Kinsta pārskats

8.3 Kopējais reitings
Jaunākās tehnoloģijas, diennakts ekspertu atbalsts, pārvaldītā WordPress mitināšana

Kinsta ir pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas izmanto progresīvas tehnoloģijas, lai jaunizveidotiem uzņēmumiem un jau izveidotiem uzņēmumiem piedāvātu visaugstākos pakalpojumus. Lai gan Google Cloud Platform ir ļoti efektīva, Kinsta pārliecina, ka datu pārsūtīšana ir droša un ātra. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, viņu diennakts atbalsts nodrošinās jūs.

Pros
 • Ātrāks ātrums
 • Drošs tīkls
 • Google mākoņa platforma
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Automātiskas dublējumkopijas
 • Lielisks atbalsts
CONS
 • Cenu noteikšana
 • Ierobežota servera arhitektūra
 • Minimāla kontrole
9.7 WordPress vērtējums

Cena
30 USD


Sāc

Ja esat mazs uzņēmums vai jums ir vietne ar lielu trafiku, ir jēga iegūt Kinsta pārvaldīto WordPress mitināšanu. Tā kā vietne aug, jūs varat viegli mērogot mērogu, neuztraucoties par darbības laiku, ātrumu, drošību un atjauninājumiem. Zemāk ir plāni, ko Kinsta piedāvā vietnēm, kuru pamatā ir WordPress.

Starteris

Šis plāns ir piemērots uzņēmumiem, kuru ikmēneša apmeklējumi ir apmēram 20 000. Servera resursi ļauj instalēt vienu WordPress, taču jūs saņemat līdz 3 GB lielu SSD krātuvi. SSD ir augstas veiktspējas krātuve, kas ievērojami samazina latentumu un uzlabo vietnes apmeklētāju ielādes laiku.

Šajā plānā Kinsta piešķir jums 50 GB CDN krātuves. Šī krātuve aizstāj jūsu parasto serveri, apstrādājot statiskos failus. Izmantojot CDN krātuvi, jūs ietaupīsit servera resursus, samazinot servera ielādes pieprasījumu skaitu. Tas ir izdevīgi, piegādājot lielus failus, piemēram, instalācijas pakotnes un video.

Sākuma plāns sniedz jums gan ikdienas dublējumus, gan manuālus dublējuma punktus. Tas kalpo kā rezerves gadījumā, ja jūsu vietne tiek uzlauzta un resursi ir bojāti.

Citas priekšrocības, kas saistītas ar šo 30 ASV dolāru mēnesī plānu, ietver:

 • Rezerves saglabāšana 14 dienas
 • PHP 7 atbalsts
 • Bezmaksas un importēti SSL sertifikāti
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija gadījumā, ja atrodat risinājumu, kas nav piemērots jūsu resursiem.

Pro

Ja jums ir divas vietnes un meklējat mitināšanas risinājumu, jums ir piemērots Kinsta Pro plāns. Šis plāns var apkalpot ikmēneša apmeklējumus līdz 40 000 un piedāvā jums SSD krātuvi un bezmaksas CDN krātuvi attiecīgi 6 GB un 100 GB.

Pārceļot savu vietni no citas saimnieces uz Kinstu, šis plāns jums nodrošina migrāciju bez baltajiem cimdiem. Jūsu vietnes migrāciju no sākuma līdz beigām apstrādā Kinsta ekspertu migrācijas komanda, daudz neiesaistot jūs. Kad viņi pārvietos jūsu vietni, jums nebūs dīkstāves, un jūsu vietnei tiks piešķirts pagaidu domēns, pirms tā tiks aktivizēta.

Vēl viena lieta, ko jums sniedz Pro plāns, kura sākuma plānā nav, ir vietnes klonēšana. Ar to jūs varat izveidot jaunu vietni, mainot vai kopējot esošo vietni. Šis ir lētāks vietņu izveides veids, jo tas novērš nepieciešamību rakstīt skriptus.

