Labākā foruma programmatūra (bezmaksas un apmaksāta)

Labākā bezmaksas un apmaksātā foruma programmatūraJa jūs meklējat labāko forumu programmatūru vai labāko bez maksas foruma programmatūru, lai izveidotu tiešsaistes kopienu, milzīgais iespēju skaits var būt milzīgs.

Ir vairākas, kas izceļas kā labākā forumu programmatūra – vislabākās, jo tās ir uzticamas un komplektētas ar nepieciešamajām funkcijām foruma programmā.

Šajā ceļvedī mēs jūs iepazīstināsim ar 10 labākajām forumu programmatūras programmām, kurām vajadzētu atvieglot jūsu dzīvi, meklējot pareizo programmatūru tiešsaistes kopienas veidošanai..

Ienirsim iekšā.

Labākā foruma programmatūra

Izvēloties pareizo foruma programmatūru, tiek noteikts, kas ir vispiemērotākais jūsu vajadzībām.

Nevar īsti noiet greizi ar kādu no tālāk norādītajām programmām. Tātad, pirms nolaišanās pie jums piemērotākās foruma programmatūras, varat arī izmēģināt dažas iespējas.

Var būt svarīgi atzīmēt, ka sarakstā norādīto prēmiju cenu cenas publicēšanas laikā ir precīzas, taču vēlāk tās var mainīties.

1 – vBulletin (Apmaksāts)

Vietne vBulletin. Tā ir viena no labākajām forumu programmatūrām.

VBulletin ir augstākā līmeņa forumu programmatūra, taču tā ir saraksta augšgalā, jo to ir ātri iestatīt, tai ir sarežģītas iespējas un tai ir iespēja pats uzņemt foruma programmatūru vai arī izmantojot pieejamu un uzticamu mākoņa mitināšanu..

Šo foruma programmu var izveidot 15 minūtēs, un tā ir veidota, izmantojot SEO un drošības funkcijas, tāpēc jums nav jāuztraucas par sava veida sakārtošanu.

Tam ir arī lietotāju iesaistīšanās funkcija, kas nodrošina AI, lai palīdzētu jūsu kopienai organiski augt.

Turklāt šī ir viena no labākajām forumu programmatūrām, jo ​​tā ir gatava mobilajām ierīcēm. Mobilā pieredze tiek pat automātiski optimizēta. Tātad jūsu tiešsaistes kopiena tiks labi parādīta visās ierīcēs un galddatoros.

Arī administrēšanas iespējas ir vienkāršas, tāpēc nav problēmu patstāvīgi pārvaldīt savu forumu.

Jūs varat pats uzņemt vietni vBulletin par vienreizēju cenu 249 USD vai arī izvēlēties mitināt foruma programmatūru viņu mākoņa serveros, sākot no 15 USD mēnesī. Ja izvēlaties mitināt ar vBulletin, ir iekļauti uzturēšanas un foruma programmatūras jauninājumi, par kuriem rūpējas.

Tā ir programmatūra, kas ir vispiemērotākā ikvienam, kurai nepieciešama ērti lietojama forumu programma.

2 – Diskurss (Apmaksāts)

Vietne Diskurss. Tā ir viena no labākajām bezmaksas forumu programmatūrām.

Diskurss noteikti ir viena no labākajām bezmaksas foruma programmatūrām. Tā ir populāra iespēja, jo tā ir atvērtā pirmkoda, un tajā ir daudz noderīgu funkciju un integrāciju.

Tas ir vislabāk piemērots ikvienam, kam nepieciešama integrācija, lai pilnveidotu savu darbplūsmu.

Pastāv vērtēšanas sistēma, kas tiek izmantota ne tikai, lai atšķirtu jaunus dalībniekus no pieredzējušiem lietotājiem, bet arī automātiski nodrošinātu lielākas moderēšanas iespējas lietotājiem, kuri ir pietiekami ieguldījuši, lai to nopelnītu.

Tādā veidā jūsu kopiena var sevi regulēt, un jaunie lietotāji nevarēs nevienam izlikt vai privātu ziņojumu ar kaut ko nepiemērotu.

To var izmantot arī kopā ar WordPress, lai pārvērstu jūsu vietni forumā. Katrs emuāra ieraksts kļūst par foruma ierakstu. Tas darbojas arī ar spraudni Akismet WordPress, lai regulētu surogātpastu.

Diskurss piedāvā daudzas citas noderīgas integrācijas, piemēram, Slack, IFTTT, Zapier, Zendesk, Patreon, GitHub, Google Analytics, Google Adsense, Amazon un citas. Tiek pārstāvētas arī tādu sociālo mediju integrācijas kā Facebook, Instagram, Twitter un citas.

