Magento apmācība

E-komercijas vietne ar MagentoJūsu uzņēmumam piemērotā e-komercijas platformas izvēle var būt izaicinoša. Ir vairākas iespējas, kas jāapsver, ieskaitot Magento un Shopify – kā arī vairāki faktori, kas var ietekmēt jūsu lēmumu.

Kā viena no vadošajām e-komercijas platformām tirgū šodien, Magento piedāvā visaptverošu risinājumu interneta mazumtirgotājiem. Patiesībā, vairāk nekā 180 000 tiešsaistes veikalu izmantojiet to, lai parādītu un pārdotu viņu produktus. Cenu noteikšanai ir vairākas iespējas, tostarp dažas, kas ir atkarīgas no jūsu gada ieņēmumiem.

Šajā soli pa solim mēs izskaidrosim atšķirības starp Magento variācijām. Mēs apspriedīsim arī visu, kas jums jāzina, lai atvērtu tiešsaistes veikalu ar šo platformu, tostarp izvēloties atbilstošu tīmekļa mitināšanas plānu. Let’s get to labi!

Kas jums būtu jāzina par Magento, pirms sākat savu e-komercijas vietni

Magento ir daļa no Adobe Experience Cloud. Tas, ka to atbalsta viens no lielākajiem programmatūras izstrādātājiem pasaulē, liecina par tā stabilitāti. Tā ir populāra izvēle tiem, kas vēlas sākt interneta veikalu, ranga numurs trīs starp miljons vietnēm, kas izmanto e-komercijas risinājumu:

Magento e-komercijas platformas mājas lapa.

Dažu tās popularitāti daļēji var izskaidrot ar daudzveidīgajiem piedāvājumiem. Magento darbojas nedaudz savādāk nekā tādas platformas kā WordPress. Tā vietā, lai visiem lietotājiem būtu pieejams vienots risinājums, tam ir īpašas paketes maziem uzņēmumiem, uzņēmumu līmeņa vietnēm un tām, kas atrodas starp tām.

Turklāt ir vairākas platformas versijas, kas pieejamas dažādos cenu punktos un dažādos pārvaldības līmeņos. Drīz mēs par tiem sīkāk apspriedīsimies.

Sākotnējais Magento iestatīšanas process jums prasa tikai apmēram piecas minūtes. Tomēr nedaudz grūtāk ir novērtēt, cik daudz laika jums vajadzēs pievienot visām produktu lapām un konfigurēt motīvu. Tas būs atkarīgs no tā, cik liels ir jūsu katalogs un cik sarežģītiem jābūt iestatījumiem.

Tomēr ir dažas vērtīgas funkcijas, kuras varat pārbaudīt, kad jūsu e-komercijas vietne būs izveidota un darbojas. Piemēram, jums būs pieejami integrēti mārketinga risinājumi, kas aptver vairākus kanālus. Tas iet roku rokā ar Magento pieeju nemanāmi integrēt fizisko un digitālo iepirkšanās pieredzi.

Izpratne par Magento tīmekļa izstrādes produktu saimi

Ja jūs meklējat īpašu e-komercijas risinājumu, Magento ir daudz ko piedāvāt. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka šai platformai ir trīs atšķirīgas variācijas, tostarp:

 • Magento Open Source. Šis izdevums ir brīvi lietojams, taču jums būs pats mitināt jauno e-komercijas vietni. Parasti tas nozīmē maksāt par mitināšanas plānu. Lai arī šai versijai ir mazāk funkciju, tās izmantošanai joprojām ir daudz priekšrocību.
 • Magento komercija. Šī versija, ko agrāk sauca par Magento Enterprise, piedāvā citas funkcijas, piemēram, Progresīvās tīmekļa lietojumprogrammas (PWA) studija un velciet un nometiet lapu veidotāju. Jums joprojām būs jāizvēlas mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, taču jums būs pieejams profesionāls atbalsts.
 • Magento komerciālais mākonis. Magento galvenā produkta jaunākās versijas ir ļoti līdzīgas iepriekšējai opcijai. Tomēr tajā tiek izmantota Amazon Web Services (AWS) mākoņa infrastruktūra, kas var uzlabot vietnes veiktspēju, kā arī citas parocīgas funkcijas.