Šī plāna izmaksas ir USD 60 mēnesī, un jums ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

1. bizness

Ja jūs prognozējat, ka vietnes trafiks palielināsies līdz apmēram 100 000 apmeklējumiem mēnesī, Business 1 piešķirs jums pietiekami daudz joslas platuma, lai apstrādātu ielādes pieprasījumus. Pateicoties 10 GB SSD krātuvei un 200 GB bezmaksas CDN, kurai Kinsta ir piešķīris šo plānu, jūs varat instalēt līdz 3 WordPress bāzes vietnēm..

Biznesa 1 priekšrocība salīdzinājumā ar Starter un Pro plāniem ir SSH piekļuve. SSH attiecas uz Secure Socket Shell un nodrošina jūsu administratoriem drošu piekļuvi attālajiem datoriem. Saziņa internetā var būt nedroša, tāpēc rada risku jūsu darbībām. Tomēr, izmantojot SSH piekļuvi, jūs esat pārliecināts par spēcīgu autentifikāciju un drošu datu komunikāciju starp datoriem. Tas viss maksā 100 USD mēnesī.

2. bizness

Pieaugot jūsu biznesam un pieaugot arī jūsu izveidoto vietņu skaitam, jums tas ir jāpalielina. Biznesa 2 plāns ir paredzēts šādiem uzņēmumiem. Jūs varat mitināt ne vairāk kā 10 vietnes un bez traucējumiem rīkoties bez ierobežojumiem – 250 000 apmeklējumu mēnesī.

SSD krātuve šim 200 USD mēnesī plānā ir 20 GB, savukārt bezmaksas CDN krātuve ir 300 GB. Tas nodrošina, ka vietne tiek ielādēta ļoti ātri, un jūsu serveris nav pārslogots. Bizness 2 sniedz jums divas migrācijas bez baltajiem cimdiem, kas ir milzīgs izmaksu ietaupījums.

Šajā plānā PHP darbinieku skaits uz vietni ir 4. Tas nozīmē, ka jūsu vietne var apstrādāt vienlaicīgus pieprasījumus bez rindas. Lai ierobežotu pieprasījuma apstrādes jūsu vietnē laiku, ierobežojiet PHP kodu un vienmēr pārliecinieties, ka jūsu vietne ir ļoti optimizēta.

3. bizness

Šis plāns nodrošina dubultu 2. biznesam atļauto WordPress instalāciju skaitu. Ar cenu 300 USD mēnesī Business 3 nodrošina jums 30 GB SSD krātuvi un 500 GB bezmaksas CDN. Vietnes trafika ierobežojums ir 400 000 apmeklējumu mēnesī, un jūs saņemat līdz 3 bezmaksas vietņu migrācijām.

Rezerves saglabāšana tiek pagarināta līdz 20 dienām, kas dod jums vairāk laika piekļūt dublētiem resursiem.

Bizness 4

Šis risinājums ir pielāgots lieliem uzņēmumiem ar līdz 40 WordPress instalācijām. Apmeklētāju skaits, ar kuriem jūs varat apieties mēnesī, nenoslogojot servera resursus, ir 600 000. Kaut arī bezmaksas CDN krātuve paliek tāda pati kā biznesā 3, SSD krātuvē jūs iegūstat vēl 10 GB.

PHP darbinieku metrika vietnei ir 6 vienlaicīgi. Turklāt jūs saņemat 4 bezmaksas vietņu migrācijas, kuras veic ekspertu migrācijas grupa.

1.uzņēmums

Ja mēnesī apmeklējat 1 miljonu apmeklējumu, uzņēmums Enterprise 1 ir jums izstrādāts risinājums. Šajā plānā jūs varat instalēt līdz 60 WordPress vietnēm, no kurām 5 var brīvi migrēt. SSD un CDN atmiņas apjoms ir attiecīgi palielināts līdz 80 GB un 1000 GB.

Rezerves saglabāšana ir mēnesis, un vienā vietnē varat apstrādāt līdz 8 vienlaicīgiem pieprasījumiem. Šis plāns mēnesī maksā 600 USD.

2.uzņēmums

Šis ir visaugstākais Kinsta piedāvātais hostinga plāns. Tas dod jums pietiekami daudz vietas, lai instalētu līdz 80 WordPress vietnēm. Tas var arī izturēt vienu no vislielākajiem trafiku skaita hostinga nozarē – 1,5 miljoni apmeklējumu mēnesī.

