Mīlestības ceļojumi – radošās ceļojumu aģentūras WordPress tēmas padziļināts apskats

Ceļošana – neatkarīgi no tā, vai tā ir vietēja vai starptautiska – šobrīd pieaug, galvenokārt tāpēc, ka uzņēmumi kļūst arvien konkurētspējīgāki visā pasaulē. Un, protams, arvien vairāk cilvēku sāk novērtēt dažādas kultūras un vēlas to izjust paši. Mūsdienās ceļojumu un tūrisma nozare ir viena no lielākajām un visstraujāk augošajām nozarēm pasaulē, un tās ikgadējais ieguldījums pārsniedz 7 triljonus USD. Tehnoloģiju attīstība noveda pie tūrisma attīstības un milzīga izaugsmes. Ceļojumu vietnes izveidošana ir vilinoša iespēja tiem, kas vēlas gūt ienākumus tiešsaistē.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir ceļojumu emuārs, kurā dalīties ar jūsu piedzīvojumiem, vai viesnīcas vietne viesu uzņemšanai, iespējas ir neierobežotas, un tai nepieciešama tikai profesionāla un funkcijām bagāta WordPress tēma, lai palīdzētu jums kļūt par nākamo lielo lietu. Protams, šeit ir plašs tēmu klāsts, kas ir paredzēts ceļojumu emuāriem un tūrisma aģentūrām, taču izvēles iespējas tiek sašaurinātas vēl vairāk, ja jums nepieciešama gan forma, gan funkcija. Viena no tēmām, kas atbilst ar ceļošanu saistīto vietņu īpašajām vajadzībām, ir Mīlestības ceļojumi – radošās ceļojumu aģentūras WordPress tēma.

Mīlestības ceļojumi ir skaista tēma emuāriem un vietnēm. Tas ir viens no visvairāk pārdotajiem veikalā ThemeForest – un pamatota iemesla dēļ! Šis padziļinātais mīlas ceļojuma radošās ceļojumu aģentūras WordPress pārskats sniegs jums daudz iemeslu izvēlēties šo tēmu, lai reģistrētu savus piedzīvojumus vai sniegtu pakalpojumus tiem, kuri vēlas apmierināt savu klejojumu.

Izbaudi!

Pārskats

Mīlestības ceļojumi – radošā ceļojumu aģentūra WordPress ir visaugstāk novērtētā Tēma meža tēma, kuru izveidoja divu cilvēku tīmekļa izstrādātāju komanda, kuras nosaukums ir Nicdark. Tēma bija vairāku mēnešu smaga darba, analīzes, pastāvīgu uzlabojumu un garantētas kvalitātes rezultāts.

Kā norāda nosaukums, tā ir radoša tēma ar elastīgām dizaina iespējām, kas ļauj jums izveidot un pievienot sava ceļojuma vietnes dažāda veida funkcijas. Turklāt, izmantojot daudz pielāgošanas iespēju, ar šo motīvu varat ātri un ērti vadīt tiešsaistes veikalu un daudzvalodu versiju. Turklāt Love Travel ir ne tikai pilnībā atsaucīga (kas mūsdienās ir standarta iezīme starp tēmām), bet arī ar paralakses funkcijām, video sadaļām, mega izvēlni, iedomātā lodziņa attēliem un vēl daudz vairāk. Tātad, ja vēlaties izveidot ekskursiju / ceļojumu vietni un vēlaties, lai jūsu bizness būtu pieejams tiešsaistē, Love Travel ir jūsu labākā izvēle jūsu pakalpojumu reklamēšanai.

Nicdark arī nodrošināja dokumentācijas un kvalitatīvu video apmācību nodrošināšanu, kas palīdzēs ietaupīt daudz laika. Turklāt viņi nolēma sniegt bezmaksas atbalstu tēmai, nodrošinot visu nepieciešamo palīdzību gadījumam, ja rodas kādas tēmas problēmas.

Dizains

Mīlestības ceļojumi – radošā ceļojumu aģentūra WordPress tēmai ir mūsdienīgs un minimālistisks dizains, kas izceļ jūsu vietnes vissvarīgāko aspektu: jūsu produktus un / vai pakalpojumus. Tā ir daudzlappušu WordPress tēma, kas izstrādāta, ņemot vērā ceļojumu aģentūras, tūrisma firmas un ceļojumu emuārus. Bet, pateicoties vienkāršai, radošai un tīrai grafikai, šī tēma ir arī ideāls risinājums jebkura cita veida vietnēm.