Ja jūs tikko uzsākat savu zīmolu vai arī jums ir ļoti ierobežots budžets, jūs, iespējams, vēlēsities izvēlēties platformas atvērtā koda versiju. Tiem, kuriem cena ir nedaudz elastīgāka, primārais lēmums ir tas, vai esat apmierināts ar Magento AWS mitināšanu vai vēlaties meklēt citu pakalpojumu sniedzēju.

Izmaksu izteiksmē to, cik daudz jūs iztērēsit, lai izmantotu Magento Commerce vai Magento Commerce Cloud, nosaka jūsu gada pārdošanas ieņēmumi. Mazi veikali, kas strādā pie klientu bāzes veidošanas, var gūt labumu no šīs sistēmas. Tas nozīmē, ka tas var kļūt diezgan dārgi.

Magento piedāvā arī vairākus papildu produktus, piemēram, Biznesa inteliģence platforma. Tajā ir uzlabota izsekošana un datu analīze, kamēr Pasūtījumu vadība rīks ļauj jums žonglēt vairākus veikalus no viena paneļa. Ir daudz trešo pušu paplašinājumu, kurus varat izmēģināt, neatkarīgi no izmantotās versijas.

Kā izveidot e-komercijas vietni, izmantojot Magento atvērto avotu (11 soļos)

Magento sākumā var šķist nedaudz iebiedējošs, bet mēs esam sadalījuši jūsu instalēšanas procesu. Mēs apskatīsim nepieciešamās darbības vietnes izveidošanai un atvēršanai, izmantojot platformas atvērtā koda versiju.

Pirms sākat, vislabāk ir jūs izveidojiet bezmaksas Magento kontu. Šis ir atsevišķs portāls no vietnes, kuru veidosit, taču jūs varat viegli pāriet no vienas uz otru. Jūsu lietotāja lapā būs informācija par iegādātajiem produktiem, rēķiniem un daudz ko citu.

1. darbība: pārskatiet Magento servera prasības

Tāpat kā lielākajai daļai vietņu izstrādes platformu, arī Magento ir noteiktas prasības, kuras jāizpilda jebkuram serverim, kurš gatavojas platformas mitināšanai. Pirms sākat iepirkties pie mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, vēlēsities tos ņemt vērā, lai jūs varētu pārliecināties, ka jūsu vietne darbosies pareizi.

Lai izmantotu Magento, jums jāpārliecinās, ka jums ir:

 • Operētājsistēma. Linux x86-64 un citi Linux izplatījumi, piemēram, Sarkana cepure vai Ubuntu. Jūs varat arī attīstīties lokāli operētājsistēmā Mac vai Windows OS, izmantojot virtualizācijas vai MAMP aplikācijas.
 • Web serveris.  Jūs varat izmantot vienu no tām Apache vai nginx kā jūsu tīmekļa serveri. Ja izvēlaties Apache, ieteicams to pārskatīt Magento Apache dokumentācija īpašiem moduļa iestatījumiem.
 • Atmiņas. Kad viss ir pateikts un izdarīts, jūsu Magento iestatīšanai, iespējams, būs nepieciešama 2 GB brīvpiekļuves atmiņa (RAM) vai vairāk.
 • Datu bāze. Magento ir savietojams ar MySQL 5.6 un 5.7 versijām.
 • PHP: Magento iesaka izmantot PHP 7.3. Turklāt ir arī citi īpašas instrukcijas viņu PHP instalācijas rokasgrāmatā, kas palīdzēs jums pārliecināties par nepieciešamo paplašinājumu iekļaušanu. Šajā dokumentācijā tiks izcelti arī citi iestatījumi, kas palīdzēs Magento instalācijai darboties nevainojami, piemēram, OPcache iespējošana.
 • Drošība: Droša datu pārsūtīšanai un integrēšanai ar PayPal ieteicams SSL (Secure Sockets Layer) sertifikāti.