CDN krātuve ir 1000 GB, bet SSD – 120 GB. Visas citas funkcijas ir līdzīgas 1. uzņēmumam, izņemot PHP darbinieku skaitu vienā vietnē, kas sastāda 10 no šī 900 USD mēnesī plāna.

 • Ātrāks ātrums
 • Drošs tīkls
 • Google mākoņa platforma
 • Bezmaksas vietņu migrācija
 • Automātiskas dublējumkopijas
 • Lielisks atbalsts

Sāciet darbu ar Kinsta tagad.


Naudas atdošanas garantija
30 dienas
Diska vieta
3 GB – 120 GB
Domēna vārds
Nav
Skatīt plānus
www.Kinsta.com/wordpress/

Mēs vēl neesam pārskatījuši Vins mitināšanas opciju uzņēmumam Kinsta, jo šķiet, ka viņi šobrīd nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Mēs vēl neesam pārskatījuši Kinsta specializētās hostinga iespēju, jo šķiet, ka viņi, iespējams, nepiedāvā šāda veida mitināšanu.

Meklējot mitināšanas risinājumu, ir daži faktori, kuriem vajadzētu būt galvenajam sarakstā, piemēram, tehnoloģija, drošība un atbalsts. Hostinga uzņēmumiem ir plāni, kas iekļauj šos aspektus, un jūsu ziņā ir izvēlēties labāko atkarībā no jūsu vajadzībām.

Kinsta ir viens no vislabāk pārvaldītajiem WordPress mitināšanas līdzekļiem ar funkcijām, kas paredzētas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem izstrādātājiem. Labā lieta par Kinsta ir tā, ka katru WordPress tehnisko aspektu pārvalda viņu pieredzējušā komanda. Viņiem ir vairāk nekā 10 gadu apvienotā pieredze, un viņu atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti.

Šis ir risinājums uzņēmumiem bez grūtībām, un tas ļauj paplašināties, palielinoties jūsu vajadzībām. Pat ja jūs tehniski nerunājat par serveriem un to, kā darbojas vadības paneļi, Kinsta joprojām var strādāt jūsu labā, jo to funkcijas ir draudzīgas lietotājam. Pārvaldītā WordPress mitināšana sniedz jums mieru, kas jums jākoncentrējas uz jūsu pamatdarbību.

Pārskats par Kinsta

Kinsta WordPress mitināšana ir risinājums, kas izmanto Google Cloud Platform jaudu, lai jūsu vietnes resursus padarītu pieejamus tiešsaistē. Tas, ka tas tiek pārvaldīts, nozīmē, ka jums būs mazāk darba ar servera uzturēšanu, uzraudzību un citiem tehniskiem bitiem. Tas netieši palielina jūsu produktivitāti, jo dod vairāk laika koncentrēties uz savu pamatdarbību.

Ja jums rodas jautājums, vai jums būs jebkāda kontrole pār savu vietni un citiem resursiem tiešsaistē, atbilde ir jā. Mana Kinsta sniedz informācijas paneļa pārskatu, kurā jūs varat redzēt visu vienuviet. Šeit jūs varat izsekot joslas platumu, izveidot SSL sertifikātus, skatīt apmeklētāju statistiku un citu svarīgu tīmekļa analīzi.

Lai nodrošinātu ātru ielādes laiku serverī, Kinsta izmanto jaunākās tehnoloģijas, piemēram, PHP 7, Nginx, LXD programmatūras konteineru un Maria DB. Drošības jomā jūsu tīmekļa resursi tiek uzraudzīti un uzraudzīti visu diennakti. Tas ir svarīgi, lai novērstu uzbrukumus un ļaunprātīgus nodomus.

Neatkarīgi no jūsu attīstības paketes, Kinsta ir servera aparatūras un programmatūras infrastruktūra, lai nodrošinātu jūsu vietnes nevainojamu darbību.

Kinsta pārvaldītie WordPress mitināšanas plāni

WordPress popularitāte ir ļāvusi mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem specializēties un piedāvāt pārvaldītu WordPress mitināšanu. Tas vienkārši nozīmē, ka visus jūsu WordPress pārvaldības tehniskos aspektus uzņem jūsu resursdators. Kinsta ir viens no slavenajiem spēlētājiem šajā telpā. Viņiem ir vairāki hostinga plāni, lai rūpētos par dažāda līmeņa biznesa vajadzībām.