Ja jūs dodat priekšroku pārvaldītam mitināšanas risinājumam, nevis sava foruma programmatūras patstāvīgam mitināšanai, tam ir iespēja, un tas sākas no USD 100 mēnesī.

3 – phpBB (Bezmaksas)

PhpBB foruma programmas vietne.

PhpBB ir viena no vecākajām bezmaksas forumu programmas iespējām, kas tur pieejama. Tā ir atvērtā pirmkoda, kā arī pašu mitināta foruma programmatūra.

Tam ir visas nepieciešamās foruma programmatūras pamatfunkcijas, ieskaitot lietotāja moderēšanu, privātu ziņojumapmaiņu, paziņojumus, iespēju iestatīt lietotāja atļaujas utt..

Tas ne tikai, bet arī ir iebūvēts drošības, anti-spam un kešatmiņas iespējas.

Jums ir arī iespēja izmantot spraudņus, lai pievienotu iespējas, kas nav pieejamas.

PhpBB ir adaptīvs dizains. Tātad, jums nav jāuztraucas, ja jūsu dalībnieki vēlas piekļūt jūsu kopienai savās mobilajās ierīcēs.

Kaut arī tā pamatfunkcijas var nešķist tik īpašas, jo tām vajadzētu būt standartaprīkojumam ar jebkuru foruma programmatūru, īpašās iespējas ir diezgan stabilas.

Piemēram, privāto ziņojumapmaiņas sistēma ir tikpat laba kā e-pasta sūtīšana ar jebkuru pakalpojumu sniedzēju, kuru izmantojat. Varat pievienot pielikumus, izveidot adrešu grāmatu, izveidot melnrakstus, pievienot pielikumus, skatīt ziņojumus sarunu režīmā un daudz ko citu.

Tā ir pamatota iespēja, tāpēc tā tiek cementēta kā viena no labākajām bezmaksas forumu programmatūrām.

Tomēr paturiet prātā, ka, kamēr phpBB ir bezmaksas, tā ir pašu mitināta opcija, tāpēc jums būs nepieciešams mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

4 – SMF (Bezmaksas)

SImple Machines foruma vietne: foruma programmatūra, kas vislabāk piemērota tiem, kuriem ir budžets.

Simple Machines Forum (SMF) ir atvērtā pirmkoda programma, un tai ir visas funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt foruma programmatūrā. Tas ir vispiemērotākais ikvienam, kam ir budžets, kam joprojām nepieciešama profesionāla foruma programmatūra.

Tās lietotāja saskarne (UI) ir tīra un vienkārša, padarot to diezgan profesionālu.

Tam ir arī uzlabots pakotņu pārvaldnieks, lai jūs varētu veikt izmaiņas ar dažiem klikšķiem, kas ātri piemēro izmaiņas pat lielās kopienās. Tātad, jūs varat aizmirst dienas, kad vajadzēja vairākas stundas, lai piemērotu vairākas izmaiņas plašā foruma dalībnieku datu bāzē.

SMF vienlaikus atbalsta arī vairākas valodas. Tādā veidā nevienam nav jājūtas atstumtam, kas ir lieliski.

Tas ir paredzēts optimālai veiktspējai un mērogojamībai, kā arī uzlabotam SEO un kešatmiņai. Tātad, tas ir paredzēts lielām kopienām. Tāpēc īpaši tiek gaidīti arī uzlabotās atļauju un lietotāju pārvaldības iestatījumi.

5 – xenForo (Apmaksāts)

Vietne xenForo.

XenForo ir pašu mitināta premium foruma programmatūra, kas vislabāk piemērota uzņēmumiem. Tas izmanto gamification, lai palielinātu lietotāju iesaisti, un tiek integrēts ar Facebook, lai lietotāji varētu reģistrēties, izmantojot sociālos medijus. Tas arī atvieglo kopīgošanu ar Facebook.

XenForo ir nesen sniegta aktivitāšu plūsma, lai dalībnieki varētu ātri iegūt jaunāko informāciju. Ir arī paziņojumi, lai padarītu vēl tiešāku saziņu ar sabiedrību.

Tam ir gluds, elegants un profesionāls saskarne, kā arī iebūvēta SEO optimizācija, lai palielinātu foruma funkcionalitāti.

Ir vairāk nekā 2000 papildinājumu, sākot no dažādām atskaņošanas funkcijām un beidzot ar administrēšanu, un uzlaboti meklēšanas papildinājumi, piemēram, populārā un jaudīgā programmatūra ElasticSearch..

Iespējams, ka atradīsit visus nepieciešamos papildinājumus, taču, ja jums to nav, tie var palīdzēt jums izveidot vienu no tiem ar savu ietvaru.

