu jūsu biļetenus. Jūs varat atrast šo kontaktpersonu sarakstu, noklikšķinot uz Kontakti no galvenās izvēlnes.

Pastāvīgas kontaktpersonas

Lai sniegtu jums priekšstatu par to, ko Pastāvīgais Kontakts var darīt jūsu labā, šeit ir citas sadaļas, kas pieejamas paneļa galvenajā izvēlnē:

 • Kampaņas – šajā vietā jūs nosūtīsit jaunus biļetenus
 • Ziņošana – kad būsit nosūtījis pāris biļetenus, šajā vietā jūs redzēsit pārskatus par kampaņu efektivitāti, klikšķiem, atvēršanu un citu.
 • Pieteikšanās veidlapas – šeit varat izveidot jaunas reģistrācijas formas, lai pēc tam pievienotu tās savai vietnei
 • Bibliotēka – Pastāvīgais kontakts dod jums piekļuvi krājuma fotogrāfijām sadarbībā ar Shutterstock
 • Sociālais – šī ir Pastāvīgā kontakta bonusa funkcija, kas ļauj publicēt atjauninājumus tieši savos sociālo mediju profilos
 • Integrācijas – iespējamo integrāciju ar trešo personu rīkiem un pakalpojumiem katalogs
 • Vietne – pilnībā Featured vietņu veidotājs.

2. solis: �� Izveidojiet biļetenu reģistrācijas veidlapu

Lieliska vieta, kur sākt savu faktisko darbu ar Pastāvīgo Kontaktpersonu, ir jaunas reģistrācijas veidlapas izveidošana – t.i., forma, kuru cilvēki izmantos, lai iekļūtu jūsu biļetenu sarakstā..

Lai sāktu, noklikšķiniet uz Pieteikšanās veidlapas augšējā izvēlnē.

Pastāvīgā kontakta jaunā forma

Pēc tam noklikšķiniet uz Izveidojiet pierakstīšanās veidlapu pogu. Pastāvīgā kontaktpersona ļaus jums izvēlēties četrus dažādus veidlapu veidus:

Pastāvīgu kontaktu formas

Tā kā šodien mēs diskutējam par to, kā savai vietnei pievienot e-pasta biļetenu / abonementu, jūs, iespējams, interesēs vai nu Uznirstošais logs vai Rindā forma. Mēs iesim kopā ar pēdējo.

Turpinot vārtus, Constant Contact parāda pamatformas versiju:

Pastāvīgā kontakta pamatforma

Jūs varat pielāgot šo formu, ja vēlaties, noklikšķinot uz sānjoslā pieejamajām iespējām, uzrakstot pats savu kopiju, pielāgojot fonu, pierakstīšanās pogu un izvēloties arī to lauku kopu, kurus vēlaties ievietot veidlapā (dodoties tikai ar e-pasts parasti pieradīs jums vairāk abonentu – reģistrēšanās viņiem radīs mazāk problēmu).

Runājot par efektīvas kopijas rakstīšanu, tas ir kaut kas, kas jums pašam jāizdomā. Jums vajadzētu padomāt par to, kā padarīt jūsu ziņojumu unikālu jūsu vietnei un mērķauditorijas tipam, kuru vēlaties sasniegt.

Kad esat pabeidzis darbu ar savu veidlapu, noklikšķiniet uz Publicēt poga augšējā labajā stūrī.

Jūs redzēsit veiksmes ziņojumu kopā ar dažiem norādījumiem par turpmāko rīcību.

Pastāvīgi kontakta formas panākumi

 • Noklikšķiniet uz Iekļauts kods saiti (skatiet iepriekš redzamo ekrānuzņēmumu) un kopējiet un ielīmējiet to kaut kur ērtā vietā, piemēram, jaunā failā uz darbvirsmas.
 • Dariet to pašu ar Universālais kods.

Pastāvīga kontakta inline kods

3. solis: �� Pievienojiet savai vietnei biļetenu reģistrācijas veidlapu

Pēdējā lieta, kas jādara, ir vietnes pievienošana biļetenu reģistrācijas veidlapai.