Izpratne par šīm prasībām pirms pāriešanas uz nākamo darbību var ietaupīt laiku un iespējamās sirdssāpes. Jūs nevēlaties tērēt naudu, reģistrējoties mitināšanas plānā, lai tikai saprastu, ka tas nepiedāvā pietiekami daudz atmiņas vai ka uzņēmums, piemēram, izmanto Windows serverus.

2. solis: atlasiet tīmekļa mitinātāju un domēna vārdu

Pēc tam jums būs jāņem saraksts ar sistēmas prasībām un jādodas meklēt tīmekļa mitinātāju. Lielākā daļa piedāvās aprīkojumu un rīkus, kas jums būs nepieciešami, lai palaistu Magento. Pat ja tā, ir prātīgi to spēlēt droši un izvēlēties pakalpojumu sniedzēju, kas īpaši atbalsta platformu, kuru izmantosit..

Daži no populārākajiem resursdatoriem, kas Magento piedāvā viena klikšķa instalēšanas iespējas, ir šādi:

 • Bluehost
 • Hostinger
 • DreamHost

Papildus katra uzņēmuma plāna cenu aplūkošanai ir prātīgi apsvērt arī tādus faktorus kā veiktspēja, drošība un tas, vai jūsu kontā ir kādas papildu funkcijas, kuras varat izmantot.

Galvenais elements, lai nodrošinātu sava Magento veikala pareizo resursdatoru, ir pārliecināties, ka jūsu izvēlētajā plānā ir iekļauts SSL sertifikāts. Lielākā daļa no viņiem to dara. Ja plānojat integrēt savu e-komercijas vietni ar populāriem maksājumu vārtejām, tā ir būtiska jūsu drošības stratēģijas sastāvdaļa.

Kamēr jūs atrodaties, tā ir gudra ideja arī šajā brīdī nodrošināt domēna vārdu. Tas darbosies kā jūsu vietnes adrese un būs jūsu zīmola galvenā sastāvdaļa, tāpēc jūs vēlēsities izvēlēties saprātīgi.

Daudzi pakalpojumu sniedzēji piedāvā domēna vārda reģistrāciju kā daļu no jūsu mitināšanas paketes. Ja jūsu izvēlētā plāna nav, jums būs jāmeklē citur, lai veiktu šo darbību.

3. darbība. Lejupielādējiet un instalējiet Magento Open Source

Kad esat iegādājies plānu no mitināšanas pakalpojumu sniedzēja un iestatījis kontu, varat instalēt Magento Open Source, dodoties uz produkta lapu un noklikšķinot uz Sāc poga:

Magento atvērtā koda e-komercijas platformas mājas lapa.

Pēc tam jūs varēsit pārskatīt atvērtā pirmkoda platformas un Magento Commerce funkciju salīdzināšanas diagrammu. Diagrammas apakšā noklikšķiniet uz Lejupielādējiet atvērto avotu:

Magento produktu funkciju salīdzināšanas tabula.

Tas jūs aizvedīs uz Magento Tech Resources lapu. Šeit jums būs vairākas iespējas Magento Open Source lejupielādēšanai. Izstrādātāji iesaka izmantot Komponists, lai gan jūs varat izvēlēties izvēlēties citu formātu.

Varat arī noteikt, vai lejupielādēt platformu ar vai bez datu paraugiem. Šai Magento apmācībai mēs izvēlēsimies visjaunāko pilnu izlaidumu, kurā iekļauti datu paraugi:

Magento Tech Resursu lejupielādes lapa.

Ja platformu manuāli instalējat savā tīmekļa mitināšanas kontā, jums būs jātiekas ar to vairāki priekšnoteikumi. Patiesībā, ja apsverat šo ceļu, mēs iesakām to pārskatīt Magento instalācijas ceļvedis.

Iesācēji joprojām var izveidot un palaist Magento Open Source, izmantojot instalēšanas procesu ar vienu klikšķi, ja jūsu resursdators to piedāvā. Lai to izdarītu cPanel, dodieties uz cPanel > Automātiski instalētāji:

Magento autoinstalētājs cPanel.

Kad esat noklikšķinājis uz Magento ikonu, jums būs iespēja sākt instalēšanas procesu, konfigurējot administrēšanas iestatījumus.