Love Travel tika izstrādāta, izmantojot 1200 pikseļu režģa sistēmu ar ne vairāk kā 12 kolonnām. Tam ir jau iebūvēti lapu izkārtojumi, ieskaitot mērķus, tirgus, darbiniekus, FAQ, cenas utt.. Arī jūs savai vietnei varat pievienot veikalu ar iepirkumu grozu, whpg, sadaļu Mans konts, kā kā arī produktu izkārtojums (pilns platums, labā sānjosla vai kreisā sānjosla). Lai vēl vairāk pielāgotu savas lapas, tēmā ir arī vairāk nekā 100 komponentu, lai vēl vairāk paplašinātu vietnes funkcionalitāti, ieskaitot mega izvēlni, atpakaļskaitīšanas lapu, lapu Celtniecības stadijā ar lietus efektu, meklēšanas ceļojumu filtru, akordeonus, cenu tabulu un vēl daudz ko citu. Tagad jums ir pilnīga kontrole pār visiem jūsu vietnes aspektiem!

Galvenās iezīmes

Protams, Love Travel – Creative Travel Agency WordPress tēma nav tikai skaista dizaina sastāvdaļa, tā nāk ar daudzām lieliskām funkcijām, kas nepieciešamas jaudīgas un saistošas ​​ceļojumu vietnes izveidošanai. Šeit ir pilns to funkciju saraksts, kuras jums jāgaida, izmantojot šo motīvu:

 • Atsaucīgs dizains

Mīlestības ceļojumi ir pilnībā atsaucīgi, tāpēc esiet droši, ka klienti un vietnes apmeklētāji visās jūsu ierīcēs vislabāk redz jūsu saturu. Motīvā tiek izmantota režģa sistēma, kas vienkāršā un vienveidīgā veidā atbilst jūsu saturam.

 • Tīklenes ikonas

Motīvs ir optimizēts ierīcēm ar tīklenes displeju, jo tajā tiek izmantotas tīklam sagatavotu fontu ikonas, izmantojot hibrīda dizainu un priekšējās daļas izstrādātāju Alessio Atzeni. Šīs ikonas ir ērti lietojamas un integrējamas tēmā, tāpēc varat izveidot savai vietnei unikālu un mūsdienīgu izskatu.

 • 12 kolonnu režģu sistēma

Love Travel izmanto populāro 12 kolonnu režģu sistēmu. Visus režģus var izmantot jebkuram īskodam, tāpēc jums ir ērti pielāgot motīvu sev vēlamā veidā..

 • Demonstrācijas saturs

Izmantojot demonstrācijas saturu, kas iekļauts tēmā, jūs dažu minūšu laikā varat viegli izveidot pilna apjoma vietni. Tēmas importēšanas opcijās varat importēt visas vietnes (XML) saturu.

 • jQuery lietotāja interfeiss

Motīvs ir komplektā ar jQuery UI bibliotēku, kas ļauj vietnei pievienot dinamiskus efektus, ieskaitot akordeonu, rīka padomus, progresa joslu, parallaksa efektus un daudz ko citu. Visus šos efektus ir viegli pievienot, ievadot attiecīgo klasi.

 • Filtrēšanas sistēma ar rezervēšanu

Izmantojot pielāgotu filtrēšanas sistēmu, lietotāji jūsu vietnē var viegli meklēt ceļojumu paketes. Filtrēšanas opcija ļauj lietotājiem meklēt pēc cenas, veida, sezonas, galamērķa un ceļojuma ilguma. Informāciju var ievietot arī taksonomijās, lai vēl vairāk pielāgotu filtru.

 • Lipīga galvenā izvēlne un kreisā izvēlne

Motīvam ir divas izvēlnes opcijas, kā vislabāk pārvaldīt savu saturu. Jūs varat pielāgot fontus un krāsas un galvenajā izvēlnē izvēlēties starp standarta un lipīgu (fiksētu). Varat arī pievienot sānjoslu, lai parādītu savus jaunākos piedāvājumus un paaugstināšanas piedāvājumus vai labākos galamērķus.

 • WooCommerce un WPML gatavs

Mīlestības ceļojums ir integrēts ar populārajiem WooCommerce un WPML spraudņiem. Izmantojot šos premium līmeņa papildinājumus, jūs varat viegli pievienot savai vietnei e-komercijas funkcionalitāti un padarīt vietnes tulkojumu gatavu, lai jūs varētu rūpēties par pasaules auditoriju..

 • Revolution Slider

Mīlestības ceļojums ir papildināts ar premium spraudņiem, ieskaitot Revolution Slider – ietaupot līdz 19 USD. Izmantojot šo spraudni, jūs varat izveidot skaistus slaidrādes, lai parādītu savus piedāvājumus un populārākos tūristu galamērķus. Spraudnis atbalsta HTML5 videoklipus, Vimeo un YouTube, ļaujot jums viegli pievienot videoklipus savai vietnei. Varat arī slaidrādē ievietot attēlus, lai savai vietnei pievienotu krāsainu un radošu pievilcību.

 • Savietojama 7. kontakta forma

Kontaktinformācijas veidlapa 7 ir labākais WordPress spraudnis kontaktinformācijas veidlapas izveidošanai. Izmantojot šo spraudni, patstāvīgi izveidot savu ceļojuma rezervācijas un informatīvo biļetenu veidlapu ir viegli. Lai padarītu grafiku vēl dinamiskāku, noteikti izmantojiet tīklenes ikonas un dažādas krāsu opcijas.