Pastāvīgā kontaktpersona nekādā veidā neierobežo to, ko jūs varat darīt šeit. Jūs varat efektīvi iekļaut veidlapu jebkurā vietā – sānjoslā, zem emuāra ierakstiem, mājas lapā, burtiski jebkur.

Tas viss tiek darīts, izmantojot divus koda fragmentus, kas jums tika doti iepriekšējā darbībā: Universālais kods un Iekļauts kods.

Mēs darīsim Universālais kods vispirms.

Pastāvīgā kontakta universālais kods

Pastāvīgā kontaktpersona uzdod to ielīmēt tieši pirms slēgšanas jūsu vietnes avota koda tags. Neuztraucieties, ja neesat pilnīgi pārliecināts, ko tas nozīmē. Praksē šeit ir ērts risinājums, ko mēs varam izmantot.

Mēs izmantosim mūsu vietni preces rīkoties ar Universālais kods iekļaušana. Tā kā logrīki parasti atrodas visās WordPress vietnes apakšlapās, koda gabala pievienošana logrīkam darbojas tikpat labi, kā arī pievienošana pirms aizvēršanas birka.

WordPress informācijas panelī dodieties uz Izskats → logrīki. Greifers Pielāgots HTML logrīku un velciet to uz vienu no pieejamajiem logrīku apgabaliem – vēlams, uz kādu apgabalu kājenē. Ielīmējiet savā Universālais kods tur. Patīk:

logrīks kājenē

Klikšķiniet uz Saglabāt.

Šajā posmā esat pabeidzis biļetenu abonēšanas veidlapas pievienošanu savai vietnei!

Tagad jūs ņemsit savu Iekļauts kods un ielīmējiet to tieši tur, kur vēlaties parādīties abonēšanas forma.

Divas populāras iespējas:

 • (a) Abonēšanas veidlapas ievietošana zem emuāru ierakstiem
 • (b) Abonēšanas formas ievietošana sānjoslā vai citā logrīku apgabalā

(a) Abonēšanas veidlapas ievietošana zem emuāru ierakstiem

Strādājot pie emuāra ziņas, noklikšķiniet uz “+” pogu, lai pievienotu jaunu bloku, un atlasiet Pielāgots HTML bloķēt no saraksta.

pielāgots HTML

Ielīmējiet savā Iekļauts kods blokā. Patīk:

kods blokā

Kad ziņa būs saglabāta, abonēšanas forma parādīsies tieši tajā vietā, kur jūs ievietojāt šo pielāgotā HTML bloku.

(b) Abonēšanas formas ievietošana sānjoslā vai citā logrīku apgabalā

Abonēšanas veidlapas pievienošana vietnes sānjoslai vai kādā citā logrīku apgabalā, iespējams, ir vispopulārākā pieeja, ko izmanto lielākā daļa cilvēku.

Lai to izdarītu, vienkārši dodieties uz Izskats → logrīki savā WordPress informācijas panelī. Izvēlieties logrīku apgabalu (jūsu sānjosla, piemēram) un pievienojiet Pielāgots HTML logrīks – tas ir tāda paša veida logrīks, ko mēs izmantojām Universālais kods pāris soļu iepriekš.

Šoreiz ielīmējiet mapē Iekļauts kods tur un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Šajā posmā jūsu biļetenu pierakstīšanās forma ir pievienota logrīku apgabalam, un tā pilnībā darbojas. To varēs redzēt visi, kas apmeklēs jūsu vietni!

Gatavs un gatavs! ��

Tieši tā; mums tikko izdevās jūsu vietnei pievienot e-pasta biļetenu abonementu. Vai esat apmierināts ar to, kā izrādījās jūsu pieteikšanās forma? Vai ir kaut kas cits, kā mēs jums varam palīdzēt??

Ja vēlaties uzzināt vairāk par WordPress vietnes izveidošanu un kā to izmantot sava biznesa mārketingā, vietnē ir pieejama vairāk informācijas:

 • Kā izveidot e-pasta kontus savam domēna vārdam
 • Kā izveidot vietni
 • Kā izveidot tiešsaistes veikalu
 • Kā izveidot emuāru