4. darbība: konfigurējiet administrēšanas iestatījumus

Pirms Magento faktiskās instalēšanas vēlaties pielāgot savu administratora lietotājvārdu un paroli. Pirms instalēšanas procesa veikšanas jums tiks piedāvāts to izdarīt.

Tālāk jums būs jānorāda, kur jūsu serverī dzīvos Magento instalācija un kāds ir URL ceļš uz jūsu administratora pieteikšanās lapu. Kad esat pabeidzis pielāgot šos iestatījumus, noklikšķiniet uz Uzstādīt. Kad process būs pabeigts, jūs saņemsit apstiprinājuma ziņojumu:

Magento veiksmes ziņojums.

Tagad jūs varat noklikšķināt uz Administratīvais URL un piesakieties ar lietotājvārdu un paroli, ko izveidojāt instalēšanas procesa laikā. Tas jūs aizvedīs uz jauno Magento informācijas paneli, kur varēsit sākt veidot savu jauno e-komercijas vietni.

5. darbība. Izvēlieties un instalējiet sava veikala motīvu

Viena no pirmajām lietām, kuru jūs varētu vēlēties, ir izvēlēties sava veikala motīvu. Tas noteiks jūsu vietnes izskatu. Daudzos gadījumos jūs varat mainīt izvēlēto, lai tas atbilstu jūsu firmas zīmei.

Lai lejupielādētu un instalētu motīvus no Magento Marketplace, vispirms ir jāielādē piekļuves atslēgas. Tos varat atrast savā lietotāja kontā (kuru mēs ieteicām izveidot pirms 1. darbības sākšanas), dodoties uz Tirgus vieta> Mani produkti> Piekļuves atslēgas:

Magento piekļuves atslēgu ģenerēšana.

Uz Piekļuves taustiņi lapā, jums tiks piedāvāts ģenerēt jaunas atslēgas un katram piešķirt tām vārdu. Pēc šīs darbības veikšanas jums būs jākopē publiskās un privātās atslēgas. Tagad, Magento veikala informācijas panelī, jūs varat doties uz Iestatīšana> Web iestatīšanas vednis> Paplašinājumu pārvaldnieks:

Magento iestatīšanas vedņa opcijas.

Kad jūs noklikšķiniet uz Pagarinājumu vadītājs, jums tiks piedāvāts ievadīt tikko izveidotos piekļuves taustiņus. Kad esat veiksmīgi savienojis Magento Marketplace taustiņus ar vietnes administratora paneli, visi motīvi vai paplašinājumi, kurus iegādājaties un instalējat, parādīsies jūsu Pagarinājumu vadītājs saraksts:

Magento paplašinājumu vadītājs.

Piemēram, ja apmeklējat tirgu un meklējat bezmaksas motīvu, varat to pievienot grozam un izbraukšana, lai to integrētu savā vietnē. Kad jūs noklikšķiniet uz Uzstādīt, tas tiks pievienots paplašinājumu pārvaldniekam jūsu vietnes informācijas panelī.

Jums vajadzēs atgriezties administratora panelī un doties uz to Iestatījumi> Web iestatīšanas vednis> Paplašinājumu pārvaldnieks> Pārskatīšana un instalēšana. Tiks parādīts visu instalēšanai gatavu paplašinājumu vai motīvu saraksts.

Pārvietojieties sarakstā līdz tēmai, kuru vēlaties izmantot. Atlasiet rūtiņu pa kreisi no faila, pēc tam noklikšķiniet uz Uzstādīt pa labi, lai sāktu procesu. Pēc tam jūs tiksit vadīts caur Gatavības pārbaude lai nodrošinātu jūsu vietnes saderību. Ja nē, jums būs jānovērš problēma pirms turpināt.

6. solis: pielāgojiet savu motīvu

Kad jaunā tēma ir instalēta, varat tai piekļūt, dodoties uz Saturs> Konfigurācija. Tad jūs varat sākt mainīt tā iestatījumus, izvēloties vietnes iestatīšanu, kuru vēlaties pielāgot. Šeit atradīsit interfeisu logotipa un citu tiešsaistes veikala elementu mainīšanai vai augšupielādēšanai:

Magento vietņu pielāgošanas iespējas.