XenForo atmaksās jums 160 USD, un ir arī tādi papildinājumi kā instalēšanas pakalpojums, zīmola noņemšana un citas iespējas. Jums tas būs jāorganizē arī pats, kā minēts iepriekš.

6 – Vaniļas forumi (Apmaksāts)

Vaniļas forumu vietne.

Vaniļas forumi ir pārvaldīta forumu programmatūra, kas vislabāk piemērota lielākiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama foruma programma, kas paredzēs nopietnu iespaidu par lietotāju iesaisti.

Tie nodrošina plašāku lietotāju atļauju lomu un iespēju klāstu. Tas lietotājiem dod lielāku stimulu iesaistīties sabiedrībā.

Papildus lietotāju iesaistei uzmanība tiek pievērsta arī efektivitātei. Tātad, ja esat uzņēmuma īpašnieks, kurš vēlas izmantot šo foruma programmu kā atbalsta biļešu sistēmu, varat to izdarīt. Tas ir veidots, paturot prātā lietotāja pieredzi, tāpēc jūs varat samazināt atbalstam veltīto laiku.

Tas arī palīdz, ka vaniļas forumos ir iekļauta zināšanu bāzes sistēma, tāpēc uzņēmumi var samazināt atbalsta biļetes, izvēloties pašapkalpošanās iespēju..

Jūs varat pilnībā zīmēt Vanilla Forums, un tas arī pilnībā reaģē uz visām mobilajām ierīcēm. Ir uzlabots pārskatu sniegšana, lai jūs bez pūlēm varētu izsekot veiktspējas rādītājiem, lai pārliecinātos, ka jūsu komanda paliek mērķa sasniegšanā.

Plāni svārstās no 689 USD līdz 10 000 USD, un ir arī pielāgota opcija, kas pārsniedz šo cenu diapazonu, ja jūs esat uzņēmuma uzņēmums ar pieaugošām vajadzībām.

7 – MyBB (Bezmaksas)

MyBB vietne.

MyBB ir atvērtā pirmkoda, pašu mitināta foruma programmatūra, kas vislabāk piemērota uzņēmumiem, kuriem nepieciešama eleganta, bet rentabla forumu programma.

Kad veidojat forumu ar MyBB, tas ir satriecoši elegants, uzkrītošs un profesionāla izskata. Tā nepārklātais izkārtojums un dizains ir arī lieliska lietotāja pieredze.

Tās saskarne ir vienkārša, un tajā ietilpst arī administrēšanas lapas.

MyBB ir visas nepieciešamās foruma funkcijas, taču ir simtiem bezmaksas spraudņu un motīvu, ja vēlaties paplašināt iespējas vai arī gadījumā, ja vēlaties mainīt dizainu un izkārtojumu.

Tam ir daudz spraudņu un motīvu, tāpēc, iespējams, varēsit atrast nepieciešamo. Piemēram, kešatmiņā saglabāšana, samazināšana, CDN, gamification, drošība, anti-spam un administratīvie spraudņi un vēl daudz vairāk.

Aiz MyBB ir arī spēcīga, ilgstoša kopiena, kas to ir pārtulkojusi vairāk nekā 30 valodās, un ir arī iespējas palielināt lietotāju iesaisti ar atskaņošanu.

Viss iepriekšminētais padara to par vienu no labākajām bezmaksas forumu programmatūrām uzņēmumiem un privātpersonām.

8 – Flarums (Bezmaksas)

Flarum vietne. Tā ir jaunāka, bezmaksas forumu programmatūra.

Flarum ir jauns sāncensis forumu programmatūras tirgū. Kaut arī šī atvērtā pirmkoda foruma programmatūra pašlaik tiek pārbaudīta beta versijā, tas joprojām ir profesionāls un elegants risinājums, kurā īpaša uzmanība tiek pievērsta lietotāju pieredzei..

Flarum ir pilnībā atsaucīgs un īpaši mobilais. Tam ir lielākas pogas, bezgalīga ritināšana, vienmērīgas animācijas un ziņojumu sastādītājs, kas peld uz ekrāna. Tātad, jūs varat turpināt ritināt lapu, neiziet no ziņojumu lodziņa un pazaudēt ierakstīto.

Tās funkcijas atgādina sociālo mediju vietni, piemēram, ar paplašinājumu Pusher lietotāji var dzīvot tērzēšanā. Ir arī paziņojumi, kas tiek organizēti pēc diskusijām, lai tos būtu vieglāk patērēt.