Patiešām, Love Travel ir ar funkcijām bagāta ceļojuma WordPress tēma, kas ļauj ikvienam izveidot savu vietni. Papildus iepriekšminētajām funkcijām jūs iegūsit vairāk no šī paketes, tostarp:

 • Emuāru veidi (pa kreisi / pa labi, sānjosla, pilns platums, pilns platums centrēts)
 • Vairāk nekā 500 Google fontu
 • Daudz pielāgotu īskodu
 • Parallaksa sadaļa
 • Video sadaļa
 • Fancybox attēli
 • Mega izvēlnes atbalsts
 • Counter animācija JS
 • WP foruma atbalsts
 • Izotopu filtra spraudnis
 • Veikalu lapas
 • Atpakaļskaitīšanas JS efekts
 • Un vēl daudz vairāk!
Plusi un mīnusi

WordPress nav tikai platforma atjauninājumu publicēšanai vai jūsu satura kopīgošanai. Tā ir labākā un jaudīgākā satura pārvaldības sistēma (CMS), kas ļauj izveidot jebkāda veida vietni jebkurā sarežģītības pakāpē. Tā kā tā ir vispopulārākā opcija, jūs esat izvēlējies simtiem tūkstošu skaistu WordPress motīvu, kas piemēroti jebkurai nišai. Ja apsverat tādas maksas WordPress tēmas izvēli kā Love Travel, vispirms izpētiet šādus plusus un mīnusus:

Plusi
 • Mīlestības ceļojumi tiek atjaunināti biežāk nekā tā bezmaksas kolēģi. Tas ir svarīgs motīva izvēles faktors, ņemot vērā faktu, ka WordPress tiek pastāvīgi atjaunināts. Motīvs, kas tiek regulāri atjaunināts, aizpilda jaunākās kļūdas un drošības problēmas, pirms tā vietnei var radīt problēmas.
 • Bezmaksas WordPress motīvi tiek plaši izmantoti, tāpēc ka nav retums, ka daudzās vietnēs tiek izmantots viens un tas pats dizains. Izmantojot augstākās klases motīvus, ir vairāk funkciju un pielāgošanas iespēju, kas ļauj jums izveidot unikālu dizainu, kas izceļas no pārējiem.
 • Mīlestības ceļojumi ir labi dokumentēti, un tajos ir iekļauts detalizēts PDF fails, kas izskaidro, kā no tā gūt maksimālu labumu. Tieši pretēji, dokumentācija ir mazāk izplatīta starp bezmaksas tēmām.
 • Atšķirībā no daudzām bezmaksas tēmām, kuru kājenē ir jāiekļauj attiecinājuma saite, tādas augstas klases tēmas kā Love Travel neprasa lietotājiem pievienot saiti tēmas autora kreditēšanai, piešķirot jūsu vietnei personīgāku pievilcību..
Mīnusi
 • Piemaksu motīvi acīmredzami maksā par cenu, liekot jums ieguldīt jebkur no USD 30 līdz USD 300.
 • Tā kā premium tēmām ir savs pielāgotais administratora panelis, kā arī dažādas iespējas un iespējas, iemācīties un iestatīt var būt nepieciešams laiks.
 • Dažās premium tēmās parasti ir daudz zvanu un svilpes, kas citiem lietotājiem varētu šķist nevajadzīgi. Lai gan tas padara tēmu daudzveidīgu, nevēlamās funkcijas vienkārši uzpūš motīvu.

Parasti vissvarīgākā lieta, kas jāmeklē WordPress tēmā – neatkarīgi no tā, vai tā ir bezmaksas vai apmaksāta – ir tā kvalitāte un rūpība, kas tiek veltīta tās izveidošanai. Vienkāršākais veids, kā novērtēt motīva kvalitāti, ir izlasīt, ko klienti saka atbalsta forumos, ieskaitot problēmas, kas lietotājiem rodas saistībā ar tēmu. Svarīgi ir arī zināt, cik ātri un atsaucīgi tēmu autori risina problēmas.

Noslēguma spriedums – ideāla ceļojumu tēma emuāru autoriem un biznesa īpašniekiem

Patiesībā ar savu vārdu, Mīlestības ceļojumi – radošā ceļojumu aģentūra WordPress tēma ir tēma, kuru mīlēs visi ceļojumu emuāru autori un biznesa īpašnieki. Tā ir radoša, profesionāla un labi kodēta premium tēma, kas paredzēta ne tikai ceļojumu aģentūrām, bet jebkura veida biznesa nišai. Tas ir vienkāršs, tīrs un moderns, ar daudzām noderīgām funkcijām, kas palīdzēs jums kļūt par nākamo lielo lietu jūsu izvēlētajā nišā. Tas ir lēts un uzticams, padarot to par vienu no galvenajām izvēlēm tirgū ThemeForest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me