Ir svarīgi jau pašā sākumā pieminēt, ka servera arhitektūra no visiem šiem plāniem ir specializējies WordPress. Pārvaldītie WordPress plāni, ko viņi jums piedāvā, ir:

 • Starteris – Tas nodrošina vienu WordPress instalēšanu un līdz 20 000 apmeklējumu mēnesī. Par cenu 30 USD mēnesī jūs saņemat 3 GB SSD atmiņas un 50 GB CDN atmiņas.
 • Pro – Šis plāns dod jums 2 WordPress instalācijas un mēnesī var uzņemt līdz 40 000 apmeklējumu. Tas maksā 60 USD mēnesī un piedāvā jums 6 GB SSD krātuvi un 100 GB bezmaksas CDN.
 • 1. bizness – Šai pakotnei ir laika nišas 3 WordPress instalācijām, tā nodrošina piekļuvi SSH, 10 GB SSD krātuvi un 200 GB bezmaksas CDN. Tas ir piemērots vietnēm, kuru apmeklējumu skaits nepārsniedz 100 000 mēnesī. Izmaksas mēnesī ir 100 USD.
 • 2. bizness – Šis risinājums ļauj veikt ne vairāk kā 10 WordPress instalēšanas un 250 000 apmeklējumu mēnesī. Ar attiecīgi 20 GB un 300 GB SSD un CDN krātuvi jūsu serverim būs maz apstrādes. Tas palielinās tā ātrumu. Šī plāna izmaksas ir 200 USD mēnesī.
 • 3. bizness – Tas ir paredzēts diezgan lieliem uzņēmumiem, kuru aptuvenais apmeklējumu skaits ir līdz 400 000. Jūs varat instalēt 20 WordPress vietnes un baudīt līdz 500 GB lielu CDN krātuvi. Izmaksas ir USD 300 mēnesī.
 • 1.uzņēmums – Lieluzņēmumi ar miljonu apmeklējumu mēnesī var izvēlēties šo plānu. Tas ļauj instalēt līdz 60 WordPress instalācijām un nodrošina 80 GB SSD atmiņu un 1000 GB CDN atmiņu. Izmaksas mēnesī ir 600 USD.
 • 2.uzņēmums – Šis ir augstākais plāns saskaņā ar Kinsta pārvaldītajiem WordPress risinājumiem. Tas dod vietu, kur instalēt līdz 80 vietnēm, un mēnesī var uzņemt līdz 1,5 miljoniem apmeklējumu. SSD un CDN krātuve ir attiecīgi 120 GB un 1000 GB. Tas jums izmaksās 900 USD mēnesī.

Visi plāni ļauj jums izvēlēties datu centru no 17 centriem, kas atrodas Google mākoņa platformā. Jūs esat pārliecināts arī par ekspertu atbalstu, ļoti drošu un ātru tīklu. Izstrādājot savu vietni, noskaņojot, testējot vai pielāgojot to, varat izmantot pieturvietas. Spēcīga vietnes administrēšana, izmantojot Kinsta admin, sniegs jums jaudīgas, taču viegli lietojamas funkcijas.

Kinsta tīmekļa mitināšanas plusi

Kinsta laika gaitā ir uzkrājusi savu pieredzi, un šodien viņi ir vieni no labākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Viņi ir parūpējušies par sāpju punktiem, ko piedzīvo lielākā daļa uzņēmumu, un ir iesaiņojuši mērķtiecīgus risinājumus. Zemāk ir norādītas dažas galvenās priekšrocības, ko tie sniedz uz kuģa.

Ātrāks ātrums

Kinsta pārvaldītie WordPress mitināšanas serveri ir īpaši konfigurēti WordPress. Arhitektūra ir izstrādāta, izmantojot tādas tehnoloģijas kā Nginx, LXD programmatūras konteineru, PHP 7 un Maria DB. Šīs tehnoloģijas nodrošina ātrāku vietnes resursu ielādi.