Turklāt jūs varat izmantot Saturs> Elementi izvēlni, lai rediģētu vietnes lapas un logrīkus, kā arī blokus, kas veido vietnes struktūru.

Piemēram, ja izvēlaties Lapas redzēsit sava pašreizējā rediģēšanai pieejamā satura sarakstu, kā arī katras lapas izmantojamo izkārtojumu un motīvu:

Lapas izvēle rediģēšanai Magento.

Magento satura rediģēšanas saskarnē ir iekļautas vairākas jaukas iespējas. Jo īpaši tas ietver a Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) panelis katrai atsevišķai lapai, kas var palīdzēt uzlabot vietnes redzamību.

Magento satura hierarhijas izpratne

Ir vērts veltīt laiku, lai nedaudz padziļinātos, kā Magento organizē saturu. Pastāv hierarhija, runājot par dažādiem elementiem, ar kuriem jums būs jāstrādā:

 • Vietnes. Instalējot Magento, jūs automātiski sāksit darboties ar vienu vietni. To sauc par jūsu Galvenā vietne. Izmantojot šo pašu instalāciju, varat arī izveidot papildu vietnes.
 • Veikali. Vienā vietnē varat izveidot vairākus veikalus. Katram var būt sava galvenā izvēlne. Lai gan visos vietnes veikalos ir kopīgs katalogs, tie var piedāvāt dažādus produktus.
 • Skatījumi veikalā. Tas ir vēl viens veids, kā jūs varat piedāvāt klientiem elastīgu pieredzi. Jūsu Magento veikaliem var būt vairāki skati. Piemēram, jūs varat izmantot šo funkciju, lai pielāgotos dažādām valodām. Šādā gadījumā klienti sākumlapā varēs izvēlēties valodu, lai mainītu veikala skatu.

Visi šie elementi ir apvilkti, ko Magento izstrādātāji dēvē par “tvērumiem”. Šis elements ļauj iestatījumus lietot noteiktā kontekstā, kas nozīmē globālsvietneveikalā, vai skats uz veikalu līmenis.

Magento informācijas panelī varat viegli pamanīt objekta darbības jomu – tas tiks apzīmēts ar iekavām. Piemēram, [vietne] tvērums parādīsies blakus iestatījumiem, kas attiecas uz visu, kas ietilpst vietnes hierarhijas līmenī.

7. darbība. Izpētiet pievienotās funkcionalitātes paplašinājumus

Magento Marketplace ir arī vieta, kur atradīsit paplašinājumus, kas jūsu veikalam var pievienot funkcionalitāti. Tas ietver visu, sākot no Instagram logrīkiem un beidzot ar norēķinu iespējām:

Magento Marketplace paplašinājumi.

Lai savam veikala vietnei pievienotu paplašinājumu, varat veikt tās pašas darbības, kuras mēs aprakstījām jaunas motīva pievienošanai. Jūs varat filtrēt paplašinājumus tirgū pēc vairākiem parametriem, ieskaitot cenu. Kad esat izvēlējies vienu un pārbaudījis, jūs varēsit to lejupielādēt un instalēt.

Runājot par to, kādus paplašinājumus jums vajadzētu izmantot, izvēle patiešām ir jūsu ziņā. Tas viss ir atkarīgs no jūsu e-komercijas vietnes mērķiem. Dažas vispārīgas kategorijas, kuras jūs varētu izmantot, ir šādas:

 • Drošība. Ir dažādi ar drošību saistīti Magento paplašinājumi, ieskaitot tos, kas var pievienot Google reCAPTCHA uz jūsu norēķinu lapu, lai atturētu no robotprogrammatūras.
 • Mārketings. Atkarībā no jūsu stratēģijas, iespējams, vēlēsities izpētīt Beekingi pārdošanai un savstarpējai pārdošanai vai a emuāra paplašinājums satura mārketingam.
 • Analytics izsekošana. Klientu uzvedības uzraudzība var palīdzēt pieņemt apzinātus lēmumus vietnes uzlabošanai. Var būt noderīgs datu vākšanas un pārskatu izveides paplašinājums.
 • Maksājumu vārti. Lai klienti varētu veikt pirkumus jūsu vietnē, jums būs nepieciešama maksājumu vārteja. Populārie, piemēram, PayPal un Stripe, palīdz jūsu veikalam kļūt uzticamākam un atvieglo pircējus.
 • Piegāde. Ja jūs pārdodat fiziskus produktus, ir saprātīgi pievienot savai vietnei funkcijas, lai palīdzētu klientiem izsekot piegādes progresam. Ir arī paplašinājumi, kas var jums palīdzēt ar pasūtījumu pārvaldību.