Kad jūs iedomājaties, ka jūs varat izlikt pieminējumus citiem lietotājiem, piemēram, Twitter, Flarum pāriet no parastās forumu programmas uz vienu no labākajām bezmaksas foruma programmatūrām. Tas var pat konkurēt ar labākajām forumu programmatūras programmām, kurām ir augstākās kvalitātes iespējas.

WordPress integrācija pašlaik darbojas kopā ar daudzām citām funkcijām, piemēram, anti-spam, statistiku, īsinājumtaustiņiem, privātām ziņojumapmaiņai, atskaņošanas iespējām un citām..

Tā ir eleganta foruma programmatūra, kas vislabāk piemērota gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

9 – Invision Power Board (Apmaksāts)

Invision Power Board vietne.

Invision Power Board ir premium foruma programma, kas vislabāk piemērota uzņēmumiem. Lai gan tas joprojām ir lieliski piemērots personām, kas ir sabiedriskas personas, vai tām, kuras vēlas būt sociālo mediju ietekmētāji.

Jūs to varat ne tikai izmantot kā forumu, bet arī kā atbalsta biļešu sistēmu, e-komercijas platformu, CMS, failu apmaiņas sistēmu, emuāru un daudz ko citu..

Tam ir bagātināts teksta redaktors, kas nodrošina izcilu lietotāja pieredzi, un to ir viegli pārvaldīt arī kā administratoru. Tas ir arī atsaucīgs, tāpēc labi darbosies visās mobilajās ierīcēs.

Invision Power Board ir arī neticami elastīgs, kas nozīmē, ka jūs pat varat pielāgot aktivitāšu plūsmu katram lietotājam.

Tā kā tā ir forumu programma, lietotāji var arī palīdzēt viens otram, lai mīkstinātu uzņēmuma atbalsta komandas darba slodzi.

Invision Power Board ir pārvaldīts risinājums, kura plāni svārstās no 45 līdz 130 USD mēnesī.

10 – NodeBB (Apmaksāts)

NodeBB vietne.

NodeBB ir viena no labākajām forumu programmatūrām modernā dizaina un elastības dēļ.

Tā administratora panelis ir intuitīvs, pārsteidzošs un ļauj jums kontrolēt absolūti visu, kas attiecas uz jūsu forumu. Arī pašam forumam ir pievilcīgs, dabisks dizains un izkārtojums.

Tas tiešām ikvienam rada lielisku, vispusīgu lietotāju pieredzi.

NodeBB ir pārvaldīta premium iespēja, tāpēc jums nav jāuztraucas par hostingu atsevišķi. Tas izmanto mākoņa mitināšanu, lai nodrošinātu jūsu foruma ātru ielādi.

Ir arī daudz integrāciju, tostarp WordPress, Slack, MailChimp, Facebook, Google Adsense, Twitter, Amazon S3, Twilio un vēl vairāk..

NodeBB ar to neapstājas. Lai paplašinātu sava foruma funkcijas, ir arī spraudņu bibliotēka. Šeit ir viss, sākot no praktiskiem drošības spraudņiem, kā arī efektivitātes, gamifikācijas un lietotāju iesaistes spraudņiem.

Piemēram, jūs varat instalēt spraudni, lai lietotāji varētu pieminēt citus dalībniekus citās sociālo mediju platformās, piemēram, Twitter.

Tam ir pirmais mobilais dizains, tas ir optimizēts SEO, tam ir analītikas informācijas panelis un lietotāji var tērzēt reāllaikā.

NodeBB ir atvērtā koda programmatūra, kuras cena mēnesī ir 250 USD. Automātiski ikdienas dublējumi, kā arī neierobežots personāla un kopienas locekļu piedāvājums ir ar visiem plāniem.

Iesaiņošana

Tur jums tas ir: ne tikai šī ir labākā forumu programmatūra, bet arī daži no tiem ir vislabākie bez maksas foruma programmatūras iespējas.

Mēs ceram, ka esat atradis vispiemērotāko programmatūru, kas ir piemērota jūsu vajadzībām.

Jūsu nākamie soļi tiešsaistes kopienas veidošanā būtu šādi:

  • Izvēlētā foruma programmatūras iestatīšana mitināšanas plānā.
  • Domēna vārda izvēle un savienošana ar jūsu foruma programmu.

Varat uzzināt, kā izvēlēties domēna vārdu, kā reģistrēties vietnē Bluehost un instalēt WordPress, un cik maksā vietne, lai iegūtu sīkāku informāciju.

Vai jūs varējāt izvēlēties foruma programmatūru, kas vislabāk piemērota jūsu vajadzībām? Ko jūs meklējat foruma programmatūrā? Ko jūs uzskatāt par labāko foruma programmatūru vai labāko bez maksas foruma programmatūra? Dalieties savās domās komentāros zemāk.