Turklāt, izmantojot resursu izolāciju, Kinsta piešķir CPU slodzi un atmiņas kvotas konkrētiem procesiem. Tas nozīmē, ka katra lietojumprogramma, kas darbojas serverī, izmanto tikai piešķirtos resursus, un tāpēc tā nevar traucēt citus procesus. Tas aizsargā serveri un paātrina piekļuvi vietnei.

Drošs tīkls

Drošība ir galvenā jebkura hostinga risinājuma prioritāte. No Kinsta puses viņiem ir gan aktīvi, gan pasīvi pasākumi, kas izstrādāti, lai apturētu uzbrukumus un citas ļaunprātīgas darbības. Atbalsta komanda visu diennakti uzrauga servera darbību un var ātri atklāt aizdomīgas darbības. Daži no viņu ieviestajiem drošības pasākumiem ietver:

 • DDoS uzbrukuma novēršana – DDoS uzbrukumi ir paredzēti, lai jūsu vietnes resursus izmantotu bezsaistē vai padarītu tos nelietojamus. Kinsta darbina Google Cloud Platform, kas viņiem nodrošina piekļuvi saviem 17 globālajiem datu centriem. Tas izkliedē organizācijas aktīvus, ieskaitot jūsu vietni, tādējādi palielinot viņu servera noturību pret DDoS uzbrukumiem.
 • Uz programmatūru balstīti ierobežojumi – tie ir pasākumi, kas ieviesti, lai novērstu neatļautu programmu palaišanu jūsu serverī vai datorā. Tas nodrošina jūsu vietnes resursu aizsardzību pret drošības draudiem un hakeru piekļuvi. Parakstot draiverus, viņi nodrošina, ka katrs programmatūras elements tiek pārbaudīts un darbojas pareizi, pirms tam atļauj darboties jūsu serverī.
 • SSL atbalsts – Kinsta ekspertu komanda var jums palīdzēt izveidot SSL sertifikāta parakstīšanas pieprasījumu, sertifikāta instalēšanu, konfigurēšanu un atjaunošanu. Tas nodrošina jūsu apmeklētājus, ka viņu informācija ir droša kopā ar jums. Tas, savukārt, palielina pārliecību, palielina atgriešanās apmeklējumus un palielina jūsu pārvēršanas adatu.
 • Aparatūras ugunsmūris – šis pasākums aizsargā jūsu datoru tīklu, novēršot neatļautu piekļuvi un tīmekļa resursu izmantošanu. Aparatūras ugunsmūris neizmanto resursus, tādējādi neietekmējot servera veiktspēju.
 • Uptime Monitoring – varat mierīgi zināt, zinot, ka eksperts vēro jūsu vietni. Uzraudzības komanda atrodas 17 dažādās vietās un strādā visos kontinentos, veicot vienas minūtes intervāla pārbaudes. Kad jūsu vietne nedarbojas vai tiek atklāti drošības draudi, jūs saņemat e-pasta vai SMS paziņojumu.

Google mākoņa platforma

Kinsta izmanto Google Cloud Platform, lai optimizētu jūsu mākoņa tīklu veiktspējai. Abonējot pārvaldīto WordPress mitināšanu, jūs automātiski nokļūsit Premium līmenī. Šī līmeņa priekšrocība ir droša un ātra datu transportēšana, sadarbība un produktivitāte.

Google mākoņa platformai ir 17 globālie datu centri kas nodrošina jūsu vietnes resursu drošību. Tā kā jūsu bizness aug, platforma ļauj jums palielināt resursus.

Bezmaksas vietņu migrācija

Pārvietojot savu vietni no citas saimniekdaļas uz Kinsta, dīkstāves jums nebūs. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūsu uzņēmumam ir liels apmeklējumu skaits, jo jebkura dīkstāve var jums maksāt.

Migrācijas laikā komanda jūsu vietnei piešķirs pagaidu domēnu un pirms tās aktivizēšanas apstiprinās, ka viss darbojas pareizi.

Automātiskas dublējumkopijas

Kinštā jūsu vietne tiks dublēta katru dienu. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja vissliktākais notiks, būs rezerves, kas palīdzēs atjaunot jūsu vietni. Neatkarīgi no tā, vai jūsu vietne ir aktīva vai iestudēta, jūs gūsit labumu no automātiskās dublēšanas.