Jums, iespējams, nav nepieciešami vai vēlaties paplašinājumi no visām šīm kategorijām, taču, ja to darāt, tie jums ir pieejami dažādos cenu punktos..

8. darbība: mainiet veikala iestatījumus

Pēdējā lieta, ar kuru jums vajadzētu novērst, pirms sākat produktu pievienošanu savam veikalam, ir personalizēt e-komercijas vietnes iestatījumus. Lai to izdarītu, dodieties uz Veikali> Iestatījumi> Konfigurācija:

Kā konfigurēt veikala iestatījumus Magento.

Šeit ir daudz iespēju, kas jāapsver, taču daži svarīgākie elementi, uz kuriem jūs vēlēsities sasniegt, ir šādi:

 • Vietas, laika joslas un valūtas iestatījumi
 • E-pasta adrese, kas jāizmanto paziņojumiem par darījumu
 • Vai cenas cenai vajadzētu būt [globāls] vai [vietne]
 • Klienta konta iestatījumi
 • Piegādes un apmaksas iespējas

Visi jūsu pievienotie paplašinājumi, kuriem ir iestatījumi, kas jums, iespējams, būs jāpielāgo, parādīsies arī šajā iespējamo konfigurāciju sarakstā. Kad esat veicis izmaiņas, jums būs jānoklikšķina uz Saglabāt konfigur pogu, lai tie stātos spēkā.

9. darbība. Iestatiet produktu lapas ar cenām un attēliem

Produktu iestatīšana savam Magento veikalam veic tikai dažas darbības. Ja jūs dodaties uz Katalogs> Produkti jūs redzēsit esošo preču sarakstu un Pievienot produktu poga:

Kā pievienot jaunus produktus Magento.

Noklikšķinot uz tā, nolaižamajā izvēlnē varēsit izvēlēties pievienojamā produkta veidu:

 • Vienkārši produkti: Standarta fizisks produkts.
 • Konfigurējami produkti: Vienkārši izstrādājumi, kuriem ir dažādas variācijas.
 • Grupēti produkti: Vienkāršu produktu kolekcija, ko var iegādāties atsevišķi vai kopā.
 • Virtuālie produkti: Pakalpojumi, tiešsaistes kursi vai citi “produkti”, kuriem nav nepieciešama nosūtīšana vai lejupielāde.
 • Pakešu izstrādājumi: Priekšmetu kolekcija, ko nevar iegādāties atsevišķi.
 • Lejupielādējami produkti: Digitālie produkti, kurus var lejupielādēt, piemēram, e-grāmatas.

Jūsu izvēlētais produkta tips noteiks veidni, kuru izmantosit atbilstošās lapas izveidošanai. Jums vienmēr būs jāiekļauj nosaukums, cena un krājumu vienības (SKU) numurs. Izvēles informācijā ietilpst svars un izmēri, krājuma daudzums un apraksts.

Pēc tam jūs varat izvēlēties augšupielādēt savas preces attēlu vai video. Tas ir saprātīgi, jo vairums cilvēku pirms pirkuma vēlas redzēt, kā prece izskatās. Pat ja jūs pārdodat virtuālus vai lejupielādējamus produktus, iespējams, vēlēsities pievienot fotoattēlu vai grafiku, kas attēlo jūsu pakalpojumu vai digitālās preces.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt poga augšējā labajā stūrī. Ja esat gatavs savam produktam parādīties jūsu vietnē, pārliecinieties, vai Produkts tiešsaistē ir ieslēgts arī slēdzis. Tomēr dažreiz vislabāk ir nogaidīt, līdz visas jūsu preces ir gatavas klientiem, pirms tās publicējat.