Par papildu samaksu ir pieejami arī papildu dublējumi. Jūsu vietni var dublēt katru stundu vai reizi 6 stundās. Ja jūsu vietne ir ļoti dinamiska vai jūs bieži veicat izmaiņas, tas var būt vērtīgs papildinājums.

Lielisks atbalsts

Kinsta atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti un var kalpot jums neatkarīgi no tā, kur atrodaties pasaulē. Viņu komunikācija ir ātra un skaidra. Izmantojot vienoto sakaru sistēmu, atbalsta personāls, pārvietojoties starp maiņām, vienmērīgi nodod neatrisinātos jautājumus. Tas nozīmē, ka jums nav jāatkārto sevi katru reizi, kad jūsu jautājums tiek nodots ienākošajiem darbiniekiem.

Mīnusi

Lai arī Kinsta pārvaldītais WordPress mitināšana ir lielisks, tam ir dažas negatīvas puses. Galvenās bažas rada cena, ierobežojumi un kontrole.

Cenu noteikšana

Salīdzinājumā ar dalīto mitināšanu pārvaldītais WordPress mitināšanas plāns Kinsta piedāvā diezgan dārgi. Sākumā varat iegūt dalīta hostinga plānu tikai par USD 3,95 mēnesī, taču vietnē Kinsta vismazāk varat saņemt USD 30 mēnesī..

Tomēr lielas WordPress vietnes pārvaldīšana nodrošina taisnīgu iekšējo izmaksu daļu, ieskaitot algas sistēmas administrācijas darbiniekiem. Ja ņemsiet to vērā, pārvaldītā WordPress mitināšana joprojām ir laba iespēja.

Ierobežota servera arhitektūra

Visi plāni ir balstīti uz WordPress servera arhitektūru, un tas nozīmē, ka jums ir atļauts darbināt tikai WordPress vietnes. Uz programmatūru balstīti ierobežojumi, ko ieviesa Kinsta, ierobežo dažus WordPress spraudņus, tādējādi ierobežojot WordPress pieredzes pilnīgu aromātu.

Tomēr ir svarīgi ņemt vērā, ka Kinsta bloķē tikai tos spraudņus, kuri potenciāli pakļauj jūsu vietni drošības draudiem vai palēnina to. Tāpēc ierobežojumi nav pilnīgi neizdevīgi, ja esat izvēlējies palaist WordPress vietni.

Minimāla kontrole

Izņemot vietni My Kinsta, kas sniedz pārskatu par jūsu tīmekļa resursiem un iespēju izsekot joslas platumu, jums nav pilnīgas iespējas kontrolēt vietnes pārvaldību. Visus tehniskos aspektus pārvalda Kinsta komanda, atstājot jums tik daudz kā rīkoties.

Kontroles jautājums nav tikai Kinsta, bet tā ir unikāla funkcija ar visu pārvaldīto WordPress mitināšanu. Faktiski tas ir viņu galvenais pārdošanas punkts, lai mazinātu problēmu jums.

Secinājums

Pārvaldīta WordPress mitināšana ir reāls mitināšanas risinājums gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem. Ja vien jūs vienkārši nedarbojaties emuārā, un tādā gadījumā jūs varat izvēlēties regulāru WordPress mitināšanu, pārvaldītajai WordPress mitināšanai ir daudz biznesa jēgas.

Kā vienmēr, pārliecinieties, ka uzskaitāt visas savas vajadzības un saskaņojat tās ar pareizo plānu. Ja to nedarīsit, iespējams, jūs abonēsit augstāku plānu ar mazākām vajadzībām vai zemāku plānu, tomēr jums ir daudz vajadzību.

Biznesa ainava strauji mainās, un ārpakalpojumi kļūst arvien pievilcīgāki. Jūs nevarat atļauties sekot līdzi savām pamatdarbībām, bet, no otras puses, jūs cenšaties pārvaldīt sava biznesa tehnisko daļu. Pārvaldīts WordPress mitināšana ir risinājums tam, un Kinsta ir piedāvājis jums daudzus plānus no sākuma līdz biznesam līdz uzņēmumam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me