10. darbība: atlasiet savas norēķinu un piegādes iespējas

Maksāšanas un piegādes iespējām bieži ir liela ietekme uz to, vai klients tiešsaistē veic pirkumu. Par laimi, izmantojot Magento, jums ir plašs iespēju klāsts abiem šiem elementiem.

Kā mēs īsumā pieminējām 8. darbībā, jūs atradīsit šos iestatījumus, dodoties uz Veikali> Iestatījumi> Konfigurācijas. Tad, Maksājumu metodes tiks uzskaitīti Pārdošana saliekamajā izvēlnē kreisajā sānjoslā:

Kā konfigurēt maksājuma metodes.

Šeit jūs varat konfigurēt maksājuma metodes, kas tiek piegādātas kopā ar Magento. Ja jūs nolemjat izmantot paplašinājumus, lai paplašinātu klientu iespējas, šis process var aizņemt kādu laiku, jo jums būs jāiestata vairākas platformas.

Katrai pieejamai maksājumu vārtejai būs a Konfigurēt pogu, uz kuras varat noklikšķināt, lai atvērtu visu iestatījumu sarakstu. Pēc tam jums būs jāpievieno tāda informācija kā, piemēram, kurus karšu veidus atļausit, un tas, vai turpmāk glabāt kredītkartes datus turpmākiem pirkumiem.

Diemžēl no 2019. gada septembra Magento iebūvētā kuģniecības platforma ir slēgta. Jūs joprojām varat viegli izveidot risinājumu produktu piegādei, izmantojot paplašinājumu. Tā kā iestatījumi mainīsies atkarībā no tā, kuru izvēlaties, jums ir jāpārbauda sava rīka dokumentācija, lai iegūtu papildu instrukcijas.

11. solis: priekšskatiet un palaidiet savu vietni

Tiešsaistes vietnes rediģēšana var mulsināt apmeklētājus, kuri to atrod, kamēr tā joprojām darbojas, kā arī izraisīt citas iespējamās problēmas. Šo iemeslu dēļ vienmēr vislabāk ir izmantot a inscenēšanas vide vai attīstiet lokāli un pēc tam veiciet izmaiņas serverī.

Ja jūs savu vietni esat attīstījis vietējā līmenī, pēdējais solis ir visus savus Magento failus ievietot savā tīmekļa serverī. To var izdarīt, izmantojot vietējo attīstības lietojumprogrammu vai izmantojot File Transfer Protocol (FTP) klientu. Tiks publicēta jūsu vietne internetā, lai lietotāji varētu atrast un izbaudīt:

Priekšskatījums demonstrācijas vietnei, kas izveidota ar Magento.

Galu galā Magento ir kaut kas gandrīz ikvienam, kurš vēlas izveidot tiešsaistes veikalu. Kaut arī mācīšanās līkne varētu būt stāvāka nekā citas populārās e-komercijas platformas vai spraudņi, Magento ir interneta mazumtirgotāju augstākā līmeņa izvēle..

Secinājums

Magento ir viena no vairākām e-komercijas platformām, kuru popularitāte pieaug. Daudzi vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pat piedāvā instalēšanas iespējas ar vienu klikšķi, lai to iestatītu tiešsaistē. Tomēr sava jaunā tiešsaistes veikala iestatīšana un darbība, kā vēlaties, var aizņemt kādu laiku.

Jums vajadzētu būt pietiekami daudz informācijas no šīs apmācības, lai procesu varētu virzīt ātrāk. Pat ja tā, jūs varētu vēlēties iegūt vairāk informācijas, lai soli tālāk. Par laimi tiešsaistē ir pieejami daži noderīgi resursi, tostarp:

Tāpat kā citi lielie atvērtā koda attīstības projekti, arī Magento izstrādātāju kopiena ir diezgan noderīga.

Vai esat gatavs sākt savu e-komercijas vietni ar Magento? Zemāk komentāru sadaļā dalieties ar mums par visiem jautājumiem, kas saistīti ar iestatīšanas procesu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me